پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسابقات دوستانه

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
255 پاسخ برای این موضوع

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
آقا مبارکه به سلامتی و دل خوش

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
یووه روز سه شنبه در ویلاپرسو در اخرین دیدار دوستانه ی فصل خودش به مصاف جوانان خودش می ره !!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خب یوونتوس هم اولین جام فصل را درو کرد :دی: خوب نبودیم مثل زمان رانیری بی برنامه کار میکردیممثل خیلی وقت های دیگر بی برنامه بودیم. این وسط بهترین بازیکن یوونتوس "فلیپه ملو" بود. ملو شده بود مارادونا یه وقتی میدیدی وسط محوطه جریمس و داره همه را دریپ میکنه :دی: بدک نبودیم ولی یه گل که میخوردیم معلوم میشد که چه جوری هستیم. تبریک میگم برد در پنالتی ها را.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
درسته نیمه دوم هم جالب نبود ولی وقتی دیگو و امائوری به بازی امدن تا حدودی ریتم بازی یووه سریع تر شد ولی مشکل این بود که وقتی دیگو میخواست به بازی سرعت بده تنها بود ، یعنی هیچ کدوم از هافبک های کناری نمیومد کمک و 20 دقیقه اخر دیگو و امائوری فقط بازی میکردن به قول رضا چی میشد دیگه 3 تا میشدن .

kashisemnan

kashisemnan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 108 ارسال
نباید امید زیادی به این تیم برای فصل جدید داشت

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
2باره نا امیدیها شروع شد کراسیچ و البرتو هنوز برای یووه بازی نکردند کلا این تیم 3-4 تا بازی بیشتر نکرده تو جو مسابقه هم نبوده جان من یه کم عجله نکنید

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
خوب معلوم شد كه اين تيم براى بهتر شدن باز هم كار داره ، كناره هاى يووه به خوبى اضافه نميشدن و اين سرعت بازى رو كم ميكرد ، حالا شايد با رسيدن كراسيچ به بازى ها و خريد يك دفاع چپ بهتر بشه كار كرد ، شايد تنها نقطه ى قابل اعتماد در يووه ميانه ى ميدان بود اون هم با درخشش ملو ...

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
خوب تبریک میگم اولین جام دلنری رو!امیدوارم تیم روند رو به رشد داشته باشه و حالا کاپ هم و جام نه ولی بتونه با بازیش و نتایجش حداقل انتظارات هوادارا رو برآورده کنه!

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
منم تبریک می گم این پیروزی در ضربات پنالتی رو.
فقط من موندم تو کف این که چه جوری می شه یکی از بازی های این یووه جدید رو هم دید.

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
همه دوستان تبریک گفتن پس اگه منم تبریک نگم نمیشه :دی:
ولی رو این برد نمیشه حساب کرد
با این نقل و انتقالات ضعیف و فروش بازیکنان اصلی مثل زبینا و ... و این مربی نچندان مطرح ( که بنده اصلا بهش اعتقادی ندارم ) نمیتونیم تو سری آ حرفی برا گفتن داشته باشیم
به هر حال باید صبر کرد و دید

alieneslami

alieneslami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال
البته شاید مربی چندان مطرح نباشه و تو نقل و لنتقالات ضعیف کار کرده باشیم اما از فصل قبل از نظر من بهتریم

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
منم اولین جام رو تبریک میگم

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
جدا برای نا امید بودن خیلی خیلی زوده.....بازی را ندیدم ولی اگر تیم نمایش خوبی هم ارائه نداده باشه جای تعجبی نداره . بعد از یک فصل پر نوسان و تغییرات تاکتیکی متعدد حالا داریم دوباره 4-4-2 اجرا میکنیم و انهم با نیرو های جدید . ملو ، دیگو ، په په ، مارتینز ، کراسیچ و اکو هیچ ذهنیتی از 4-4-2 که ما در زمان رانیری بازی میکردیم ندارند .......کمی زمان میبره تا این تیم هماهنگ بشه . منصفانه نیست همین الان بخواهیم با دوران آمادگی تیم رانیری مقایسه شان بکنیم . یکم صبور باشید عزیزان.....بگذارید چند هفته ای از فصل بگذره . تیم میلان در شرایط فعلی هر چیزی نداشته باشه لااقل این را داره که بازیکنانش خیلی خیلی به لحاظ فنی و فکری با هم اخت گرفتند .

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
واقعاً اگه یووه ، یوونتوسه نیمه دوم بازی با میلان (جام برلوسکونی) باشه واسه من یکی که چند فصلی هست که ازش قطع امید کردم ، به آینده امیدوار شدم نیمه اول چندان جالب نبودیم ولی نیمه دوم با اومدن سیسوکو و دیه گو تیم جون گرفت ! اصلاً دیه گو ، دیه گوی فصل پیش نیست ! با اومدنش یووه از این رو به اون رو شد . میلان رو بدجوری تحت فشار گذاشته بودیم خط دفاعی از نظر تیمی هنوز هم مشکل داره ولی مشخص بود که دفاع ها تک تک سعی میکردن که این ضعف به چشم نیاد چون از دل و جون مایه میذاشتن تا توپی رد یا شلیک نشه منینگر هم 3-4 توپ رو خوب گرفت . از اونور هم آبیاتی چند بار واکنش های خوب داشت اما در کل اگه این یوونتوس پر جنب و جوش و پر انگیزه باشه مطمئناً این فصل به یک جاهایی می رسیم!

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
نمره بازیکنان در بازی مقابل میلان(جام برلوسکونی) Manninger : 6.5 Grygera : 5 Legrottaglie : 6 Chiellini : 6.5 Ceglie : 5.5 Martinez : 5.5 :biggrin: Melo : 7 MARCHISIO : 6 Pe Pe : 7 Del Piero : 6.5 Motta : 6 Bonucci : 6 Lanzafame : 6 Sissoko : 6 Diego : 7 TREZEGUET : 5.5 Amauri : 6.5 DELNERI : 6

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
دلنرى تمامى بازيكنان شركت كننده در بازى برابر ميلان + ياكوينتا را براى شركت در بازى فردا برابر جوانان يووه دعوت كرد ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
نمرات من بعد از دیدن بازی به بازیکنان منینگر 7 گریگرا 5.5 لگرو 6.5 کیه لینی 6 ده چلیه 5.5 مارتینز 5.5 ملو 7 مارکیزیو 6.5 په په 6 دل پیرو 5.5 ترزگه 5.5 امائوری 5.5 دیه گو 6 موتا 6

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
انصافا آمائوری بهتر از 5.5 بود!چند حرکت مفید داشت از جمله گرفتن اون ضربه آزاد تو دقیقه نود. نمرش از نظر من 6.5

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
میگم یادتون هست پارسال این بازی چندچند شد؟! من حافظم چندوقتیه دچار اشکال شده...

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
یادم میاد تو پنالتی ها باختیم :دی:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی