پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-0 کالیاری ( هفته سی و سوم سری آ ) - یادواره یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
38 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویر

یوونتوس - کالیاری

[size=13pt]هفته سی و سوم سری آ
یکشنبه 11 آوریل - 22 فروردین
استاديوم المپیکو - تورینو
ساعت 15 به وقت ايتاليا - 17:30 به وقت ايران[center][size=13pt]

[center][size=10pt]بازی قبلی

اودینزه 3-0 یوونتوس
کالیاری 2-3 میلان

بازی بعدی

اینتر - یوونتوس
کالیاری - پالرمو

[center]تصویر

[center][size=11pt]برای مشاهده آخرین وضعیت جدول و برنامه سایر مسابقات هفته کلیک کنید

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
کالیاری رو نمیشه دست کم گرفت ! بازیکنان خوبی مثل : ماتری ,Cossu , کانینی , مارکتی و ... دارن ! تیم پر افتخاری نیست اما بازیکن بزرگی مثل ریوا رو داشته ! در کل شانس بیاریم و .... !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

در کل شانس بیاریم و .... !

در کل شانس بیاریم و از این تیم حداقل سه تا نخوریم!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
اين بازي هم بازي سختيه و با اين تيم فقط ميتونيم دعا كنيم كه خوش شانس باشيم و مثل بازي با آتالانتا يه برد خفيف رو بياريم كه اونم احتمالش كمه.كالياري هميشه مقابل ما خوب بازي كرده و معمولا نتيجه گرفته(بعد از كالچوپولي)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی این بازی که سیسوکو هم نیست !!! وضعیت مصدومان هم مثل گذشته

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
انصافا این 7 نفری که به برد یووه رای دادن بیان دلایلشون رو توضیح بدن! میگم دیگه این یادواره رو هم جمع کنیم.لااقل ما دیگه با اسم یووه بازی نکنیم

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
دلیل رای من : تنوع !

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
دليل راي من:چون احتمال بردمون رو بيشتر ميدونم و ميبريم

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
واقعا خیلی امیدوارید شماها! من خیلی دوست دارم یووه ببره،تحت "هر" شرایطی،حتی با نامردی و گل هند و پنالتی الکی و ... ولی بعیده. باز اگر این بازی رو ببریم میشه به CL امید داشت ولی...

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
البته اين اميدواري نيست.من كه نگفتم سهميه ميگيريم.من گفتم احتمال برد ما بيشتره.چون ميزبانيم و ختي اگه با كالياري در يه سطح باشيم چون ميزبانيم احتمال بردمون بيشتره خوب نظر شما چيه؟احتمال باختمون بيشتره؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
واقعا با این وضع روحی اگر ببریم من تعجب میکنم.میدونین،کاری که علی دایی تو پرسپولیس کرد رو زاک نتونست تو یووه بکنه،اتفاقا بهتر که نشد هیچ،بدتر هم شد. این یووه فقط میره تو زمین که جریمه ی مالی ناشی از عدم ورود تیم به زمین رو نده،همین.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
من که از جو حاکم بر بازیکنها و تیم اصلا خبری ندارم ! اما فقط مطمئنم که بازیکنانی مثل : دلپیرو و جی جی و کانا و ترزگل و جورجو میتونن زیر این فشار دووم بیارن و به تیم کمک کنن و در مقابل این سختیها دووم بیارن ! وگرنه جوونها براشون سخته و مدام میترسن که بعدا چی میشه و چی نمیشه ! یادش بخیر , یه ندودی داشتیم , یه شیر طلایی داشتیم که اگه کل تیم هم نبود یه تنه تیم رو جمع میکرد و با تلاشش .... :cry2:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
درضمن من نمی فهمم چرا زک به بازی دادن آمائوری اصرار داره ! بنده خدا ترزگه که داشت گل می زد هر بازی ! بعد جالبه تعویض هم می کنه یاکوینتا رو میاره تو بازی نه ترزگه ! امیدوارم این بازی دوباره ترزگه توی ترکیب باشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
والا به خدا !!! واسه من هم خیلی عجیب بود ! البته توی اینکه امائوری بازیکن محبوب زاک هست اصلا شک نکنید

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
البته با اين وضع هر فورواردي هم تو زمين بذاريم موفق نميشيم.چون بازيسازي نميتونيم بكنيم و تو كل بازي يه موقعيت هم نداريم.تو همچين مواقعي فوروارد هيچ كاري نميتونه بكنه. بازي اولي كه زاك اومد و جلوي لاتزيو واقعا خوب بازي كرديم و كل بازي فشار آورديم و تو هجوم خيلي بهتر بوديم ولي با مرور زمان دوباره همون تيم قبلي شديم و حمله كه ميكنيم هيچ خطري نداره بلكه باعث ميشه رو ضد حمله گل هم بخوريم تو اين فصل خيلي گل از روي ضد حمله خورديم و مدافعينمون رو ضدحملات واقعا ضعيف هستند كه اين به خاطر سرعت پايينيه كه تو برگشت دارند.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
یعنی این بازی رو ببازیم جدا دیگه سهمیه یوفا هم به خطر می افته !!! بعدش با روحیه مضاعف ، می ریم که اینتر رو 6 تایی بکنیم ! بعدش میلان می ره صدر جدول اما غافل از اینکه میلان رو هم 6 تایی می کنیم و سهمیه جام آبرورفته ها رو می گیریم ! و همون جاست که قرارداد زاک رو 40 سال دیگه تمدید می کنیم و 1 کف مرتب به افتخار کادر مدیریت یووه می زنیم !!!

1101117

1101117

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 18 ارسال
بنظر من ، دلیل اینکه توی بازی با اودینزه یاکوئینتا رفت توی زمین و ترزگه نشست روی نیمکت ، سابقه بازی یاکوئینتا توی استادیوم فریولی اودینزه بود . من هم اگه بودم یاکوئینتا رو میفرستادم تو زمین(با اینکه از یاکوئینتا نفرت دارم و عاشق ترزگلم). ولی انصافاً اگه ترزگه توی زمین بود، اون توپی که از دست گلر حریف رد شد رو با سر گل میکرد... بگذریم... کالیاری رو میبریم... شرط سر چی؟؟؟!!!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
سهميه يوفا براي ما مهم نيست.ما فقط بايد سهميه ليگ قهرمانان رو بدست بياريم اگه نشد هيچي

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
والا با وضعیتی که من تو بازی با اودینزه دیدم، فعلا یووه داره واسه بقا تو سری آ می جنگه! سهمیه Champions League و Europa League پیشکش! جالبه که پالرمو هم خیلی داره بد نتیجه می گیره اما ما از اون بدتر!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
ما با دوتا برد ميتونيم دوباره برگرديمبازي با اودينه هم حقمون نبود3 تا بخوريم و جريان بازي اينجوري نبود كه اودينزه توان همچين بردي رو داشته باشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی