پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میلان 3 - 0 یوونتوس ( هفته سی و هشتم سری آ ) - یادواره یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
54 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

تصویر

[size=15pt]میلان ؟ - ؟ یوونتوس[center][size=15pt]

[center][size=13pt]هفته سی و هشتم سری آ
شنبه 15 می - 25 اردیبهشت
استاديوم سن سیرو میلان
ساعت 20:45 به وقت ايتاليا - 23:15 به وقت ايران[center][size=13pt]

[center]تصویر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
کار هر دو تمیم تموم شده میلان قطعا سوم شده و یووه هم هفتم ! به نظر من در یک بازی سرد و کسل کننده به یه تساوی میرسیم .

hamed.alex

hamed.alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 219 ارسال
مساویه اگه باز گند نزنن

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بالاخره داره تموم میشه.باورم نمیشه....فقط 90 دقیقه

raminh

raminh

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 52 ارسال
یووه از پارما اونم تو تورین 2-3 باخت اون وقت چه اتنظاری میشه داشت که آث میلان رو ببره؟ آث میلان 2-1 یووه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

بالاخره داره تموم میشه.باورم نمیشه....فقط 90 دقیقه

نه اتفاقا داره شروع میشه. این آخرین بازی ترزگل ، مائورو و حتی جی جی بوفون برای یوونتوس خواهد بود. مربی آنچنانی هم باقی نمونده که بخواهیم با اون به آینده فکر کنیم.

من فکر نمیکنم فصل دیگه خیلی بهتر از این فصل باشه حداقل این جور که از داستان پیداست این و کاملا صدق میکنه.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

نه اتفاقا داره شروع میشه. این آخرین بازی ترزگل ، مائورو و حتی جی جی بوفون برای یوونتوس خواهد بود. مربی آنچنانی هم باقی نمونده که بخواهیم با اون به آینده فکر کنیم.

من فکر نمیکنم فصل دیگه خیلی بهتر از این فصل باشه حداقل این جور که از داستان پیداست این و کاملا صدق میکنه.

اوضاع بد هست،ولی نه دیگه به این غلظت! جدا شدن کامو مثل اینکه خیلی جدیه، ولی من بوفون و ترز رو بعید می دونم... دیگه هیئت مدیره نزده به سرشون که... فصل دیگه یووه تو لیگ قهرمانان اروپا هم حضور نداره، و خرید بازیکن بزرگ خیلی سخت خواهد بود، اگه همین سه چهار نفری رو هم که در چنته داریم، از دست بدیم، هیچ کی نمی مونه... یه سری شایعات هر سال هست، مسلما الکس نمی ره نیویورک رد بولز آمریکا... بوفون رو حتی من بعید می دونم، هر چند که اگه جدا شه بهش کاملا حق می دم!

مهاجمامون... هممم خب بالاخره یکیشون جدا می شه، امیدوارم اون شخصی که جدا می شه آمائوری نباشه... نمی گم بازیکن خارق العاده ایه، ولی حاضرم شرط ببندم که اگه بره از یووه، تو تیم بعدیش "درخشان" - تاکید می کنم، خوب نه،درخشان!- ظاهر می شه... ترزگه...مهاجم فرصت طلبیه و زوج خوبی رو می سازه با الکس، ولی خیـــلی مصدوم می شه. دیگه روان همه رو پاک کرد این فصل.. مصدومیت پشت مصدومیت. اگه بخوایم بی رحم باشیم یه مقدار، و منطقی البته، از نظر من بله، ترزگه باید بره...

مسئله اینه که تیم نیازمند یه سلسله تحولات اساسیه. هر چند که خیلی حیفه یه چنین اسطوره هایی که حتی تو سری بی، تو سختترین شرایط با یووه موندن، جدا شند. مسلما خیلی سخت خواهد بود، ولی اگه لازم باشه، کاریش نمی شه کرد. البته من معتقدم که همین بازیکنای فعلیمون اگه یه مربی بزرگ بالا سرشون باشه، و تاکتیک و سیستم خوبی رو ارائه کنه، خیلی قدرتمند می تونن ظاهر شند. همین دیه گو، ملو، آمائوریی که الان این همه حرف تو بازیشون هست، و همه چرخیدن علیه برزیلیا، واقعا این نیستند. نمی گم بازیکن تاپ کلاس جهانیند، ولی با همینا می شد حداقل 7ـُم نشد! دیگه از سمپدوریا و پالرمو که از نظر مهره کمتر نبودیم...مشکل از بازیکنا نبود،ولی به هر حال، الان باید یه جوری درستش کرد، حتی شده به قیمت جدا شدن اسطوره ها... :dry:

hamed.alex

hamed.alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 219 ارسال
با حرفات موافقم داداش من خودم از بازی آمائوری خوشم میاد درسته این فصل خوب نتونست بازی کنه ولی باید قبول کرد این فصل کل تیم بد بود آمائوری یک سرزن فوق العاده و یک بازیکن جنگنده و متعصب هستش حتی اگه یادتون باشه چند بازی پشت سرهم گل میزد و حتی با گلهای این بازیکن آژاکس رو حذف کردیم و بع مصدوم شدو...البته نمی گم خیلی بازیکن فوق العاده ای هستش ولی بازیکن خوبی هستش که یه مربی بزرگ بالای سرش باشه میتونه بهتر شه. بازیکنایی مثل مارکیزیو و آمائوری - جیووینکو-دی چگلیه-کاندروا-ملو و دیگو و...می تونن با یک مربی بزرگ و یک تاکتیک مناسب یووه رو به جایگاه اصلیش برسونن. البته باید دفاع تقویت شه و یک هافبک چپ نیاز اساسی هستش واسه تیم بعد رفتن پاول کبیر هنوز یه جایگزین خوب نتونستن براش پیدا کنن. به هر حال این نظر منه حتما مخالف و موافق خواهد داشت.در هر صورت امیدوارم مدیران کاری کنن که به صلاح یووه باشه و فصل بعد هم سرافکنده نشیم :scarflong:

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال

با حرفات موافقم داداش

:دی:

==================================

سخته آدم بگه کدومشون با انگیزه ترن و کدومشون دیگه آب از سرش گذشته! ولی یه حس واقع بینانه ای بهم میگه انگیزه های میلان بیشتره! الان اونا به عنوان رقیب قدیمی از موقعیت یووه لذت نبرن ، بدشون هم نمیاد! مقام سومی با برد یووه (این رقیب قدیمی) تو هفته آخر یه خورده کمرنگ تر میشه...از اون طرف یووه... خسته از یه فصل وحشتناک! یه تیم پر از استرس که نگران از دست دادن بازیکناشه و نگران بازیکنایی که باید داشته باشه و نداره و....یووه اگه همت کنه و تمام انرژیش رو بذاره و بگه دیگه همین مونده و بس...اگه ببره حداقل نمیگیم تراژدی فصل تو آخرین بازی به اوج رسید! باخت، اونم جلوی میلان!!

خیلی خیلی دعا میکنم بازیکنا و کل تیم جونشونو واسه این بازی بذارن!!!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
لاریس خیلی خوشبینی به خدا! اینا نتونستن از بایرن یه مساوی بگیرن تا به مرحله ی بعدی چمپیونز برن و نتونستن از فولام کمتر از سه گل نخورن تا به دور بعد صعود کنیم! توسط امثال پالرمو ناپولی دبل شدیم تا سهمیه فصل بعدی رو از دست بدیم اونوقت توقع داری واسه این بازی انگیزه داشته باشن؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این بازی هم به روز شنبه ساعت 23:15 تغییر پیدا کرد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این بازی خداحافظی با نیوهالند-فیات گروپ بعد از 3 سال خواهد بود.

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال

لاریس خیلی خوشبینی به خدا!

تو از کجای حرفام برداشت کردی که خوشبینم؟! من که همیشه میگم میبریم این بازی یه بازی جدیده و اینا ایندفعه دارم میگم انگیزه میلان قدرت میلان و پتانسیلش واسه برد بیشتره! فقط دعا کردم بازیکنا تو زمین از همه وجودشون مایه بذارن! فقط همین! نسبت به قبل خیلی امیدم کمتر شده...بگذریم که همیشه باید امیدی باشه !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
داور بازی هم trefoloni هست . هر جا سخن از کالچو پولی در میان است نام ترفولونی هم در میان است .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
32 ساعت و 25 دقیقه ی دیگه فصل تموم میشه... هورا... سه ماه وقت داریم قشنگ بدن ها رو برای فصل بعد گرم کنیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
صحبت های زاک : از شرایط کنونی در جدول رده بندی پشیمانی ای وجود ندارد و امیدوارم که یک مربی بتواند با شرایطی که بازیکنان داشتند انتخاب بهتری بکند، متاسفم که من این شرایط را نداشتم از وی در خصوص اینده دیه گو سوال شد و زاکه پاسخ داد، مطمئن هستم که باشگاه یووه به زودی از داشتن او نهایت رضایت را خواهد داشت، او بازیکن بزرگ و اینده داری و به زمان نیاز داشت تا بازی در ایتالیا را فرا گیرد. مدیران و مجموعه یووه برای شروع تازه خیلی خوب کار کردند و من نتوانستم شرایط را خوب پیش ببرم و موفق نبودم، این حقیقت دارد که مصدومین تیم بسیار زیاد بودند. به هر حال به پایان راه رسیدیم، من نمی توانم بیش از این مفید باشم اما نباید با این اوضاع از شرایط جدول بسیار ناراضی باشیم، دلیل نخست اینکه زمان زیادی برای کسب شرایط خوب نداشتیم و زمان دقیق و مناسبی در دست نبود تا بتوانیم کلیه تیم را در اختیار داشته باشیم. از نبود یک هماهنگ و بالانس در نتایج ناراضی و پشیمان هستیم اما نمی توانیم از شرایط جدول بیش از این ناراحت باشیم.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
ممنونیم زاک . تقصیر توئم نیست. مربی ای که 3 سال بیکار باشه بعد بیاد مربیه یووه بشه نتیجش بهتر از این نمیشه. تقصیر اونایی بود که تو رو آوردن.

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
خوب یه گل خوردیم!

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
باورم نمیشه این همون بازییه که یه زمونی حساس ترین ببازی اروپا بود ببین الان هردوتاشون به چه حقارتی افتادن

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
بچه ها منتظر یک تحقیر دیگه باشین! هنوز یک سوم بازی تموم نشده 2 تا خوردیم! اینجور که معلومه قراره توسط میلان هم دبل بشیم فقط امیدوارم که مجموع گل های خورده ی رفت و برگشتمون دو رقمی نشه! بی نهایت خوشحالم که تا دقایقی دیگه این فصل نفرین شده به پایان میرسه!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی