پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لئوناردو بونوچی - Bonnie

* * * * * 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

یعنی این بازی فقط خواستیم نشونش بدیم بدون بونی مشکل نداریم.

یه توپ از جورجو و دنی رد نشد :21:

• mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

رفتن بونوچی اصلا تاثیر رو عملکرد خط دفاعیمون نزاشته 

آفرین جناب علگری که کاپیتان اینده باشگاه انداختی بیرون و نشون دادی دفاعمون به هیچ بازیکنی وابسته نبود 

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

- متاسفانه همونطوری که پیش بینی میشد عملکردش در میلان بهبود قابل توجهی داشته یا حداقل از حالت افتضاح خارج شده! با عرض پوزش از @MaMpIeRo امیدوارم سرنوشتش مثه بوغبا نشه که فصل پیش بهترین بازیکن لیگ اروپا شد و الانم با 9 گل/پاس گل در 12 بازی ترکونده... :fp: تنها دلخوشیم عدم اعتقاد رایولای 7 خط به پروژۀ میلانه...

- چند روز پیش یه مطلب جالب میخوندم که گفته بود و.ساباتینی ، ناموفق بودن خرید بونوچ رو پیش بینی کرده! : « او میلان و یووه را تضعیف خواهد کرد... »

- مصاحبه ی ~ 8 سال پیش بونوچی [مدافع باری] : « رویام اینتره ولی به میلان و یووه هم نه نخواهم گفت! » :1:

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

phantomz

phantomz

عضو جدید

• اعضا
  • 46 ارسال

دلخوشی اشتباهی دارین . دوناروما همین الانش سالی 6 میلیون داره دستمزد میگیره . اگه بخواد تیم دیگه ای بره دستمزد دو رقمی طلب میکنه که یووه از عهده اون برنمیاد.

از اون طرف هم فکر نکنم میلان راضی بشه اونو به یووه بفروشه . به احتمال زیاد در صورت جدایی اونو در پاریس یا مادرید خواهیم دید که احتمالش هم کم نیست.

ما همینکه بازیکنامونو نگه داریم کلی هنر کردیم . خرید بازیکن تاپ و هزینه کردن و دستمزد آنچنانی پیشکش . الانم باید غصه الکس ساندرو و دیبالا رو بخوریم که یه وقت تیمو ترک نکنن  :22:

• Signora Omicidi, AliReZaZa, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia

مرسی از توجهات!

الکی بود تعصبات!

چرا وقتی الماس هست سکه میخاد؟؟                        تنها موندم رفیق نیمه رام!                   خوش کنم دلو به کی الان؟؟                  فقط تو هم نیستیا!

• Orphée, El rey leon, Signora Omicidi و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

هر چی هم  بونوچی بد باشه تو تیم های بعدی، مهم این بود که تو یووه جواب داده بود، به هر حال چاره ایی نیست باید به آینده نگاه کرد، با کیلینی که تعطیلات هم رفتن پس احتمالاً فقط با آلگری مشکل داشت

• Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6041 ارسال
  • LocationKhorram Abad
بازم توپ ب پاش خورد و تغییر مسیر داد رفت تو گل! مهم ترین ضعفش همینه شاید گارد خوبی نمیگیره موقع شوتزنی بازیکنان حریف.. ب هر حال این همه نمیتونه اتفاقی باشه. خوبه دیشب نبودا

آلوز تیمشو از اروپا حذف کرد بونوچی هم همینطور حالا فقط میمونه ویدال و پوگبا!
  • mory, Signora Omicidi, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
صحنه گل رو که دیدم همش دنبال این بودم شماره بازیکن رو بخونم اگر شماره 19 نبود رو لباسش واقعا نمیتونستم باور کنم این بونوچیه به فاصله 6 ماه جوری بد بازی میکنه که _________ مهم نیست
  • Pinturicchio, tecra, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1474 ارسال

^

در همچین مواقعی کافیه به ترکیبِ اعلام شده نگاه کنید، اگه بونوسوتی توش بود دیگه لازم نیست دنبال شماره بگردید. بنده تضمین می‌کنم.

به خدا سرعت این بشر از لاک‌پشت هم کمتره.

ایشون بجز پاسِ پشتِ دفاع هیچی نداره. موند به دلم یک بار بتونه توپی رو که با ارتفاعِ کم میاد سمتش درست دفع کنه و فقط منحرفش نکنه، فکر می‌کنم از لحاظ تکنیکی توانایی این‌که دقیقاً با روی پا به همچین توپ‌هایی ضربه بزنه رو نداره.

• Pinturicchio, El rey leon, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

^

در همچین مواقعی کافیه به ترکیبِ اعلام شده نگاه کنید، اگه بونوسوتی توش بود دیگه لازم نیست دنبال شماره بگردید. بنده تضمین می‌کنم.

به خدا سرعت این بشر از لاک‌پشت هم کمتره.

ایشون بجز پاسِ پشتِ دفاع هیچی نداره. موند به دلم یک بار بتونه توپی رو که با ارتفاعِ کم میاد سمتش درست دفع کنه و فقط منحرفش نکنه، فکر می‌کنم از لحاظ تکنیکی توانایی این‌که دقیقاً با روی پا به همچین توپ‌هایی ضربه بزنه رو نداره.

جسارتا اون صحنه ای که پاسی که بازیکنای ناپولی به هیگواین دادن رو با برگردون دفع کرد موقعیتی نیست که توصیف کردین؟

این چیزی که می گم مربوط میشه به بازی رفت یوونتوس و ناپولی فصل 16-2015 که فصل دوم آلگری و فصل آخر هیگواین توی ناپل بود و اون بازی رو با گل خرکی زاتزا 0-1 بردیم!

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1474 ارسال

^

اگه اشتباه نکنم اون توپ کم و بیش بلند بود و همون‌طور که گفتید هنگام دفع توپ بونوچی صورتش به سمت توپ نبود و مجبور شد تقریباً برگردون بزنه، منظورم توپهایی در حدِ پایین‌تر از کمره :fp: خصوصاً تا حد زانو، وقتی که مستقیم به سمت بونوچ میان و صورتِ محترمِ بونوچ به سمت توپه. توصیفم دقیق نبود پس صورت‌بندی مسأله رو عوض کنم: فرض کنید از این دستگاهها که توپ رو به سمت بازیکن شوت می‌کنند جلوی بونوچ گذاشتیم و دستگاه توپ رو با ارتفاع کم و سرعت نسبتاً بالا به سمت بونوچ شلیک می‌کنه، بر این باورم که بونوچ درصدی بسیار بسیار بالا از توپهایی که به سمتش میاد رو نمی‌تونه به سمت منبع شلیک برگردونه و بیشترِ توپها رو به چپ و راست و پشتِ سر می‌فرسته، تازه این مال وقتیه که خودش نسبت به توپ زاویه‌ای نداشته باشه :53:

• mory, Aminvo, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

^یعنی مثل اون شوت اسکار توی بازی با چلسی که بونوچی زد زیرش و فرستادش گوشه ی دروازه؟

• Aminvo, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1474 ارسال

^

اون رو یادم نیست :fp: ولی مثل اکثر شوتهایی که می‌تونه با روی پا دفعشون بکنه به اوت(حدوداً به جایی که توپ از اونجا سانتر شده) ولی در عوض کمونه می‌کنن و به کرنر فرستاده می‌شن.

• Aminvo, tecra, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

وگرنه = در غیر این‌صورت

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

فردا شب هو میشه آیا؟!  :39:

• Aminvo, L'Avvocato, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان
امیدوارم با سوتی بونوچی ببریم
  • Aminvo, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

بازی آخر ایتالیا پایه گذار گل انگلستان بود با اون پاس بدش. به جدیت حتی نصف گذشته اش هم نیست. 

انقدرم رو مخ من اومد امیدوارم وراتی و اینو و ایموبیله آتیش بزنن آتزوری راحت بشه 

• Aminvo, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

خلاصه بازیکنی که طرفدار اینترمیلان بود از بچگی، باید خودش رو یه جایی نشون بده، در حالی که دیشیلیو در حال محبوب شدنه این انتر به سرعت در حال منفور شدنه

• Pinturicchio, tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
ممنون بابت خوشحالی بعد از گلت ...
اگه خوشحالی نمیکردی حس میکردم بهم توهین شده.
  • tecra, L'Avvocato, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

20130069340629210921.jpg

• tecra, Senmorta, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
اشغال. تایپیک ببرید بایگانی بعد زباله دونی.
  • Pinturicchio و cr7 از این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی