پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جولیانو جانیکدا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
27 پاسخ برای این موضوع

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
من خواستم یه خبر از جانیکدا بزارم دیدم بیچاره تاپیک نداره. اینه که جانیکدا از درد زانوی پای چپش رنج میبره و به به بازی با فروسینونه نمیرسه.

shaghayegh

shaghayegh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 134 ارسال
خدا هیچ کسو بی تاپیک نذاره!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من جياني کدا هم بازيکن خوبيه ولي ديگه فکر نکنم فرصت براي درخشيدن داشته باشه ولي تجربش خيلي بدرد يووه ميخوره با تشکر

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
بله تجربه سالها بازی تو لاتزیو و تو سطح اول فوتبال ایتالیا . بازیکنی که به نظر من میتونست با کمی درخشیدن خودشو خیلی زود ثابت کنه اما خب بخت و اقبال یاریش نکرد :(

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
حتی تو تیم ملی هم بازی کرده. یه عکس ازش دیدم با لباس تیم ملی بود.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام فريبرز جان جياني کدا زماني براي خودش بهترين هافبک دفاعي جهان بود قطعا توي تيم ملي هم بازي کرده با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
بازیکنی قدرتی دونده و جنگنده من که خیلی با بازیش حال می کنم

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
ولی خب زیاد سه میده

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
توی بازی بعدی با البینولفه هم نیست چون مصدوم شده

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21105 ارسال
اما کلا به نظر من تو دفاع موثر تره . ===================== یادمه یه بازی بود لاتزیو و رم . یک تنه دفاع لاتزیو رو نگه داشته بود و مثل یک کوه آهنین داشت بازی میکرد فوق العاده بود

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
یه کم کند عمل میکنه اما تو سری بی به کارمون میاد چجون قدرت بالایی داره

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من که حتی وقتی تو لازیو بود دوستش داشتم . قبلا هم تو اودینزه بودش . تو ایتالیا بازیکن خوبیه و دوران اوجش هم زمان حضور تو لازیو بود . از بخت بدش تو بهترین روزهای فوتبالش هم دوره همین زانتی خودمون - دی بیاجو - توماسی - آمبروزینی و کلی هافبک آماده تو ایتالیا مثل آلبرتینی بودش . در کل بازیکن موثری هستش .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21105 ارسال
ولی از یوونتوس میره به احتمال زیاد . توی لاتزیو که کولاک بود ولی توی یوونتوس خیلی بهش بازی نرسید .

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
نباید از یووه بره . تو این فصل که خیلی موثر و خوب بازی کرد . ضمن اونکه میتونه برای تیم تو سری آ بخاطر تجربه و حتی نحوه بازی که جنگندگی رو چاشنی کارش داره موثر باشه .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

ولی از یوونتوس میره به احتمال زیاد .
توی لاتزیو که کولاک بود ولی توی یوونتوس خیلی بهش بازی نرسید .

چون وقتي اومد ويه را و امرسون بودن و بازي بهش نمي رسيد.توي سري ب خوب بود ولي بازم اون جانيكداي لاتزيو نبود.اميدوارم بمونه و بتونه بشه همون جنگنده‌ي سابق.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
چون يه روزي بازيكن خوبي بوده مي تونه دوباره اوج بگيره فكر نمي كنم با نگهداشتنش چيزي رو از دست بديم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بازگشتش به اوج بعيد نيست اما امكان داره يكم بيش از حد طول بكشه چون با احتمال اومدن سيسوكو ، لمپارد و حضور بلازي ، پارو و زانتي جاش تو تيم يكم تنگ مي شه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21105 ارسال
تا چند وقت پیش خبرهای زیادی درباره رفتن جانیکدا بود . چند تیم سری آ و سری ب جانیکدا رو میخواستند ولی الان دیگه خبری نیست . جانیکدا میمونه یا میره ؟ ولی خودش قبلا گفته بود که از یوونتوس میره . امپولی . مسینا و ... تیمهایی هستند که میخوانش .

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
بازيش به دل من كه نميشينه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
فعلا فکر کنم سرگرم مراسم ازدواجش هست و بی خیال فوتبال شده اما به احتمال خیلی خیلی زیاد از یوونتوس جدا خواهد شد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی