پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جاناتان زبینا - Gazzella

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
491 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
قصد من از درست کردن این تاپیک اینه که ثابت کنم ما ایرانی ها خیلی وقتا اونایی که بعضی از مواقع کمکون کردنو فراموش میکنیم :-\ زبینا اصلا طرفدار نداره :'( اما خیلی از اوقات کمکمون کرده ;)

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
بچه خوبیه ولی اگه کم سوتی بده...... سوتی اخری که یادمه باعث شد زولا بازی رو 1-1 کنه......اونم دقیقه ی 85..... ولی یه بارم به زیدان لایی زد که از خنده مرده بودم.....

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3427 ارسال
آره بچه بدی نيست سال اولی که اومد تو يووه خوب بوداما سال دوم........

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من زبينا که بچه نيست 28 سالشه به نظر من اگر مثل دو فصل پيش آماده بشه طرفدار هم پيدا ميکنه با تشکر

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
اون موقع که همه میگفتن اومد یووه ما رو بگو فکر میکردیم کیه؟؟؟؟ نگو این کاپلو فک قشنگه اوردتش.......

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بازم باید تکرار کنم؟ بعضی وقتا بعضی وقتا بعضی وقتا به کارمون اومده کاریم ندارم کی اوردتش

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال

بچه خوبیه ولی اگه کم سوتی بده......
سوتی اخری که یادمه باعث شد زولا بازی رو 1-1 کنه......اونم دقیقه ی 85.....

نه اخرین سوتی که داد بازی با فیورنتینا بود.پارسال.اول این که پنالتی داد به حریف که آبیاتی گرفت.برای گل فیورنتینا هم اون به طور احمقانه ای آفساید رو پر کرده بود.

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

بازم باید تکرار کنم؟
بعضی وقتا بعضی وقتا بعضی وقتا
به کارمون اومده کاریم ندارم کی اوردتش

من که اصلا یادم نمیاد کمک کنه.....
ولی خدایی ادمه خوبیه......نباید همش منفی ببینیم....

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
بابا دفاع بدی هم که نیست من که به جز یکی دو مورد ازش دیگه سوتی ندیدم نه ازش بد نگین دفاع خوبیه

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
مدافع خوبیه ولی مثلا مثل کانا یا زامبروتا دلچسب نبود و نیست من که هیچ وقت باهاش حال نمیکنم احساس میکنم یووه توی اون پست یه بازیکن میخواد مثل سانیول فقط

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
نه سانیولم داره پیر میشه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من زبينا بازيکن خوبيه ولي چند تا مشکل داره 1- قد درازشه که نميتونه کنترلش کنه 2- بازي کردن در پستي که اصلا تخصص نداره 3- اصلا نميدونه فوتبال چيه با تشکر

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
1.قدش مگه چقدره؟ 2.پستش مگه حمله هست؟ 3.تومیدونی فوتبال جیه؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اقا رضا جون من بیخیال شو مثل این که دلت خیلی از زبینا پره

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
فعلا که همینو داریم بریم سری ا هم مطمئن باشید بازم جای زبینا محکمه پس ازش بد نگید

shaghayegh

shaghayegh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 134 ارسال
اتفاقا بدم نیست.حد اقل فعلا تو سری ب میتونه کمک خوبی واسه تیم باشه.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من که میگم میگن نه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
به نظر منم اصلا ً به درد نمی خوره آخرین سوتی که داد اخراج مزخرفش توی لیگ قهرمانان اروپا بود فکر می کنم

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
اتفاقا بازیکن خوبیه.... فقط بفعضی وقت ها سوتی عجیب میده..... شد حکایت ساشا ایلیچ ما....اون گل های عجیب میخورد.. اینم سوتی های عجیب تو یووه میده... ولی خوبه....

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
آلسیو سیکو مدیرورزشی باشگاه یووه اعلام کرد که آنها با جاناتان زبینا هیچ مشکلی ندارند. این در حالی است که زبینا در بازی مقابل ناپولی از بازی کردن امتناع کرد. مدافع فرانسوی یووه که به تازگی دوران مصدومیت خود را به پایان رسانده است توسط دیدیه دشان فراخوانده شد تا جایگزین نیکولا لگروتالیه مصدوم شود ولی این بازیکن این درخواست مربی خود را رد کرد. اکنون احتمال می رود که این بازیکن در ماه ژانویه توسط باشگاه یووه به فروش برسد. سیکو روز چهارشنبه گفت: من نمی خواهم این عمل را توجیه کنم چرا که هنگامی که دشام تشخیص داده است او بر روی نیمکت قرار بگیرد 100 درصد قابلیتش را داشته است. اما من فکر می کنم که او از مصدومیت دوباره ترسیده است. زبینا اخیرا از یک مصدومیت جدی رنج می کشید و در مدونا نیز حضور داشت جایی که او می توانست یک نمایش خوب داشته باشد اما مجبور شد میدان را به دلیل مصدومیت عضلانی ترک کند. سیکو در ادامه صحبتهایش گفت: اخیرا او خیلی بدشانس بوده است. از این رو این مسئله عادی است که او از رفتن به میدان بترسد. من امیدوارم که این دلیلی است که او بخاطر آن سرپیچی کرده است.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی