پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3-0 باری ( هفته سی و پنجم سری آ ) - یادواره یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
43 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویر

یوونتوس - باری

[size=13pt]هفته سی و پنجم سری آ
یکشنبه 25 آپریل - 5 اردیبهشت
استاديوم المپیکو - تورینو
ساعت 15 به وقت ايتاليا - 17:30 به وقت ايران[center][size=13pt]

[center][size=10pt]بازی قبلی

اینتر ؟-؟ یوونتوس
باری ؟-؟ ناپولی

بازی بعدی

کاتانیا - یوونتوس
باری - جنوا

[center]تصویر

[center][size=11pt]برای مشاهده آخرین وضعیت جدول و برنامه سایر مسابقات هفته کلیک کنید

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
اين هفته اگه نتونيم باري رو ببريم يه جورايي رسما كارمون تموم ميشه.باري هم تو دوران اوجش نيست و تو هفته هاي اخير كم امتياز از دست نداده.هفته پيش هم تو سن نيكولا به ناپولي 2-1 باخت. خطرناكترين بازيكن باري هم بارتو هستش.البته هافبك هاي خوبي هم دارند ما هم فاصلمون با سمپ به 6 امتياز رسيده و بايد ببريم و منتظر توقف سمپ و پالرمو باشيم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
حتی توی یوونتوز که تاپیک هر بازی تا قبل از بازی 20-30 صفحه پر می کنه 2-3 صفحه بیشتر پست نداشته برای این بازی. فصل واقعا دیگه تمام شده و شاید اخبار بازی زیاد اهمیت نداشته باشند. ولی بهرحال، به نظر میرسه توی این بازی ملو، سیسوکو و مارکیزیو رو نداشته باشیم علاوه بر کسایی که از قبل نداشتیم !

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
ملو نیست،این نشانه ی خوبیه. هر چند دیگه فایده نداره. ---- یعنی می رویم "لیگ اروپا"؟؟ دقیقا منظورم "لیگ اروپا" است.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی این بازی تا الان که سیسوکو - ملو - گریگرا و سبا رو نداریم ! ترزگه هم احتمالش خیلی کمه ! مارکیزیو مشکلی نداره

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
باری همیشه تیم خطرناکی بوده! یاد اولین بازی فصل بیفتید. اینتر - باری اینتر به زور یه مساوی ازش گرفت! من خیلی می ترسم از این بازی. یه سوال: تیم هشتم هم Europa League می ره یا تا تیم هفتم؟

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
البته هنوز هم يه اميدي هست.اين هفته اگه ببريم و رم هم سمپ رو ببره و ميلان هم هم پالرمو رو ببره دوباره به رقابت برميگرديم ضمنا بازيهاي اين هفته: انتر-آتالانتا NTV SPOR يووه-باري NTV SPOR رم-سمپدوريا NTV SPOR

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
اگه نبریم کارمون تمومه فقط دعا کنید شانسمون بزنه سهمیه بگیریم.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
داور بازی gervasoni هست . از باری هم دو بازیکن به نام های gazzi & masiello محروم هستن.

Aref

Aref

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 97 ارسال
اين بازي رو كه ايشالا ميبريم.فقط اميدوارم رم هم بتونه سمپدوريا رو شكست بده

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
من که امیدوارم نبریم تا نگرفتن سهمیه اروپا صد در صد بشه تا مثل امسال اینطوری گند نزنیم اگه هم سهمیه گرفتیم بلان و زاک و بندازیم بیرون اونوقت یه فکری بکنیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بوفون – کیه لینی – کاناوارو – گروسو – صالی امیجیچ – مارکیزیو – یاکوئنتا – دل پیرو – امائوری – منینگر – زبینا – کامورانزی – پولسن – کاندرووا – پائولوچی – دیه گو – دچلیه – لگروتالیه – مارونه و پینسولیو صحبت های زاک : مطمئنا مانند همیشه به دنبال هدف هستیم و هدف خود را دنبال می کنیم، به هر حال مشکلاتی وجود دارد و می دانیم که همه چیز به ما بستگی ندارد اما ایمان دارم که چهار دیدار اتی می توانیم به انچه که می خواهیم دست یابیم. متاسفانه طی هفته گذشته نیز برخی مهره های مصدوم به ترکیب اضافه شدند و در این بخش با مشکلاتی روبرو می شویم. ر حال حاضر یاکوئنتا همچنان خارج از ترکیب خواهد ماند، ترزگه مصدومیت متفاوتی داشت و امائوری که مصدومیت کهنه یک باردیگر به سراغش امده و مارکیزیو که احساس ناراحتی می کند. با این شرایط ترکیب مورد نظر با جا به جایی هایی به میدان خواهد رفت. اما تاکید می کنم که این گروه تکنیک بالایی دارد که باید خوب نتیجه بگیرد. ملو مهره ای که همیشه با انتقادات بسیار زیاد و تندی مواجه بوده اما باید بگویم که مهره ای کارساز و موثر است و نمایش خوبی داشته، او کارگردان بازی نیست تنها یک بازیکن است که باید وظایف خود را ارائه دهد. باری بازیکنان شایسته ای در اختیار دارد. تیم هماهنگ و متمرکزی ست. به هر حال ما از نظر فیزیکی اماده این دیدار هستیم و این دیدار نیز یک بازی سخت دیگر است

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
کیه لینی البته به دلیل مصدومیت از لیست خارج شد ! یعنی من موندم که روز قبل بازی که تیمی تمرین سنگین نمیکنه ، چجوری این مصدوم شده !

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
می بینم که عدم استقبال از بازیها به اوج خودش رسیده و دیگه حتی خبری از رضا و امین هم نیست ؟!؟!! و این یعنی فاجعه بار ترین روزهای هواداران ناامید ،که دیگه در تحلیل هیچ چیز نمی بینند! نیمه اول 0-0 تموم شده و انگار که اصلا بازی ای نداشته یووه...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چقدر این یوونتوس دلگیره ! وقتی تیمت برای هیچی بازی نمی کنه ! بازیکن دیگه حتی با توپ هم قدم زنان حرکت می کنند. بهرحال از ما بدتر باری که هیچ تلاشی توی بازی نمی کنه. نیمه اول خیلی برتر از اونا بودیم. کی بود می گفت برای آمائوری موقعیت ایجاد نمیشه که گل نمی زنه ؟ من نمی دونم برای آمائوری چی باید بفرستند تا فعالیت مثبتی از خودش نشون بده. دیگو هم بازی رو خیلی بد شروع کرد ولی بعد از 10 دقیقه خیلی بهتر شد. همچنان شوت هاش کم جون بودند. نیمه اول بدون بحث بهترین بازیکن یووه مارکیزیو بود. شاید تنها کسی که واقعا با جون و دل می دوید و تلاش می کرد. خیلی هم خوب بازی کرد، یه حرکاتی انجام داد که حتی تصویر آهسته حرکاتش رو هم نشون داد. بقیه هم معمولی و خوب بودند. خط دفاع تقریبا خیلی خوب بود چون باری حمله نمی کرد. زبینا و دچلیه روز کم کاری داشتند کیلینی هم 80 درصد بازی پشت محوطه باری بود و فکر کنم از دچلیه بیشتر نفوذ می کرد. الکس چند موقعیت خوب داشت که آفساید شدند. کامورانزی هم بهتر ازین مدت بازی می کنه و چند موقعیت خوب ایجاد کرد. پولسن هم کاری که ازش خواستند رو بدون اشتباه انجام می داد، نه کمتر و نه بیشتر. باری یه حمله کرد که یه سیو فوق العاده داشت بوفون روی اون صحنه من که گفتم گل زد باری دیگه. باز هی بگید بوفون افت کرده. اگر نیمه دوم همین شکلی باشه و باری ازون تیم هایی نباشه که یه نیمه مقابل یووه دفاع کنه و نیمه دوم بهمون گل بزنه، به نظر نمیاد بردن این بازی خیلی سخت باشه !

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
اخه مگه از این بد تر میشه فوتبال بازی کرد من که نمیدونم تو یه هفته زاک با بازیکنا چه میکنن که حتی یه حرکت مثبت هم نمیبینیم ولی با این باز بد هم داور خیلی افتضاح بود یه افساید اشتباه از الکس یه هند واضح پشت محوطه که باعث اخطار کامو شد و دو پنالتی که یکیشون روی دیگو بود و دومی هندی که کیلینی سانتر کرد

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
نمیدونم کی این گزارش مستقیم رو روی سایت میزاره اخطار کامو به خاطر اعتراض به داور بود که توی سایت نوشتن 37 خطایی شدید از کامورانزی و کارت زردی برای وی یه کمی دقت کنید در ضمن اشاره ای به پنالتی های مشکوک نشده

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
ای ول یاکی چه گلی میزنه این یاکوئینتا

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
یاکوئینتا ؟؟؟؟!!!! باورش سخته ؟!؟!؟! چه شکلی زد ؟؟!؟! اینقدر گلش خفن بود که به کارت زرد براش بگیره ؟!؟؟!

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
3-0 تموم شد. امیدوار باشیم امشب سمپدوریا ببازه و تو هفته های آینده پالرمو و سمپدوریا امتیاز از دست بدن.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی