پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لئوناردو بونوچی - Bonnie

* * * * * 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

لئو که پسر سومش داره به دنیا می یاد گفته دلم میخواد بازم اسمم رو هوادارها فریاد بزنن .

ازش پرسیدن سوتهای اعتراضی تبدیل به تشویق شده درسته ؟

گفته بله ولی دلم میخواد اسمم رو هم فریاد بزنن و این به من برمیگرده که باید تلاش بیشتری بکنم 

نویسنده هم نوشته بود خوبه که بونوچی به اشتباهش پی برده پس ما بهش بچه سومش رو تبریک میگیم

مهم اینه که درک کنیم و .....

https://www.tuttojuv...biettivo-440995

• GioVanni Agnelli, AAG, Orphée و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad

وقتی عشقهات همه قرمز پوشیدن!

اولی شیلیایی بود و مست حالیش نبود چیکار کرد دومی برگشت ب عشق اولش اینم هیچ اما تو آبی بودی ک سر بالا رفتی آقای بونو!

هیچوقت مصاحبه های بعد از رفتنشو نخوندم.. هیچوقت مصاحبه های بعد از رفتن هیچکسو نمیخونم.. اصلا هیچوقت سراغ رفتنیارو نمیگیرم...

انگار ی چیزی بم میگه ازشون متنفر باش! ولی دیگه کافیه قلبم واسه این همه تنفر جا نداره حقیقتا... تو ک رفتی دیگه لطفا اسم ما رو نیار... بذار فراموش بشی... جمله ای ک ب همه اونایی ک با پای خودشون رفتن گفتم...

05:09

من نمیتونستم ازش متنفر باشم پس سعی کردم فراموشش کنم اما زهی خیال خام! همیشه ی آدمایی تو زندگیم بودن ک میخواستم نشون بدم ازشون متنفرم اما ته دلم نبودم... امروز ک ب گذشته فک میکردم یاد گلش ب شاختار افتادم قشنگ طاق دروازه رو آورد پایین! اون گل اولین گل یوونتوس تو ورزشگاه جدید تو ی بازی اروپایی بود! اون شب با اینکه مساوی کردیم ازش بیشتر خوشم اومد احساس کردم ی ایتالیایی دیگه پیدا شده واسه روزای سخت... ی تکیه گاه...

من بونوچی رو بخشیدم چون هنوز تو دلم جایی براش هست... چون نبخشیدن هیچ اهمیتی برای اون نداره و هیچوقتم قرار نیس ک بفهمه! الانم ک بخشیدم بازم اهمیت نداره و نمیفهمه! پس بهتره این نفرت ظاهری رو بذارم کنار.‌‌..

فقط امیدوارم مثل همه اونایی ک میبخشم دوباره ی گند دیگه بالا نیاره ک آدم پشیمون بشه!

اون پاتم اینقد نگیر جلو توپ مطمئنم دفع ضربه حریف راحت تر از مهار توپیه ک ب پای تو میخوره و تغییر جهت میده!
  • GioVanni Agnelli, AAG, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

فقط امیدوارم مثل همه اونایی ک میبخشم دوباره ی گند دیگه بالا نیاره ک آدم پشیمون بشه!

عجب جمله ای . عجب جمله ای . عجب جمله ای . 

• eⁿzº, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال
خیلی به حرفایی که زدی فکر کردم تا حالا. یه جنگ واقعی توی منه راجع به زامبروتا. کاپیتان سومی که یووه رو توی منجلاب سری ب رها کرد و رفت سراغ زندگیش! یه خائن واقعی! توی دلم همیشه دوستش دارم و داشتم. هنوزم اولین بازیکن یووه که توی ذهنم با پیراهن سیاه و سفید مجسم میشه زامبروتاست. دل منم مثل تو هنوز عشق داره ولی دایم مجبورم باش بجنگم. هر وقت خاطرات خوبش میاد توی ذهنم اخرش فقط بغضه که تمومش می کنه. شاید بهتره منم ببخشمش و از شر این تناقض رها بشم.

+ای کاش زامبروتا هم یه فرصت دیگه داشت!
++ ای کاش نمیرفت و به جای 5 تفنگ دار 6 تفنگ دار داشتیم! کاپیتان دوممون میشد اگر میموند!
+++ من هیچ حسرتی ندارم راجع به یووه. چمپیونز اونقدر برام بزرگ نیست که حسرت بشه! تنها حسرتم این عوضیه که با رفتنش همه چیزمو به هم ریخت...
  • GioVanni Agnelli, AAG, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

بعضی از هوادارای یووه هم احتمالن اینطوری باشن: "می بخشم اما فراموش نمیکنم "  :68:  :311:  :marotta:  :370:  :quasimodo:  :410:  :hang:  :458:  :5:  <_<  :rolleyes:  :23:  :105:  :crazy:  :eyebrows:

• GioVanni Agnelli, Orphée, D E L P I E R O و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
  • Locationتهران

خیلی به حرفایی که زدی فکر کردم تا حالا. یه جنگ واقعی توی منه راجع به زامبروتا. کاپیتان سومی که یووه رو توی منجلاب سری ب رها کرد و رفت سراغ زندگیش! یه خائن واقعی! توی دلم همیشه دوستش دارم و داشتم. هنوزم اولین بازیکن یووه که توی ذهنم با پیراهن سیاه و سفید مجسم میشه زامبروتاست. دل منم مثل تو هنوز عشق داره ولی دایم مجبورم باش بجنگم. هر وقت خاطرات خوبش میاد توی ذهنم اخرش فقط بغضه که تمومش می کنه. شاید بهتره منم ببخشمش و از شر این تناقض رها بشم.

+ای کاش زامبروتا هم یه فرصت دیگه داشت!
++ ای کاش نمیرفت و به جای 5 تفنگ دار 6 تفنگ دار داشتیم! کاپیتان دوممون میشد اگر میموند!
+++ من هیچ حسرتی ندارم راجع به یووه. چمپیونز اونقدر برام بزرگ نیست که حسرت بشه! تنها حسرتم این عوضیه که با رفتنش همه چیزمو به هم ریخت..

ای کاش امیر عباس عزیز ... ای کاش!

z3yh_scudetto_20056_thumb.jpg   tmu9_serie_b_20067_thumb.jpg

تلخ بود !!

ولی حاضری بخاطر لحظه های شیرینش اون تلخی رو هم بچشی!

• GioVanni Agnelli, tecra, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
تو یک برهه زمانی مخصوص حدود 2015 تا انتهای خروجش از یووه بونوچی داشت تبدیل میشد به یک اسطوره واسه من ولی با رفتنش همه چیز رو خراب کرد هرکس از دوستام ازم سوالی راجبش میپرسید میگفتم "امیدوارم به زمین گرم بخوره" "اصلا واسم نیست" "هر قبرستونی میخواد بره بره" خودمم فکر میکردم واقعا دلم همینو میخواد ولی همه اون تنفر ها بخاطر علاقه شدید بود این حرف راجبه همه افرادی که تو زندگیم دوستشون داشتم و منو ترک کردن صادقه ، علاقم بهشون تبدیل به تنفر شد ولی این تنفر واقعی نیست .. این تنفر یک گارد دفاعی و یک عمل تدافعی در قبال اون انتظاراتی بوده که از ایشان داشتم و براورده نشده ..
حدیث رو خلاصه میکنم ، مستر لئوناردو قوی تر از همیشه باش تاوان کاری که کردی رو پس بده و دوباره از خاکستر همه چیو بساز ..
  • GioVanni Agnelli, AAG, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

همه بحثای دوستان قشنگ بود . بذار اسپم بشه :1:

چقدر جملات خوبی گفته شد . ممنون از همه .

• tecra, Senmorta, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال

- با اکراه اومدم توی تاپیکش.

یادمه که گفته بود با عملکردم در داخل زمین جواب "هو" و "توهین" ها رو میدم، ولی خیلی قشنگ میشه آثار ایشون رو روی گلهای خورده یووه مشاهده کرد.

جدا از اینکه خیلی هنوز درک نکردم فلسفه برگشتش رو، ولی عملکردش تا به الان چیزی نبوده که جواب مناسبی برای "هو" و "توهین" باشه.

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6348 ارسال
  • LocationRasht

بنظرم ماموریت اصلی بونوتشی هم مثه رونالدو سی اله بالاخص مقابل بارسا و سیتی و پاریس، وگرنه برا سری آ روگانی و بناتیا هم کارمونو راه مینداختن...

اگه بوغبا بهمون [بخصوص در JStadium] گل بزنه و خوشحالی نکنه، فکر میکنم خیلی برا هوادارا و خودش سنگین باشه با وجودیکه تعدادیشون بخشیدنش! بوغبا 4 سال یووه بود، بونوتشی 7 سال. بوغبا 8 جام برد، بونو 12 جام. بوغبا از اولش ترکوند ولی بونوتشی از منفیِ رانوکیا به یکی از بهترینا تبدیل شد. بوغبا تازه #10 شده بود ولی بونو در مرز اسطوره شدن قرار داشت...

هر چند بوغبا هم #10 یووه رو ول کرد بخاطر پول ولی امیدوارم گل نزنه بهمون. چون بونوتشی بهرحال الان یکی از ماست و دلم نمیخواد دلایل بیشتری برای توهین و دوست نداشتنش داشته باشیم...

• MaMpIeRo, eⁿzº, GG.B1 و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

u2ex_out_thumb.gif

vadc_out.gif1_thumb.gif

خیلی خوب بود بازی با منچستر و کلا داره جا میفته امیدوارم جلومیلان ازین پاسا ببینیم 

• MaMpIeRo, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1375 ارسال
  • Locationقزوین

اگه بونوچی جای یکی از هافبکامون بره یه خط جلوتر بازی بکنه و روگانی یا بن عطیه جاشو تو دفاع بگیرن به نظر من نتیجه ی بهتری نسبت به حالت فعلی می گیریم

کاش آلگری که متخصص تعویض پست های عجیب و غریبه این یه مورد رو هم امتحان بکنه

• mory, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

شما «شـرور» تشريف داريد!

در ساعاتي كه به نظر مي‌رسد نامِ لئوناردو بونوچي در صدر اخبار داغ رسانه‌هاي ايتاليايي است، شديدترين انتقاد از اهانت‌كنندگان و صريح‌ترين حمايت از اين بازيكن، توسط روزنامه‌نگار نزديك به باشگاه يوونتوس صورت گرفته است.

ماسيمو پاوان روزنامه‌نگار و خبرنگار tuttojuve در گفتگو با Rmc Sport با انتقاد از رفتارهاي ناشايست و غير اخلاقي نسبت به لئوناردو بونوچي مدافع يووه و تيم ملي ايتاليا گفت: «هر انساني ممكن است در زندگي‌اش اشتباه كند اما هيچكس اجازه ندارد افراد را به خاطر اشتباهاتشان بيش از اندازه مجازات كند و در روند كاري‌اش اختلال ايجاد كند. نه تيفوسي‌هاي يووه حق داشتند 7 فصل پر خاطره بونوچي با يووه را فداي يك جدايي و يك خوشحالي بعد از گل كنند و رفتارهاي اهانت‌آميز و سريالي از خود بروز دهند و نه ميلاني‌ها مجازند كاپيتان سابق‌شان را به دليل رفتن از تيم تا ابد محاكمه كنند. اتفاقاً ترك ميلان توسط بونوچي يك تصميم شجاعانه بود. خودتان قضاوت كنيد چند درصد احتمال داشت يك بازيكن مثل لئو پس از جدايي جنجالي از يك باشگاه، يك سال بعد صادقانه اعتراف به اشتباهش كند و در عمل نيز درصدد جبرانش برآيد؟ او پس از جدايي از ميلان به روسونري بي‌احترامي نكرد و در بازگشت به تيم سابقش نيز قول جبران داد. آيا اين كافي نيست؟ فكر نمي‌كنيد كه ديگر وقت آن رسيده كه اين بازي فرسايشي را به پايان برسانيد؟ كساني كه در بازي‌هاي ملي همچنان تحريكات باشگاهي را روي سكوها ادامه مي‌دهند و بازيكنان را آزار روحي مي‌دهند بايد بدانند كه رفتاري شرورانه از خود بروز مي‌دهند. من خطاب به همه آنها مي‌گويم اگر همچنان اصرار به ادامه اين رفتار داريد «شرور تشريف داريد!» مسئولان فدراسيون ايتاليا نيز بايد فكري به اين حال اين شيوه نامطلوب كنند و براي آن چاره‌انديشي و جريمه در نظر بگيرند. حقيقتاً سوت زدن در ورزشگاه‌ها تبديل به عادتي زشت و مسخره شده است.»

گفتني است؛ لئوناردو بونوچي در جريان ديدار آتزوري مقابل پرتغال در ورزشگاه سن‌سيرو، وقتي با سوت زدن و هو شدن از سوي شمار زيادي از حاضرين در استاديوم مواجه شد در گفتگو با شبكه تلويزيوني Rai Sport، اهانت‌كنندگان را «احمق‌هايي» توصيف كرد كه هميشه در ورزشگاه‌ها حضصور دارند. با اين حال او روز گذشته در گفتگو با Calciomercato ضمن عذرخواهي از به‌كار بردن اين واژه از آزار و تحت فشار بودن بابت رفتار هتاكانه تماشاگران صحبت به ميان آورد و خاطرنشان كرد: «وقتی آتزوری به میدان می رود، همه ما در یک سمت هستیم و بحثش با بازی های باشگاهی فرق دارد.» حاشيه‌ها و تحليل‌ها در خصوص ماجراي بونوچي و تماشاگران ايتاليايي همچنان يكي از موضوعات اصلي رسانه‌هاي ورزشي اين كشور است.

7zb_juir1542692284uaqpcw.jpg

• GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

شما «شـرور» تشريف داريد!

1-هر انساني ممكن است در زندگي‌اش اشتباه كند اما هيچكس اجازه ندارد افراد را به خاطر اشتباهاتشان بيش از اندازه مجازات كند و در روند كاري‌اش اختلال ايجاد كند.

2-نه تيفوسي‌هاي يووه حق داشتند 7 فصل پر خاطره بونوچي با يووه را فداي يك جدايي و يك خوشحالي بعد از گل كنند و رفتارهاي اهانت‌آميز و سريالي از خود بروز دهند

3-و نه ميلاني‌ها مجازند كاپيتان سابق‌شان را به دليل رفتن از تيم تا ابد محاكمه كنند.

اتفاقاً ترك ميلان توسط بونوچي يك تصميم شجاعانه بود. خودتان قضاوت كنيد چند درصد احتمال داشت يك بازيكن مثل لئو پس از جدايي جنجالي از يك باشگاه، يك سال بعد صادقانه اعتراف به اشتباهش كند و در عمل نيز درصدد جبرانش برآيد؟

او پس از جدايي از ميلان به روسونري بي‌احترامي نكرد و در بازگشت به تيم سابقش نيز قول جبران داد.

آيا اين كافي نيست؟

فكر نمي‌كنيد كه ديگر وقت آن رسيده كه اين بازي فرسايشي را به پايان برسانيد؟

كساني كه در بازي‌هاي ملي همچنان تحريكات باشگاهي را روي سكوها ادامه مي‌دهند و بازيكنان را آزار روحي مي‌دهند بايد بدانند كه رفتاري شرورانه از خود بروز مي‌دهند.

من خطاب به همه آنها مي‌گويم اگر همچنان اصرار به ادامه اين رفتار داريد «شرور تشريف داريد!»

حامد عزیز متشکرم . عالی بود 

• حامد, tecra, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

0px_bonucci.jpg

• MaMpIeRo, eⁿzº, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

بزرگوار وقتی ازش پرسیدن چرا معذرت خواهی نکردی؟ فرمود: با عملکردم تو زمین جبران میکنم!

و جالبه که تا اینجای فصل رو گلای زیادی مقصر بوده

معذرت خواهی نخواستیم آقا بیخیال  :fp: 

• GioVanni Agnelli, AAG, Orphée و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال

- بونوچی بدون کیه لینی و یا بارتزالی در حد یک مدافع متوسط هم نیست و همین مسئله باعث نمایش های ضعیفش در پیراهن میلان بود.

اما الان می بینیم که در یووه هم به همین شکل هست و در بازی هایی که با روگانی و یا بنطعیه زوج خط دفاعی رو تشکیل میدند بونوچی عملکرد ضعیفی داره.

البته بماند که در حضور کیه لینی هم مرد اول خط دفاعی، کیه لینی ـه !

• mory, Principino, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

موافقم

تنها میلان میتونه از بهترین مدافع دنیا یه مدافع معمولی بسازه

ما بهترین مدافع دنیا رو دادیم اینو تحویل گرفتیم

بونوچی نه خوب درگیر میشه نه خوب سرمیزنه و در کارهای دفاعی تیم تقریبا کم اثره 

اگه کیلینی نبود نمیدونم چی میشد !

امیدوارم بونوچی به روزهای خوب خودش برگرده وگرنه شرایط برای اون و یووه سخت میشه 

• mory, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال
تقریبا تو تمام گلایی که یووه میخوره اثری از ایشون هست. نون بازی با پاش رو داره میخوره وگرنه به لحاظ دفاعی چنگی به دل نمیزنه.
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

من حس میکنم باید استیل ایستادنش و دویدنش رو تغییر بده

روی پاشنه پا می ایسته 

باید مثل یه بسکتبالیست سرپنجه باشه و مثل کیلینی یه کم به جلو خم باشه تا بتونه سرپنجه بازی کنه

استیلی که بونوچی داره استفاده میکنه سرعتش و عکس العملش رو کاملا کم میکنه 

مثل پیرمردها دفاع میکنه 

مثل بازیکنای 50 ساله و پیشکسوتان حرکت میکنه 

.........................................................

نمیدونم مشکل روحیه یا جسمی ولی باید راه حل براش پیدا بشه

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی