پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لئوناردو بونوچی - Bonnie

* * * * * 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

da65c076430f5745894fbb03c772d28b615f243c

• Bianconero Amore, Orphée, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

خدای من چه شباهتی سی ام پانک که تو مسابقات کشتی کج کار می کنه

CBQ91tpWgAAKor6.png

• Orphée, alexdelpiero, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
به گزارش توتواسپورت ریال مادرید پیشنهاد خودشو تا 30€ برای بونوچی افزایش خواهد داد تا نظر رافا بنیتز رو تامین کنه ، پیش ازین ماروتا برچسب غیرقابل فروش رو روی بونوچی زده بود ، بنظر نمی رسه قصد فروش لئوناردو وجود داشته باشه

32302196388965889905.jpg
  • Bianconero Amore, AAG, Orphée و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

وای به حالشون اگه بفروشنش  :14:

• Bianconero Amore, Orphée, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

- پیشنهاد 30 میلیون یورویی ـه رئال رسما به باشگاه یووه رسیده.

خود لئو فعلا که صحبتی نکرده ولی ماروتا گفته ما قصد تقویت تیم رو داریم نه تضعیف، بونوچی هم از ارکان اصلی ـه تیم هست.

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
بايد احمق باشن که بفروشنش . البته خود بونوچ متعصب تر از اونيه که واسه پول بره
  • Bianconero Amore, AAG, MaMpIeRo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

دقیقاً وقتی بحث انتقال یا فروش بازیکنای ایتالیایی میاد همیشه 1% هم احتمال نداره واقعی شه ولی واسه بازیکنایه غیر ایتالیایی میشه گفت در بیشتر مواقع برعکسه!

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Senmorta و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

- گفته میشه رئال به خاطر شایعات خروج راموس ، پیشنهاد 30 میلیونی رو برای بونوچی آماده کرده . توی این قرارداد سالیانه 4 میلیون هم گیر بونوچی میاد ...

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

Z3IN48

Z3IN48

GGB

• اعضا
  • 357 ارسال

un29vxixmx99fjfe38s4.jpg

:speechless:  :speechless:

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Sayyed Amir و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

LA STORIA INFINITA

Z3IN48

Z3IN48

GGB

• اعضا
  • 357 ارسال

بونوچی  تا 2017 با تیم قرارداد داره و احتمالش هست که برای یه قرارداد جدید تا سال 2019 + حقوق 2 برابر مذاکراتی انجام بشه.

درحال حاضر بونو سالی 2 میلیون حقوق می گیره.

توی بازی هایی که بونو این فصل برای یووه بازی کرده ، تیم 19 تا کلین شیت داشته که یک رکورد بین بازیکنان سری آ به حساب می آد.

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

LA STORIA INFINITA

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

^ گاتزتا نوشته که قراردادش تا 2020 تمدید میشه / 3.5 میلیون + پاداش 

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

^^^

- در تکمیل حرف سهیلا،

ماروتا با پیشنهاد حقوق 3.5 میلیون یورویی + پاداش هست که به 4 میلیون یورو میرسه.

ماروتا به مدیربرنامه های بونوچی گفته و تاکید داشته که یووه قصد فروش بونوچی به رئال رو نداره.

قراداد جدید بونوچی با یووه سال 2020 هست.

تقریبا مشابه قراردادی هست که با مارکیزیو بسته شد.

پ.ن : 

32694701783984706096.jpg

18826944256969768394.jpg

• AAG, juve's fan, MaMpIeRo و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

yxa7_leonardo-bonucci-juventus-roma-seri

6 بازی کلین شیت کردیم .. همش با پنالتی کسی که اسطوره گلادیاتور ها نامیده میشه از بین رفت ..

یکم اخم هام توی هم رفت و بعد از کلی فکر کردن و برانداز کردن بالا و پایین تلویزیون و قد و بالای بوفون و قدم های اهسته اش به سمت توپی که توی دروازه است و برداشتنش گفتم  :

" آهـ "

نچرخید ونچرخید .. بازی رو میگم

منتظر بودم برق های J آرنا قطع بشه و یک پرژکتور مث کنسرت های EMIN3M  زوم بکنه روی گارسیا تا نمایش فوق العاده اشو و اون ویالون خوش صداشو بلندتر بنوازه ..

حقیقتا گارسیا و اجرای زنده اش برام بی اهمیت بود همینطور که صدای ویالون توی گوشم میپیچید و اون لب های سمت جلو اومدشو توی ذهنم برانداز میکردم و ساعت مچی ای که دست راستش بسته بود و اون کت و شلوار مشکی دست هایی که با حرکت های ریز خوش صدا ترین ساز دنیا رو به صدا در میاورد

رشته های تصویر سازیم پاره شد داشتم به بازی های دیگه فکر میکردم و پیش خودم میگفتم این که مساوی شد بهتره به فکر جبران بازی برگشت باشیم تا گرماگرم رقابت با پایتخت نشین های کشور چکمه رو از دست ندیم ..

رقابت با رم و کفتار های شهرش زیاد دلچسب نبود

مخصوصا مساوی گرفتن توی زمین خودی و شکستن رکورد کلین شیت های "سرو همیشه شماره یک یوونتوس #1 "

حس میکردم خیلی تشنه هستم ؛ ولی تشنه برد یا تشنه یک لیوان آب ؟

لیوان رو برداشتم از برداشتنش پشیمون شدم پارچ آب رو برداشتم و سر کشیدم قلپ قلپ های آب از حنجره ام بعد از پشت سر گذاشتن اپی گلوت قدم توی مری میذاشتن و من هنوز داشتم از زیر چشم و از توی پارچ شیشه ای بازی رو تماشا میکردم .. توپی که روی ریباند به پشت محوطه میرسه و ..

Spoiler

7pik_10254031_991087430918486_5856086790

و صدای بم خش دار گزارشگر اسکای که با رسایی خاصی میگفت بونوچی .. و من هنوز خشکم زده بود !

مردمک چشمام با انگشت های بونوچی که بعد از گل همیشه دور صورتش میچرخون حرکت میکرد و سر منم تکون میخورد ..

بهتون توصیه میکنم گلهای شماره 19 ای که همیشه توی بازی های مهم توپ رو به تور دروازه میچسبونه ، یک بار هم که شده از پشت شیشه های لیوان ابی که سر میکشید ببینید

چون واسه من یکی از لذت بخش ترین سیرآب شدن های عمرم بود

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

پسـت بونوچی بعد از بازی با دورتموند :

37800480721424169719_thumb.jpg

" یه بازی دوستانه. هم مهم بود ، هم نبود .. اما یه تونل که بین پاهام بوجود اومد ! "   :22:  :22:  :22:  :fp:  :1:

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS
بونوچی: از تمدید قرارداد با یوونتوس، احساس غرور می کنم

لحظات خوب زیادی را در طی دوران فوتبالم در یووه دارم ولی مهمترین آن، زدن گل به آ اس رم بود. بردن پنجمین اسکودتوی پیاپی، دشوار است اما ما انگیزه لازم برای این کار را داریم. ازهمان تماس 2010 یووه با من، از این اتفاق مغرور بودم و هنوز هم همین حس را دارم.

امروز، شروع دوره جدیدی است. من اینجا هستم تا تجربیاتم را در اختیار کسانی که تازه به یووه ملحق شده اند، قرار دهم. ما استخوان بندی اصلی خود را حفظ کرده ایم و این مسئله می تواند یووه را به سمت موفقیت های بعدی سوق دهد. یوونتوس برنامه بلندمدتی دارد و ما شاهد ورود بازیکنان جوان و با کیفیتی به تیم هستیم.

• eⁿzº, alexdelpiero, Soheil Bianconeri و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

ادامه پست بالا :53: :53:

عصری جدید برای یوونتوس

Leonardo-Bonucci.jpg

لئوناردو بونوچی در کنفرانس مربوط به تمدید قراردادش تا پایان سال 2020 از آغاز یک عصر جدید در تاریخ یوونتوس گفت.

بانوی پیر امروز کنفرانسی را برای تایید تمدید قرارداد مدافع ملی پوش خود برگزار کرد.

"این شروع یک عصر جدید است."

"من اینجا هستم تا تجربه ام را در اختیار بازیکنان جدید تیم قرار دهم."

"ما اسکلت قوی تیم را حفظ کرده ایم. تقویت کردن این استخوان بندی و پیش رفتن برای موفقیت های بیشتر اهمیت بسیاری دارد."

"یوونتوس برنامه ای بلند مدت دارد. ما نسلی جدید از بازیکنان را در ترکیب می بینیم. بازیکنان جوان با کیفیت بالا."

"کسب پنجمین اسکودتوی پیاپی سخت خواهد بود ، ولی ما با جنگندگی مناسب به دنبال کسب آن خواهیم بود."

"من در طی این چهار سال لحظات به یادماندنی بسیاری را تجربه کرده ام. گل به رم یکی از این اتفاقات است."

"دنیله روگانی مدافعی است که نقش بسیار مهمی را در آینده یوونتوس و ایتالیا ایفا خواهد کرد."

"من وقتی در سال 2010 به یوونتوس پیوستم احساس فوق العاده ای را داشتم ، همچنان که الان نیز این حس را دارم. همه چیز برای ساخت یک عصر باشکوه تر ، به خودمان مربوط است."

==================================================================

بررسی عملکرد یوونتوس در حضور و عدم حضور لئو . فصل 2014-15

یوونتوس در حضور لئو در 70.6درصد مصاف هاش پیروز شده ، این رکورد زمان عدم حضور بونوچی به 50 درصد کاهش می یابد.

یوونتوس در حضور لئو به طور میانگین 0.6 گل دریافت کرده ، این آمار در عدم حضور بونوچی به بیش از دو برابر ، یعنی 1.3 می رسد.

هیچکس در ایتالیا به اندازه بونوچی در تمام رقابت ها به بازی نرفته است. 4695 دقیقه حضور در زمین در تمامی رقابت ها رکورد سال گذشته بونوجی بود.

بونوچی رکورد بیشترین پیروزی کسب شده در فصل 2013-14 که 31 پیروزی بود رو با 34 پیروزی در تمام رقابت های سال گذشته شکست.

• Bianconero Amore, juve's fan, MaMpIeRo و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1829 ارسال

بونوچی: " یوونتوس باید قوی تر از موانع پیش رو باشد."

Bonucci.jpg

لئوناردو بونوچی مدافع یوونتوس معتقد است یوونتوس باید در بازی سوپرکوپا مقابل لاتزیو قوی تر از مشکلات و موانعی باشد که با آن ها رو به رو می شود.

یوونتوس بدون حضور دو مدافع اصلی خود جورجو کیه لینی و آندرا بارزالی برای بازی سوپرکوپا مقابل لاتزیو به شانگهای سفر خواهد کرد. این دو بازیکن به دلیل مشکلات ماهیچه ای نمی توانند تیم را همراهی کنند.

بونوچی در این باره به  اسکای اسپرت ایتالیا گفت:

" قطعاً نبود آن ها برای ما هم در داخل و هم در خارج از میدان زیان بزرگی است، اما ما باید قدرتمندتر از این موانع غیرمنتظره ظاهر شویم، به خاطر اینکه ما یوونتوس هستیم و باید برنده باشیم."

" ما به سختی تمرین می کنیم و در حال قدرتمندتر کردن خود هستیم تا بهترین شرایط را برای بازی با لاتزیو در سوپرکوپا در 8 آگوست داشته باشیم."

" بازیکنان جدید به خوبی با اینجا وفق پیدا کرده اند، ما بازیکنان باتجربه ای همچون ماریو مانژوکیچ در اختیار داریم که در رقابت های بسیار مهم می تواند برای ما بسیار مفید باشد، این در حالی است که بازیکنان جوان ما در حال یادگیری ذهنیت یوونتوس هستند."

32302196388965889905.jpg

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
داش بونوچ مثل همیشه غیرتتو نشون بده .
قطعا جلو لاتزیو روسفیدمون خواهی کرد . سختر از این روزهارو داشتی و موفق بودی . اینبار هم برات ارزوی موفقیت میکنم
  • eⁿzº, alexdelpiero, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

بونوچ حیا کن :22: :1: 

8ks1n_t.jpg

عشقی  :8:

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

این برد تقدیم به منتقدین

9nk87u428t2cqcq1ttyg.jpg

لئوناردو بونوچی مدافع ایتالیایی بانوی پیر از پیروزی یوونتوس به عنوان "پاسخی به منتقدین"  یاد کرد.

بیانکونری سال گذشته دوگانه سری آ و کوپا ایتالیا را فتح کرد و به فینال چمپیونزلیگ رسید ، ولی طی تابستان جاری بازیکنان مهمی چون آندره آ پیرلو ، کارلوس توز و آرتورو ویدال باشگاه را ترک کردند.

"پیروزی در این دیدار برای ما اهمیت بسیاری داشت. این پیروزی پاسخ خوبی به منتقدین ما بود."

"وقتی تشنگی ما برای موفقیت تغییری نکرده باشد ، حتی اگر در شرایط خوبی هم قرار نداشته باشیم ، عملکرد خوبی از خود به جا می گذاریم."

"مصاف با لاتزیو ، بازی سختی برای ما بود ، ولی ما در دقایق حساس عملکرد خوبی داشتیم و فرصت کمی به لاتزیو دادیم ، تیمی که سه مهاجم خطرناک در ترکیب خود دارد."

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی