پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پــاول نــدود - La Furia Ceca

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2442 پاسخ برای این موضوع

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

Pavel Nedved: a Golden Career between Revolutions & Trophies

image19-900x444.jpg

موهای طلایی ، چشم های آبی ، لاغر اندام ، یه شاهزاده ی فریبنده ؟ نه پاول ندود! اما داستانش مثل قصه های شاه پریانه ، یه قصه ی زیبا. ولی به جای اینکه آخرش یه شاهزاده خانم زیبا رو ببوسه ، جام های بی شماری رو که در کریر باشکوهش کسب کرد بوسید.بله البته توپ طلا هم جزوش بود."فرشته ی مو طلایی" ، "چکیِ متعصب" ، هر چی دوست دارید صداش کنید.موضوع عوض نمیشه. تحرک مداوم ، تغییر سرعت باور نکردنی و هم چنین کیفیت تکنیکی.ترکیبی از خصوصیات انفجاری.و تو زمین هم برای همه مهارنشدنی بود

تو شهر چب به دنیا اومد ، اسم پدرش واکلاو بود ، یه کارگر و اسم مادرش هم آنا.در سال ۱۹۷۲ ، ۴۳ سال پیش. کودکی شادمانه ای داشت و دیپلم نقشه برداری گرفت. موج آرومی بود تو دریای طوفانی اون کشور.بعد سال ۸۹ انقلاب م.خ.م.ل.ی رخ داد ، یه انقلابی بدون خشونت.که باهاش رژیم از هم پاشید.اتفاقی که عمیقا روی پاول تاثیر گذاشت ، همچنین از لحاظ انسان شناختی. علاوه بر اون آدم باید از تاریخ درس بگیره.بچگیش رو وقف فوتبال کرد. تا از سیاست فرار کنه. از گشت های نظامی ، حمله ها ، اعتراضات و آشوب ها در واقع.پاول و توپ ، بهترین دوستش با هم بودن. ۵ سال بعد تو تیم جوانان اسکالنا بازی کرد ، شهری که توش بزرگ شده بود.بعدش در چب تبدیل به یه قهرمان شد.و پدرش بهش افتخار می کرد.چند سال بعد به پایتخت رفت ، به پراگ اونجا واسه ی دوکلا و اسپارتا بازی کرد.سال ۹۶ سال تغییر بود.جهان غرب یه ستاره رو کشف کرد ، موطلایی ، درخشان و زیبا.هیچ چیز اتفاقی نیست نه در فوتبال نه در زندگی.

بازی دوم یورو ۹۶ ایتالیا به مصاف چک رفت  ، جایی که خیلی رسیع تبدیل به کشور جدیدش شد.ندود اولین گلش برای تیم ملی بزرگسالان رو به ثمر رسوند و چک اون بازی رو ۲-۱ برد.به فینال رسیدن و اونجا به آلمان خوردن.واسه پاول بازی خاصی بود ، چب در واقع فقط چند کیلومتر با آلمان فاصله داشت.در نهایت چک نایب قهرمان شد و کلی ناامیدی به همراه داشت ، ناامیدی و بعش شوق انتقال به لاتزیو.

یه تصادف دیگه ، یه بازی دیگه از سرنوشت ، در سومین فصلی که با آبی آسمانی ها بود ، سوپرکاپ رو مقابل یوونتوس فتح کرد.۲-۱ بازی تموم شد.بازی که پاول توش درخشید و گل زد.سال ۲۰۰۰ سال قهرمانی بود  ، رقیبشون ؟ باز هم یوونتوس.تو بازی رو در رو ؟ نه ، لاتزیو رجینا رو برد ، یوونتوس هم تو خونه به پروجا باخت. اون پسر چبی تو رم مهمونی بزرگی داشت.حالا ندود تو خونه اش تبدیل به یه الگو شده بود.خدایی که دنبالش می گشتن و پیداش کرده بودن و بعد هم عاشق و دیوونش شدن.و بعد هم داستان ندود در یوونتوس که همراه با کلی شادی بود مثل اون اسکودتوی دور از انتظار در ۵ می ۲۰۰۲ . ندود البته درد هم کشید ، نیمه نهایی لیگ قهرمانان ، بازی برگشت با رئال مادرید : "من روی مکمنمن خطا کردم ، و بعدش فهمیدم که گرون واسم تموم شد. مستعصل بودم ، گریه میکردم و نمی خواستم کسی بهم دلداری بده."

یوونتوس رفت فینال ، اما پاول فینال مقابل میلان رو از دست داد ، در نهایت روسونری قهرمان شد.ولی تقدیر بالاخره اونچیزی که که لایقش بود بهش برگردوند.توپ طلا رو برد چیزی که پیش زمینه ی یک درد دیگه بود.سه سال بعد ، کالچوپولی اتفاق افتاد ، همه از یووه فراری بودن. اما ندود؟ نه. خیلی اون پیراهنو ، اون شهرو دوست داشت.پس از سری ب شروع کرد فصل بعد رو.سال ۲۰۰۹ تصمیم گرفت بازنشسته بشه ، بازم سرنوشت کار خودشو کرد ، بازی آخرش با لاتزیو بود. پرده  فرو افتاد.یه پرده ی طلایی! مث کریریش، مث موهاش ، مث اون قدرشناسی که شامل حالش شد. عمری که با توپ و به خاطر توپ سپری شد. اون یه مدال طلایی نامبر وان بود.  و در نهایت ، بهترین آرزوها رو واست داریم پاول ندود.

پ.ن : وقتی اینقدر مهمی که ، سایت جانلوکا دی ماریتزیو ، تو ۴۸ ساعت مونده به پایان نقل و انتقالات ^^ این مقاله رو بهت اختصاص می ده ...

Simply a Legend

• GioVanni Agnelli, AAG, juve's fan و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

i#StadioSanPaolo

7lc_cp20kndvaaan7pa.jpg

...

• MaMpIeRo, alexdelpiero, GG.B1 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
اونکه پایین ندود نشسته شبیه ماروتا نیست ؟ ( :
فقط کچل نیست خخخخخ
بمیرم و ندود رو تو این حالت نبینم ):
  • Orphée, alexdelpiero, El rey leon و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

امروز کنار خط... حتی کفششم بیانکونری بود...

n7da_cqk80exxaaaqcf2_thumb.jpg

چیرو هم بود حتی...

j80i_cqk8lrdwwaalidx_thumb.png

• juve's fan, Atomic Ant, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tywinsmiles1_m6n6.jpg

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1828 ارسال
ندود: " یووه تا پایان مبارزه خواهد کرد، پوگبا باید در خدمت تیم بازی کند"

87123799745653548008.jpg

پاول ندود اسطوره ی باشگاه یوونتوس معتقد است بانوی پیر می تواند به رقابت بر سر اسکودتو بازگردد.

پس از شروع صعیف در سری آ، بیانکونری با پیروزی 3-1 مقابل بولونیا نخستین پیروزی خانگی را به دست آورد و هواداران را برای ادامه ی فصل امیدوار کرد.

ندود در این باره در مصاحبه با خبرنگاران گفت:

" بازگشت ما در سال 2002 بسیار زیبا بود، ما در آن فصل اسکودتو را در آخرین روز به دست آوردیم و من فکر می کنم امسال نیز می توانیم آن را انجام دهیم."
" اما در حال حاضر نباید به این موضوع فکر کنیم، می دانیم که دیدار بعدی ما مقابل اینتر واقعاً دشوار خواهد بود."
" می دانیم که از سایر رقبا عقب افتاده ایم و در شرایط خوبی به سر نمی بریم، اما اینکه چگونه به این موضوع واکنش نشان دهیم را خوب می دانیم. در حال حاضر باید به موقعیت کنونی خود در جدول نگاه کنیم."

برنده ی توپ طلای در مورد پل پوگبا ستاره ی جوان تیم نیز صحبت کرد و حرف هایی مشابه دیدیه دشام سرمربی تیم ملی فرانسه به زبان آورد:

" یک بازیکن جوان نمی تواند همه ی چیزها را در اختیار داشته باشد، به خاطر همین موضوع است که به او می گویم در میدان حرکات فانتزی و چشم نواز کم تری انجام دهد، در عوض به خاطر تیم واقع بین باشد و در تصمیمات خود قاطعیت بیش تری داشته باشد."
" تیمی که امسال ماروتا و پاراتیچی ساخته اند تیم فوق العاده ای است و سطح فنی بسیار بالایی دارد."
" در حال حاضر باید آرامش خود را حفظ کنیم و بر روی آن کار کنیم، بازیکنان خیلی خوبی به خدمت گرفته ایم."

در روزهای اخیر شایعاتی در مورد شما مبنی بر ترک باشگاه یوونتوس شنیده می شود...

" رابطه ی من باشگاه و با تیم بسیار خوب است. هرگز به ترک یوونتوس فکر نکرده ام. همه چیز طبق چیزی که معین شده است پیش می رود."
" کارهای مهمی برای فدراسیون فوتبال جمهوری چک انجام دادم، بسیار فوق العاده و زیبا بود و از بابت کمک به فدارسیون و پیشرفت تیم ملی کشورم خوشحال هستم، اما باید بگویم هیچ مشکلی با باشگاه یوونتوس ندارم."

64100453241269660642.jpg

• Bianconero Amore, Atomic Ant, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

آلوارو با ما می ماند

Pavel_Nedved_UCLdraw.jpg

پاول ندود اعتقاد دارد که ستاره جوان خط حمله یوونتوس این تیم را به مقصد رئال مادرید ترک نخواهد کرد - "او از آن ماست ، من او را تنها در یوونتوس متصور می شوم."

مهاجم اسپانیایی در تابستان 2014 به یوونتوس پیوست ، اما قوهای سفید مادریدی شانس خرید مجدد وی در تابستان 2016 را دارند.

"او از آن ما است و من آینده او را در یوونتوس متصور می شوم. او بازیکن بسیار خوبی است و من معتقدم که در حال حاضر 60 درصد از توانایی های خود را می تواند به نمایش بگذارد."

از اسطوره دوست داشتنی یوونتوس که یک بار توپ طلای فوتبال را به دست آورده است سوال شد که آیا یوونتوس صرف نظر از شروع ضعیف خود در سری آ می تواند قهرمان این رقابت ها شود؟

"ما نمی توانیم به آن فکر کنیم . هنوز برای این تفکرات خیلی زود است. ما شروع غیرمنتظره ای در لیگ داشتیم که دلیلش مصدومیت بازیکنانمان بود ، ولی قویا معتقدم که این گروه ، گروه توانمندی است."

"بپه ماروتا و فابیو پاراتیچی عملکرد خوبی داشتند . تیم کنونی تلفیقی از جوانی و تجربه است. من به این تیم اعتقاد زیادی دارم ، چون ما بازیکنان با قابلیت تکنیکی بالایی داریم."

"شاید برخی فکر کنند که بازیکنان با تجربه ما اشتیاق خود را برای جنگیدن از دست داده اند ، اما من این موضوع را رد می کنم . چون هر روز عملکردشان در زمین تمرین را می بینم."

"ما در بسیاری از بازی ها بد شانس بوده ایم ، عملکرد بسیار خوبی داشتیم ولی پیروز نشدیم. تیم آماده است . ما بازیکنان خوبی جذب کرده ایم."

"پائولو دیبالا ؟ او یک پدیده است . از نظر تکنیکی کسی مانند او نیست . عملکرد او ورای انتظار من بوده است."

"در رابطه با پوگبا ، من همیشه صریح صحبت کرده ام. او باید کمتر با توپ بازی کند ، زیبایی کمتر ولی تاثیرگذاری بیشتر برای تیم. او جوان است و فرصت تبدیل شدن به یک سوپراستار را دارد."

جیجی بوفون از لیست فیفا برای توپ طلا حذف شد ، چیزی که از نظر برنده سابق این افتخار ، بسیار عجیب است ...

"او فصل فوق العاده ای داشت . حذف کردن نام جیجی از این لیست بسیار عجیب بود."

• Bianconero Amore, Atomic Ant, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

چند تا تیکه از مصاحبه های بالا که جا موند رو با اجازه ی امید و فلورین می ذارم :‌

• چه کسی به همراه یوونتوس در کنار اسکودتو خواهد جنگید؟ همان تیم هایی که الان بالای جدول هستند ، من بیشتر اینتر را مد نظر دارم ، چون آنها در اروپا نیستند و می توانند در هفته تنها یک بازی را انجام دهند و این مسئله ی بسیار مهمی است،
  • رم هم بسیار قدرتمند شده است ، ما همچنین دیده ایم که تیم های چون فیورنتینا و ناپولی هم می توانند فوق العاده باشند ، پس نمی توانید هیچ تیمی را خارج از رقابت های این فصل بدانید.
  • من فکر می کنم یوونتوس با دشواری های روبرو شد که ما انتظار آن را داشتیم. ما تنها با یک عده بازیکن جوان قرارداد نبستیم ، ما ترکیب خوبی را ایجاد کردیم.

مصاحبه اش با گاتزتا :‌

• کومان؟ فروش او اشتباه نبود ، ما تنها بازیکنانی را نگه می داریم که از صمیم قلب بخواهند برای یوونتوس بازی کنند و کومان تمایل نشان داد که از یووه برود.ما راضی بودیم هرچند می دانیم که او بازیکن جوان و بسیار خوبی است. اما می خواهیم تنها بازیکنانی را در تیم داشته باشیم که بخواهند برای این پیراهن بازی کنند.
  • کاسرس کی باز خواهد گشت؟ نمی دانم ، او هم اکنون خارج از باشگاه است ، اما او مطمئنا بازخواهد گشت.مارتین می داند کار بسیار اشتباهی کرده اما او همیشه یکی از بازیکنان ماست و ما به او ایمان دادیم. او مستحق تنبیه بود و تیم نمی تواند چنین رفتارهایی را بپذیرد.
  • بزرگترین اشتباه کاسرس؟ من چنین اتفاقاتی را دوست ندارم ، وقتی بازیکنی مصدوم است تنها باید به بهبودی و ریکاوریش فکر کند.
  • خدیرا می تواند کاری کند که پیرلو و ویدال را فراموش کنید؟ این انتقال دقیقا به همین دلیل در تابستان انجام شده است ، بازکنان جوانتر در کنار با تجربه ها ، حتی بیشتر از بازیکنان جوان باتجربه به خدمت گرفته ایم. ترکیب خدیرا ، لمینا ، دیبالا و مارکیزیو بسیار زیباست.
  • حالا ما بیشتر از گذاشته توان رقابت داریم؟ما می دانستیم که قوی هستیم ، اما تا قبل از اینکه نتیجه کسب کنیم ، اذیت شدیم. هر چند این باعث عدم تعادل بین بازیکنان یا در مجموعه ی باشگاه نشد.

• juve's fan, Atomic Ant, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
سالروز اولین گل پاول ندود برای یوونتوس ، 14 سال پیش

2001 - دل آلپی - پروجا

2res_img-20151201-0009_thumb.jpg
  • Bianconero Amore, juve's fan, mory و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
کمتر از 100 ساعت دیگه نیون سوئیس 2 خورشید خواهد داشت ( :
باوجود ندود هیچ ترسی از قرعه ندارم . ثابت کرده که خوش یمن هست برامون ( :
  • Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
دلچسب ترین توپ طلای نسل من
12 سال پیش در چنین روزی ..

2e77_img-20151222-0007_thumb.jpg
  • Bianconero Amore, mory, Atomic Ant و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

ندود حالا سفیر سوپرلیگ چین هست...

md78_1_thumb.jpg  wu2p_2_thumb.jpg  dyfq_3_thumb.jpg  qq2a_4_thumb.jpg

+ چین بیانکونری هست...

38gu_5_thumb.jpg  9u92_6_thumb.jpg  q9eq_7_thumb.jpg

• Atomic Ant, eⁿzº, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tywinsmiles1_m6n6.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2916 ارسال

امروز تولدش بود ...

خیلی برام عجیب بود که ندود این تابستان اگه اشتباه نکنم هیچ مصاحبه ای نکرد ، حتی معمولا بعد از قرعه کشی های مهم یه مصاحبه کوتاه میکرد ولی این چند ماهه واقعا من خاطرم نمیاد که چیزی گفته باشه 

• mory, Atomic Ant, alexdelpiero و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

Happy birthday dear uncle pavel :53:

• mory, Atomic Ant, alexdelpiero و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

Arturo Vidal

Arturo Vidal

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 188 ارسال
بزرگترین عشق فوتبالی من
هنوزم بزرگترین عشقم برای تعقیب فوتبال دیدن تو رو سکوهاست
معنای تعصب و وفاداری و عشق
  • mory, Atomic Ant, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

I must be strong , life carries on
and although time might heal the pain , the world won't be the same

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
به جرات از دلپیرو برام محبوبتر بود .

تولدت مبارک اسطوره
  • Arturo Vidal, Donnie و Mohammad Boushehri از این پست تشکر کرده است

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
تو این شرایط و این رفتار دیبالا بهترین کسی که میتونه قضیه رو مدیریت کنه خود عمو پاول ه .

واقعا ازش انتظار دارم نزاره این کار بی جواب بمونه باید تنبیه بشه وگرنه این تیم دیگه تیم نمیشه و از فردا قورباغه هم هفتیرکش میشه.
  • mory, alexdelpiero, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

میتونم بگم یکی از دلایل اصلی  که اون موقع ها طرفدار یووه شدم همین پاول ندود بود. از اون بازیکنهای مورد علاقه ام بود که دوست داشتم هر بازی یوونتوس رو که از تلویزیون میدیدم اون تو اون بازی گل بزنه یعنی یه جورایی همیشه دوست داشتم گل زدنش رو ببینم. بازیکنی کم حاشیه و سربه راه و در خدمت تیم بود و بازیش با وجود شوت های مهار نشدنی وقدرتمندی که میزد لطافت  و ظرافت خاصی داشت. شاید بتونم بگم اون موقع ها از اون بیشتر از تمام بازیکن ها خوشم میومد

• Orphée, mory, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

^^^^

نحوه دویدنشو نمیگی؟ فرم دست ها و پاهاش موقع دویدن منحصر بفرد بود. عین اردک می دوید  :8:

• Orphée, mory, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
رییس جدیدمونه..... جانشین انیلی
  • Orphée, tecra, AbolfazlMF و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon