پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سیمونه په‌په - Pepinho

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
383 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

سیمونه په په، 26 ساله و با 1 متر و 79 سانتی متر قد به یوونتوس پیوست. برخلاف تصور رسانه ها که گفته می شد او با قراردادی 10 میلیونی به یووه می آید، په په با 2.5 میلیون به صورت قرضی و قرارداد یک ساله همراه با حق خرید برای یوونتوس به مبلغ 7.5 میلیون یورو با یوونتوس قرارداد بست. البته لازمه بگم، قرارداد په په هرچند رسمی اعلام شده، ولی نهایی نشده. موراتا نهایی شدن قرارداد رو موکول کرده به بعد از جام جهانی که اگر په په با مصدومیت روبرو شد از بستن قرارداد صرف نظر کنند. تاریخچه : په په فوتبالش رو از جوانان رم شروع کرد و بعد به تیم بزرگسالان رم پیوست. ولی در همون ابتدا قرضی به تیم های حاضر در سری C لچه و ترامو رفت. در لچه بهش توجهی نشد و فقط 5 بازی کرد. اما در یک فصلی که در ترامو بود 31 بازی کرد و 11 گل هم زد. فصل بعد پالرمو که در سری بی بود په په رو تنها با هزار یورو (!!!) خرید و په په در اون فصل 25 بازی هم برای این تیم کرد و 1 گل هم زد. پالرمو اون فصل در سری بی اول شد و به دلیل اینکه په په تجربه ی سری آ نداشت اون رو به پیاچنزا در سری بی قرض دادند. در پیاچنزا در یک فصل 30 بازی کرد و 12 گل هم زد. با رفتن لوکا تونی از پالرمو، به این تیم بازگشت ولی تا زمستان 6 بازی بیشتر نکرد. در نتیجه در زمستان ازین تیم جدا شد. سال 2006 به اودینزه پیوست. در فصل اول فقط 6 بازی کرد که گلی هم نزد. و دوباره قرض داده شد، این بار به کالیری، بعد از 23 بازی سری آ که انجام داد، در هفته 11 هم اولین گلش در سری آ رو زد، اون هم در آخرین دقیقه بازی و اون هم به تیم سابقش، پالرمو ! در فصل بعد با رفتن بسیاری از بازیکن های اودینزه از جمله یاکوینتا، زاپاتا، ارمنکو،دوسنا و مصدومیت بازیکن هایی مثل آساموا، په په به ترکیب اصلی رسید (!) و ازن به بعد بازیکن ثابت اودینزه موند. که هر فصل بالای 30 بازی و حدودا 3-4 گل زده داشته. په په در ابتدا مهاجم دوم بازی می کرد، ولی در سال های اخیر به دلیل خصوصیاتش که سرعت بالا و قدرت سانتر خوب باشه به عنوان بال راست بازی کرده. در فصلی که گذشت 32 بازی کرد، 7 گل زد، 47 موقعیت گل خلق کرد (برای مقایسه : دیگو 89 موقعیت گل خلق کرد، کامورانزی با همین تعداد بازیش 37 موقعیت خلق کرد). 1001 پاس داد که 706 تاش صحیح بود. 25 شوت داشت که 14 تاش در چهارچوب بوده. 27 خطا کرده، 42 بار روش خطا شده و 5 بار کارت زرد گرفته و اخراج نشده. 10 بار هم توی آفساید بوده.

در تابستان 2016، با قراردادی آزاد به تیم سابق خود یعنی اودینزه بازگشت.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خب،خوشحالم که به یوونتوس پیوست. و بیشتر خوشحالم که به طور قرض اومد چون در این چند وقت اخیر که در تیم ملی ایتالیا بازی میکرد اصلا خوب نبوده. به هر حال براش آرزوی موفقیت میکنم.

تصویر

تصویر

تصویر

بیشتر منابع هم هنوز در سر در گمی به سر میبرند و نوشتند په په با قرار داد 13 میلیونی راهی یوونتوس شده!!!!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
مطمئنا بازیکن ثابت نمیشه اگر کامو تو یوونتوس بمونه ولی خوشحالم که حداقل سمت راستمون فعلا خوبه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خدا رو شکر که قرضی خریدش ماروتا :worship: خیلی باهاش حال نمیکنم ولی هر چی باشه ایتالیایی و ملی پوش هست و طبق قانون بابی ، همشون جیگرن :دی:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

جدا خیلی هوشمندانه په په رو خرید ماروتا،
برای یک سال فقط 5-2 میلیون که اصلا رقم بالایی نیست، در حالی که په په جام جهانی رو در پیش رو داره و تجربه خوبی براش محسوب میشه.
و حق خرید 5-7 میلیونی !

به عنوان اولین خرید به نظر من که خوبه،
بازیکن سطح بالایی نمیدونمش ولی میتونه به تیم کمک کنه،

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
مهم ترین نکته توی این جا به جایی زرنگیه ماروتا هست !!!! سکو اگه بود با 12 میلیون می خرید و بدون تست پزشکی :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چیزی که ازین خرید من رو خوشحال کرد اینه که امیدوار شدم بقیه شایعاتی که همراه په په بودند هم الان احتمال صحت داشتنشون زیادتر شد برام :دی: یعنی به خریدهای بعدی بیشتر امیدوار شدم با تحقق یافتن این شایعه :دی: یه خوبی په په اینه که به ندرت مصدوم شده تو دوران ورزشش و آمادگی جسمانی خوبی داره، ما یکی مثل په په داشتیم که خوب می دوید و از لحاظ فنی قابلیت های خوبی داشت ولی درست مثل په په گیج و منگل بود (مارکیونی) و هیچوقت نمی فهمید داره چیکار می کنه :دی: با این تفاوت که مارکیونی 80 درصد فصل رو مصدوم بود.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من که راضیم از خرید!!!! وقتی کامورانسی باشه که فیضش رو می بریم!! وقتی هم نباشه و مصدوم شه ، این په په ، حداقل می تونه خیلی از بازی ها رو جمع کنه و جواب بده !!! توع قراردادش هم عالیه که باعث می شه تلاش زیادی بکنه این فصل تا بمونه ... امیدوارم توی یووه تبدیل به یک ستاره بشه ...

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
منم خریدشو خوب میبینم همونطوری که حسین گفت من خیلی با زرنگی ماروتا حال کردم عاشق اینجور خرید کردنم امیدوارم په په شروعی بر جذب بازیکنان بزرگ باشه باتشکر

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خرید خیلی جالبی بود 2.5 میلیون به صورت قرضی خیلی حساب شده بود با این حرکت من به ماروتا امیدوار شدم. هر چند از نظر من بازیکن انقدر با کیفیتی نیست اما خب امیدوارم این جام جهانی سکوی پرتابی باشه براش و بتونه تو ترکیب یوونتوس بدرخشه.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
ماروتا سنگ تموم گذاشت به نظر من په په سطحش خوبه چون تو تیم ملی ایتالیا داره بازی میکنه و خیلی رشد داشته مطمئنم تو یووه ستاره میشه.امیدوارم بقیه خرید های ماروتا هم همینطوری باشه

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
من فکر می کنم یکی از بازیکنای ثابت دل نری تو فصل آینده باشه

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
يك بازيكن شطيره اي است.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
فکر میکنم اکثر بازی های یووه ثابت بازی کنه

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

فکر میکنم اکثر بازی های یووه ثابت بازی کنه

البته رو نیمکت یا روی استیج :دی:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
من که با دیدن بازیهاش تو جام جهانی به کل ازش قطع امید کردم...اینم یکی میشه مثل نوچرینو و مولینارو ... فقط روی اعصاب هوادارا رژه خواهد رفت

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال

من که با دیدن بازیهاش تو جام جهانی به کل ازش قطع امید کردم...اینم یکی میشه مثل نوچرینو و مولینارو ... فقط روی اعصاب هوادارا رژه خواهد رفت

البته قرار دادش قرضیه ، اگه همچین شرایطی پیدا کنه ، مجبور نیستیم که بیش از یک فصل تحملش کنیم!!

jianiman

jianiman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 808 ارسال
درسته تو جام جهانی زیاد خوب نبود ولی قدرت بدنی بالا،دوندگی زیاد و استیل خوبش فاکتورای مناسبی هستن که اگه یه مربی خوب از لحاظ تاکتیکی بیشتر باهاش کار کنه مطمئنن خیلی از اینی که هست بهتر میشه !!! من که امیدوارم بتونه خودش و تو یووه نشون بده !!!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال

درسته تو جام جهانی زیاد خوب نبود ولی قدرت بدنی بالا،دوندگی زیاد و استیل خوبش فاکتورای مناسبی هستن که اگه یه مربی خوب از لحاظ تاکتیکی بیشتر باهاش کار کنه مطمئنن خیلی از اینی که هست بهتر میشه !!! من که امیدوارم بتونه خودش و تو یووه نشون بده !!!

موافقم

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
میشه بگید تو جام جهانی کی خوب بود؟ تازه تو خوب نبودن تمام ایتالیایی ها په په از خیلی ها بهتر بود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی