پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسابقات دوستانه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
255 پاسخ برای این موضوع

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خبر خوش این بود که دیگو عالی کار کرد...ویه چیز دیگه هم که مشخص شد ضعف شدید خط دفاعه. کلا این طور که از تعریفها بر میاد انگار یوونتوس هنوز به نظم و اسنجام تیمی نرسیده... امیدوارم تو این یکی دو هفته تیم متحول بشه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
به این جمله دقت کنید : ضربه ی چهارم میلان نیز توسط نستا به گل تبدیل شد و امائوری گلزن ایتالیایی یووه نتوانست دروازه ی میلان را باز کند آمائوری گلزن ایتالیاییه یووه :دی: وای که چه یووه ای داریم ما !!!!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
عرفان...بابا این آمائوری که از نظر بعضی ها بهترین مهاجم ایتالیاست و لایق پوشیدن تیم ملیه!!!!!!!!!!!!!!!!

alieneslami

alieneslami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال
این امائوری مثل ارش برهانیه اگه به بازی برهانی دقت کنید میبینید میدوه و موقعیت ایجاد میکنه بعد همون موقعیت رو خراب میکنه

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
همه پست ها و تحلیل های بچه ها رو درباره این تورنمنت خوندم. نمی خوام یک کلمه اضافه بگم. فقط امیدوارم این بازی های دوستانه باعث هماهنگ تر شدن و رسیدن به فرم ایده آل باشه و گرنه از نتیجه به دست اومده اونم در مقابل اصلی ترین رقبایی که کلی باهاشون کری داریم فوق العاده ناراحتم کرد. به هر حال بازی دوستانه هست و امید ما همچنان به بازی های اصلی.
بهترین جمله درباره این تورنمنت رو تو خود سایت Juventus.iR دیدم که تو ش گزارش بازی یووه-میلان با این کلمات شروع شده بود : یوونتوس لوئیجی دل نری با قبول شکست ...
اما با این همه، باز :
زنده باد امید / زنده باد یوونتوس

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
منم که اصلا از همون اول اعتقادی به این سرمربی نداشتم و فکر نمیکنم بتونه برا یووه کاری کنه . مخصوصا با این خریدهای این فصل یووه هیچ امیدی به قهرمانی نمیبینم .
برام عجیبه که باشگاهی به این بزرگی چرا یه سرمربی و چند تا بازیکن در حد نام باشگاه یوونتوس نمیگیره

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من بازی اول رو ندیدم ولی تو بازی دوم خیلی خوب بازی کردیم اگه تو لیگ بتونیم اینجوری باشیم من که به قهرمانی امید دارم اصلا تو چند تا بازی میشه گلر عالی کار کنه یووه دلنری میتونه خیلی بهتر از اینها هم بشه در این شک نکنید من که خیلی امیدوارم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بازی بعدی یوونتوس میلان ؟ - ؟ یوونتوس زمان: یک‌شنبه 31 مرداد 1389 ساعت 23:30 به وقت تهران مکان : ورزشگاه سن سیرو میلان جام برلوسکونی

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم کراسیچ به این بازی میرسه :دی:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نفرات دعوت شده برای دیدار مقابل میلان موتا – کیه لینی – ملو – سیسوکو – مارکیزیو – دل پیرو – امائوری – منینگر – ترزگه – بونوچی – لنتزافامه – گریگرا – په په – مارتینز – دیه گو – دچلیه – استوراری – لگروتالیه – فررو و جاندوناتو

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
دلنرى : " با توجه به مهم بودن نتيجه بازى و آمادگى تيم در ديدار برابر ميلان ، به بازيكنانى كه فرصت خود نمائى نداشته اند بازى خواهم داد "

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

دلنرى : " با توجه به مهم بودن نتيجه بازى و آمادگى تيم در ديدار برابر ميلان ، به بازيكنانى كه فرصت خود نمائى نداشته اند بازى خواهم داد "

چند دفعه این جمله رو خوندم ولی نفهمیدم منظورشو
اگر نتیجه این بازی مهمه ، چرا به بازیکن هایی که تا بحال بازی نکردن میخواد بازی بده ؟
این دو چیز مقابل همه و اصلا نمیشه هم نتیجه مهم باشه هم بخوای به کسایی که بازی نکردن میدون بدی
باتشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چیز خاصی نیست برای گفتن، همون حرفای قدیمی. من حس خوبی به بازی یووه ندارم. هیچکدوم از بازی هامون به اون شکل حریف رو آزار ندادیم. و همیشه هم آزار دیدیم. توی جلو رفتن ها و حرکات تهاجمی زیادی تیمی حرکت نمی کنیم و مبتنی برای خلاقیت های فردی هستیم، مگر توی حرکات از جناحین. یه چیزی هم بود، من حس می کنم 4-4-2 رانیری رو خیلی بهتر و مسلط تر بازی می کردیم. همیشه می گفتم رانیری تاکتیک اصلیش عالیه، ولی اگر کسی ضدتاکتیکی براش اجرا کنه دیگه هیچ برای ارائه نداره. در مورد دل نری، من حس می کنم همین 4-4-2 دلنری هم به اندازه کافی خوب نیست. رانیری تیمش خیلی عالی دفاع می کرد. توی حملات هم بهرحال موفق بود و هر از گاهی به مشکل برمی خورد. ولی این تیم دلنری توی دفاع که خیلی آُیب پذیره، یووه نیمه اول می تونست 5-6 تا گل بخوره ! توی حملات تاحالا هیچکدوم از حریف هامون رو "تحت فشار" نذاشتیم! حتی اشتروم و شمروک ! گل هامون رو تاکتیکی نمی بینم اصلا. حملاتمون اصلا انسجام به خصوصی نداره. نمی دونم، شاید تیم هنوز کار داره و پیشرفت می کنه ولی من حس خوبی ندارم. در مورد بازیکن ها هم، فقط بگم مارتینز یه چیزایی از خودش نشون داد این بازی، هرچند بازیش همچنان خیلی ضعیفه، ولی یه چشمه های از هنرش رو نشون داد، امیدوارم جا بیفته و نشون بده بهتر ازیناست. درضمن، رونالدینیو هم هرجور عشقش کشید بازیکنای یووه رو دریبل می زد ! کلا داشت حال می کرد برای خودش. یووه هم که باز باز بود، هیچ پرسینگی وجود نداره تو بازی یووه.

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
مارتینز چرا اینجوریه؟ حیف پولی که به این دادن یووه خوب بازی نکرد

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
نقطه ضعف یووه خط دفاعش هست ، البته کل یووه نقطه ضعفه :دی: ولی خط دفاع خیلی ضایعست . گریگرا خیلی مورد توجه هست ! البته از سوی مربی حریف :دی: چون اکثر حملات روی دروازه یووه از اون سمت هست زمانی که ایشون تو اون پست هنرنمایی میکنه . رضا رونالدینو فقط این بازی نبود که عشق میکرد بازی قبلی و بازی قبل تر از اون تو لیگ هم براش بازی تمرینی بود جلو یووه ! :np: کلا یووه تو 1/3 دفاعی خوب خرس میشه مخصوصا وقتی یکی مثل رونالدینو جلوش باشه . تو سمت چپ هم اگه اون پسره سیاهه حرفیه ای بود از روی قفلات های همیشگی دچلیه باید 2 تا گل میخوردیم . تو خط میانی هم مارکیزیو گم بود ، نمیدونم چرا این پسر اینجوری میشه بعضی موقع ها ، یه موقع هایی انقدر چشم نواز بازی میکنه که ادم حال میکنه یه موقع هم انقدر گم هست تو زمین که ادم باید دنبالش بگرده . در مورد هافبک های گوش هم بگم که امیدوارم تو فصل نیازمون به همزمان بازی کرد جفتشون نیافته وگرنه چیزی دستگیرمون نمیشه . په په کلش رو میندازه پایین و همون سر پایین پاس میده ،پاس میده به حریف ! مارتینز هم خیلی جو گیر بود . کلا من هم خوش بین نیستم .

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
بازي چطور بود؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نیمه دوم هم مثل نیمه اول، فقط کسل کننده تر ! این نیمه یکم میلان رو بیشتر از نیمه اول کنترل کردیم ولی بازم موقعیت هایی داشتند. ولی نهایتا بازی سردی شد نیمه دوم. یووه هم نمی دونم چرا فقط با 2 نفر حمله می کنه ! یعنی دیگه خیلی تهاجمی بشه 3 نفره حمله می کنند ! :دی:

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
شدیدا به یه مهاجم احتیاج داریم دل پیرو و آمائوری که تعطیلن ترزگه هم خوب نیست

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی ضربات پنالتی بردیم ! به قول رضا اولین جام دل نری :دی: