پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 2-1 آتالانتا ( هفته سی و یکم سری آ ) - یادواره یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
82 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویر

یوونتوس - آتالانتا

هفته سی و یکم سری آ
یکشنبه 28 مارچ - 8 فروردین
استاديوم المپیکو - تورینو
ساعت 15 به وقت ايتاليا - 18:30 به وقت ايران

[size=13pt]

[center][size=10pt]بازی قبلی

ناپولی 3-1 یوونتوس
آتالانتا 3-1 کالیاری

بازی بعدی

اودینزه - یوونتوس
آتالانتا - سیینا

[center]تصویر

[center][size=11pt]برای مشاهده آخرین وضعیت جدول و برنامه سایر مسابقات هفته کلیک کنید

[center][size=10pt]

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
دیگه الله وکیلی هر کی رو نبریم اینا رو میبریم :Facepalm:

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
واقعا عجب افتخاری که آتالانتا رو ببریم!!!!عجب افتخاریه 4م شدن!!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مصدومان یووه رو که بزاریم کنار توی این بازی کامورانزی رو هم نداریم ( محرومه)

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اتالانتا هم هیچ محرومی نداره !

Claudio Marchisio

Claudio Marchisio

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 85 ارسال
باید ببریم!واقعا دیگه داریم گند میزنیم!این الکان چرا بلانو اخراج نمیکنه؟

qed222

qed222

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
شک نکنید خیلی هنر کنیم مساوی رو میگیریم

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
من آتالانتا رو تيم آماده اي ميدونم.دو تا بازي آخرشون رو با زدن 3 گل بردند...الان خيلي آماده اند و با انگيزه ميخوان خودشون رو از ته جدول بالا بكشند و به منطقه امن برسونند.بازي سختيه.مهاجمان آماده اي هم دارند.بخصوص تريبوكي خيلي خوب بازي ميكنه

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
یاد اون سالها با موجی و لیپی و کاپلو بخیر حالا بردن اتالانتا هم واسه ما ارزو شد و لی باز هم میگم خدایا شر این بلان و دارو دستشو از سر ما کم کن

Ali buffon

Ali buffon

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال
omidvaim be chaharom shodan amma che fayde in team bekhad sale bad to CL gand bezane امیدوارم به چهارم شدن اما چه فایده این تیم به خدا سال بعد تو چمپیونز گند میزنه .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ترکیب احتمالی از نگاه Football-Italia :

منینگر

گروسو کیه لینی کاناوارو زبینا

سیسوکو

مارکیزیو کاندروا

دیه گو

دل پیرو تره زگه

من خودم احتمال میدم که دچلیه بجای گروسو و لگروتالیه بجای کاناوارو بازی کنن . احتمال رسیدن بوفون به بازی هستش ولی خیلی بعیده که بازی کنه ! ضمن اینکه بازی با دو مهاجم قطعیه و احتمالاً ملو هم بخاطر مسائلی که تو المپیکو وجود داره بازی نمیکنه !

داور بازی هم گرواسونی هستش که داور خوش یمنی برای ما بوده . هر وقت داور ما بوده گلهای زیادی زدیم مثل برد 5-2 برابر لاتزیو یا 5-3 برابر امپولی و 4-1 برابر لچه .

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
واقعا ببینید کار به کجا رسیده که ما، سرفدارای پر افتخار ترین تیم ایتالیا (خیر سرمون!)، داریم خدا خدا می کنیم آتالانتا رو ببریم! آتالانتایی که در حالت عادی باید امیدوار باشه زیر 3 تا گل از یووه بخوره! این چه مصیبتی بود که گرفتارش شدیم آخه؟!

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
یادتونه یه سال افتاده بودیم رو دور برد همه رو میبردیم از اتلانتا خوردیم؟! :looky89: خدا کنه امسال برعکس این قضیه در آد یه کم شارژ بشیم! :Facepalm:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
گويا اين چند وقته خوشگل باختيم! افتاديم رو دور باختن! اي ول! تعادل روحي رواني جسمي نداريم حالا نمودار سينوسمون اميدوارم رو به بالا باشه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خوبه که این بازی عصر هستش ما معمولا عصرها تحقیر نمیشیم امیدوارم این بار هم تحقیر نشیم. آتالانتا داره برای بقا در سری آ تلاش میکنه. یک آماری بدم و برم. در این سه ساله که به سری آ بازگشتیم ما همیشه در برگامو پیروز بودیم و در المپیکو تورین هم تا حالا نباختیم پیارسال با تک گل پاول ندود این بازی را بردیم و پارسال هم 2-2 کردیم که گل ها را یاکوئینتا همراه با سوپر گل زانتی به ثمر رساندند سر همون بازی هم رانیری اخراج شد و رفت برای شگفتی ساز شدن رم. راستی این بازی یادواره یوونتوس هست اون کسی که این بازی را یادواره یوونتوس گذاشته باید تحسین کرد.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
ای آقا ! کی به برد آتالانتا رای داده ؟ من خواستم اولی باشم ! البته از جنبه اینکه خدا رو گول بزنم تا بلکه یووه پیروز بشه !

anatema

anatema

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 6 ارسال
به خدا مشکل اصلی دفاعه در تاریخ اینقدر گل نخورده بودیم :offtopic:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

ای آقا ! کی به برد آتالانتا رای داده ؟ من خواستم اولی باشم ! البته از جنبه اینکه خدا رو گول بزنم تا بلکه یووه پیروز بشه !

من به برد آتالانتا رای دادم :دی: :Facepalm:

خسته شدم اینقدر به برد یووه رای دادیم و 3 تا 4 تا خوردیم!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
بعيد هم نيست پيش بيني كساني كه به برد آتالانتا راي دادن متاسفانه درست بشه.آتالانتا از لحاظ روحي تو بهترين دوران فصلشه و ما تو دوران بدي هستيم.من به برد يووه راي دادم ولي كلا پيش بيني بازي رو سخت ميدونم

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یه خبر خوب اینه که کریس دونی به بازی نمیرسه . یکی دیگه هم این که ارنستو چوانتون هم مصدوم شده و بازی نمیکنه . ما هم فقط کامو رو نداریم و کاسرس رو . احتمال رسیدن بوفون و یاکوئینتا هم هستش پس هیچ بهانه ای وجود نداره و باید ببریم !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی