پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کاتانیا 1-1 یوونتوس ( هفته سی و ششم سری آ ) - یادواره یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
32 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویر

کاتانیا - یوونتوس

[size=13pt]هفته سی و ششم سری آ
یکشنبه 2 می - 12 اردیبهشت
استاديوم آنجلو ماسیمینو
ساعت 15 به وقت ايتاليا - 17:30 به وقت ايران[center][size=13pt]

[center][size=10pt]بازی قبلی

یوونتوس 3-0 باری
لیورنو 3-1 کاتانیا

بازی بعدی

یوونتوس - پارما
بولونیا - کاتانیا

[center]تصویر

[center][size=11pt]برای مشاهده آخرین وضعیت جدول و برنامه سایر مسابقات هفته کلیک کنید

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
من امیدوارم بتونیم این بازی رو ببریم و حداقل به لیگ قهرمانان سال بعد برسیم . خیلی سخته ولی امکانش هست که بتونیم یه کاری کنیم :cowboy: شایدم نشه . ولی فکر کنم به لیگ قهرمانان نمیرسیم :losersmiley:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
شانس رسیدن به چمپیونز لیگ که دیگه به حداقلش رسیده ! شاید در حدود 2-3 درصد شانس داشته باشیم ! یعنی هم سمپدوریا و هم پالرمو باید تو سه بازی آینده حداقل دو بازی رو ببازن ! بهتره بهش فکر نکنید ! ولی برای حفظ آبروی تیم باید 9 امتیاز باقی مونده رو بگیریم . مقام پنجم با هفتم حداقل برای حیثیت تیم خیلی متفاوته ! ولی بازم میگم ، کاتانیا رو دست کم نگیرید ! میهایلوویچ رو دست کم بگیریم بلایی که سر اینتر اومد سرمون میاد !

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
اره احتمالش كمه همونقدر احتمالش كمه كه ابتداي فصل كسي انتظر قهرماني از رم نداشت شايدم كمتر باشه ولي ما اره اگه هم نشه بايد 9 امتياز رو بگيريم

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
نه ما 9 امتياز رو ميگيريم نه سمپ 6 امتياز از دست ميده .يه جورايي ديگه بايد قيد سهميه رو زد

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
دیگه من فکر کنم سهمیه بای بای چون فکر نمیکنم سامپدوریا 6 تا از دست بده منم واسه پیش بینی مساوی زدم چون سنیشا امسال مقابل تیمای بزرگ خوب نتیجه گرفته و فکر نمیکنم ما بتونیم شکستشون بدیم

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
کلا همیشه بازی تو سیسیل خیلی مشکله مخصوصا برای تیم های بزرگ ، چون هیچی برای از دست دادن ندارن و با تمام قوا میان و مقابل تیم های بزرگ بازی میکنن ، یووه هم تو سیسیل کم هوادار نداره ولی تو رنزو باربرا نه تو انجلو ماسیمینو ! سینیشا هم که دمش گرم واقعا نشون داده جنم مربیگری داره و خیلی خوب تونسته تیم مزخرف اتزوری مربی سابق کاتانیا رو متحول کنه .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
دو تیم هیچ محرومی برای این بازی ندارن .

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
من که همیشه در اوج ناامیدیم سعی کردم به برد امیدوار باشم خدا رو چه دیدین؟! یهو دیدین سهمیه گرفتیم! همون 2-3 درصد هم بالاخره درصده دیگه! :(

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
داور بازی با کاتانیا orsato هست .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
کاسرس به بازی میرسه ! ترکیب احتمالی : سوپرلوئیجی - گرانده کاپیتانو ، فابیو کاناوارو - جورجو صخره - مارتین بهترین دفاع گوش - پائولو دچلیه خوشگله - مومو ، نینجای سیاه - کلودیو جیگره - ملو معترض - دیه گو ادیسون آرانتس - یاکوئینتا غرغرو - آله جیگره که باید بره جام جهانی . :دی:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

کاسرس به بازی میرسه !

ترکیب احتمالی : سوپرلوئیجی - گرانده کاپیتانو ، فابیو کاناوارو - جورجو صخره - مارتین بهترین دفاع گوش - پائولو دچلیه خوشگله - مومو ، نینجای سیاه - کلودیو جیگره - ملو معترض - دیه گو ادیسون آرانتس - یاکوئینتا غرغرو - آله جیگره که باید بره جام جهانی .

:دی:

تو هم سر خوش شدی ها :دی:

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال

ترکیب احتمالی : سوپرلوئیجی - گرانده کاپیتانو ، فابیو کاناوارو - جورجو صخره - مارتین بهترین دفاع گوش - پائولو دچلیه خوشگله - مومو ، نینجای سیاه - کلودیو جیگره - ملو معترض - دیه گو ادیسون آرانتس - یاکوئینتا غرغرو - آله جیگره که باید بره جام جهانی .

D:

اینهمه پای کوبی فقط برای این بود ؟

کاسرس به بازی میرسه !

بیچاره بابک !!! :consoling2:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
بچه ها به همتون تبریک میگم که این بازی 4 تایی نشدیم واقعا پیشرفتمون قابل تحسینه :Facepalm:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
به عجیب ترین شکل های ممکن داریم گل نمیزنیم ! درسته بازی هیجان خاصی نداشت ولی حداقل دو گل نزدیم ! الکس دو تا تک به تک 100% رو خراب کرد ، یعنی خیلی بد زد ! یاکوئینتا هم یه تک به تک نسبی رو زد بیرون . کلاً برنامه خاصی برای حمله نداریم ! بیشتر از هر چیزی تو این نیمه ادامه آمادگی کاناوارو به چشم خورد که مثل همیشه عالی بود تو دفاع . دچلیه بدون شک خنثی ترین بازیکن زمینه که فقط یکی-دو سانتر خوب داشت ! ملو و پولسن هم هیچ چیزی تو مرکز زمین نشون نمیدن . من واقعاً تعجب میکنم که چرا کاندروا روی نیمکته ! گل کاتانیا هم روی ارسال از سمت دچلیه بودش که ضربه سر مهاجم کاتانیا رو به شکل بسیار زیبایی بوفون گرفت اما در ریباند توپ با تعلل زبینا توپ گل شد . برای نیمه دوم امیدوارم قبل از اینکه شاهد تعویض سنتی آمائوری با یکی از مهاجمین باشیم ، کاندروا و کامورانزی به بازی بیان . با توجه به برد سمپدوریا و پالرمو ما هیچی دیگه برای از دست دادن نداریم و بهتره با سیستم 3-4-1-2 بازی کنیم .

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
از این همه کانالهای ورزشی یکیشون بازی رو نشون نمیدن :Facepalm: :2mo5pow:

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
ناپولی هم که 1-0 جلو هستش.امیدوارم حداقل سهمیه لیگ اروپا رو بگیریم. === ناپولی 1-1 شد.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
با اين مساوي وبرهاي پالرمو و سمپدوريا ديگه بايد با همه چيز خداحافظي كرد! ناپولي هم كه بهمون ميرسه! هفتم شديم! مباركه!!

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
خداییش یووه تیم خوبی بود حیف بود که از بین بردنش :sad53: :heartbreaking: :cry: :cry2:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
دیگه رسما لیگ قهرمانان اروپا پرید !!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی