پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لئوناردو بونوچی - Bonnie

* * * * * 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1855 پاسخ برای این موضوع

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
بونوچی تو لیگ خوب بازی کرد شکی نیست اما تو تیم کوچیک باری که حاشیه زیادی هم نداره ولی دیدیم که بونوچی تو تیم ملی منظورم بازی های تدارکاتی قبل جام جهانی اصلا جالب بازی نکرد من فکر میکنم تو یووه هم به همین مشکل بر بخوره من خرید یه دفاع با تجربه رو هم ضروری میدونم بونوچی واسه نیمکت و کسب تجربه مناسب به نظر میرسه

hamed.alex

hamed.alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 219 ارسال

بونوچی تو لیگ خوب بازی کرد شکی نیست اما تو تیم کوچیک باری که حاشیه زیادی هم نداره ولی دیدیم که بونوچی تو تیم ملی منظورم بازی های تدارکاتی قبل جام جهانی اصلا جالب بازی نکرد من فکر میکنم تو یووه هم به همین مشکل بر بخوره من خرید یه دفاع با تجربه رو هم ضروری میدونم بونوچی واسه نیمکت و کسب تجربه مناسب به نظر میرسه

دوست عزیز مگه همه ی بازیکنان از تیم های بزرگ شروع کردن؟بونوچی در یووه میتونه تجربش بیشتر شه و قرار دادن 2-3 بازی تدارکاتی به عنوان ملاک درست نیشت.مطمئنم در آینده نزدیک بونوچی و کیه لینی یک دفاع آهنی برای یووه و ایتالیا میسازن

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من که نگفتم بونوچی تو یووه به مشکل میخوره منظورم اینه که اگه قرار باشه تو این فصل کناره کیلینی فیکس بازی کنه دوباره یووه به مشکل میخوره چون طول میکشه به یه دفاع پخته تبدیل شه یووه حتما به یک دفاع با تجربه نیاز داره که بخره وگرنه سناریوی فصل قبل دوباره تو خط دفاع تکرار میشه درسته همه بازیکنا از تیمای کوچیک شروع کردن ولی اهسته اهسته وارده ترکیب اصلی تیم جدیدشون شدن مخصوصا این که بونوچی جوونه و هم خام بونوچی باید یه فصل تجربه کسب کنه هم از لحاظ فنی هم جوی که یووه و کلا تیمای بزرگ دارن.تو پستای دیگه میشه بیشتر از بازیکنای جوون بهره برد ولی دفاع وسط ریسک بسیار بالایی داره چون پست بسیار حساس و تاثیر گذاریه همین کیلینی رو ببین اول دفاع چپ بازی میکرد کم کم که پخته شد به دفاع وسط اومد امیدوارم منظورم رو فهمیده باشی.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
لئوناردو بونوچی رسما به یوونتوس پیوست

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

F A R I 90

F A R I 90

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 331 ارسال
من هم براش آرزوي موفقيت ميكنم و اميدوارم به زودي همراه با جورجو كيليني يكي از قوي ترين زوج هاي دفاعي جهان بشن :scarflong:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
انتقال بونوچی به یووه خیلی جالب بود ! این بازیکن در مالکیت اشتراکی جنوا و باری بود. بعد اینطوری شد : باری 8 میلیون داد به جنوا. یووه 11 میلیون داد به باری. جنوا 6 میلیون داد به یووه (بابت کریشیتو) باری نصف مالکیت آلمیون رو از یوونتوس خرید (نمی دونم چقدر). به عبارتی، احتمالا ما هیچ پولی بابت بونوچی ندادیم و فقط با جا به جایی بازیکن سه طرفه گرفتیم!!!

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
امیدوارم که بتونه جای بزرگانی مثل توریچلی و فرارا رو پر کنه

F A R I 90

F A R I 90

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 331 ارسال

انتقال بونوچی به یووه خیلی جالب بود ! این بازیکن در مالکیت اشتراکی جنوا و باری بود. بعد اینطوری شد :

باری 8 میلیون داد به جنوا.
یووه 11 میلیون داد به باری.
جنوا 6 میلیون داد به یووه (بابت کریشیتو)
باری نصف مالکیت آلمیون رو از یوونتوس خرید (نمی دونم چقدر).

به عبارتی، احتمالا ما هیچ پولی بابت بونوچی ندادیم و فقط با جا به جایی بازیکن سه طرفه گرفتیم!!!

يه سوالي پيش اومد! الان مالكيت 100٪ بونوچي مال يووه س ديگه؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21020 ارسال

خرید خیلی خوبیه، ولی هنوز برام سخته که به عنوان مدافع اصلی بهش نگاه کنم،
مگر اینکه بخواد فراتر از انتظار نشون بده،

اما از اینکه ایتالیایی هست و جوونه خیلی خوشنودم، و مدافع آینده داری میدونمش،

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال

خرید خیلی خوبیه، ولی هنوز برام سخته که به عنوان مدافع اصلی بهش نگاه کنم،
مگر اینکه بخواد فراتر از انتظار نشون بده،

اما از اینکه ایتالیایی هست و جوونه خیلی خوشنودم، و مدافع آینده داری میدونمش،

خیلی نظر باحالی بود درست مثل ویتو کورلئونه تو فیلم پدر خانده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

يه سوالي پيش اومد! الان مالكيت 100٪ بونوچي مال يووه س ديگه؟

آره.

راستی پالادینو هم توی جنوا موند و مالکیت اشتراکیش تمدید شد. فکر می کنم واقعا ما پولی بابت بونوچی ندادیم.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اگه پولی نداده باشه که عالیه. یه ذره دارم امیدوارتر میشم اگه اینم یکی بشه مثل کیلینی عالیه.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
به اینده و پیشرفت بونوچی تو یووه اطمینان دارم ولی بازم میگم امیدوارم یه دفاع وسط با تجربه هم به تیم اظافه شه تا به پیشرفت بونوچی بیشتر کمک کنه با توضیحاتی که دوستمون داد عملا واسه بونوچی پولی پرداخت نکردیم انتقال خیلی جالبی بود مثل انتقال په په.ماروتا بسیار باهوش نشون میده.برای بونوچی ارزوی موفقیت میکنم امیدوارم یووه فصل بعد عنوان بهترین خط دفاع رو از ان خودش کنه.

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
من درست به چشم یه کیه لینی دیگه می بینمش. یه بازیکن در همون حد. اما با جدا شدن کریشیتو خیلی حال نکردم. یووه مدافع چپ خوب نداره. گروسو که سنش زیاده، ده چلیه هم که هافبک بهتر بازی می کنه. مولینارو هم که رفت اشتوتگارت. مگر اینکه کیه لینی چپ بازی کنه، بونوچی هم وسط. لگروتالیه هم که بیشتر به درد ذخیره می خوره. اون یکی دفاع چی؟!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
شایعاتی و اتفاقایی که این روزا داریم در سمت چپ یووه میبینیم نوید خرید یه مدافع چپ خوب رو میده

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
Official شد.......

http://www.juventus....DFC8A498061.asp

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
امضا قرارداد بونوچی :

[img width=480 height=317]http://www.kimag.es/share/89293713.jpg[/img]

[img width=480 height=364]http://www.kimag.es/share/66622185.jpg[/img]

[img width=480 height=347]http://www.kimag.es/share/61179670.jpg[/img]

amir1373

amir1373

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
این بونوچی همونی بود که فصل قبل بهش میگفتن نستای جدید ؟

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
بونوچی هم به بازیکن های حاضر در کمپ پینزولو پیوست

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بونوچی هم توی مصاحبه ای از اینتر تشکر کرده و گفته از باشگاه اینتر خیلی ممنونم که فصل پیش به من در خروج رو نشون داد، چون تونستم با بازی کردن هم به تیم ملی برسم و به جام جهانی برم، هم به یوونتوس بپیوندم. ازین نظر من مدیون باشگاه اینتر هستم :lol:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی