پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لئوناردو بونوچی - Bonnie

* * * * * 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

یورنته ی فصل تو بیلبائو رو نیمکت نشست و فحش خورد ک بیاد یووه بعد ۱ فصل فیکس بود و فصل دوم نیمکت نشین و آخر فصل یووه قراردادشو فسخ کرد و رفت سویا وقتی گل زد چیکار کرد؟ احترام گذاشت ب یووه و هوادارا... با اینکه یورنته ی اسپانیایی بود و خیلی دینی ب یووه نداشت ولی شخصیت خودشو نشون داد بگذریم ک پیشنهاد تیمهای ایتالیایی رو هم رد کرد... اما این بونوچی ک هر چی داره از یووست رو چ حسابی میاد انگشتاشو میگیره جلو دهنشو میگه دهنتونو بشورین! (خودش قبلا گفته بود این معنیو میده)

آخه بونوسوتی اگه یووه نبود ک الان فوقش هم سطح رانوکیا بودی...

منم موافقم ک تاپیکشو انتقال بدین... ستاره کم نداشتیم ما. بونوچی روی ویدالو پوگبا رو هم سفید کرده

برخورد هوادارا با یورنته و بونوچی یکی بود ؟ بازیکن به احترام هوادار بعد از گل سکوت میکنه وقتی هوادار احترام نگه نداره از بازیکن نباید توقعی داشت

همین هیگی اوایل احترام نگه داشت ولی وقتی دید هوادارای ناپل احترام ندارن حالا گل میزنه خوشحالی میکنه

• Aminvo, tecra, Camel Blue و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
هنوز هم میشه پشیمونی رو تو چشمای بونوچی دید.
اون شادی بعد گل فقط یه واکنش غریزی بود، بونوچی مثه هیگواین و موراتا و یورنته یه فروارد نیست که انتظار گل زدن داشته باشه و واسه بعدش برنامه ریزی کنه.
جدا از این، کلا به شادی نکردن بعد از گل اعتقادی ندارم.
  • Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان
شادی کردن با جر دادن فرق داره
البته آخر سر جر خورد
  • Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ببین خواست بگه من بزرگم اخر دید الگری موند و این و الوز پرت شدن بعد رفت تیمی ک فکر میکرد خیلی خرید داشته جای یووه رو میگیره و این اونجا کاپیتانم میشه

بعد دید نه چیلان همون چیلانه 

هوادارا انتظار داشت توهین نکنن؟؟؟ بعد دعوای بین دو نیمه  اصلا توهین کنن رونالدو و مسی هم هو میشن ایا رونالدو ب منچستر گل زد چ کار کرد

تو برنابئو کم هو نشدن ادم ها ....الکس اگه از یووه کاپلو میرفت الکس بود  اخلاقش نامبر وان رفتنش  باعث نمیشد هوادارا هو کنن این ریغو اومد گل زد خودشو کلی خالی کرد

در اخر  بونوچی خودش خواست خر باشه تا حر 

با میلان رفتنش مخالفتی ندارم خودش خواس اما عقده ای بازی....فرق میکنه 

• Orphée, Pinturicchio, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

یاد این شعر افتادم : وقتی که بین عاشقا حرف جدایی پیش میاد از این همه خوبی آدم فقط یادش بدیش میاد

یا این شعر : سخت میگیری به من با این همه از دست تو ، می شوم دلگیر شاید نازنین ، بیزار نه

شده خودتون رو جای بونوچی بزارید؟  بونوچی الان میلانیه و تعصب روی میلان داره

یک فصل کامل هوادارای یووه مسخرش کردن سر اشتباهاتش تو میلان . قبل از بازی اوضاع رو براش سخت کردن . در جریان بازی هو کردن و براش سوت زدن

خیلی از آدما یکبار به ی نفر خوبی میکنن ی قدمی برمیدارن تا سالها یادشون میمونه و هر اتفاقی میفته میگن ما آدمش کردیم اگه کمکش نمیکردیم به اینجا نمیرسید و ...

بونوچی سالها واسه یووه بازی کرده زحمت کشیده و تعصب داشته به یووه . سر اختلافش با سرمربی از تیم رفته . هوادارا باید اینطوری باهاش برخورد کنن ؟ ی ذره حق بدید بهش

تو همین ایران خودمون برنامه نود نشون داد طرف به خاطر توهین چند تا پرسپولیسی به خانوادش از پرسپولیس متنفر شده رفته استقلال بازی کرده و الانم میگه استقلالیم

نمیخوام مقایسه کنم ولی الکس هم اگه کاپلو یک فصل دیگه میموند احتمال زیاد از یووه میرفت . هوادار باید توهین کنه ؟

انتقالش به خارج از ایتالیا که منتفی بوده سر بیماری فرزندش. توقع داشتید بره اسپال و ساسولو و ... ؟

واسه من مهم نیست تاپیک بونوچی رو میخواید حذف کنید یا همین جا بمونه . با این کارا بونوچی کوچک نمیشه و به نظرم هر مدیری که تغییری انجام بده فقط خودش رو کوچک کرده

بونوچی از اول فصل خیلی بهتر شده فصل بعد احتمال زیاد بهتر از اینم میشه. کاپیتان یوونتوس نشد ولی کاپیتان آتزوری حتما میشه

در آخر بحث تکراری رو بگم این بازیکنا بودن به یوونتوس اعتبار بخشیدن . اگه الکس و بوفون به یوونتوس نمیومدن یوونتوس یکی دیگه رو پیدا میکرد درست ولی الکس و بوفون هر جایی میرفتن بدون شک همینقدر میدرخشیدن

دو تا مثال واضح برای حرفت هست. خود همین بونوچی و کونته. بونو ایا الان در سطح ده نه اصن بیست دفاع برتر دنیا بازی می کنه؟ این یییووه بود بونوچی رو کرد بونچی شاید بازی روزگار جای مثلا اندره رانوکیا و بونوچ عوض می کرد. در مورد کونته بارها گفته شده توسط افراد مختلف یووه یه بازیکن متوسط متحول کرد. خودمم به عنوان هوادار زیدان رک بگم زیدان اگه یووه نمی اومد به سطح بهترین بازیکن دنیا نزدیک نمی شد همونطور که رئال رفتنشم بهش تو این راه کمک کرد. ایا تو اینتر الان یا میلان بازیکن پر استعداد ندارن؟!
فکر کنم مثال های واضحیه.همین الگری هم اگه یووه دست نمی ذاشت روش احتمالا یا مربی جنوا بود الان یا تو سایت ای بی یه یورو قیمت داشت. جدا از توانایی های غیر قابل انکار این افراد
  • Aminvo, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

دو تا مثال واضح برای حرفت هست. خود همین بونوچی و کونته. بونو ایا الان در سطح ده نه اصن بیست دفاع برتر دنیا بازی می کنه؟ این یییووه بود بونوچی رو کرد بونچی شاید بازی روزگار جای مثلا اندره رانوکیا و بونوچ عوض می کرد. در مورد کونته بارها گفته شده توسط افراد مختلف یووه یه بازیکن متوسط متحول کرد. خودمم به عنوان هوادار زیدان رک بگم زیدان اگه یووه نمی اومد به سطح بهترین بازیکن دنیا نزدیک نمی شد همونطور که رئال رفتنشم بهش تو این راه کمک کرد. ایا تو اینتر الان یا میلان بازیکن پر استعداد ندارن؟!
فکر کنم مثال های واضحیه.همین الگری هم اگه یووه دست نمی ذاشت روش احتمالا یا مربی جنوا بود الان یا تو سایت ای بی یه یورو قیمت داشت. جدا از توانایی های غیر قابل انکار این افراد

از این مثال ها زیادن افرادی که اومدن به یووه و هیچی نشدن . از ملو با استعداد و فوق العاده تو جام کنفدراسیون ها بگیر تا دیگو و الیا و ...

یا مثال همین بونوچی . اگه کونته سرمربی میلان بود و بونوچی میرفت اونجا پیشرفت نمیکرد ؟

هر پیشرفتی هر چقدر هم که مربی تاثیر گذار باشه تا بازیکن تلاش نکنه هیچی نمیشه . کونته هم اگه به بونوچی فرصت میداد واسه این بود که ی چیزی تو تمرینات نشون میداده و الا کونته زیاد بازیکن زیر دستش بودن هیچی نشدن

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

از این مثال ها زیادن افرادی که اومدن به یووه و هیچی نشدن . از ملو با استعداد و فوق العاده تو جام کنفدراسیون ها بگیر تا دیگو و الیا و ...

یا مثال همین بونوچی . اگه کونته سرمربی میلان بود و بونوچی میرفت اونجا پیشرفت نمیکرد ؟

هر پیشرفتی هر چقدر هم که مربی تاثیر گذار باشه تا بازیکن تلاش نکنه هیچی نمیشه . کونته هم اگه به بونوچی فرصت میداد واسه این بود که ی چیزی تو تمرینات نشون میداده و الا کونته زیاد بازیکن زیر دستش بودن هیچی نشدن

همین مثال تو
کونته رو کی روش ریسک می کرد که ماروتا کرد. شکست هم وجود داره. مگه پروژه دلنری نابود نشد. استعداد وجود داره. همه می دونن راکونیا چه استعدادی بود. از بونوچی بیشتر زوم بود روش اما جزئیات نابودش کرد. اینکه تو یووه مثال هایی مثه ملو و از اون بدتر دیگو. الیا و زالیتا و زبینا و بازم بدتر داریم شکی نیست. تیری هانری تو یووه شکوفا نمی شد. قطعا درسته ولی همونقدر این درسته که پروژه ها شکستم می خورن. پیروزی ها هم برای تیمه که پازل خوب چینده. یعنی کاری می کنه یووه که بونوچی می ره زیر دست کونته و فرضا شکوفا می شه البته من الگری رو عامل ستاره شدن بونو می دونم اما قضیه مشخصه. استعداد وجود داره. مثلا شاید اندره گومز به جای سبک بارسا فرضا یووه رو انتخاب می کرد الان داشت می ترکوند. اما این یووست کنار چند تیم بزرگ که ارزش می ده به بازیکنا و البته ویژگی های خاص خودش داره. کدوم تیم که مدیراش تو طول تاریخ انقدر شهره باشن تو دنیا؟ تیم یووه رو گاها به اسم مدیراش می شناختن.پس ما یه سیستم قدرتمند داریم. مثال اخرم برای رقیبه. چرا ارژانتینی ها راحت می رن اینتر؟ چون اینتر تیمی شده که به ارژانتینی ها ارزش مازاد می ده ممکنه بعد مدتی بازیکن دیگه هدفی تو اینتر نداشته باشه بره اما این اینتره که برای آرژانتینی حکم ارزش داره. به هیچ عنوان قبول ندارم هر استعدادی در هر شرایطی در هر جایی می ترکونه. این یووست که می دونه تو چه زمانی چیکار باید کنه و این یووست که بازیکن رشد می ده. بوفون یووه کرد بوفون. تنها تفاوت تولدو و بوفون در ابتدا راهشون به نظرم تیمایی هست که رفتن. درسته بوفون شخصیت بزرگ منشی داره اما این شخصیت کجا تبلور کرد. وقتی با یووه رفت سری بی مثلا بخشیش روشن شد. پس این یووست که شان می ده. هنوزم می گم زیدان یووه نمی اومد احتمالا می شد یه بازیکن خوب تو تاریخ. یووه بزرگ ترش کرد.خیلی. یه نمونش بدنسازی زیدان بود که یووه تقویتش کرد.در عین حال یووه شکست هایی هم داشته. مثه هانری. زلات و غیره.
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

این بحث مرغ و تخم مرغه (یوونتوس به بازیکن اعتبار میده یا برعکس) آخرشم به نتیجه ای نمیرسه! اوکی بودن با خوشحالی بونوچی (و بطور کل خوشحالی بعد از گل به تیم سابق) هم سلیقه ایه. من خودم مخالفم، چون ارزش این تیم که حتی تو سری بی هم دست از طرفداریش نکشیدم (اونم تو اوج کل کلای جدی و خونین دوران دانشگاه :1:) برام خیلی بیشتر از اینه که یه الف بچه چپول بخواد اینطوری تو زمین ورزشگاه تیمم سرسره بازی کنه و نعره های مستانه بکشه. در مورد تاپیکشم خیلی وقت پیش یه بحثی مطرح شد راجع به بازیکنای سابق و بخش اساطیر که خب اون موقع استانداردهای خاص مدیران وقت اعمال شد و تغییری در اون تاپیک (که به نظرم شناسنامه این فروم و هر فروم یونتوسیه) اعمال نشد. دیگه حالا اینکه این نونور دماغو تو بازیکنان باشه یا ستارگان زیاد فرقی نمیکنه.

+ البته خداییش زوره این سوتی تو ستارگان باشه، ویدال و کاناوارو تو بازیکنان! اگر معیار بر اساس عملکرد فردی و کیفیت بازی بازیکنان سابقه، اون دوتا خیلی سزاوارترن که ستاره لقب بگیرن. اگرم معیار یه چیز دیگه س بهتره گفته بشه که اینطور بحثا پیش نیاد (و به جاش بیایم سوتیای بونوچی رو ببینیم و خنده کنیم :1:).

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

بحث مسائلی رو پیش میکشی که مورد تایید نه تنها من بلکه تمام یوونتوسیاست... آخه مگه من طرفدار موندنش تو بخش ستارگانم که هی بحث شأن یووه و زندگی ادامه دارد و... رو پیش میکشی؟ مگه من مخالف اینم که این یووه ست که به بازیکنا ارزش میده؟

بله الانم موفقیم بدون بونوچیِ - « خائن » - ولی اگه او و باقی ستاره هامونو حفظ میکردیم، الان شانس اول قهرمانی ل.ق بودیم (خیلی موفقتر بودیم)! واقعاً بنظرت امسال و سالای پیش این تیم برای قهرمانی UCL بسته شده یا این بیشتر هنر آلگری بوده که تونسته بهترین راندمان و بازی رو از ابزارِ در اختیارش بگیره؟ بینی و بین الله رو دست این تیم هست؟ :

by68_12345_thumb.jpg

با تمام احترام فراز جان، تو حرفهات بحثی هست که بهش توجه نمی کنی. اون هم همون صحبت های ماروتاست راجع به خون تازه که من به شدت قبولش دارم

تمام تیم های تاپ دنیا تو 6 فصل اخیر حداقل یک فصل بد رو داشتن: بارسای فصل پیش، منچستر این چند ساله، سیتی فصل قبل اومدن گواردیولا، چلسی فصل قبل کونته و ...
تنها تیمی که به این مشکل دچار نشده یووست که شش فصل پشت همه که داره قهرمان میشه. واقعا چرا؟

چون فوتبال واقعی پلی استیشن نیست که بازیکنا همه فصلاشون عالی باشه. حتی بازیکنایی مثل مسی و مارادونا هم یکی دو فصل بد داشتن. تازه اونا مسی و رونالدو و مارادونا بودن که مدیرای باشگاهشون یه فصل تحملشون کردن، خدایی کدوم یک از بازیکنای شش فصل اخیر (جز بوفون) حتی سایه ای از رونالدو یا مسی هستن؟ یعنی مدیریت باید 40، 50 میلیون یورو خرج می کرد که موراتا رو بخره به این امید که شاید فصل بعد دوباره برگرده اوجش؟ (لطفا 50 میلیون یورو رو ضربدر قیمتش به ریال کن ببین خودت بودی با اون همه صفر جرات می کردی همچین ریسکی کنی؟) یا اون همه حقوق که میدادن ویدال رو که با قیمت فروشش حدودا 45 میلیون یورو میشد رو حاضر بودی روش ریسک کنی؟ ویدالی که اون همه بی انضباطی و حاشیه داشت و قطعا اگه تو یووه می موند تیم رو به حاشیه می کشوند (ما هم بچه بودیم جای جدید میرفتیم -بایرن- تا یه مدت بچه خوبی بودیم :nish: )

حالا آخرین فصل همه بازیکنایی که فروختیم رو یادت بیار. به جز پوگبا و بونوچ کدومشون فصل آخر موفقی داشتن؟ اون خون تازه و انگیزه رو داشتن؟ هیچکدوم

فروش پوگبا هم نیاز به بحث طولانی داره سر فرصت باید حرف زد راجبش. فروش بونوچ هم که فقط مسائل انضباطی بود که بنظرم اتفاق صحیحیه. هنوز هم خود شاخ پنداری عجیبی داره که باعث شده گتوزو تو مصاحبه اخیرش بتوپه بهش

پس به نظرم راجب سیاست خون تازه یه تجدید نظری بکن  :3: 

+ این صحبت هام هم بیشتر پاسخی بود به بخش هایی که بولدشون کردم تو حرفات  :135555: 

• Orphée, El rey leon, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
^
صحبت هاتون کاملا درست و منطقی، ولی فکر میکنم منظور فراز این بود که کاش میشد همه این تیمو همزمان تو یه فصل داشت.
  • Orphée, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

من نمی دونم چه طور تاحالا گتوزو ازش بازوبند رو نگرفته!

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
ما توانایی داشتن این همه بازیکن گرون فعلا نداریم. بارها هم گفتیم. شما خودتون صبح تا شب قبل تابستون راجع به بودجه ۱۰۰ میلیونی می گفتین اما تهش ۲۰ تا خرج شد. این واقعیت موجود. سیاست باشگاه هم اگه بد بود تو سی ال دو بار نمی رفتیم فینال. حالا می تونن مربی خوب انتخاب کرده باشن. فرق نداره. در مورد فینالم بحثی ندارم ما با زیدانم اون فینال باختیم. هیچ تیممگی هم توانایی مالی نداشته باشه نمی تونه انقدر بازیکن نگه داره. ویدال که افت کرده با بایرنم کاری نکرد. پوگبا هم می مونر الان باید ۱۰ تا حقوق بهش می دادن. در واقع ماروتا از ترکیب فراز بدش نمی یاد قطعا اما سرمایه می خواد. سرمایه هم دست انیلی نیست. البته یه مسئله ای عست اینا بعد یووه افت می کنن. باید بهش فکر کرد. اون جریان خون تازه یه تفکر خاصه
  • Orphée, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

خامسی که ⅔ فصلاش در رئال بیشتر ذخیره بود و برخورد خوبی باهاش نشد، گل میزنه به رئالو خوشحالی نمیکنه هیچ، حتی با دستاش طلب بخششم میکنه!

صلاحی که فقط 2 فصل تو رم بود و 0 جام بُرد، سر هیچ کدوم از گلاش به رم خوشحالی نمیکنه...

اونوقت بونوچی که 7 سال تو یووه بود و 12 جام برد ولی... خیلی برای خودم متاسف شدم! :4:

فقط احترامم به موراتا بیشتر میشه که با وجود اینکه در برنابئو هو شد توسط هوادارای رئال، ولی بازم شخصیت نشون داد و هیچ خوشحالی نکرد!

تازه اصراری در پیوستن به رقیب مستقیم نداشت، رئال از منفیِ رانوکیا به یکی از بهترینا تبدیلش نکرده بود و ازش بعنوان Bandiera یاد نمیشد...

• GioVanni Agnelli, Pinturicchio, Heypnotism و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
وقتی کاپیتان میلان هستی نمیتونی بعد از گل زدن به یووه خوشحالی نکنی. فراز جان تمام این مواردی که گفتی دو تا تیم دشمن خونی نبودن و شرایطشون مثل شرایط بونوچی نبوده. حتی هیچکدوم تو بازی با تیم سابقشون هو نشدن.
واسه من همین که تا یه ماه بعد از پیوستن به میلان، عکسی با لبخند از بونوچی منتشر نمیشد کافیه.
  • Orphée, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

طعنه ای که پسر بچۀ هوادار یووه به کاپیتانو زد... laugh.gif

DcyMHYwWAAAzKqY1.jpg

• MaMpIeRo, GG.B1, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

نزدیک بود یادم بره...

#HungrierThanEver  :2laugh:

• MaMpIeRo, Signora Omicidi, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

Just_Cuz_19.gif

590.JPG

شاید بعضیا متوجه نشن : گفته انتقالم به میلان [از لحاظ تغییر در توازن قوا و اهمیّت] شبیه انتقال پیرلو به یووه ست!

مصاحبه ی قبل از بازیشم بخونید، برای تنوع بد نیست...

با همۀ اینها ؛ بازم بنظر من 25 میلیون + دشیلیو، معامله ای خوب و بنفع یووه نیست... :fp:

• Pinturicchio, GG.B1, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1476 ارسال

آیا می‌دانید ایشون هم هفت تا اسکودتو داره؟ 6 تا با یووه و هفتمی؟ بله! با اینتر2006 :fp:

• mory, El rey leon, Signora Omicidi و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

آقای بونوچ، اینو چی میگی.. میخواستی با میلان بری اروپا آبرو داری کنی؟ 

کاش میشد موقع شنیدن خبر محرومیت میلان تو فکر بونوچ بود..

سیاه روزی های میلان در این چند ساله با محرومیت یوفا امسال به اوج خودش میرسه.. خوشحالم که بونوچ در این مشکلات باهاشون شریکه  :1:

---

پارسال حداقل جام یوفا بودن، دستشون برا خرید باز بود و امید داشتن.. امسال حتی امید هم ندارن.. 

• GioVanni Agnelli, Pinturicchio, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3847 ارسال
  • LocationAhWaS

دقیقا تو چهره بنوچی یه گ و ه خوردم بسیار موج میزنه

نه تنها سنش داره بالا میره و در این چند سال با میلان هیچ افتخاری کسب نمیکنه بلکه دیگه هیچ تیمی هم حاضر نمیشه بیاد جلو از پس سوتی ها حقوق و حاشیش بر بیاد

پس بمون تو همون میلان و اسطور شو

• tecra, ace of glass, amirali2001 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی