پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم منتخب تاریخ یوونتوس از نگاه شما

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
32 پاسخ برای این موضوع

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال

دروازه بان:

دینو زوف (1972-1983) * :برترین سنگربان تاریخ فوتبال از سال 1850 تا کنون ...
این سنگربان بزرگ 6 اسکودتو 2 جام حذفی ایتالیا و یوفا ثمره دوران بازیگری این سنگربان بزرگ تاریخ بود

* : نکته ای که در انتخاب دروازه بان و بطور کلی تمام ترکیب 11 نفره ملاک قرار داده شده علاوه بر بعد فنی بعد افتخارات هم ملاک بوده
برای همین برترین سنگربان 30 سال اخیر دنیا یعنی جیجی بوفون فقط بخاطر افتخارات کمتر تیمی نتونست تو این ترکیب جای بگیره و الا از بعد فنی هیچ چیز از دینو زوف افسانه ای کم نداشت

مدافعان:

لیلین تورام (2001-2006) : برترین مدافع تاریخ فرانسه شاید در تیم یوونتوس اونطور که باید و شاید چهره نبود ولی طی سالهای بازیش در یووه 4 اسکودتو رو بدست اورد
یک مدافع با کلاسی جهانی که در تاریخ فوتبال کمتر دیده شده
یک بازیکن جنگنده که همیشه بالای 80% از توانایی هاش رو در هر بازی نشون میداد

کلودیو جنتیله (1973-1984) : یکی از نوادر و برترین دفاع اخر های تاریخ فوتبال جنتیله بود
مدافعی که سبکی نو برای تمام مدافعین دنیا به ارمغان اورد و طی 11 سالی که در یووه بازی کرد 6 اسکودتو رو به ارمغان اورد
این مدافع همیشه از لحاظ فنی الگوی تمام مدافعین تاریخ بوده که بخاطر یارگیری و تکلهای خارق العادش مورد تمجید قرار میگرفت

گئوتانو شرآ (1974-1988) : او هم از نوابغ فوتبال دنیاست
یکی از تاکتیکی ترین و برتین لیبروهای تاریخ فوتبال که در مسائل تاکتیکی فقط بکن بائر میتونه در کلاس اون قرار بگیره
یک مدافع برتر که هیچ وقت مصدوم نشد (!)
در حدود 380 بازی که برای یووه انجام داد تقریبا تمام جامهای ممکن رو بدست آورد (!)

مدافعان دیگر که لیاقت قرار گیری در این پست هارو داشتن: فابیو کاناوارو ، پائولو مونترو ، کابرینی (یکی از برترین دفاع کناریهای تمام تاریخ)

هافبکها :

مارکو تاردلی (1975-1985) : مارکو تاردلی بدون شک برترین هافبک دفاعی تمامی اعصار فوتبال بوده که در جام جهانی هم این افتخار نسیبش شد
تاردلی نمونه یک هافبک-مدافع کامل بود که 10 سالی که برای یووه بازی کرد 5 اسکودتو،جام اروپایی (اینترتوتو) ، یوفا و جام باشگاههای اروپا + قهرمانی جام جهانی رو به ارمغان اورد

جامپیرو بونیپرتی (1946-1961) : از نکات جالب و افتخار افرین این بازیکن افسانه ای باید به این نکته اشاره کرد که این بازیکن تمام دوران بازیگریش رو در یووه گذروند
اوایل بازیش یک مهاجم بود ولی با توجه به قابلیتهای بازیش به خط هافبک منتقل شد و تونست یکی از برترین هافبکهای ایتالی شود
بونیپرتی همیشه یک بازیکن جنگنده و سمبل همیشگی باشگاه یوونتوس بوده و خواهد بود

زیندین زیدان(1996-2001) : خیلی از کارشناسان صاحب نام دنیا اعتقاد دارن بهترین دوران بازیگری این بازیکن افسانه ای در ایتالی و یووه شکل گرفت
یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال، تونست خودش رو در یووه به عنوان یک هافبک بدون رقیب نشون بده و در دوران بازیگریش در یووه 2 بار برترین بازیکن دینا و برترین بازیکن اروپا بشه
همچنین 2 اسکودتو و سوپر جام اروپا،جام حذفی،نائب قهرمانی در جام باشگاههای اروپا همچنین جام باشگاههای جهان رو فتح کرد

میشل پلاتینی (1982-1987) : برای توضیح این بازیکن همین بس که انیلی کیبر در خصوص این بازیکن گفته :"ما او را به قیمت یک قرض نان خریدیم ولی اون برای ما یک الماس بی مثال شد"
او تنها بازیکن تاریخ است که 3 بار پشت سر هم تونست برترین بازیکن قاره سبز بشه و از این حیث دست نیافتنی و رکورد داره

قابلیت گلزنی بالای این بازیکن اون رو از سایر هافبکها متمایز کرد طوری که او در سال 83 با 16 گل عنوان Capocannoniere یا برترین گلزن سری آ رو بدست اورد
همچنین این بازیکن ئر نواختن ضربات ازاد هم قابلیتی خارق العاده داشت

هافبکهای با لیاقت دیگر : پاول ندود ، دیدیه دشان، کونتی، داویدز

مهاجمان :

روبرتو باجیو (1990-1995) : دم اسبی خارق العاده لقبی بود که به برترین بازیکن تاریخ ایتالیا اطلاق میشد
این بازیکن فرازمینی در 203 بازی که برای یووه انجام داد موفق به زدن 115 (!) گل شد
او عنوان برترین بازیکن دنیا رو هم در یووه کسب کرد

الساندرو دلپیرو (1993- ) © :

افسانه سفید و سیاه الکس دلپیرو افسانه ای
اولین بار به او لقب فوتبالی “Trequartista” رو دادن
به این معنی که همونقدر که در امر گل زنی مهارت داره همونقدر هم در ساختن گل عالی عمل میکنه و نقش پشت مهاجم رو بازی میکرد
پینتوریکیو ، یکی از 100 مرد تمام تاریخ فوتبال هست و رکورد گل زنی یووه رو با زدن بیش از 270 گل در اختیار داره
او همچنین با داشتن بیش از 650 بازی در پیراهن سفید و سیاه از این حیث هم رکورد دار است

الکس 7 اسکودتو، جام باشگاههای اروپا،نائب قهرمانی جام باشگاههای اروپا،جام باشگاههای جهان،سوپرجام اروپا ،یوفا،جام حذفی ایتالیا،اینترتوتو،قهرمانی جام ملتهای اروپا(زیر 21 سال) و قهرمانی جام جهانی همچینن اقای گلی رقابتهای سری آ و بی همچین اقای گلی جام باشگاههای اروپا و جهان، برترین بازیکن سری آ ، بازیکن سال ایتالیا ، بازیکن اخلاق ایتالیا و ورزشکار سال ایتالیا گوشه ای از افتخارات این اسطوره جاودان بانوی پیر باشه

همچینین او محبوب ترین بازیکن جهان در سال 2002 با بیش از یک میلیادر هوادار در سرتاسر دنیا است

جان کارلس (1957-1962): او برترین بازیکن خارجی تاریخ سری آ است
‘Gentle Giant’ در 150 بازی که برای بانوی پیر انجام داد 93 گل زد و از این حیث یک مهاجم تمام عیار به حساب میاد

مهاجمان کلاس بالای دیگر:بونیک،لاردرپ،ترزگه و اموروسو و روبرتو بتگا و برترین فوتبالیست اروپا ، پائولو روسی

سیستم: 3-4-3
مربی : مارچلو لیپی

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
واقعا انتخاب خیلی مشکل و سختی هست.

بوفون

فرارا جنتیله شیره آ کابرینی

زیدان تاکیناردی

ندود پلاتینی

الکس دل پیرو دیوید ترزگه

ذخیره: زوف- باجو - پسوتو- داویدز- بونیپرتی- کامورانزی

البته همیشه دوست داشتم کنار همین تیم یه استادیوم 200 هزار نفری هم باشه که به جهنم تورین تبدیل شه!

-------------------------------------------------
واقعا مشکله! اما فکر کنم بهترین تیمی باشه که با پست 2-4-4 بتونه مچ باشه و واقعا تیمه پر مهره ایه.

جانلوئیجی بوفون: فقط به دلیل اینکه از نظر من تنها شماره 1 دنیا که تمامی خصوصیات یه اسطوره و یه فوق ستاره رو داشته، البته با مطالبی که درباره ی زوف خوندم اون هم دروازبان لایقی هست و از جیجی پایین تر نیست، اما به دلیل فوتبال نوین و امروزی که حتی مهاجم های حریف رو استیل گلر مقابلشون هم تاکتیک خاصی دارن مسلما کار بوفون با ارزش تره!

جنتیله:
انقدر مطلب و الگو برداری از بزرگان فوتبال در موردش هست که به عالی بودنش میشه پی برد، ولی فکر میکنم اون روحیه و نشاط قهرمانی و عطشش برای اول بودن بیشتر مورد توجه مدافعان دیگری بوده که الگوی خودشون رو مدافعی مثله کلودیو انتخاب کردند.

شیره آ:
در تیمی که همیشه تو طول حیات خودش بهترین مدافعان رو داشته واقعا یه افسانه به حساب میاد و خیلی از مهاجم های حریف و رقیب رو برای نزدیک شدن به دروازه یوونتوس حسرت به دل گذاشته.

چیرو فرارا: تعصب و محبوبیت این بازیکن بین هواداران شاید یکی از دلایل بازی های فوق العاده اش بشه، یکی از کلاس های بالای دفاعی داشتن استیل و روح قوی تو وجود هر دفاعی هست و این موضوع یه طور کامل در چیرو وجود داره.

آنتونیو کابرینی: بدون شک یکی از بهترین و حتی میشه گفت بهترین دفاع کناری که میشه مثال زد این بازیکن هست که یه دفاع چپ واقعا تمام عیاری هست که میشه تو طول تاریخ نام برد.

زیدان: بترین بازیکن چند سال اخیر فوتبال دنیا که به جرات میشه گفت دوران حرفه ای بسیار عالی تو یووه داشت و اگه از یووه جدا نمیشد، حالا حالا ها بازیکنی نظیر او پیدا نمیشد، یوونتوس رو همیشه تو رقابت های اروپایی با استایل و بازی خونی و دید بسیار بازش در میانه زمین رهبری کرد.

السیو تاکیناردی: تعصب و عشق فوتبالی و حتی جون دادن به یوونتوس، خصوصیتی هست که همه رو عاشق این بازیکن کرد و بازی های فوق العادش اون رو تو تاریخ یوونتوس بالاتر از بازیکنانی امثال داویدز قرار داده.

پاول ندود: مو طلایی چک تبار که یونتوسی بود و موند و همیشه هست، انقدر عالی بازی میکرد که هر باشگاهی آرزوی داشتنه چنین هافبک شوت زن و موقعیت سنج رو تو خواب داشته باشه، کسب توپ طلای اروپا جلو تر از ستاره هایی مثه زیدان، رونالدو، نشانه ی قدرت فوق العاده این بازیکنه، همچنین وفاداری و عشقش به یوونتوس خیلی زیباست.

میشل پلاتینی:فکر میکنم یه اسطوره فرانسوی که واقعا همیشه جاش خالیه و همیشه یوونتوس رو مثله یه خونه برای خودش میدونست، الان اگه تو کادر باشگاهی بود چقدر برای تیم عالی میشد. تعصب و عشق به یووه با قدرت افسانه ای در رهبری و حفظ تیم باعث شده انتخابش کنم.

الکس دلپیرو: خدا قلب الکس رو سیاه و سفید آفریده! بهترین مهاجم تاریخ یوونتوس، با آمار گلزنی فوق العاده و یک مهاجم ترسناک برای رقبا که عشقش برای یوونتوس و بازی کردن توی این تیم امروزه هم بزرگترین بازیکنای دنیا رو واداشته تا از او تمجید کنند.

دیوید ترزگه: سر تراشیده ی فرانسوی همیشه محبوب که یوونتوس همچین مهاجم گلزن خارجی به تاریخ خودش ندیده بود، یه سر زن قهار، یه وفادار و صد البته فداکار برای تیم، روح و حسی که دیوید به یوونتوس داشت رو هیچ وقت نمیشه فراموش کرد و گلزنی های فوق العادش در عین بازی همیشه مفید و مثبتش برای تیم علت انتخاب من بود.

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
درست کردن تیم منتخب کار بسیار دشواری برای یک عاشق به یووه است - تیمی که من الان دارم انتخاب میکنم بر اساس اطلاعات و دیدن فیلم بازیهای از طریق سایتها نیست بلکه دیدن بازیها در زمان اوج بازیگران است . مثلا من یک تیم منتخب دیدم که بونی پرتی جزو تیم بود - درسته که جزو تاریخ باشگاه محسوب میشه ولی من بازیشو فقط تو فیلمها دیدم -
حالا با اجازه بقیه تیم منتخب خودم رو معرفی میکنم .

بوفون - بی شک بهترین دروازه بان تاریخ فوتباله - هر چند که نتونست یه قهرمانی تو اروپا بیاره و تا نردیکی آن رفت . بازیکن جانشین : انجلو پروتزی

فابیو کاناوارو - هر چند که جزو خائن های یووه محسوب میشه ولی چشم پوشی ازش خیلی سخته مدافعی که بهترین بازیکن جهان بشه یعنی باید تو بهترینها باشه - بازیکن جانشین : گتانو شیرا

]چیرو فررا بازیکن متعصب که احتیاج به توضیح بیشتر ندارم - فقط کمی عجوله تو بازی سازی هم ضعیفه ولی عالیه - بازیکن جانشین : جنتیله - سرجیو بریو - پورینی - مونتارو

زامبروتا به عنوان دفاع چپ چشم پوشی از کابرینی خیلی سخته ولی زامبروتا چیز دیگه ایست - بازیکن جانشین : کابرینی

تورام دفاع راست - - جانشین : پسوتو - تروچیلی

پلاتینی مطمئنا بهترین بازیکن تمام دوران - یک رهبر - فرمانده - دانشمند فوتبال - جانشینی ندارد

ندود بدون توضیح - بازیکن جانشین ادگار داویدس

دشامپ جانشین : یوگوویچ - پائولو سوسا

دل پیرو به عنوان بازیکن ازاد پشت خط حمله - جانشین میشل لادورپ

ترزگه واقعا ترزگل برازنده نام اوست - جانشین : بونیک

اینزاگی بازیکن جانشین الدوسرنا - راوانلی

یه سری بازیکنان رو نباید انتخاب میکردم مثل تورام - زامبروتا - کاناوارو که جزو خیانتکاران باشگاه محسوب میشوند ولی چه میشه کرد این سه بازیکن پارما (تورام - کاناوارو - بوفون) یووه رو متحول کردند.
شاید فکر کنید جای زیدان تو تیم خالیه ولی من اصلا اعتقادی به زیدان یووه نداشتم -
ممنون

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
دروازه بان :

بوفون : به همون دلیلی که زوف گفته ( آرزو می کنم به دروان جوانی بازگردم تا برتر از بوفون شوم )

مدافعان :

شیره آ : نماد تعصب و در عین حال اخلاق البته از لحاظ فنی هم برترین دفاع بوده و خواهد ماند .
کابرینی : تا حالا هم یوونتوس نبود بازیکنی مانند اون رو احساس می کنه .
چیرو فرارا : دوست دارم بهش بگم " رامبو بالبوئا " حیف که در زمانی سرمربی یووه شد که مدیران ابلهی داشتیم .
جنتلیه : فقط اشک های مارادونا رو به یاد میارم برام کافیه .

هافبک ها :

ندود : دوست ندارم بگم مو طلائی بهتره بگم پا طلائی ، جنگنده ، وفادار ، نماد تعصب و ...
تاکیناردی : عشق منه ، نام السیو من رو به گریه میندازه اسطوره ی تعصب به یووه ، بخاطر السیو از کاپلو بدم میاد .
پلاتینی : تا حالا هم که مصاحبه هاش رو می خونم ، پر از احساس و تعصب هست و اینکه هر موقع میاد تورین بر سر قبر آنیلی ها حاضر میشه ، اسطوره ی قدرشناسی هست .
بونیپرتی : خودش همیشه میگه که بازیکنان یووه فرزندان من هستند و من هم دوست دارم بگم پدر اسطوره های سیاه و سفید .

خط حمله :

الکس : برای شناخت عظمت یووه کافیه به رکوردهای اون نگاه کنیم .
تره زگه : تا حالا هم دلم براش میسوزه سر اون پنالتی برابر ایتالیا ، برترین گلزن تاریخ بانوی پیر که بنظر من برترین زوج خط حمله ی تاریخ رو با الکس تشکیل داد که غیر قابل تکرار هست و هر تیمی رو به زانو در می آورد .

سرمربی :

مارچلو لیپی : تا حالا هیچ مربی نتونسته به رکورد اون 4 فینال لیگ قهرمانان با یک تیم برسه . ........ . سیستم 4 – 4 – 2

مدیر برتر : آندریا آنیلی ( میدونم زود هست اما من واقعآ به اون ایمان دارم میتونه یوونتوس رو به اوج برسونه )

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3711 ارسال
دروازه بان = بوفون (با احترام به پروتزی به خاطر سالها تلاشش برای یووه ) مدافعین = مونترو - کیه لینی - فرارا - توریچلی هافبک ها = زیدان - داویدس -ندود - تاکیناردی مهاجمین = الکس - ترزگل سرمربی = مارچلو لیپی ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- با احترام به تمام کسانی که برای یووه بزرگ زحمت کشیدند .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
مطمئنا بازی بازیکن های خیلی قدیمی رو ندیدم
برای همین بازیکن هایی که خودم بازیشون رو دیدم انتخاب میکنم
قطعا شیره آ ، جنتیله و زوف عالی بودن ولی من بازی ای ازشون ندیدم
تیم منتخب من اینه

بوفون

زامبروتا ، مونترو ، فرارا ، تورام

داویدز

ندود پلاتینی

زیدان

الکس باجو

سیستم : 4-4-2
کاپیتان : الکس
سرمربی : لیپی
( تراپاتونی هم میتونست انتخاب بشه ولی با لیپی خاطرات قشنگ تری دارم )

بوفون : بی شک بهترین دروازبانی هست که تو عمرم دیدم ، اگر یوونتوس به این روز نمیوفتاد خیلی عناوین رو کسب میکرد
زامبروتا : دفاع چپی بهتر از زامبروتا تو زندگیم ندیدم ، اون بازیش با لاتزیو که پدر یاپ استام رو در آورد هیچوقت یادم نمیره
مونترو : هیچوقت از دفاع وسط های قد کوتاه خوشم نمیاد ولی مونترو واقعا یه استثنا بود ، کسی که بازیکنان فعلی باید تعصب رو ازش یاد بگیرن
فرارا : واقعا چی باید در موردش گفت ؟ واقعا بی نظیر بود ، البته دوست داشتم دوست صمیمیش کاناوارو رو بنویسم ولی به نظرم دو سال حضور برای انتخاب شدن به عنوان منتخب کافی نیست
تورام : هیچوقت اون بازی ای که با دو گل تورام بردیم یادم نمیره ، تورام واقعا دفاع راست رو معنی کرده بود ، زمانی که دفاع وسط هم بازی میکرد بی نظیر بود ، دلم براش تنگیده
داویدز : هافبک دفاعی ماله یک دقیقش بود ، پاسور بود ، سرعتی بود ، درگیر میشد ، کاری نبود که توش موفق نباشه ، بی نظیر بود
ندود : در مورد مرد سال 2003 چی باید بگم ؟
پلاتینی : بازی زیادی ازش ندیدم ولی همین که اسم پلاتینی به میون بیاد کافیه که اسمش تو تیم منتخب قرار بگیره
زیدان : بزرگترین ترانسفر تاریخ باشگاه ، واقعا بی نظیر بود
الکس : خدایی انتخاب کاپیتان هم دلیل میخواد ؟
باجو : سه بار بهترین بازیکن اروپا شد ، واقعا بی نظیر بود ، اگر پدیده ای مثل الکس نبود ، اونطوری مورد بی مهری قرار نمیگرفت

بازیکنان ذخیره : زوف ، جنتیله ، کابرینی ، تاردلی ، ترزگه ، بونی پرتی
باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
دروازه بان : دینو زوف مدافع : انتونیو کابرینی مدافع : کلودیو جنتیله مدافع : گائتانو شیره آ مدافع : چیرو فرارا هافبک : زین الدین زیدان هافبک : میشل پلاتینی هافبک : پاول ندود هافبک : بونی پرتی مهاجم : دیوید ترزگه مهاجم : الساندرو دل پیرو کاپیتان : دینو زوف سرمربی : جیووانی تراپاتونی

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
دروازه بان : دینو زوف مدافع : شيره آ مدافع : كيه ليني مدافع : كابريني مدافع : چیرو فرارا هافبک : زین الدین زیدان هافبک : میشل پلاتینی هافبک : پاول ندود هافبک : بونی پرتی مهاجم : روبرتو باجو مهاجم : الساندرو دل پیرو کاپیتان : الساندرو دل پیرو سرمربی : مارچلو ليپي

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
بوفون

کلودیو جنتلیه گائتانو شیره آ

زامبروتا(خائن) تورام(خائن)

ادگار داویدز بونی پرتی

پاول ندود میشل پلاتینی

الکس دلپیرو پائولو روسی

ذخیره ها :
دروازه بان : الکس منینگر
دفاع : کابرینی کیلینی کاناوارو فرارا
هافبک : دی لی ویو دشام تاکیناردی کامورانزی
مهاجم : باجیو سیووری

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
خوب من از بين اونايي انتخاب ميكنم كه خودم شخصا بازيشون رو ديدم رو انتخاب ميكنم بوفون تريچلي كاناوارو فرارا تورام ندود پلاتيني زيدان ديليويو راوانلي پائولو روسي خيلي دوست داشتم ادگار داويدز و دشام و باجو رو هم بزارم ولي ديگه جا نبود در مورد راوانلي هم بايد بگم اونايي كه قديمي تر هستن حتما يادشون هست كه چه بازيكني بود . واقعا فوق العاده و كم اشتباه بود و خيلي خيلي كم موقعيت از دست ميداد . هنوزم اون گلي كه تو فينال باشگاه ها به اژاكس از روي خط عرضي زمين تو زاويه بسته زد و باعث شد يووه قهرمان بشه يادمه . نادر خان يادته ؟ عجب يوونتوسي بود

Arashtj

Arashtj

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
:من اسم بازیکنانی رو می نویسم که بازیشونو دیدم بوفون زامبروتا فرارا کاناوارو تورام ندود داویدز زیدان کامورانزی دلپیرو ترزگه کاپیتان: الکس دلپیرو مربی: فابیو کاپلو :dreamy: :dreamy:

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
دروازبان: بوفون: شخصا دوسش دارم ، ظاهرا دینو زوف افتخاراتش بیشتر بوده اما اگه بخوایم آمادگی و سطح دروازبانی رو مد نظر قرار بدیم فکر میکنم بوفون شایسته تر باشه برای این عنوان مدافع : توریچلی: چند تا بازی خاص از توریچلی دیدم و توی اون بازیها واقعا بازیکن خوبی دیدمش ، از بازیش خوشم اومد و الان هم یکی از گزینه هام هستش لیلیام تورام: زوج تورام - کاناوارو یکی از بهترین زوج هایی بود که به چشم دیدم و تورام رو از این زوج انتخاب میکنم. چیرو فرارا: اوایل یوونتوسی شدنم بود که تقریبا مصادف با آخرین بازی های چیرو فرارا بود ، بازیکن واقعا خوبی بود. زامبروتا: یه بازیکن خیلی خوب که دو پا هستش واقعا قدرت دوپاش مثال زدنی بود و توی دفاع و توی حمله یه بازیکن خیلی خوب بود هافبک: ندود:ندود که عشق من هستش ننویسم کی رو باید بنویسم؟؟کسی که تمام انرژیش رو توی زمین میذاشت و خیلی پرتلاش بازی میکرد ، بازی های سال 2002-2003 هیچوقت یادم نمیره! واقعا حیف که نتونست قهرمانی لیگ اروپا رو ببینه زیدان: حرف زدن راجع به این بازیکن سخته، یعنی کسی فوتبال رو با فکرش بازی میکرد ! تفاوت امثال زیدان و ندود با کریس رونالدو و رونالدینیو همینه که با فکرشون بازی میکنن و به خاطر همین تا زمانی که بازی میکنن فوتبالشون تمام شدنی نیست. آلسیو تاکیناردی: اینو دوست دارم، هم استالیش هم سبک ساق هایی که می بست :1: میشل پلاتینی : یه بازیکن خاص بین قدیمی هایی که میشناسم ، شخصا دوسش دارم چند کلیپ هم ازش دیدم که خیلی قشنگ بازی میکنه، یه هافبک مهاجم که بتونه آقای گل سری آ بشه ارزش بودن توی تیم منتخب من رو داره. مهاجم: الکس دلپیرو: الکس که تعریف نمیخواد دیگه پائولو روسی: روسی رو به خاطر گل هایی که توی مواقع حساس برای تیم ملی ایتالیا زده بیشتر میشناسم :1: به نظرم مهاجم خیلی خوبی بوده کاپیتان: کاپیتان تیم من ندود هستش :1: سرمربی: مارچلو لیپی

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال

تیم منتخب تاریخ یوونتوس از نگاه کاربران فروم یوونتوس دات آی آر

جانلوئیجی بوفون
چیرو فرارا گائتانو شیره آ کلودیو جنتیله لیلین تورام
پاول ندود میشل پلاتینی زین الدین زیدان جامپیرو بونی پرتی
روبرتو باجو الساندرو دل پیرو

سرمربی : مارچلو لیپی

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است