پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سیمونه په‌په - Pepinho

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
383 پاسخ برای این موضوع

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
په په تو جام جهانی نسبت به بقیه بهتر بود منظور دوستمون تجربه کم په په هستش

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
په په : - احساس خیلی خوبی دارم که بازی اولم گل زدم. گل زدن در اولین بازی برای همچین باشگاه بزرگی می تونه قدم درستی در راستای ماجراجوی من در این باشگاه باشه. - هم تیمی های خیلی خوبی دارم که کمک بزرگی هستند. تنها تلاش من اینه که به طور کامل در اختیار مربی باشم و هرچیزی که خواست اجرا کنم. - تیم بسیار خوبی هستیم و آمادگی شروع یه فصل خوب رو داریم، و باید دید چطور تمامش خواهیم کرد. - (در مورد دیگو) دیگو بازیکن خیلی بزرگی و این حقیقتی نیست که ما امروز متوجهش بشیم. اون قبلا در برمن ارزش های خودش رو نشون داده و این حقیقت که کنار قهرمان هایی مثل او بازی می کنم خیلی به من کمک می کنه.

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
میتونه یه بال عالی باشه،تو جام جهانی که هم از نظر سرعت و قدرت بدنی از بقیه ایتالی افتضاح بهتر بود

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من به درخشش و عملکردش تو یووه خیلی بیشتر از مارتینز امید دارم

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
تنها شناخت من از په په برمی گرده به بازی هایی که از اون در جام جهانی دیدم. نکته مهمی که در مورد این بازیکن می شه گفت و همه مون هم دیدیم تو بازیش، جنگندگی بالاش بود. تو ایتالیای بی طراوت آفریقای جنوبی په په از پر تلاش ترین های تیم بود.
اگه استعداد های دیگه ای هم تو بازیش باشه و بتونه ارائه شون بده، در نهایت شاید بشه ازش به عنوان یکی از خرید های تقریبا خوب تابستان یاد کرد.
راستی کیفیت حضورش تو این بازی های دوستانه و احیانا یورو لیگ چه جوری بوده بچه ها ؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21112 ارسال

یه چیزی که توی بازی په په دقت کردم اینه که خیلی زود عصبی میشه !
( نمیدونم تو اودینزه هم اینجوری بود یا نه ؟! )

تو جام جهانی هم اگه یادتون باشه عصبی بود؛
در بازی هایی که ازش دیدم که زیاد عصبی شده؛
در طول فصل باید نگران این اخراج های بی موقع په په هم باشیم احتمالا !

حداقل مارکیونی خوش اخلاق بود :دی:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
درسته په په زیاد عصبانی میشه امیدوارم بتونه این اخلاقش رو درست کنه و به اعصابش مسلط بشه مثل ملو که الان تقریبا رو اعصابش کار کردن و به نظر میرسه کمی بهتر شده.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
جدی ملو اروم شده؟ ملو مگه بازی رسمی تو این فصل چندتا کرده که معلوم شده رو اعصابش کار کردند؟

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
منظورم این نبود من شرایط داخل زمین رو نگفتم من به مصاحبه چند وقت پیش ماروتا اشاره کردم و این که ملو تقریبا تو این دو هفته مصاحبه یا حاشیه جنجالی نداشته و اینطور به نظر میرسه که خوب رو ملو داره کار میشه.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
یه نکته جالبی که دیدم در مورد این بازیکن جدیدمون که ظاهرا یکی از بازیکنای اصلی و مورد نظر آقای سرمربی هست اینه که تو یک دهه گذشته و تو تیم هایی که بازی می کرده در مجموع بیشتر از 40 تا گل زده و این خبر از روحیه تهاجمی شماره بیست و سه تیممون می ده. البته در بعضی از باشگاه هایی که په په بازی می کرده گاهی به عنوان مهاجم هم بازی می کرده.
سرعت و جنگندگی خوبی هم داره اگه دچار افت نشه شاید بتونه تا حدودی واسه باشگاه مفید باشه.
بر عکس بعضی از بازیکنای ترانسفر شده جدید هم کمتر شکایتی از این بازیکن شده.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
ناسلامتی الان فیکس تیم ملیه و به نظر من اماده ترین وینگر الان ایتالیاست.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
بیچاره ایتالیایی که آماده ترین وینگرش په په باشه, کار ایتالیا به کجا کشیده شده

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
په په بازیکن خوبیه ولی یه مشکلی که داره خیلی تمرکز نداره تو بازی و یه کمی بی برنامه بازی میکنه ولی من که بهش امید دارم تو بازی با استونی که ضعیف بود ولی یه چیزی چهرش منو یاد باجو میندازه نمیدونم چرا ایا واسه شما هم هین حالت رو داره شاید به خاطر ریشش باشه

blackwhite

blackwhite

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 31 ارسال
از اون بازیکناست که سقف فوتبالش مشخص در بهترین حالت میتونه یه بازیکن متوسط برای تیم باشه. :smile:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این منو یاد مولینارو میندازه...فقط میدوه اما نمیدونه برای چی میدوه و چیکار میخواد بکنه

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
به نظر من همین دوندگی زیادش تو زمین میتونه به یووه خیلی کمک کنه البته سانتر های خوبی داره و با توجه به اینکه مهاجم نک های تیم هم قد بلند و سرزن هستند خیلی میتونه واسه تیم مفید باشه. شاید بازیکن متوسطی باشه ولی تو سیستم جدید یووه میتونه مثل یه بازیکن خوب واسه تیم مفید باشه.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
په په با دوندگی زیادی که داشت نشون داد میتونه مفید باشه و طی فصل کنار کراسیچ گل های زیادی رو واسه یووه بزنن علاوه بر پاس گل های زیادی که خواهند داد.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
په په امروز خوب بود ولی هنوز فکر میکنم تو حس مندیال هستش باید فراموش کنه اونئ جامو په په بازیکن در سطح بالایی میتونه بشه و جای بزرگای یوو رو بگیره

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
تعویض په په برام خیلی عجیب بود چون از لحاظ بدنی خیلی آمادس ! ولی حیف که خلاقیتش پائینه .

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
واسه من هم هر سه تعویض دلنری عجیب بود نباید هیچ کدوم از هافبک های کناری رو عوض میکرد و تغییر تاکتیک میداد اگه ضربه ایستگاهی الکس گل میشد و با اختلاف دو تا جلو میوفتادیم اونوقت باید تعویض میکرد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی