پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

خورخه آندرس مارتینز

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
171 پاسخ برای این موضوع

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
به هر حال مثل اینکه داره خریده میشه. با اینکه راضی نیستم ولی خداکنه این یکی دیگه آمار گلهاش برای یووه از15 تا بالاتر بره تو یه فصل. از آمائوریو یاکوئینتا که خیری ندیدیم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
امروز صبح برای تست پزشکی وارد تورین شده و بعد از اون قرارداش رسمی می شه !!! دیگه باید به عنوان بازیکن فصل ایندمون قبولش کنیم !!! انتظار ستاره بودن ازش نداریم اما دست کم خوب باشه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خورخه مارتینز؟!؟! اسم عجیب و جالبی بود.خریدش یه جور ماجراجویی به نظر میاد.اگر ازش بتونن خوب بازی بگیرن،میشه بهش امید بست.البته برای من سواله که این بازیکن قراره در4-4-2 احتمالی فصل آینده چه نقشی رو به دوش بکشه؟ هافبک کناری؟بعیده.خوب الان اگر هافبک کنار بازی کردتش رو منتفی بدونیم باز دو حالت هست:1-اینکه دلنری این بازیکن رو یه جورایی به عنوان ذخیره ی طلایی میخواد.شید تو بازیهایی که گره خورده یا بازی هایی که یووه عقبه و گل میخواد.2-اگر فرض کنیم به عنوان بازیکن فیکس قراره استفاده بشه،احتمالا دلنری میخواد همه رو غافلگیر کنه و سیستم تیمش رو 4-3-3 بچینه و از این بازیکنه به عنوان بال کلاسیک استفاده کنه.با توجه به خرید پپه این قضیه و این فرضیه به ذهن من متبادر شده که احتمالا دلنری میخواد روشی که در سمپدوریا رو ادامه نده و مبنای کارش رو 4-3-3 قرار بده (یا یه جورایی 4-2-3-1) که این میتونه جالب باشه.البته اگر از پپه و مارتینز بخواد به عنوان بازیکن فیکس استفاده کنه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
مثل اینکه کماکان خرید مارتینز در هاله ای از ابهامه به نظر من که ماروتا اول میخواد تکلیف کراسیچ مشخص بشه بعد اگر کراسیچ نشد با مارتینز قرارداد ببنده باتشکر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
Official شد.......

http://www.juventus....DFC8A498061.asp

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
مارتینز در یووه :

[img width=480 height=390]http://www.kimag.es/share/45328700.jpg[/img]

[img width=480 height=312]http://www.kimag.es/share/59870906.jpg[/img]

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
اینو نگاه شد بازیکن یووه کیا میومدند یووه حالا کیا میاند این باید لباس یووه رو تو ارزوهاش میخرید با بچه محله هاش که بازی میکرد میپوشید نه اینکه بیاد با تیم اصلیه یوونتوس قرارداد ببنده وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای بر ما

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

اینو نگاه شد بازیکن یووه
کیا میومدند یووه حالا کیا میاند
این باید لباس یووه رو تو ارزوهاش میخرید با بچه محله هاش که بازی میکرد میپوشید نه اینکه بیاد با تیم اصلیه یوونتوس قرارداد ببنده
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای بر ما

بابا چرا شما اینطوری هستید
وقتی کامورانزی هم اومد یووه یکی بود مثل همین مارتینز
من خیلی به مارتینز خوش بینم ، به نظرم یه کامو دیگه میشه برامون
باتشکر

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
کلا کمال امیدوار کننده نظر میده ما هم امیدواریم اینجوری شه شاید اصلا ماروتا یه موجی دیگه شد و دلنری هم یه لیپی دیگه انسان کلا با امید زنده س پس ما هم امیدوار میشیم کمال

F A R I 90

F A R I 90

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 331 ارسال
هر چقدر هم اميدوار باشيم 12 ميليون زياد بود براش!!!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
کلا تو این چند ساله خیلی ها اومدن یوونتوس که یه زمانی خوابشو هم نمیدیدن..کلا برای پیراهن یوونتوس خیلی کوچیک بودن اینم یکی از اوناست. هر دفعه هم وقتی می اومدن خیلی ازشون با امیدواری حرف میزدن اما بعدا چیزی نشدن شاید اینم یکی از اونا باشه ... اما ما دعا میکنیم که یکی بشه مثل کامورانزی برای یوونتوس هر چند که زیاد امیدوار نیستم

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
شاید تو یووه موفق بود نباید زود در موردش قضاوت کرد

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
عملکرد مارتینز تا الان در بازی های دوستانه چه طور بوده؟

من که چند لحظه از بازی با لیون رو دیدم واقعا گم بود تو زمین!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی هامبورگ عملکردش کاملا منفی بود! یعنی 90 درصد توپ هایی که می گرفت لو می داد ! فقط 2-3 بار روی ضدحملات هامبورگ روی توپ هایی که لو داد نزدیک بود گل بخوریم ! البته یادمه فصل پیش اولش کاسرس هم افتضاح بود و بعد خوب شد. برای قضاوت یکمی زوده، ولی این بازیکنی که من دیدم نه سرعت داشت، نه تکنیک داشت، نه فکر. امیدوارم اینی که ما دیدیم نباشه و مثل کاسرس پیشرفت کنه.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
امیدوارم حداقل اندازه قیمتش بتونه واسه یووه مفید باشه واقعا 12 م یورو هزم کردنش واسه بازیکنی مثل مارتینز خیلی مشکله.

amir1373

amir1373

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
منم با 12 میلیون مخالفم ولی واقعا یووه باید یکم سر کیسه رو شل کنه اصلا پول خرج نمیکنن البته بازم میگم نه برای مارتینز !!!

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
خیلی ممنون می شم یکی از بچه ها که بازی این بازیکن رو دیده، بهم بگه شبیه کدوم بازیکن جدید یا قدیمیه سبک بازی این بازیکن ؟

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
چیزی که من از این بشر دیدم مثل این میمونه که کیمنتی بیاد وینگر بازی کنه

یه چیزی تو مایه های مولینارو خیلی سوتی میده!

البته خب هنوز اماده نیست و نتونسته با تیم هماهنگ بشه!

امیدوارم بتونه واسه یووه مفید باشه!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

خیلی ممنون می شم یکی از بچه ها که بازی این بازیکن رو دیده، بهم بگه شبیه کدوم بازیکن جدید یا قدیمیه سبک بازی این بازیکن ؟

شبیه فوتبال بازی کردن درخت ! :دی:

البته برای قضاوت خیلی خیلی زوده، هنوز با تیم هماهنگ نبوده، ولی من تو این بازی ها نه ویژگی سرعت رو توش دیدم، نه ویژگی تکنیک. باعث شد یکمی به توانایی هاش شک کنم، امیدوارم اشتباه باشه.

ariobarzan

ariobarzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
یعنی هیچ بازیکن ایتالیایی یا غیر ایتالیایی با این قیمت تو این پست بهتر از این نبود اخه تا اونجایی که من میدونم اگه یووه بازیکن خارجی بخره یا بازیکن اسمی و بزرگ می خره یا بازیکن جوون و آینده دار من که فکر میکنم تو ایتالیا که هیچ تو پریماورا هم بهتر از این بود این بازیکن نه آینده داره نه بزرگ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی