پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پــائــولــو روســی - Pablito

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
57 پاسخ برای این موضوع

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

روسـی در فصل ِ 1982-1981

تصویر

• ace of glass, D E L P I E R O, Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

:baghal:

تصویر

• alex74, D E L P I E R O, Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

My LoVe

تصویر

• D E L P I E R O, Donnie و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال
وقتی 12 سالم بود اسمش رو شنیدم... ولی نمیدونستم چرا برخی اسم اونو زیاد میارن.
  • Donnie و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

پائولو روسی مهاجم گلزن و خوش استیل سابق یوونتوس که در تیم های زیادی در سری آ هم سابقه بازی دارد ، در مورد یوونتوس و اوسوالدو اینگونه می گوید .

" به نظر می رسد که صحبت در مورد ِ بحران در یوونتوس در شرایط فعلی کمی عجولانه باشد . این تیم در حال شکستن ِ همه رکوردهای قبلی است . یوونتوس هرگز در موارد این چنینی دچار اُفتی بزرگ نشد ، مانند باخت مقابل فیورنتینا "

" متوسط عملکرد یوونتوس مطمئنا در این فصل شگفت انگیز بوده و کیفیت این تیم غیر قابل انکار است . و تنها خطر و نقطه ضعفی که من در این فصل برای یوونتوس می بینیم این است که زود به نتیجه راضی شوند و خود را برنده بدانند "

اوسوالدو ؟

" اوسوالدو مهاجم است و باید مبارزه کند . او کلاس بالایی دارد و مهاجم بزرگی است و غیرقابل پیش بینی ، خلاق و تماشایی بازی می کند . او یک جایگزین خوب و بازیکن موثر در خط حمله یوونتوس است "

" رُم همچنان رقیب یوونتوس باقی مانده . فوتبال فوق العاده ای بازی می کند ، بازیکنانشان با تجربه تر شده اند و از شروع فصل با نمایشی که داشتند از کیفیت و توانایی ِ خود با خبر شدند . و با آگاهی از داشتن ِ یک تیم خوب می توانند از اشتباهات ِ یوونتوس و امتیازاتی که یووه ممکن است از دست دهد استفاده کنند "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

پائولو روسـی دوست داشتنی گفته که " توز رو میشه در یووه با کاستا مقایسه کرد . او محرک و جلو برنده تیم هست و همیشه میل به برنده شدن و رسیدن به موفقیت داره . بنابراین تیم یوونتوس هم تحت تاثیر و بهره مند از ویژگی های مثبت او ، است "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

تولدت مبارک اسطوره

Paolo_Rossi,_Juventus.jpg

• Bianconero Amore, juve's fan, FarSH4D و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

e6b43968f548a12783a4aa70727a6517-66655-c

دیشب مصاحبه ای مختصر با اسکای انجام داده

+یووه شانس زیادی برای برد در مرحله دوم چمپیونز لیگ داره ولی نباید بخاطر مشکلات این فصل بورسیا رو دست کم ناچیز بگیره

فالکاعو ؟
+نه اون به تنهایی نمی تونه سطح یووه رو به 4 5 تیم اول اروپا برسونه
  • juve's fan, Juventus FC, Mohammad-SS و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1829 ارسال

روسی: " یوونتوس گزینه ی اول برای تصاحب اسکودتو خواهد بود."

paolo-rossi-italy.jpg?admin

پائولو روسی ستاره ی سایق تیم یوونتوس بر این باور است که با وجود تقویت تیم هایی همچون اینتر، یوونتوس قدرت لازم برای تصاحب دوباره ی اسکودتو را در فصل پیش رو دارد.

روسی 58 ساله در مصاحبه ای در مورد نقل و انتقالات ایتالیا صحبت کرد و اینترمیلان را جدی ترین رفیت برای بیانکونری برشمرد.

او در این باره به مدیاست گفت:

" اینتر انتقال کوندوگبیا را تکمیل کرد و یووه پائولو دیبالا را به خدمت گرفت. دیبالا یک استعداد فوق العاده است و بازیکنی است که من بسیار دوست دارم."

" همچنین، کارلوس باکا خرید خوبی برای  میلان خواهد بود."

" با وجود نقل و انتقالات قدرتمند دیگر تیم ها، من هنوز بر این باور هستیم که یوونتوس به خاطر اینکه عادت همیشگی برای برنده شدن دارد گزینه ی اول عنوان اسکودتو خواهد بود. اینتر جدی‌ترین و نزدیک ترین رقیب به آن ها در فصل آتی است."

پائولو روسی از شانس یوونتوس در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا سخن گفت و در مورد زلاتان ابراهیموویچ صحبت کرد:

"در اروپا یوونتوس جزء هشت تیم نهایی خواهد بود. پس از آن همه چیز به ترکیب تیم و شرایط مختلف بستگی دارد."

" هر تیمی با داشتن ابراهیموویچ، یک بازیکن بیش تر از تیم های دیگر در اختیار دارد."

79496558032754003852.jpg

• AAG, juve's fan, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

پائولو روسـی  |  ایتالیـا 3 - آلمان غربی 1 | جام جهانی 1982

78550231352030211554.jpg

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

bcc1d779749c310bf0db371713e9ff4b-33231-c

پائولو روسی با مدیاست در مورد پوگبا و پلاتینی صحبت کرده :

"مقایسه ی خطرناکیه ، من با پلاتینی بازی کردم ، واقعا پدیده بود و کلاس ، هوش فراتر از بقیه داشت. پوگبا ممکنه کارای مهمی بتونه انجام بده ، نشون داده که بازیکن بزرگیه ، ولی هنوز تا اینکه به پلاتینی برسه راه طولانی پیش رو داره."

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

امروز تولدش بود :36: پائولو روسی کبیر امروز ۵۹ ساله شد ... یه مصاحبه هم کرده : 

• فکر می کنم برای صحبت از قهرمان خیلی زود باشد.
  • ما حداقل باید ۱۰ هفته صبر کنیم تا تصویر واضح تری از وضعیت لیگ داشته باشیم. بازی های اول معمولا با جا افتادن تیم ها همراه است.
  • البته ، یوونتوس باید سخت تر تلاش کند ، چون چیزهای زیادی عوض شده و آن ها سه قهرمان خود پیرلو و توز و ویدال  را دیگر در اختیار ندارند. در حالیکه اینتر و رم خوب شروع کرده اند و در حال بهتر شدن هستند.
  • فراموش نکنید ، در عین حال ، ناپولی هم بعد از یک شروع دشوار ، در حال بهبود وضعیت خود است.

• GioVanni Agnelli, juve's fan, Juventus FC و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1829 ارسال
روسی: " یووه نیاز به انگیزه دارد، دوست دارم سوارز برنده توپ طلا شود." 

93409043484236493175.jpg

پائولو روسی ستاره ی سابق بانوی پیر و اسطوره ی تیم ملی ایتالیا معتقد است برخلاف شروع ضعیف یوونتوس در سری آ، این تیم می تواند در تمام رقابت های امسال حریفان خود را به چالش خواهد کشید.

بیانکونری در دو بازی ابتدایی خود در لیگ قهرمانان قدرتمند ظاهر شده و در مقابل تیم های منچسترستی و سویا به پیروزی رسیده است، اما در حال حاضر تنها با کسب پنج امتیاز از شش بازی در رتبه ی پانزدهم جدول سری آ قرار دارد.

روسی در مصاحبه ی جدید خود اظهار کرد یوونتوس از کیفیت لازم را برای به چالش کشیدن تمام تیم ها در رقابت های امسال برخوردار است. چیزی که تیم دهه ی 80 در اختیار نداشت.

روسی در محل نمایشگاه قهرمانان فوتبال در شهر میلان و در مصاحبه با کالچو نیوز 24 گفت:

" باشگاه تورینی از لحاظ بازیکنان تغییر زیادی کرده است، هیچ باشگاهی نمی تواند در مدت یک شب جایگزینی برای بازیکنانی همچون کارلوس توز، آندرا پیرلو و آرتورو ویدال پیدا کند."
" پس از کسب تنها پنج امتیاز در سری آ، نباید ماسیمیلیانو آلگری سرمربی تیم را سرزنش کرد."
" همچنین، بازیکنان جدید نباید با سه بازیکن موثر وفوق العاده ای که تیم را ترک کردند مقایسه شوند. آن ها در حال حاضر از تجربه ی کافی برخوردار نیستند، اما من متقاعد شده ام که زود یا دیر آن ها به همان سطح خواهند رسید."

روسی اذعان کرد ترکیب یوونتوس، در حالی که ترکیب جدید تیم همه چیز را برای فتح اسکودتوی متوالی پنجم و رسیدن به مراحل نهایی لیگ قهرمانان در اختیار دارد.

" اگر چه ما در آن سال ها اسکودتو را دست کم نگرفته بودیم، اما ناخودآگاهانه جام اروپایی را به عنوان هدف اصلی خود قرار داده بودیم."
" ما تنها می خواستیم که جام اروپایی را فتح کنیم و هر چیزی را برای برنده شدن این جام انجام دادیم."
"ترکیب حال حاضر یووه نیاز به انگیزه کافی برای فتح پنجمین اسکودتوی متوالی و رقابت برای رسیدن به مراحل نهایی در اروپا دارد."
" با این حال آن ها باید بالانس مناسب تیمی خود را پیدا کنند، چیزی که در حال حاضر از آن برخوردار نیستند."

برنده ی توپ طلای سال 1982 در مورد اسامی نامزدهای توپ طلا و نبود جانلوئیجی بوفون دروازه بان بانوی پیر در این لیست صحبت کرد.

" من کاملاً مطمئن هستم که لیونل مسی و کریستیانو رونالدو این جایزه را به خانه نخواهند برد، به خاطر اینکه لئو در حال حاضر مصدوم است و رونالدو فصل فوق العاده ای پشت سر نگذاشته است."
" به همین خاطر من لوئیس سوارز را انتخاب می کنم که بازیکن مورد علاقه ی من هست، همچنین ممکن است نیمار اسم سورپرایز کننده ای باشد."

با رسیدن تاریخ بازی های ملی و رقابت های مقدماتی جام ملت های اروپا روسی در مورد آتزوری و این رقابت ها صحبت کرد.

" معتقدم تیم ملی به مرحله ی بعد صعود خواهد کرد، کاری که همیشه انجام می دهد. با این حال، معتقدم که ایتالیا ترکیب قدرتمندی در اختیار ندارد. ما هنوز جایگزینی برای ستاره های قبلی خود مانند فرانچسکو توتی و الساندرو دل پیه رو پیدا نکرده ایم."
"در حال حاضر آتزوری بازیکنانی در اختیار دارد که به طور منظم در لیگ بازی نمی کنند، این در حالی است که موقعی که به میدان می روند خیلی سریع گلزنی می کنند. اگر بخواهم مثال بزنم سیمونه زازا از یوونتوس را نام می برم که در یووه این مسأله را به خوبی نشان داده است. ما باید به این قبیل بازیکنان ایمان داشته باشیم."

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

• Bianconero Amore, juve's fan, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

روسی از اون قبیل ستاره هایی هستش که درسته که زیاد واسه یووه بازی نکرد  اما چون در جام جهانی 1982 فوق العاده بود. همیشه ماندگاره .

روسی و ایتالیا در مرحله گروهی 1982 خوب نبودند اما در مرحله دوم .

وقتی سه گل به رقیب سنتی ایتالیا یعنی ملی برزیل زد  و انتقام فینال 1970 و رده بنده 1978 رو گرفت .در قلب همه ایتالیایی ها جای گرفت .
بعضی ها به سالها زمان نیاز دارند تا به ستاره بدل بشن  و روسی به سه 4 تا بازی در جام جهانی نیاز داشت .پائولو به مهاجم ریزه میزه و سبک وزن بوده 

پائولو روسی در جام جهانی 1978 آرژانتین برنده توپ نقره ای این مسابقات شد .در این بازیها ماریو کمپس (Arg ) توپ طلا رو تصاحب کرد و روسی هم توپ نقره رو بدست اورد . روسی در جام 78 موفق شد سه گل به ثمر برسونه .

- حضور در یوونتوس افسانه ای دهه 80 و بازی در فینال 1985 از افتخارات این ستاره گلزنه .

- برنده توپ طلا بالاتر از آلن ژیرس و بونیک

امروز 62 ساله شد 

• حامد, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

d5e2_download.jpg

روسی و زیکو ستاره برزیلی با پیراهن اودینزه

g11f_im99ages.jpg

جنتیله و یارگیری با زیکو 

چیزی که در جام 1982 هم بارها اتفاق افتاد

جالبه که زیکو یکی از ستاره های بزرگ فوتبال توی تیمی مثل اودینه بوده

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
پائولو روسی متاسفانه از دنیا رفت... اسطوره فوتبال ایتالیا... قهرمان جهان... برنده توپ طلا... ی یوونتوسی دوست داشتنی... بازیکن بزرگ...
  • حامد, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3740 ارسال

giovanni_trapattoni_paulo_rossi.jpg

روحش شاد  و قرین آرامش

• Orphée, eⁿzº, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6348 ارسال
  • LocationRasht

ایتالیا یکی از ستاره هاش رو تا حد زیادی مدیون پائولو روسی بود. دو طرح زیبای در این رابطه که میشه بعنوان والپیپر هم ازش استفاده کرد...

04fs_eo4u7gmxcaqfklz_thumb.jpg  93f0_eo4u-pvxyaawtkq_thumb.jpg

رکوردهای پائولو روسی در آتزوری :

- آقای گل ایتالیا در جامهای جهانی با 9 گل (در کنار کریستین ویری و باجو)

- بیشترین گل (6) در یک جام جهانی (در کنار سالواتوره اسکیلاچی)

- بیشترین هتتریک در جامهای جهانی (1 بهمراه آنجلو اسکیاویو)

• mory, GG.B1, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی