پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

خورخه آندرس مارتینز

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
171 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
نه به اونکه یه ماهه از اومدن کراسیچ میگن هنوز نیومده, نه به این که اصلا نفهمیدم چی شد یهو یوونتوسی شد ! درموردش بهتره بدون اطلاعات پیش داوری نکنیم! امیدوارم موفق شه

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
تصویر

خرید ناگهانی ماروتا برای یوونتوس آنهم در حالیکه بیشتر باشگاه های بزرگ اروپایی مارکت نقل و انتقالات را موقتا نگه داشته اند و به رصد دقیق بازی ها و بازیکنان حاضر در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی پرداخته اند کمی عجیب و در عین حال نگران کننده بود. عجیب از این لحاظ که این خرید خیلی بی مقدمه انجام شد و نگران کننده از آن حیث که اغلب طرفداران یووه به دلیل عدم آشنایی با این بازیکن نگران مبلغ سنگینی هستند که باشگاه بابت خرید این بازیکن متحمل شده است.
اما خورخه آندرس مارتینز کیست ؟
مارتینز 27 ساله اصلیتی اروگوئه ای دارد و در سال 2007 از باشگاه ناسیونال اروگوئه به کشور ایتالیا و باشگاه کاتانیا نقل مکان کرد. به دلیل قابلیت های سرعتی و هجومی که این بازیکن دارد اغلب در پست هافبک کناری یا به قول ایرانی ها پیستون و به زعم آن طرف آبی ها بال بازی می کند. گلزنی های این بازیکن تا حدی بوده که در 86 بازی که در طول سه فصل برای کاتانیا انجام داده 25 بار موفق به باز کردن دروازه تیم های رقیب شده.
برای آن دسته از کسانی که آشنایی کمتری با این بازیکن دارند بد نیست وضعیت این بازیکن را در فصل گذشته ( 2009-2010 ) را مروری کنیم : مارتینز اروگوئه ای در کنار ماکسی لوپز و جوزپه ماسکارا زوج تهاجمی و اصلی باشگاه سیسیلی کاتانیا بودند. کارایی این مثلث را یوونتوس،میلان و اینتر در بازی هایشان با کاتانیا در فصلی که سپری شد به خوبی در خاطر دارند. خورخه مارتینز اما در آخرین هفته های کالچو مصدوم می شود و با همان 9 گلی که زده بود، فصل را به پایان می برد تا در اولین هفته های تعطیلات تابستانی خیلی بی سروصدا با 12 میلیون یورو به سیاه و سفید پوشان تورینی بپیوندد.
هر چند او همراه تیم ملی اروگوئه در آفرقای جنوبی نیست اما سابقه 18 بار پوشیدن تیم ملی کشورش را دارد. حتی سرعت و شم بالای گلزنی این هافبک مونته ویدئویی باعث شده در همین بازی های اندکی که برای تیم ملی کشورش انجام داده 3 بار موفق به گلزنی شود.
در هر حال او به یووه پیوسته و دیگر جزوی از بیانکونری های تورینیو شده، اما جدا از اطمینانی که با بازی هایش می تواند در دل تیفوسی های یووه ایجاد کند هنوز یک سوال برای طرفداران یوونتوس باقی مانده و آن هم این است که با آمدن او تکلیف سرو صداهای ترانسفر ستاره صربستانی زسکا مسکو ( میلوش کراچیچ ) و انتقالش به یووه چه خواهدشد. این سوالی است که در روزهای آینده ماروتا باید به آن پاسخی راضی کننده دهد.

اختصاصی فروم Juventus.iR / حـامـد ( عضو شماره 89! )

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
نباید زود در موردش قضاوت کنیم شاید بازیکن خوبی باشه ولی اگه جای کراسیچ خریده باشنش یا 12 تا واسش داده باشن که بعید میدونم هضم کردنش سخته خدا کنه اشتباه الونسو پولسن رو مرتکب نشن ولی من هوشی رو که از ماروتا سراغ دارم بعید میدونم بیخیال کراسیچ شده باشه

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
اینطوری که مشخصه و از اروگوئه ای بودنش بازیکن فیزیکی و سرعتی خواهد بود , به نظرم ذخیره ای خوبی میتونه باشه !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خرید مارتنیز بسیار خوبه چون بازیکن فرضی هست و می تونه یه ذخیره ی خیلی خیلی خوب باشه ! تنها علامت سوال مبهم این جا به جایی مبلغ بالای این بازیکن هست !!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

خرید مارتنیز بسیار خوبه چون بازیکن فرضی هست و می تونه یه ذخیره ی خیلی خیلی خوب باشه ! تنها علامت سوال مبهم این جا به جایی مبلغ بالای این بازیکن هست !!!

من درست نفهمیدم. منظورت اینکه مارتینز به صورت قرضی اومده یوونتوس؟ درسته؟

واقعا اگر همینطور باشه بازم جای شکرش باقیه!!!!!!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
نه! منظور اینه که مارتینز بازیکن تند و سریعی هست :دی: :Facepalm:

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

من درست نفهمیدم. منظورت اینکه مارتینز به صورت قرضی اومده یوونتوس؟ درسته؟

واقعا اگر همینطور باشه بازم جای شکرش باقیه!!!!!!

منظورش قرضی نه فرضی بود :Facepalm: :دی:

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
من به شخصه از این قراراد با این مبلغ راضی نیستم فقط خدا کنه بتوانه خوب بازی کنه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

نه! منظور اینه که مارتینز بازیکن تند و سریعی هست :دی: :Facepalm:

منظورش قرضی نه فرضی بود :Facepalm: :دی:

اوه! گفتم من هم برای همین شک کردم چون در هیچ یک از منابع خبری چیزی از قرضی نگفته بودند!!! بازم لعنت بر......................

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مدیر کاتانیا با رادیو ایتالیا حرف زده. بهش گفتند در مورد مارتینز ؟ گفته با یوونتوس خیلی پیش رفتیم و توافقات اولیه صورت گرفته ولی مشکلاتی هم در آخرین لحظات پیش اودمده. من این بازیکن رو خیلی دوست دارم، و اگر به یوونتوس نره، حتما نگش می دارم. من تاپیک رو به انجمن نظرسنجی انتقال میدم و یه نظرسنجی هم بهش اضافه می کنم.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
نظر دادن درباره این بازیکن که واسم ناشناسه .. و توی فصل قبل چند باری با پیگیری بازیهای کاتانیا دربارش خودندم ... یه جور پیشگویی میتونه باشه ... و رمالی ... اما بخاطر ملیتش ... موافقم...

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال

اوه! گفتم من هم برای همین شک کردم چون در هیچ یک از منابع خبری چیزی از قرضی نگفته بودند!!! بازم لعنت بر......................

خوب مشکل اصلی اینجاست که اون کلمه ی مورد نظر به معنی تند و سریع رو "فرز" می نویسن!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
خدارو شکر پس یوونتوس نخریدش هنوز :دی: امیدوارم یوونتوس نخره اینو البته اگه قراره بازیکن بدتر از این بگیره پس بهتره کلا بی خیال خرید بشه و بره از جوانان بازیکن بیاره چون اونا بهترن

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
پیوستن این آقا به یوونتوس قطعی شد فردا هم مثل اینکه تست پزشکی داره. به بازیکنان انتقالش بدید.

http://www.juventus....220842F40DA.asp

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
حالا چه عجله ای مگه؟ :دی:

بذار فردا که تستش رو داد اونوقت منتقل میشه! :دی: :Facepalm:

اصلا شاید طرف معتاد باشه و جواب تستش مثبت باشه اونوقت یه بازیکن معتاد وسط بازیکن هامون واقعا خجالت اوره :Facepalm:

از مبلغ انتقال حرفی زده نشده؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
بازم معتاد باشه خوبه , فقط مثل گریگرا یول نباشه کافیه :دی: ________ دوستان ! دقیقا مارتینز کجا بازی میکنه و آیا برا نیکمت خریدیمش یا بازیکن فیکسه ؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
مارتینز هافبک نفوذی هست و در سمت راست بازی میکنه قابلیت بازی بعنوان مهاجم دوم را هم داره......

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
من مخالف خریدش بودم هستم و خواهم بود چون معتقدم بازیکنی که نتونه تو لیست نهایی تیم ملی اروگوئه جا بگیره قطعا بازیکن زیاد خوبی نیست باتشکر

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

من مخالف خریدش بودم هستم و خواهم بود
چون معتقدم بازیکنی که نتونه تو لیست نهایی تیم ملی اروگوئه جا بگیره قطعا بازیکن زیاد خوبی نیست
باتشکر

البته من 1 جا خوندم به دلیل مصدومیت جام جهانی رو از دست داده

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی