پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3-0 باری ( هفته سی و پنجم سری آ ) - یادواره یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
43 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این روزا یکی از بزرگترین الویت های فوتبالی من بازی مارکیزیو تو جام جهانیه چون یه تجربه ضروریه برای کلودیو. مصدومیتش خیلی جدی به نظر میومد. حتی نمی تونست بلند شه و مدام هم سرش رو تکون می داد. اگر جام جهانی رو از دست بده فکر کنم من گریه ام بگیره ! :دی: بازی نیمه دوم یووه همون بازی نیمه اول بود، ولی یه مهاجم تو نیمه دوم بود که تو روز خوبش باشه و موقعیت ها رو گل کنه ! تنها تغییر محسوس نیمه دوم اومدن یاکوینتا بود. 2 گل زد، 1 گل دیگه زد که آفساید گرفته شد، موقعیت منجر به پنالتی هم خودش خلق کرد. برد خیلی ساده ای بود. باری اصلا حوصله نداشت بازی کنه ! سوژه ترین لحظه ی نیمه اول هم زبینا خلق کرد ! فکرشو کنید این جمله رو از گزارشگر بازی بشنوید : And Buffon with an exellent save stop the shot from Zebina ! :lol: یه ضربه ی سری زد به گوشه ترین نقطه ی دروازه، بوفون واقعا فوق العاده توپ رو گرفت. در حالی که به مسیر مخالف می رفت خیلی سریع واکنش نشون داد. کاندروا خیلی خوب بازی کرد. همینطور دچلیه. الکس هم نسبتا خوب بود. زبینا و آمائوری ضعیف بازی کردند امروز. نکته عجیب این بود که ورزشگاه تقریبا پر بود. البته بین نیمه درگیری ها رخ داده بود و بخش های از ورزشگاه رو پلیس خالی کرد.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
دو نیمه متفاوت دو بازیکنی که بین دو نیمه اومدن واقعا عالی کار کردن کاندروا و یاکی امروز به ایتالیا در موندیال امیدوار شدم بوفون ،کیلینی،کاناوارو،یاکی و مارکیزیو عالی بودن نمیدونم مصدومیت مارکیزیو جدی بود یا نه ولی باعث شد الکس یه کم از دست زاکرونی عصبانی بشه یاکوئینتا عالی عالی بود اگه در طول فصل مصدوم نمیشد الان وضعیت اینجوری نبود

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
حیف که یاکی الان باید آماده بشه...حیف از اون روزایی که آماتوری مثل سوهان دو لبه با روان ما بازی کرد...حیف

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
واقعا تماشاگرا ای ول داشتن ورزشگاه رو پر کردن نمیدونم زبینا بازم کتک میخاست که با اون دقت میخاست دروازه بوفون را باز کنه نکته جالب هنگامی بود که الکس میخاست تعویض شه و مارکیزیو مصدوم شد وقتی تعویض عوض شد همه ورزشگاه و خانواده الکس مفجر شدن

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
کسی نفهمید الکس به زاک چی میگفت؟؟؟؟؟؟؟هرچی گفت من فقط فهمیدم زاک دیگه جرات تعویضشو نداشت :lol: کیلینی و کاندروا و مارکیزیو و دیگو بهترین ها بودن دچلیه هم خیلی پیشرفت کرده ولی انصافا زاک هم بین دو نیمه 2 تعویض طلایی کردا! نیمه ی دوم کلا سبک بازی یووه عوض شد!!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
برد روحیه بخشی بود!!!! بالاخره به حریف که کار نداشته باشین ، 3 گل زدیم ، یاکوئینتا گل زده و 3امتیاز گرفتیم !!!! واقعا باید آرزو کنم رم امشب ببره تا هم سمپ امتیاز از دست داده باشه هم رم جاش رو به انتر نده !!!! ولی نکته ناامید کننده اینه که پالرمو این روزها خیلی روی فرمه و عجیب خوب بازی می کنه ... باخت کاتانیا هم جالب بود .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
جالب ترین و قشنگ ترین صحنه ی بازی وقتی بود که زبینا داشت به خودمون گل می زد اما سوپر واکنش بوفون اجازه نداد و تازه بعد از اون رفت زبینا رو دلداری داد :دی: !!! نیمه ی دوم خیلی بهتر بودیم ! زبینا اصلا نباید بازی کنه :دی: !!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
صحنه جالب دیگه هم دعوای زاکرونی و الکس بود ! الکس داشت تعویض می شد، همینطور که برمیگشت دید مارکیزیو افتاده روی زمین، به زک گفت که مارکیزیو مصدومه، زک اشاره کرد نه بیا بیرون! الکس با تاکید بیشتر گفت که مارکیزیو مصدومه صبر کن ببین می تونه بازی کنه یا نه، نمی دونم مکالمه چی بود ولی الکس به شکل عجیبی شروع کرد سر زاکرونی داد زدن که یکی از بازیکن های یووه اومد آرومش کنه، زاکرونی هم قیافه اش یه جوری شده بود مثل : باشه باشه غلط کردم :دی: و همون مارکیزیو تعویض شد :دی: راستی ندود برای روحیه دادن به یووه توی ورزشگاه بود، هنوزم بدون پاول نمی تونم پیروز بشیم !

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
المیرون هم اومده بود والکس رو اروم میکرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
راستی آلمیرون خیلی بازی خوبی کرد ها !

یکی توی یوونتوز اینو نوشته بود :lol: :

Now in the dressing room:

Zac's crying.

Ale: What?
Zac: Nothing.
Ale: tell me.
Zac: like you really care.
Ale: you're crying because of what i said?
Zac: It's not what you said, it's how you say it.
Ale: how did i say it?
Zac: You yelled at me like i'm your bitch! the whole stadium was looking at me, i felt so humiliated!
Ale: you're yelling at me?
Zac: No, no! not yelling. sorry...
Ale: that's better. now i'm sorry, but it's all your fault for being an idiot. next time i'll do the subs by myself. i won't shout at you anymore.
Zac:Really..? promise?
Ale: Yeah.
Zac: OK...i'm sorry too.
Ale: fine...now go get me a drink.
Zac: Yes sir

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
حال معنیش چی میشه من که حال معنی کردن ندارم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مکالمه خیالی بین الکس و زک، زک داره گریه می کنه، الکس میاد میگه چته ؟ زک میگه هیچی، مگه برات مهمه ؟ الکس میگه بگو چی شده به خاطر حرفایی که زدم ناراحتی؟ زک میگه نه به خاطر چیزایی که گفته، به خاطر لحن گفتنت. الکس میگه مگه چطوری گفتم ؟ زک جواب میده یه جوری سرم داد زدی و اینا که جلوی همه تحقیر شدم، همه داشتن نگام می کردن. الکس میگه الان داری سر من داد می زنی ؟ زک میگه نه نه ببخشید. الکس میگه حالا اشکالی نداره، دفعه دیگه قول میدم خودم بیام بیرون و سرت داد نزنم. زک میگه قول میدی ؟ الکس میگه آره، حالا برو برام یه نوشیدنی بیار. زک هم میگه : چشم قربان. :lol:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بنظرم اصلاً حرکت آله درست نبود ! یبار سال پیش این حرکت رو در برابر تعویض رانیری انجام داد و کاپشنش رو پرت کرد و بعداً به شوخی گفت که همیشه کاپشن رو اشتباهی به من میدن ! فصل قبلترش هم که تو بازی با پالرمو با پالادینو درگیر شد ! اینم از حرکت نه چندان جالب امروزش ! درسته فشار عصبی بدی هستش و قطعاً الکس دوست داره تو این یکی-دو فصل آخر تو بالاترین سطح مثل چمپیونزلیگ بازی کنه ، ولی آله کاپیتان تیمه ، نباید سوژه دست رسانه ها بده ! الآن هر سایتی رو میخوندم یه تیکه ای انداخته بود ! این حرکات شخصیت تیمی رو میبره زیر سئوال !

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
عزیزم الکس به تعویض اعتراض نکرد بلکه گفت صبر کن تا وضعیت ماکیزیو روشن بشه که جر و بحث شد

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
حالا کی گفتم به تعویض اعتراض کرد !!! من دارم میگم همون لحن اعتراض درست نیستش ! اصلاً زاکرونی گوشکوب ( ! ) ، مربی تیمه دیگه ! بعدشم اینکه ، احتمال داره کامو به دلیل برخورد فیزیکی با کمک داور اول در نیمه اول محروم بشه . گفته میشه کامو از قصد رفته و به کمک داور تنه زده و فردا تو جلسه کمیته انضباطی پیگیری میشه .

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
من صحنه رو نديدم! ولي زاك بايد شعورش مي رسيد كه صبر كنه ببينه وضعيت بازيكن مصدوم يووه چي ميشه! تو بازي با اينتر هم وقتي يووه 10 نفره شد باز الكس رو بيرون كشيد. حال كردم! زاك حقش بود كه اينجور باهاش برخورد شه . بسه ديگه!نميشه كه تا هميشه الكس حرف نزنه و اعتراض نكنه.هرچقدر هم كه نجيب باشي و شخصيت بالايي داشته باشي بالاخره يك جايي صبر و تحملت تموم ميشه و عكس العمل نشون ميدي آخه زور داره! بازيكن مصدومه نفله شده رو زمين افتاده و به خودش مي پيچه بعد زاك بخواد يك بازيكن ديگه رو بيرون بكشه! حتماً الكس از مشنگ بازيه زاك بد داغ كرده!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
زک بعد از بازی گفته : هیچ مشکلی بین من و دلپیرو نبود. فاصله زیاد بود و صدا نمی رسید برای همین مجبور بودیم داد بزنیم. البته اون قدر ها هم مهم نبود به نظرم.

اینم عکس الکس که داشت اشاره می کرد به مصدومیت مارکیزیو :

[img width=480 height=312]http://st2.img98.com/out.php/i32094_C3Media1041164immaginexl.jpg[/img]

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

صحنه جالب دیگه هم دعوای زاکرونی و الکس بود !
----------
راستی ندود برای روحیه دادن به یووه توی ورزشگاه بود،
هنوزم بدون پاول نمی تونم پیروز بشیم !

میتونین یه 2تا کلیپ از این قسمت ها بزارین؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یاکوئنتا : برای بودن در این لحظات کنونی خوشحالم. زیرا ابتدای فصل را عالی شروع کردیم و سپس نتایج ضعیفی گرفتیم. در حال حاضر به سکوی چهارم فکر می کنیم و با نه امتیاز باقی مانده می دانیم که می توانیم به هدف خود دست یابیم. باید به بهترین شکل ممکن فصل را به پایان برسانیم و بعد به فصل اتی فکر کنیم. زاک: در نیمه نخست به خواسته خود رسدیم و در نیمه دوم به گل هایی که می خواستیم.در زمین حریف حضوری موثر و کارساز داشتیم و موفق شدیم. الکس: ا زاکه رونی هیچ مشکلی ندارم، درگیری من تنها به دلیل مصدومیت و درد کشیدن شدید کلودیو مارکیزیو بود. در لحظاتی که او شدیدا ناراحت بود تعویض تیم مشخص شد و من دیدم که کلودیو شدیدا احساس ناراحتی و درد می کند، این اخرین تعویض ما بود و ما در صورتی که زاکه رونی تعویض خود را تغییر نمی داد باید با ده بازیکن بازی را ادامه می دادیم. همان طور که گفتم از تعویضی که هفته گذشته برابر اینتر انجام داد ناراحت شدم و افسوس خوردم که این ناراحتی را پیش از این گفتم. جام جهانی؟؟؟؟ به اعتقاد من ضعیف تر از پیش نیستم، می توانم به تیم کمک کنم. برای جام جهانی یک ماه فرصت است اما بازیکنان شایسته بسیار زیادی برای حضور در رقابت ها وجود دارند که می توانند به افریقا جنوبی بروند. و در پایان خواسته یووه برای رسیدن به لیگ قهرمانان، بسیار سخت است اما می خواهیم به این خواسته برسیم.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خوب خوشبختانه پیروز شدیم اما پیروزی که برای من خوشحال کننده نبود چون خیلی وقت پیش به همچین پیروزی هایی نیاز داشتیم والان دیگه خیلی خیلی دیر شده.

حتی هفته هاس انگیزه ندارم در باره بازی ها صحبت کنم چون به هدفمون نمیرسیم حریفان مدام در حال پیروزی هستن و نشان دادن استحقاق بیشتری برای سعود به چمپیونز دارن ، اما تنها نکاتی که باعث خوشحالی من میشه دیدن نمایش های حیرت انگیز جوانان یووه هست ، مارکیزیو یک پدیده ست یک شاهکاره واقعا اینده بزرگی درانتضارش هست نامش در فوتبال ایتالیا جاودانه خواهد شد واقعا حیرت انگیزه .

این موهای کوتاه و چشم های زیبا و خالکوبی های بزرگ روی دستش من رو یاد Eminem میندازه :دی: :Facepalm:

نکته دیگری که باعث خوشحالی من میشه تداوم گل زنی اله هست که واقعا تمومی نداره در سن 35 سالگ درسته که اون فعالیت دوران جوان رو نداره اما هنوز فوق العاده خوش فکر و ماثر در زمین بازی میکنه کسانی مثل امائوری با این نیروی جوانی اندازه پهن عقل تو کلشون نیست از این نیروی جوانی به خوبی استفاده کنن اما اله به همه درس فوتبال میده ، تو صحنه گل یاکی ،اله در افساید بود و هر دو استارت زدن اما اله حرفه ای گری کرد و ایستاد و یاکی توپ رو گل کرد حالا به نظرتون اگه به جای اله ، امائوری بود چه اتفاقی رخ میداد ؟ به نظر من که هم دیگه رو کتک میزدن تا توپ رو خودشون گل کنن !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی