پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پــاول نــدود - La Furia Ceca

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2442 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

چی گفففففففت نسبت به کنته ...........واقعا تجربه کنته فقط تو لیگ بالا رفت و تو لیگ قهرمانان تجربه نداشت و چند سال دیگه کنته مربی عالی میشه اما با الگری ما رشد اروپایی کردیم و با کنته از زمین بلند شدیم 

ندود خیلی دوست داشتنیه هیچکی نیست که دلش برا بازیش تنگ نشده باشه

• mory, tecra, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia

.                

• mory, tecra, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1470 ارسال

با مصاحبه‌اش هم کُنته رو صاف کرد هم آلگری رو :1:  کُنته که به تیم آخر جدول که حتی یک گل هم نزده بود 2-1 باخت آلگری هم موفق شد با دست خودش نوار نباختن در خانه رو قیچی کنه. تعبیر قسمت سوم مصاحبه‌اش ماه مارس معلوم می‌شه، اون‌جا که گفته دیر یا زود نوار قهرمانی یووه پاره می‌شه :fp: آلگری رو اون‌قدر برد بالا که سرش خورد به سقفِ لاتزیو :fp:  

• mory, El rey leon, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia

# پسر_مو_طلایی

uue8_26072413_1993805907545792_402720170

• mory, El rey leon, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3740 ارسال

Screen_Shot_2017_11_25_at_11_38_07.png

• AAG, Atomic Ant, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

پاول ندود امروز ظهر در کنفرانس خبری جانلوئیجی بوفون خطاب به خبرنگاران گفت:

جی‌جی همیشه نخستین نفری بود که در تمرینات حاضر می‌شد. او در تمرینات جزو بهترین‌ها بود. 

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

امروز سی و یکم ماه مِی مصادف است با روز خداحافظی پاول ندود ستاره سابق یوونتوس از دنیای فوتبال. 

9 سال پیش در چنین روزی او در واپسین دیدار خود با لباس یوونتوس مقابل لاتزیو باشگاه سابقش به میدان رفت و بعد از آن برای همیشه از دنیای فوتبال کناره‌گیری کرد. 

در آن دیدار یوونتوس با کاپیتانی پاول ندود و گلزنی وینچنزو یاکوئینتا دو بر صفر لاتزیو را شکست داد.

• GioVanni Agnelli, AAG, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
کارنامه ندود جهت یادآوری
327 بازی
65 گل
34 پاس گل
2 اسکودتو
3 سوپر کاپ
1 سری ب
1 بهترین بازیکن اروپا
  • GioVanni Agnelli, AAG, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

پاول ندود امروز 46 ساله شد.

tjqz_nedved.jpg

• GioVanni Agnelli, AAG, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال
Totti: 'I wanted to punch Nedved'
دلم میخواست با مشت بهش ضربه بزنم :1:
توتی میگه وقتی در جام جهانی 2006 روبروی ندود بازی میکردم اون شب فرم خیلی خوبی داشت و نمیتوانستم اونو توی زمین تحمل کنم .
اونو از جلوی خودم برمیداشتم دوباره میدیدم اوج گرفته و انگار پرواز کرده اومده جلوم 
برای همین دلم میخواست بزنمش.
میگه ندود(اون لعنتی ) اون شب خیلی خوب بود و بوفون رو مجبور کرد چند بار در برابرش واکنش داشته باشه 
این احساس رو نمیتونم پنهان کنم و باید اعتراف کنم که  بعنوان یه بازیکن از ندود نفرت داشتم

Totti-Nedved-2006-epa.jpg

• حامد, GioVanni Agnelli, AAG و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2920 ارسال

فکر کنم اخرین بازیش برای چک بود ! اخر بازی هم نشست رو زانوهاش و صورتش رو گرفت و گریه کرد ، فکر کنم قشنگ عین هر 11 تا بازیکن ایتالی رفتن سراغش و از زمین بلندش کردن برام جالب بود و البته تلخ ، انتظار داشتم فقط بازیکن های یوونتوس برن طرفش ولی تقریبا همه رفتن سمتش غیر از توتی  :31:

ندود واقعا بازیکن یونیکی بود فکر نمیکنم تا سالها بازیکنی نزدیکش هم بشه ، اگه رونالدو رو در نظر نگیریم فکر میکنم بهترین بازیکن سده جدید یوونتوس بود حتی بالاتر از دلپیرو و تا حدودی بوفون ! از لحاظ تعصب بازی و دوندگی و استایل دویدن لیخت به ندود شبیه بود یه مقدار فقط !

پ.ن : زانتی کاپیتان سابق اینتر هم شباهت داشت با ندود ! راستی دقت نکرده بودم چقدر لیخت و زانتی به هم شبیه بودن از لحاظ سبک بازی  :1: منتها کلاس بازی ندود کاملا تو یه سطح دیگه ای بود !

• GioVanni Agnelli, GG.B1, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21097 ارسال

- ندود حتی در فصلی که فوتبال رو گذاشت کنار همچنان یکی از بهترین های یووه بود و کاملا این توانایی رو داشت که فوتبال رو ادامه بده.

در بسیاری از بازی ها به جرات میتونم بگم که "تنها" بازیکنی بود که داشت تلاش میکرد و در حالی که کل تیم به بیخیالی سیر می کردند ندود با دوندگی و داد و فریاد سعی در بهتر کردن اوضاع داشت.

• حامد, AAG, فرهاد و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

پاول ندود در گفتگو با DAZN

با اينكه كسبِ دوباره توپ طلا دشواري‌هاي خاص خود را دارد اما معتقدم رونالدو در يك سال گذشته كاملاً شايستگي دريافتش را داشته است؛ عملكرد شخصي او در ليگ قهرمانان و تيم ملي پرتغال به خوبي اين را اثبات مي‌كند. كريستيانو بازيكني است كه پيش از 5 بار توپ طلا را از آنِ خود كرده و نشان داده كه چه بازيكن بزرگي است. با اين حال او امسال رقبايي بسيار موفق را همراه خود مي‌بيند هرچند كاملاً سزاوار و شايسته توپ طلا و از تمام رقبايش برتر است.

• AAG, tecra, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

arabczech.jpg

• حامد, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6345 ارسال
  • LocationRasht

نمیدونم چرا کسی نذاشتش ولی بهرحال...

« تموم اونایی (بازیکنای بزرگی) که در سری بی با تیم موندن یه سوال رو از خودشون پرسیدن؛ اگه همه مون از باشگاه رفته بودیم، چه اتفاقی میوفتاد؟

nedved12.jpg

ما تصمیم به موندن گرفتیم چون این احساس مسئولیتو در خودمون حس کردیم که همون چیزایی که باشگاه بهمون داد رو به یووه برگردونیم...

باشگاه به ما باور داشت و بهترین زمان برای این بود که [ما هم] به باشگاه باور داشته باشیم! بهمین دلیل موندن در یووه تصمیم راحتی بود... »

• mory, GG.B1, El rey leon و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21097 ارسال

- قبلا هم گفتم، اصلا متوجه نقش ندود در مدیریت یووه نیستم.

در واقع بیشتر یک سمبل هست در مدیریت و نقش خاصی نداره و یا اگه داره، واقعا نسبت به یووه بی غیرت و بی تعصب ـه !

چون ساکت نشستن در کنار این رفتارهای زشت باشگاه و مدیریت نشان از تعصب و غیرت نیست.

سکوت در برابر بیرون کردن (به تعبیری اخراج) الکس، بوفون، مارکیزیو، لیختشتاینر و ...

سکوت در برابر بازی های شرم آور تیم.

سکوت در برابر اعتراض هواداران، هوادارانی که خود ندود رو بارها و بارها تشویق می کردند.

بر خلاف گذشته که من آلگری رو مقصر این وضعیت میدونستم، اما الان علاوه بر آلگری، نقش مدیریت رو هم خیلی پر رنگ میدونم و ندود یکی از همون اعضای مدیریت ـه !

امیدوارم بفهمه که از اساطیر یووه به شمار میاد و ظرفیت و شعور این مقام رو داشته باشه.

• mory, GG.B1, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

- قبلا هم گفتم، اصلا متوجه نقش ندود در مدیریت یووه نیستم.

در واقع بیشتر یک سمبل هست در مدیریت و نقش خاصی نداره و یا اگه داره، واقعا نسبت به یووه بی غیرت و بی تعصب ـه !

چون ساکت نشستن در کنار این رفتارهای زشت باشگاه و مدیریت نشان از تعصب و غیرت نیست.

سکوت در برابر بیرون کردن (به تعبیری اخراج) الکس، بوفون، مارکیزیو، لیختشتاینر و ...

سکوت در برابر بازی های شرم آور تیم.

سکوت در برابر اعتراض هواداران، هوادارانی که خود ندود رو بارها و بارها تشویق می کردند.

بر خلاف گذشته که من آلگری رو مقصر این وضعیت میدونستم، اما الان علاوه بر آلگری، نقش مدیریت رو هم خیلی پر رنگ میدونم و ندود یکی از همون اعضای مدیریت ـه !

امیدوارم بفهمه که از اساطیر یووه به شمار میاد و ظرفیت و شعور این مقام رو داشته باشه.

این همون ندوده با بار  فنی  بالا ؟

یکی از اثرگذارترین مهره های فنی دنیا و چک و یووه 

اینقدر ساکته که حس میکنم تا بحال فوتبال ندیده و یه نفر که مسخ شده مدیرتیممونه!!!

یعنی ندود از ضرب اهنگ تیم راضیه ؟

یعنی اونم میگه عجب تیمی داریم ؟

یعنی اون راضیه از این شرایط ؟

یعنی الگری رو تایید میکنه و میگه تیممون داره خوب بازی میکنه؟

• mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3740 ارسال

نقش ندود به اصطلاح همون کشک خودمونه ...

• Aminvo, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

طبق ادعای کوریره دلاسرا، پاول ندود نایب رئیس و فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس مخالفان اصلی ماندن آلگری در این تیم بودند تا جایی که ندود به آندره‌آ آنیلی رئیس باشگاه گفته‌ در صورتی که قرار باشد آلگری بماند، او خواهد رفت. ظاهراً آنیلی شخصاً تمایل داشته که به همکاری‌ با آلگری ادامه دهد اما زمانی که مجبور شده میان او و نایب رئیسش یکی را انتخاب کند، ترجیح داده که با سرمربی تیم وداع کند.

در همین حال گزارش شده که دلیل هافبک چک‌تبار سابق یوونتوس برای مخالفت با ماندن آلگری، انتظارات جدید سرمربی سابق میلان از مدیران باشگاه برای متحول کردن تیم بوده که به زعم ندود بیش از اندازه زیاد و غیرضروری بوده است. در همین حال حمایت ناکافی هیئت مدیره باشگاه از برنامه‌های آلگری هم روند خروج او از یووه را سرعت بخشیده است.

اختلافات میان ندود و آلگری زمانی مشخص شد که نایب رئیس باشگاه اظهارنظری کاملاً متضاد با صحبت‌های آلگری انجام داد. چند روز پس از آنکه سرمربی تیم بر لزوم تغییر و تحول کلی در تیمش برای فصل آینده تأکید کرده بود، ندود گفت:«ارتقای تیمی که یوونتوس در حال حاضر دارد در بازار نقل و انتقالات کار بسیار سختی است.»

..................................

عجب دلایلی !!!

ویرایش شد :

مثل اینکه ندود جلسه خداحافظی نبوده 

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21097 ارسال

- اگر ادعای رسانه های ایتالیایی مبنی بر اینکه ندود به همراه پاراتیچی نقش پر رنگی در رفتن آلگری داشتند صحت داشته باشه، شخصا این حرکت ندود رو به عنوان اولین حرکت مثبتش در یووه به عنوان مدیر میدونم !

• mory, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی