پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

خورخه آندرس مارتینز

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
171 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خورگه آندرس مارتینز

تصویر

بازیکن 27 ساله اهل اروگوئه از کاتانیا به یوونتوس پیوست. این بازیکن 1 متر و 78 سانتی متر قد داره و پستش هم هافبک کناری (بال) ه و البته مهاجم هم می تونه بازی کنه. خبر انتقالش از سوی یوونتوس اعلام نشده ولی رئیس باشگاه کاتانیا به تلویزیون اسکای گفته قرارداد بسته شده و بین تیم هایی که خواهانش بودند کاتانیا با یوونتوس به توافق رسیده.

در مورد خصوصیاتش میشه گفت بازیکن سرعتی، تکنیکیه که خوب هم گل میزنه و به میلان (2 بار)، اینتر، رم و یووه گل زده تو 3 فصل اخیر در سری آ معمولا فصلی 8-9 گل زده به عنوان هافبک کناری یا هافبک تهاجمی. روی ضربات سر هم خیلی خوب کار می کنه و اکثر گل هاش با سر بوده !! 3 سال پیش والنسیا می خواستش، ولی چون دوست داشت فوتبال بازی کنه و نمی خواست توی اون سن نیمکت نشین بشه به کاتانیا رفت.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تو سه سالی که برای کاتانیا بازی کرده ؛ تو 86 بازی 25 گل زده . ========== پیشنهاد میکنم یه نظر سنجی هم برای این بازیکن بزارید در مورد موفق شدن یا نشدنش در یووه .

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
بال راست بازی می کنه یا چپ؟؟؟

F A R I 90

F A R I 90

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 331 ارسال
چند تا بازي ملي داره؟ الان عضو تيم اروگوئه هست تو جام؟

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
راست میگه توی تیم ملی هستش الان یانه

F A R I 90

F A R I 90

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 331 ارسال
من يه كنكاشتي كردم مثه اين كه نيست! بسيار مشعوف شدم از خريد چنين بازيكني! اين پولو ميدادن كاسرس ميخريدن خوب

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
خرید خوبی میتونه باشه!مارتینز جایگیری های خوبی داره و بازیکن خیلی باهوشیه.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
اخه اگه خوبه پس چرا تو تیم ملی نیستش اوروگوئه منو یاد مونترو میندازه ای چه سلابتی داشت کسی یادش میاد اگه دارید یه عکس ازش بزارید juventus1996 عزیز اواتارتو عشقه منم عاشق تیم 96 بودم

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
خب یک اشغ...ل دیگر به یوونتوس پیوست ....

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
منو بگو که فکر میکردم اوبافمی ماتینز رو میگید ::lol: :facepalm خوش اومدی داداش :دی: امیداورم تر نزنی

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
قیافش منو یاد یکی میندازه یه کم کمک کنید به فونسکا نمیخوره

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
به جواد رضویان میخوره :دی:

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
اصلا الان خرید ها روی چه اصولی پیش میره؟؟؟ همین جوری هر کی دوست داشت برای یووه بازی کنه رو می خرن یا نه یزه فکر می کنند!!!(منم دروازبانیم بد نیست میتونم جای کیمنتی رو بگیرم :دی:) امیدوارم که موفق باشه Tank's

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
یووه شده ناپولی و لاتزیو با این خریداش . حس می کنم داره به نسل گذشته یووه مثل بونیپرتی و پلاتینی و البته هوادارا خیانت میشه .

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
رضا بیا ملت رو روشن کن که این احتمالا به درد می خوره یا نه :دی: اگر سرعتی باشه که من قطعا می پسندمش !!!!! و خدا کنه که توی حملات عقل داشته باشه و بتونه موقعیت سازی کنه !!! چیزه دیگه ای نمی خوایم ازش !!! :دی:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
من احتمال میدم که ماروتا از خرید کراسیچ ناامید شده که رفته مارتینز رو خریده اخه پست تخصصی این بازیکن هم بال راسته!

کامو و په په و مارتینز رو واسه این پست داریم یعنی تقریبا باید بی خیال خرید کراسیچ بشیم!

من که زیاد با این بازیکن حال نمی کنم مخصوصا با این مبلغی که ازش حرف میزنن اصلا ارزش نداره!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من همین عصری این خبر را شنیدم.این خبر را SkySport زده بود. و نوشته بود که امروز ماروتا با لا موناکو در میلان یک جلسه ای داشتند که در پایان برای انتقال مارتینز به یوونتوس به توافق رسیدند مبلغ قرار داد 12 میلیون یورو اعلام شده. اسکای اونوقت این انتقال را قریب الوقوع خوانده بود، که مثل اینکه شد. در این مورد واقعا برای بپه ماروتا متاسفم که مارتینز را به کراسیچ به نوعی ترجیح داد. این مصداق بارز کاری که رانیری کرد. سر 1.5 میلیون از خرید ژابی منصرف شد و پولسن را خرید. این یعنی پولسن به ژابی ترجیح داد تا فصل بعد پدیده ای به نام مارکیزیو 22 ساله بیاد و میانه زمین را جمع کنه تا یوونتوس رانیری جلوی چلسی گاس هیدینک مغلوب بشه. من بازی این بازیکن را ندیدم ولی میدونم درجه یک نیست هر چی باشه ترجیح دادنش به کراسیچ سره 2 یا حتی 3 میلیون کار خیلی اشتباهی هست. کراسیچ علنا گفته بود"من فقط یوونتوس را میخوام" با این حرفش اینقدر به زسکا فشار آورد که زسکا 18 میلیون به 15 میلیون کاهش داد،این مبلغ بازم میتونست کاهش پیدا کنه ولی حماقت ماروتایی که فعلا در حد و اندازه هایی چیزی که گفته میشد ظاهر نشد اجازه پیوستن کراسیچ درجه یک به یوونتوس را نداد.

F A R I 90

F A R I 90

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 331 ارسال
دقيقا همينه الان داره ماروتا 12 ميليون ميده با ريسك بسيار بالايي كه اين بازيكن جواب نده و ديگه اونوقت فصل بعد مشتري 7 8ميليوني هم نيست براش و دقيقا طرف مقابلش كراسيچ كه اگه با همون 2 3 ميليون بيشتر ميشد يه بازيكني گرفت كه ميشه گفت سودش بيشتر از ضرر 2 3 ميليوني ميتونه باشه كما اين كه ميشه ديگه سالها با اعتماد بيشتري از سمت راست خط مياني صحبت كرد

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
البته قرار نيست مارتينز جايگزين كراسيچ بشه چون دلنرى گفته به هر قيمتى كراسيچ رو مىخواد تازه ما الان سه بال داريم كه فقط په په توانايى بازى در دو سمت رو داره ...

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
من هنوز فلسفه ی خرید این بازیکن رو نفهمیدم :دی:

نمیتونم هضم کنم که 12 میلیون بابت همچین بازیکنی داده شده البته هیچ شناختی نسبت بهش ندارم ولی خب فکر می کنم با این پول میشد بازیکن اسم و رسم دارتری

رو میخریدیم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی