پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سیمونه په‌په - Pepinho

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
383 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6351 ارسال
  • LocationRasht

:1:

tsbt_ul2idzfrax44o80aetgt_thumb.png

• Bianconero Amore, AAG, Juventus FC و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

id3ivppgvdmj9e67arme.jpg

بعضی وقتا ادم میگه اگه دو سال دیگه هم مصدوم باشی باید نگهش داریم ..
بیشتر داد بزن
  • Bianconero Amore, AAG, FarSH4D و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

246356c00af436a4929329126fa30d3b-51554-f

په په بازگشت هم تیمی سابقش با گل رو جشن گرفت ، موفق باشی الساندرو
تهیه ساندویچ :nish:
  • Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

حمایت هواداران باعث افتخار من است

وینگر ایتالیایی بیانکونری می گوید در حال تجربه دشوار ترین و حساس ترین فصل دوران فوتبالی اش است.

سیمونه په په در آستانه دیدار حساس برابر لاتزیو در سری آ، از اهمیت این بازی و بازی بعدی یووه در لیگ قهرمانان صحبت می کند. په په بر این باور است که هفته بسیار مهم و تعیین کننده ای پیش روی یووه قرار دارد و مهم ترین موضوع این است که بازیکنان قدم به قدم جلو بروند و آرامش خود را حفظ کنند.

په په 31 ساله طی مصاحبه خود گفت:"دو بازی بسیار مهم برابر لاتزیو و موناکو در پیش داریم، اما مهم ترین چیز این است که تمرکز خود را حفظ کنیم."

"هنوز قهرمان اسکودتو نشده ایم، اما می خواهیم هر چه زودتر این عنوان را قطعی کنیم. با توجه به شرایط نسبتا خوبی که در صدر جدول داریم، پیروزی برابر لاتزیو می تواند تا حد زیادی قهرمانی را قطعی کند."

په په در ادامه به صحبت درباره لیگ قهرمانان اروپا پرداخت:"ما می توانیم قهرمان اروپا شویم؟ خواستن توانستن است! مانند ما، هواداران نیز می توانند رویا های بزرگی داشته باشند. اما مهم ترین چیز این است که قدم به قدم جلو برویم و تنها به فکر بازی پیش رو باشیم."

"وقتی یک تیم متحد در اختیار دارید، هیچ ترسی وجود ندارد، می توانیم موناکو را از پیش رو برداریم و به نیمه نهایی برویم؛ هر چیزی امکان پذیر است."

"فصل جاری حساس ترین و هیجان انگیز ترین فصلی است که تا به حال تجربه کرده ام، بسیار مهم است که هوشیارانه کار را ادامه دهیم. اهداف شخصی من دقیقا مانند دیگر بازیکنان است، پیروزی در همه بازی ها."

سیمونه په په در پایان صحبت های خود بابت حمایت های هواداران در زمان مصدومیت های طولانی مدت او، از آن ها تشکر کرد:

"این که حمایت همه جانبه هواداران را در اختیار دارید بسیار فوق العاده است. همیشه همه توانایی هایم را در زمین به نمایش می گذارم و می خواهم حتی با وجود مصدومیتم با قدرت ادامه دهم. حمایت هواداران باعث افتخار من است."

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

- په په براي فصل بعد پيشنهادات جدي از اودينزه و البته ليگ 1 فرانسه داره، به يكي از تيم هاي فرانسوي كه خواهانش هست ميشه به موناكو اشاره كرد.

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6351 ارسال
  • LocationRasht

kpw4_pp.jpg

آخرین بار 1137 روز پیش گل زده بود تو سری آ! 23 فروردین 91 جلو لاتزیو. و شاید آخرین گلشم باشه واسه یووه...

خوشحال شدم واسش و اینکه موراتا و بخصوص فانتازیستا، گذاشتن که پنالتیو خودش بزنه.. لازم بود!

فقط بارسا نیس که پای تیتو و آبیدال وای میسه حتی اگه بلحاظ فنی، به ضررش باشه.. ما با په په قرارداد داشتیم و باید پاش وای میستادیم، اینه معنی فراتر از یک باشگاه...

حتی یه پیام روشنی هست به بازیکنایی که درآینده مصدومیتای مشابه په په گریبانگیرشون میشه، مهم نیس حقوق و استعدادتون چقدره، یووه تنهاتون نمیذاره اگه تنهاش نذارید...

+ تو جشن کوپا هم وقتی بونوچ جامو برداشت از رو سکوش تا عکس و اینا بگیره، این رفت سکوی پلاستیکی زیرشو برداشت و برد بالا سرش!! طنزای فی البداهه ش عالین اصن! 03236IMMgrin.gif

d27_p1_thumb.jpg aozf_p3_thumb.jpg s5im_p2_thumb.jpg

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 22 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1829 ارسال

بازگشت سیمونه په په به اودینزه

35669680901233049359_thumb.jpg

گزارش ها حاکی از آن است که سیمونه په په وینگر یوونتوس می خواهد در نقل و انتقالات تابستانی امسال با یک قرارداد آزاد به تیم سابقش بازگردد. قرارداد او با باشگاه در تابستان جاری به پایان می رسد.

پیش از پیوستن سیمونه په په به باشگاه یوونتوس در تابستان 2010، او 104 بازی برای فریولانی انجام داد که ثمره ی آن 14 گل برای این تیم بود. په په 23 بازی ملی برای تیم ایتالیا را در کارنامه ی خود دارد.

وب سایت TuttoUdinese.it گزارش کرده است په په 31 ساله به توافقاتی با باشگاه اودینزه برای بازگشت به ورزشگاه فریولی رسیده است و پس از رسیدن به توافق کامل با این باشگاه در چند روز آینده در تست های پزشکی شرکت خواهد کرد.

علاوه بر این، TuttoMercatoWeb اصرار دارد انتقال په په به تیم سابقش هنوز قطعی نشده است. زیرا بر اساس قوانین جدید ایجاد شده توسط فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGS) باشگاه تنها می تواند تنها شرایط یک بازیکن را ارزیابی کند و به تیم منتقل کند.

بر اساس قانون جدید، با شروع  فصل 2016، تعداد بازیکنان هر تیم در سری آ باید به 25 نفر برسد. علاوه بر این، حضور چهار بازیکن بزرگ شده در ایتالیا و چهار بازیکن از آکادمی باشگاه در لیست بازیکنان، بخشی از این قانون اجباری هستند که توسط کارلو تاوکیو به تصویب رسیده اند.

66857332864839173950.jpg

• AAG, Principino, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1829 ارسال

^^^^

کسی از قوانین جدید فدراسیون خبری نداره  :39: دقیق نتونستم بفهمم منظور توتومرکاتو وب چی بوده :fp: ؟

41942322422846282634.jpg

37260185264544597929_thumb.jpg

:8:  :8:  :8:

• Bianconero Amore, Principino, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
بدرود تیفوسی قهرمان .
مگه میشه عاشق یووه باشی و سیمونه په په رو دوست نداشته باشی .
6 سال تو یووه 60 بازی . اخه مگه از این بدشانس تر هم داریم . میانگین میکنه هر سال 10 بازی . به خدا لیاقتت بیشتر از اینها بود اما از بد روزگاره دیگه . ایشالا بدرخشی تو اودینزه و فقط ارزو میکنم مصدوم نشی که احتمال داره رو نیمکت اتزوری هم ببینمت .
انقدر واثه یووه ارزش داشتی که یک فصل هم مصدوم بودی و شماره 7 رو ازت نگرفتن
بدرود قهرمان . بدرود

برو و بدرخش
  • Bianconero Amore, Principino, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

پپه : قلب ، روح و پاهایم را برای یوونتوس گذاشتم

pepe.jpg

"هنگام خالی کردن کمدم در وینوو احساس غم بسیاری می کردم."

"صرف نظر از مصدومیت هایم ، من  فصل عالی در یک تیم فوق العاده داشتم. من قلب ، روح و پاهایم را برای یوونتوس گذاشتم -فدا کردم- ."

"هواداران یووه این را تشخیص دادند و همواره احترام زیادی به من می گذاشتند و ابراز احساسات بسیاری می کردند. من همواره این رابطه

باورنکردنی با هواداران را به خاطر خواهم داشت."

په په و پیشنهاد دیگر تیم ها

"من دوست دارم که در ایتالیا به فوتبالم ادامه بدهم، من سه خانه در کارم دارم ، ترامو ، اودینزه و یووه."

په په در طول حضور در یووه چهار اسکودتو ، دو سوپرکاپ و یک کوپا ایتالیا کسب کرد.

"هیچ چیز نمی تواند شکست در فینال چمپیونزلیگ را جبران کند. بعد از فینال برلین من به هم تیمی هایم گفتم که روز بعد احساس بدتری خواهیم داشت و در این مورد اشتباه نکردم.

آن شب من نتوانستم بخوابم و تنها کسی نبودم که این شرایط را داشتم. من به واتس اپ لاگ-این کردم و با دیگر هم تیمی هایم تا ساعت 6:45 دقیقه صحبت کردم ، همه حاضر بودند.

تلخی از دست دادن جامی که تا آن حد به آن نزدیک شده بودیم ، بسیار زیاد و غیر قابل هضم بود."

"ما یک دستی و اتحاد بسیار زیادی داشتیم ، ولی مطمئنم که همین شرایط با حضور بازیکنان جدید نیز شکل خواهد گرفت. این قدرت حقیقی یوونتوس است ، بازیکنان و مربیان می آیند و می روند ،

اما همیشه این پیراهن با ذهنیت پیروزی باقی می ماند."

توز به طور رسمی به بوکاجونیورز پیوست و در مقابل دیبالا و ماندژوکیچ به تیم پیوستند...

"من انتظار همچین شرایطی را داشتم ، توز رغبت بسیاری به بازگشت به بوکا داشت و یوونتوس با احترام به تصمیم او ، عملکرد فوق العاده ای داشت."

"من همواره از او به عنوان یک بازیکن فوق العاده و شخصیت فروتن یاد خواهم کرد و با خوشحالی با او به بوکا خواهم رفت."

"به نظرم دیبالا شماره 7 را به دست خواهد آورد. او بازیکنی بسیار خوب است و یوونتوس دنیایی متفاوت از پالرمو است ، ولی من پیش از

این حرکات باورنکردنی زیادی از او دیدم . او مرا به یاد وینچنزو مونتلا می اندازد."

"توز خصیصه های متفاوتی از ماندژوکیچ دارد ، اما هردوی آنان روحیه مبارزه طلبی دارند. تنها کافی است به مصاف ها و درگیری های او با کیه لینی طی سال های اخیر نگاه کنیم.

او کسی است که ممکن است سرش بشکند ، ولی لحظه ای بعد به زمین بازی برگردد!"

"موراتا DNA یه پدیده را دارد ، او تکنیک ، قدرت و سرعت را با هم ترکیب می کند آلوارو می تواند به یکی از 5-6 بازیکن برتر دنیا تبدیل شود."

"وقتی موراتا به یوونتوس پیوست ، من تعدادی از الفاظ رکیک موجود در زبان ایتالیایی را به او آموختم تا بتواند با شرایط مسابقات وفق پیدا کند. همچنان که با پوگبا همین کار را کرده بودم ،

البته پول قبل از آن تعدادی از این الفاظ را از فدریکو ماچدا در منچستریونایتد آموخته بود."

• J U V E N T I N I, Bianconero Amore, AAG و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1829 ارسال

"وقتی موراتا به یوونتوس پیوست ، من تعدادی از الفاظ رکیک موجود در زبان ایتالیایی را به او آموختم تا بتواند با شرایط مسابقات وفق پیدا کند. همچنان که با پوگبا همین کار را کرده بودم ،

البته پول قبل از آن تعدادی از این الفاظ را از فدریکو ماچدا در منچستریونایتد آموخته بود."

Spoiler

• Escanor, Caspian+Gauss , Z3IN48 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1829 ارسال

به صورت رسمی با قراردادی آزاد به کیه وو ورونا پیوست.... :2: 

• AAG, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
آقا شرمنده ولی تو اینستاگرام عربی یووه 1 هفته پیش این خبر رو گذاشته بود حالا عجیب اینکه حتی سایت فوتبال ایتالیا به این موضوع اشاره نکرده بود
  • Bianconero Amore, alexdelpiero, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

- شماره 7 كيه وو رو هم برداشت.

كيه وو داره تيم دوست داشتني ميشه.

نميشه نقش په په رو توي تيم سال اول كونته ناديده گرفت و بخصوص بازي فوق العاده ش مقابل ناپولي در بازي به يادموندني 3-3.

از وقتي كه به وسط اومد و به عنوان هافبك آزاد به كار گرفته شد چشم ها رو به خودش دوخت با نمايشي كه ارائه داد.

با اينكه طي اين 2 فصل گذشته مصدوميت نزاشت كاري انجام بده ولي بازم براي من بازيكن دوست داشتني هست و اميدوارم توي كيه وو اينقدر بدرخشه تا حداقل شايعه دعوتش به تيم ملي به وجود بياد !

چون اعتقاد دارم په په هنوزم ميتونه به آتزوري كمك كنه ...

• mory, FarSH4D, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

- شماره 7 كيه وو رو هم برداشت.
كيه وو داره تيم دوست داشتني ميشه.
نميشه نقش په په رو توي تيم سال اول كونته ناديده گرفت و بخصوص بازي فوق العاده ش مقابل ناپولي در بازي به يادموندني 3-3.
از وقتي كه به وسط اومد و به عنوان هافبك آزاد به كار گرفته شد چشم ها رو به خودش دوخت با نمايشي كه ارائه داد.
با اينكه طي اين 2 فصل گذشته مصدوميت نزاشت كاري انجام بده ولي بازم براي من بازيكن دوست داشتني هست و اميدوارم توي كيه وو اينقدر بدرخشه تا حداقل شايعه دعوتش به تيم ملي به وجود بياد !
چون اعتقاد دارم په په هنوزم ميتونه به آتزوري كمك كنه ...

شماره ٧ كيوو كه ماتيلو بود؟ :7: الان شماره ماتي چنده؟
  • Bianconero Amore, alexdelpiero, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

Q3TkY.jpg

• AAG, juve's fan, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

سیمونه په په ی دوست داشتنی ، خرید جدید کیه وو گفته دوره ای که در یوونتوس بوده برایش یک مزیت است و از احساس وحشتناکی که بعد از باخت در فینال داشته می گوید ، این وینگر بانوی پیر بعد از ۵ سال حضور و کسب چهار اسکودتو یوونتوس را ترک کرد و از هواداران به خاطر حمایتشان علی رغم این حقیقت که -به گفته ی خودش -'قهرمان نبودم' تشکر کرد ، این بازیکن ۳۲ ساله روز شنبه در حالی به مصاف تیم سابق خود می رود که کیه وو در صدر جدول است و سیاه و سفیدها هنوز موفق به کسب هیچ امتیازی نشده اند :

• من به هم تیمی های سابقم نخواهم خندید ، زیرا می دانم این دوره ی زمانی برای آنها دشوار است.
  • من با بونوچی ، کیه لینی و بارزالی صحبت کرده ام و مطمئنم دوباره متحد خواهند شد.عصر شنبه هر اتفاقی که بیفتد ، من با هم تیمی های سابقم برای شام بیرون خواهم رفت :6:
  • من به خاطر کم بازی کردن خیلی رنج کشیدم ، اما تلاش کردم که امیدوار باشم و من مثبت اندیشی هم به من کمک کرده است.
  • اندره آ‌انیلی بعد از پیوستنم به کیه وو برایم SMS فرستاد ، او همیشه برای ما مثل یک برادر بزرگتر بود.آنچه در ما در این چهار سال به آن دست یافتیم ثمره ی ذهنیت پیروزی است ، برای یوونتوس ، مساوی مثل شکست است.
  • بازی کردن برای یوونتوس یک مزیت است ، می دانم که آسان نیست و نمی توانید انتظار داشته باشید که آنجا بازی کنید.
  • سال اول ما هفتم شدیم ، با کونته برگشتیم ویک هنر تمام و کمال را به معرض نمایش گذاشتیم - یک اسکودتوی غیرممکن. بهترین جام بود ، چون غیرمنتظره بود.
  • من کسی نیستم که قضاوت کنم رفتن این بازیکنان چقدر برای یوونتوس سنگین خواهد بود ، اما فکر می کنم برای پیروزی شما نیاز به یک تکیه گاه از بازیکنان ایتالیایی دارید ، ما [ایتالیایی ها]  تنها کسانی هستیم که از باختن مشمئز می شویم. ایتالیایی های زیادی رفته اند ، اما هنوز بوفون ، کیه لینی ، بارزالی ، بوبنوچی و مارکیزیو هستند.
  • رفتن به فینال لیگ قهرمانان رویایی بود که به حقیقت پیوست ، اما فردای ان وحشتناک بود.در پایان بازی ما به شدت ناامید بودیم ، چون این موقعیتی بود که برای بسیاری ، از جمله من هرگز دوباره به دست نخواهد آمد ... :417:
  • عشق هواداران مرا حتی بیشتر مفتخر می کرد ، چون من یک قهرمان نیستم :hang: , یووه ی من ۵-۶ تا قهرمان داشت (توز ، ویدال ، پیرلو و بوفون و بارزالی ) و تعداد زیادی بازیکن فوق العاده داشت.من حمایت هواداران را با نمایش هر آنچه در توانم بود به دست آوردم...

پ.ن : :worship: :happy crying:

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

• GioVanni Agnelli, AAG, juve's fan و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

juvenista

juvenista

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 285 ارسال

امروز جلوی ساسولو به عنوان هافبک تهاجمی پشت مهاجما تو سیستم 4-3-1-2 بازی کرد

65 دقیقه بازی کرد و یه پاس گل هم داد

.

با این که همیشه مصدوم بود ولی دوست داشتنی بود

.

به قول یکی از دوستان: یوونتوس نباید پپه رو می فروخت چون به تنهایی بار مصدومیت تیم رو به دوش می کشید ولی الان که از تیم رفته مصدومیت بین بازیکنای تیم پخش شده

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, Orphée و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

- سیمونه په په همیشه مصدوم هم از فوتبال خداحافظی کرد.

در فصل اول کونته فوق العاده بود و روی دیگه ای از فوتبالش رو نشون داد، بخصوص زمانی که وسط بازی میکرد و به عنوان بازیکن آزاد.

شاید اگه زودتر شکوفا میشد الان بازیکن بزرگ تری هم بود.

• Pinturicchio, tecra و L'Avvocato از این پست تشکر کرده است

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
چقد غم انگیز.. مصدومیت نابودش کرد...

خیلی دوس داشتنی بود سیمونه په په... اون موقع ک تو یووه بود از هر کدوم از بازیکنای یووه می پرسیدن بازیکن مورد علاقت کیه؟ میگفتن سیمونه په په!

احتمالا یکی از دلایل اصلی رفتن ویدال جدا شدن په په بود..!
  • Pinturicchio, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی