پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لئوناردو بونوچی - Bonnie

* * * * * 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21104 ارسال

لئوناردو بونوچی رسما به یوونتوس پیوست.
در ازای 50% دیگه مالکیت کریشیتو + تمدید قرارداد قرضی پالادینو به جنوا بونوچی به یوونتوس پیوست.
ضمن اینکه آلمیرون هم به بازی پیوست و جزئی از قرارداد بود.

بونوچی ابتدا فوتبال خودش رو در تیم امید Viterbese شروع کرد در سال 2004، در سال 2005 به تیم امید اینتر رفت و از سال 2006 تا 2009 در عضویت تیم بزرگسالان اینتر بود.
در سال 2007 به تیم ترویزو قرض داده شد تا سال 2009 که طی این 2 سال 40 بازی کرد و 4 گل هم به ثمر رسوند.
در نیم فصل 2009 به پیزا پیوست و 18 بازی و برای این تیم انجام داد که یک گل هم زد.
در سال 2009 به باری فروخته شد که بعد در مالکیت مشترک باری و جنوا قرار گرفت.
برای باری هم 38 بازی انجام داده و یک گل نیز به ثمر رسونده.

در سال 2010 نیز به تیم ملی ایتالیا دعوت شد و تا کنون 2 بازی ملی در کارنامه خودش داره.که یک گل هم به ثمر رسونده در بازی دوستانه مقابل مکزیک.

• alijuve, Signora Omicidi, vahid.juv و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ولی خبر رسمی هنوز اعلام نشده ! از تجربه ی مارتینز به این نتیجه رسیدم که حتما منتظر خبر رسمی باشم ! :دی:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

ولی خبر رسمی هنوز اعلام نشده !

از تجربه ی مارتینز به این نتیجه رسیدم که حتما منتظر خبر رسمی باشم ! :دی:

منم میخواستم همین و بگم، من خبر رسمیش را شنیدم. ولی مارتینز هم قبلا به همین ترتیب خبرش رسمی شده بود.

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
امیدوارم کریشیتو رو طور کامل سر این قرارداد ندن به جنوآ گروسو دیگه کارایی نداره. کریشیتو هم درسته که Top نیست اما بدم نیست.
  • Signora Omicidi از این پست تشکر کرده است

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
کریشیتو رو کامل دادن رفت :دی:

جنوا نصفش رو در اختیار داشت نصف دیگه اش رو هم سر این انتقال گرفت!

فکر می کنم به عنوان مدافع سوم گزینه ی خیلی خوبی باشه ولی من بوکتی رو به بونوچی ترجیح میدادم :دی:

• Signora Omicidi از این پست تشکر کرده است

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
در مجموع من بوکتی رو ترجیح میدادم هر چند کوتاه تر از بونوچی بود ولی فکر میکنم بوکتی دیگه مال اینتر باشه

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
هنوز رسما اعلام نشده؟ :دی:

فکر نمی کنم بونوچی بتونه زوج اصلی کیه لینی تو این فصل باشه و من ترجیح میدم که علاوه بر این یک مدافع با تجربه ی دیگه مثل مارکز یا کاروالیو یا ... به تیم اضافه بشن که

بتونه در کنار اونا تجربه و اعتماد به نفس کافی رو واسه بازی در یک تیم طراز اول به دست بیاره

در مجموع من بوکتی رو ترجیح میدادم.ولی فکر میکنم بوکتی دیگه مال اینتر باشه

اون رانوکیاست که مال اینتره

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
درسته ولی اینتر یه پیشنهاد خوب به بوکتی داده که دیگه ...

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
گالاس رو باستوس رو هم بگیریم دیگه دفاع نیاز نداریم سمت چپ سوارخه و اومدن باستوس کمک زیادی میکنه و همچنین اومدن گالاس که تجربه زیادی داره امیدوارم بونوچی رو هم بگیریم منظورم اینه رسمی بشه تا یوونتوس از نظر دفاع و دروازبان مشکای نداشته باشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21104 ارسال

ماروتا گفته هیچ مشکلی برای امضای قرارداد بونوچی نیست و این بازیکن به زودی راهی تورین میشه برای پیوستن به تیم.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
بونوچی رو دیگه باید یوونتوسی دونست.

Nerazzuri

Nerazzuri

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 21 ارسال
تو سایت اینتر اومده بود که بوکتی و اینتر منتفیه و خوشحالم که یوونتوس داره بعد از مدتها تو نقل و انتقالات خوب کار میکنه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
بوکتی یا بونوچی ؟

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

تو سایت اینتر اومده بود که بوکتی و اینتر منتفیه و خوشحالم که یوونتوس داره بعد از مدتها تو نقل و انتقالات خوب کار میکنه

ناراحت نشی ها ولی معلوم شد اصلا تعصب اینتر رو نداری

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21104 ارسال

بوکتی یا بونوچی ؟

این بازیکنی که ما گرفتیم لئوناردو بونوچی ( Leonardo Bonoucci ) هست، مدافع باری.
سالواتوره بوکتی رو اینتر میخواد، مدافع جنوا. ( Salvatore Boccetti ).
-------------------------------------------------------

بونوچی قد خیلی خوبی هم داره، 190 سانتی متر،
مشخص نینست به عنوان مدافع اصلی برای تیم خریداری شده یا نیمکت نشین، ولی بهش میشه خوشبین بود.

• اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من فکر میکنم یه مدافع وسط با تجربه هم بعد بونوچی بخریم.بونوچی بلند تر از بوکتی178 سانتیمتری هست. اگه منظوره دوستمون همون بوکتی باشه خبر خوبیه کنسل شدن خرید بوکتی توسط اینتر.

Nerazzuri

Nerazzuri

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 21 ارسال
بوکتی دیگه! حرفم ایهام داشت؟

ناراحت نشی ها ولی معلوم شد اصلا تعصب اینتر رو نداری

باید بگم بیشتر به ایتالیا و لیگش تعصب دارم تا به اینتر، واسه همینه که تو فروم یوونتوس عضوم

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
بونوچی و رانوکیا سوپرایز های فصل گذشته سری آ بودند . دو برج مراقبت باری ( هر دوتاشون خیلی بلندند ) بیلان دفاعی قابل تحسینی در طول فصل داشتند ......میشه گفت رانوکیا اون اوایل بیشتر سر و صدا کرد ولی متاسفانه بد زمانی مصدوم شد و فعلا از سکه افتاده ! ولی بونوچی هم بازیکن با کیفیتیه و مدافع آینده داری خواهد بود . پ.ن : ربطی به این بخش نداره ...ولی در این یکی دو ساله مدافعان خوبی در کالچو آهسته آهسته رشد کردند......بونوچی...بوکتی...رانوکیا......دی سیلوستری.....موتا...سانتون ......کریشیتو......فکر میکنم تا زمان یوروی آینده دفاع ایتالی یک سروسامانی گرفته باشه .

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
بونوچی هم فردا تست پزشکی خواهد داد برای پیوستن به یوونتوس

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اینطور که از تعریفا برمیاد باید خرید خوبی باشه. امیدوارم همینطوری باشه که ازش ازش تعریف میشه. البته یه دفاع 190 سانتی همون قدش خودش یه مزیته که داره حالا باید دید تو ترکیب یوونتوس چه جوری کار میکنه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی