پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسابقات دوستانه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
255 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من بازی را از اینترنت دیدیم. ترکیب تقریبا همون ترکیب نیمه دوم بازی با النصر هست. ترزگه نزدیک بود با ضربه سر دروازه را باز کنه. لگروتالیه هم نزدیک بود روی یک خطا بد کارت قرمز بگیره ولی داور بهش کارت زرد داد.اکدال هم کارت زرد گرفت. واکنش خوب استوراری هم در اون شوت یا به نوعی تک به تک خوب بود. نکته قابل توجه هم اینکه یوونتوس داره با پیراهن دوم خود یعنی اون سفید بازی میکنه. و علاوه بر اینکه پیراهن دوم اسپانسر نداره پیراهن دوم دروازه بان هم فاقد اسپانسر میباشد.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
من که بازی رو نمیتونم ببینم ولی این طور که رضا میگه داشتن با تعدا بالا دفاع میکرد بسیار طبیعیه ، چون تو بازی های دوستانه مربی ترجیح میده تو یه بازی کاملا تیمش تو دفاع بازی کنه تا بتونه وضع دفاعش رو بسنجه ، یه بازی روی کار فیزیکی تمرکز میکنن و یه بازی سعی میکنن ترکیبی کار کن و ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نه آخه یه مسئله ای هست، مثل زمان رانیری شدیم، عمر حملاتمون و مالکیت توپمون خیلی پایینه ! مثلا زمان فرارا ما همیشه صاحب توپ بودیم ولی خوب توی خلق موقعیت ناکارآمد بودیم. ولی تو این 4-4-2 کلا ساختار بازی جوریه که بازی براساس مالکیت توپ نیست و یووه هم الان خیلی کم مالک توپ می مونه. برای همین بیشتر اوقات درحال دفاع کردنه. مسئله اینه که یووه وقتی صاحب توپ میشه، خیلی در پیشروی موفق نیست. البته خوب خیلی از بازیکن های یووه به اردو برنگشتند. فکر کنم ملی پوش هامون هنوز به تیم اضافه نشده باشند.

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
شما از کجا میبینی لینکش lرو میدی؟

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال

شما از کجا میبینی لینکش lرو میدی؟

ببین کدومشونو می تونی باز کنی.

http://myp2p.eu/broa...793&part=sports

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من هر کاری می کنم نمی تونم بازی رو با دقت ببینم! نور حاصل از درخشش آمائوری اصلا اجازه نمی ده! :دی:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من کور شدم !!!! امین می خوای نبین که مثل من نشی :دی: !!!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بازی با شانس زیادی که یووه آورد ۰-۰ تموم شد. از اونجایی که دل نری نیمه دوم زمین رو با جواهر فروشی اشتباه گرفته بود و هر چی که داشت را رو کرد بازی از نیمه اول هم ضعیف تر شد و اگر ستوراری و تیر دروازش و الطاف داوری نبودن یووه حداقل ۲-۳ تا گل می خورد :دی: نظمی که توی بازی با النصر وجود داشت اصلا توی این بازی دیده نمی شد که البته عجیب هم نیست چون النصر تیم خیلی ضعیفی بود و فضای زیادی رو در اختیار بازیکن های یووه قرار می داد,اما توی این بازی که فشار بیشتر بود فاصله بین خطوط دفاعی و میانی خیلی کم بود و مدت زیادی طول می کشید که توپ به یک سوم دفاعی هامبورگ برسه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب نیمه دوم هم برای یووه حداقل چیز خاصی نداشت. یه سری بازیکن جوون اومد تو بازی و بازی به شکل زشتی کسل کننده بود. ستوراری به همراه تیر دروازه اش باز هم درخشیدند. من حتی به امین به شوخی گفتم اگر بازی ستوراری همیشه اینطوریه، می خوای اصلا بوفون رو هم بفروشیم ؟ :دی: تو این بازی چند تا وینگر مختلف بازی کردند ( مارتینز، لانزافامه، دچلیه، پاسکواته... ) ولی هیچکدوم امیدوار کننده نبودند هرچند لانزافامه کمی بهتر از بقیه بود. جووینکو کجاست ؟ همیشه گفتم جووینکو رو اونقدر که می گند قبول ندارم، ولی جنازه سبا شرف داره به ای اینایی که امروز بازی کردند. من دفعاتی که آمائوری توی تصویر دیده شد رو شمردم. توی یک نیمه 5 بار دیده شد. 2 بار خطا کرد، یکیش روی کرنر بود و یه ضربه آزاد خوب داد به هامبورگ. یکیش جلوی دروازه حریف. یه استپ سینه کرد که رسید به هامبورگ. یه تکل رفت و پاس رو قطع کرد که تبدیل شد به ضدحمله هامبورگ. و یه بار هم ضربه سر عمودی زد تو آسمون :دی: الکس ولی الکس نسبتا خوب بازی کرد هرچند کم صاحب توپ شد ولی میومد عقب و پاسکاری می کرد. یکی دوتا خطای خوب گرفت و ضربه آزاد خیلی قشنگی زد. آخر بازی هم نزدیک بود گل بزنه که دروازه بان گرفت. توی بازی مدافع های کناری خیلی توپ بلند به اون یکی جناح (برای مهاجم ها یا وینگرهای جلو رفته) می فرستادند که گروسو و موتا گاهی توپ های نسبتا خوبی می فرستادند. ولی موتا هم چیز به خصوصی نداشت، نه خوب بود، نه بد. از بازیکن های جوانان یووه هم هیچکدوم چیزی نشون ندادند. در کل تنها نتیجه مثبتی که من ازین بازی گرفتم ستوراری بود.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

بازی با شانس زیادی که یووه آورد ۰-۰ تموم شد.
از اونجایی که دل نری نیمه دوم زمین رو جواهر فروشی اشتباه گرفته بود و هر چی که داشت را رو کرد بازی از نیمه اول هم ضعیف تر شد و اگر ستوراری و تیر دروازش و الطاف داوری نبودن یووه حداقل ۲-۳ تا گل می خورد :دی:

:دی:
من بازی رو ندیدم ، میشه بیشتر توضیح بدی ؟ :سوت:
میتونم حدس بزنم منظور از جواهر، تکنیک ناب برزیلی ،امائوری هست ! :دی:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
آمائوری و گریگرا! گریگرا ۱۵ دقیقه بازی کرد,قشنگ تیم رو نابود کرد :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دقیقا گریگرا وارد زمین که شد، هامبورگ 3 حمله خطرناک از سمت راست کرد :دی: یه ایراد کلی بازی یووه این بود که 4-4-2 سیستمی که باهاش از عرض زمین خیلی میشه استفاده کرد و برتری 4-4-2 استفاده از کل مساحت زمینه چون بازیکن ها به تعادل چیده شدند. ولی این یووه که من دیدم همه تو 1 قدمی همدیگه بودند و خیلی قاطی می کردند ! بازیکن ها خیلی بهم چسبیده و نامرتب حرکت می کردند !

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال

:دی:
من بازی رو ندیدم ، میشه بیشتر توضیح بدی ؟ :سوت:
میتونم حدس بزنم منظور از جواهر، تکنیک ناب برزیلی ،امائوری هست ! :دی:

اون نور فقط به خاطر اون تکنیک ناب نبود ، قابلیت دوندگی ،جنگندگی ، بازیسازی این بازیکن هست که تا حدی درخشانش کرده که حتی چشم مورینیو رو هم گرفته!! :دی:

------------------------------------------
دیگو چه طور بازی کرده؟! کلأ یووه حمله داشته؟!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
البته یادمون نره 2 سال پیش به همین تیم 3 - 0 باختیم :دی:

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
رضا من که بازیو ندیدم منظورتو واضح تر میشه بگی؟! یعنی خود بازیکنا قاطی میکردن یا به نظرت سیستم درست اجرا نشد؟ آخه همه از این 4-4-2 راضی بودن

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

رضا من که بازیو ندیدم منظورتو واضح تر میشه بگی؟! یعنی خود بازیکنا قاطی میکردن یا به نظرت سیستم درست اجرا نشد؟ آخه همه از این 4-4-2 راضی بودن

منظورم اینه که فاصله بازیکن ها از هم خیلی کم بود. خیلی وقت ها پاسکاری که می کردن هیچ تفاوتی حاصل نمی شد. مثلا سیسوکو و اکدال و مارتینز تو فاصله 5 متری هم پاسکاری می کردند، و تیم هیچ حرکتی پیدا نمی کرد ! ساکن به نظر می اومد. یا حتی گاهی یه پاس می دادند دو بازیکن می رفتند برای یه توپ، یا یه بازیکن توپ رو از جلوی یکی دیگه می قاپید. توی دفاع هم اینطوری بود، مثلا 1 بازیکن هامبورگ بود، 3-4 نفر نزدیکش بود، بقیه زمین خالی بود. ازین تریپ ها گاهی پیش میومد. به قول امین اگر هامبورگ یکم دقت می کرد 3-4 تا گل می زد بهمون، خیلی موقعیت های الکی خراب کردند.

البته همش اینطور نبود، ولی خوب بیش از حد معمول پیش میومد.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

دقیقا گریگرا وارد زمین که شد، هامبورگ 3 حمله خطرناک از سمت راست کرد :دی:

خواستن كه به اين بازيكن فوق ستاره ،‌يه تبريكي عرض كرده باشن براي ورودش به زمين دگه :دی:

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال
مارتینز 13 میلیون یورویی :Facepalm: :سوت:

alieneslami

alieneslami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال
این همه بازیکن میتونیم بخریم میریم پول برا مارتینز میدیم×!!!!!!!!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

یوونتوس - لیون

بازی دوستانه

شنبه 24 جولای - 2 مرداد

تصویر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی