پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسابقات دوستانه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
255 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21106 ارسال

عکس های بازی یوونتوس - لیون؛

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
تصویر

اين عكس رو كه ديدم خيلي حال كردم اصلا الكس تيريپش فوق العاده هستش !!! نگاه كنيد همه استوكا سفيده وفسفري !!! (به جز كيه ليني و استوراري و لگرو و موتا)فوق العاده هستش(همه خوش استيل) الكس چه باند ِ سفيده خوشگلي بسته دور دست چپش :love:

حالا ديگو هم كه اومده تو زمين بازم استوكاش سفيده !! :dreamy: عجب با تريپشون كه خيلي حال كردم ايشالله اين فصل بتركونن :دی:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
به این میگن الکس مگه چی فکر کردین همیشه خوش تیپ و کلا اخرشه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم مگه شماره کیلینی 3 نیست! پس چرا بازی با لیون شماره 30 پوشیده بود؟؟؟

تصویر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بازی دوستانه ی بعدیمون با اینتر - میلان هست که روز جمعه در ورزشگاه سن نیکولا برگزار می شه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بازیکنان دعوت شده یوونتوس برای تورنومنت امشب

2 Motta
3 Chiellini
4 Felipe Melo
5 Sissoko
8 Marchisio
10 Del Piero
11 Amauri
13 Manninger
17 Trezeguet
19 Bonucci
20 Lanzafame
21 Grygera
23 Pepe
25 Martinez
28 Diego
29 De Ceglie
31 Costantino
32 Storari
33 Legrottaglie
34 Ferrero

بازیکنان دعوت شده میلان

MILAN: Abate, Abbiati, Ambrosini, Amelia, Antonini, Beretta, Bonera, Borriello, Flamini, Gattuso, Huntelaar, Inzaghi, Merkel, Nesta, Novinic, Oddo, Oduamadi, Papastathopoulos, Pirlo, Roma, Ronladinho, Strasser, Yepes, Zambrotta.

بازیکنان دعوت شده اینتر

INTER: Portieri: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni

Difensori: 2 Ivan Cordoba, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 34 Cristiano Biraghi, 35 Simone Benedetti, 57 Felice Natalino;

Centrocampisti: 5 Dejan Stankovic, 10 Wesley Sneijder, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Coutinho, 30 Amantino Mancini, 40 Nwankwo Obiora;

Attaccanti: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 33 Victor Obinna, 88 Ludovic Biabiany.

از اینتر بالوتلی نیست اونم فکر کنم برای امضا قرار داد با منچستر سیتی . تیاگو موتا هم از اینتر غائب خواهد بود.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بازی اول امشب بین یووه و اینتر برگزار میشه. بازی دوم بین میلان و بازنده بازی اول هست و بازی سوم هم میلان و برنده بازی اول. برد در جریان بازی سه امتیاز داره,برد در ضربات پنالتی دو امتیاز و باخت در ضربات پنالتی هم یک امتیاز.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
بچه ها یکی خوردیم...

اسنایدر زد.........

خیلی شوت قشنگی بود!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من فقط 10 دقیقه آخر بازی رو دیدم تو این 10 دقیقه اینتر خیلی با نظم و هماهنگ نشون داد ! و من هیچی از یوو ندیدم تو این دقایق ! حتی چند پاس هم درست داده نشد از طرف یوو ای ها

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
یووه واقعا افتضاح بود په په وlanzafame که هیچی دیگه گیج گیج :Facepalm: البته ابنتر ترکیبش دست نخوردست تو این سه سال بایدم هماهنگ باشن. : من واقعا نا امید شدم به این یووه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
فقط یه نصفه موقعیت داشتیم و هیچ !!! واقعا نمی شه اینجوری امیدی داشت به فصل پیش رو

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
اینطور که معلومه یوونتوس امسال هم ول معطل هست و باز هم باید برای سهمیه اروپا جون بکنه... پارسال که با قهرمانی این تورنمنت شروع کردیم اخرش اونطوری شدیم... امسال که از همین اول داریم ریپ می زنیم. یوونتوس ۴ تا وینگر داره الان. که روی هم ای کیو معادل یاکریم هم ندارن.. یاکریم حداقل کاری که می تونه بکنه اینه که جهت رو خوب تشخیص بده ولی اینا انگار اصلا نمی دونن کی به کیه! اینطوری که امشب بازی می کردن برای یوونتوس گل زدن به اینتر در حد خواب و رویا بود...

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
تمام بازي يووه ول بود ادم ياد تيم فصل قبل ميفتاد

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من بازی رو درست ندیدم ولی چیزی که فهمیدم این بود که اینتری که داشت بازی می کرد بیشتر تیم مورینیو بود تا بنیتز یوونتوس هم که کلا چیزی برای گفتن نداشت البته اینتر تیمش کامل تر بود ولی خوب یوونتوس هم تقریبا کامل بود فقط دیگو مارکیزیو و موتا نبودند به نظرم دلنری بیشتر تمرکزش روی خط دفاع تیم هستش یوونتوس منظم دفاع می کنه از بیشتر بازیکن های تیمش برای دفاع کردن استفاده می کنه به خاطر همین هم تو حمله ها معمولا کم تعداد و بی اثر هستش

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
ترزگه داشت دیوونه میشد از دست این lanzafame

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
یک نفر بگه این ماروتا داره چی بلغور میکنه ! اینتری ها خیلی از پشت محوطه شوت به سمت دروازه زدند که میتونم بگم همه شوت ها خطرناک بود !! که آخر یکی از این شوت ها به زیبایی توسط اسنایدر گل شد . توپ بارها از خط دفاع یوو رد شد در طول بازی و این نشان از ضعف یوو در دفاع داره !

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
البته اینایی که داریم می گیم فقط برای همین بازی هست... شاید در طول فصل دل نری ترکیبش رو پیدا کنه و یوونتوس رو از این فلاکت نجات بده... امیدوارم این یکی بازی بهتر باشه..!

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من به باخت های قبل از شروع فصل هیچ اهمیتی نمیدم

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
مساله باختن نيست مساله اصلي چگونه باختن است كه امشب حقيرانه باختيم.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

من به باخت های قبل از شروع فصل هیچ اهمیتی نمیدم

باخت رو کسی اهمیت نمی ده... ولی اینکه نتونن بیشتر از ۲ پاس درست بدن زنگ خطره..

به نظر من این ترکیب به ترکیب اصلی یوونتوس در طول فصل شباهت بیشتری داره... و فقط اگه به جای لگرو بونوچی رو بذاریم بشه ترکیب اصلی...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی