پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ناپولی 3-1 یوونتوس ( هفته سی ام سری آ ) - یادواره ولادیمیر یوگوویچ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
100 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویرتصویر

ناپولی - یوونتوس

هفته سی ام سری آ
پنجشنبه 25 مارچ - 5 فروردین
استاديوم سن پائولو - ناپل
ساعت 20:45 به وقت ايتاليا - 00:15 به وقت ايران

[size=13pt]

[center][size=10pt]بازی قبلی

سمپدوریا ؟-؟ یوونتوس
میلان ؟-؟ ناپولی

بازی بعدی

یوونتوس - آتالانتا
ناپولی - کاتانیا

[center]تصویر

[center][size=11pt]برای مشاهده آخرین وضعیت جدول و برنامه سایر مسابقات هفته کلیک کنید

[center][size=10pt]برای آشنایی با ولادیمیر یوگوویچ کلیک کنید

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
از این بازی فقط پیروزی به کار ما میاد ! حتی تساوی میتونه به راحتی یوونتوس رو تا آخر فصل وسط جدول نگه داره !!!

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
یه باخت دیگه در راهه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اولین واژه ای که به ذهنم میرسه با شنیدن اسم ناپولی،"همسیک" هست...واقعا ناپولی رو شاخ همسیک میچرخه...دور رفت که با پشتوانه ی برد 5-1 مقابل سمپ به مصافشون رفتیم و 2-0 جلو افتادیم،آخرش اون شد...تازه بازی هم تو تورین بود.وای به این بازی که توی ناپله و ما هم که روحیه نداریم...اگر ببریم دقیقا باید بگیم "معجزه" شده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
منینگر به بازی می رسه !!! لگروتالیه هم که محرومه واسه این بازی

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
بازي فوق العاده سخته ولي وضعمون هم جوريه كه بجز برد هيچ نتيجه اي راضي كننده نيست.فقط كافيه اين فاصله از 3 امتياز بيشتر بشه تا يجورايي كارمون تموم شه.البته كار هاي عجيب هم از اين تيم زياد ديديم.اميدوارم 5 شنبه هم معجزه بشه و ببريم.ميتونيم با 6 امتياز از بازي هاي ناپل و آتالانتا به رتبه 4 برگرديم .هرچند كه سخته

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب کیمنتی هم دست راستش رو شکونده !! پس اگر منینگر نرسه به بازی (احتمالا میرسه) باید با دروازه جوانان بریم. الکس هم به احتمال خیلی زیاد حداقل این بازی رو از دست خواهد داد. گفته میشه بعد از تمرینات فردا تیم توی هتل می مونه و بازیکن ها به درخواست دلپیرو به شکل کمپ مانندی کنار هم می مومند و اردوی تیم رو ترک نمی کنند.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم همه ی بازیهای این هفته سری آ روز پنجشنبه برگزار میشن یا فقط بازی یوونتوس هست که تو این روز برگزار میشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال

میگم همه ی بازیهای این هفته سری آ روز پنجشنبه برگزار میشن یا فقط بازی یوونتوس هست که تو این روز برگزار میشه.

همه ی بازی ها چهار شنبه هست و فقط یووه پنچ شنبه بازی می کنه !!!

خوب کیمنتی هم دست راستش رو شکونده !! پس اگر منینگر نرسه به بازی (احتمالا میرسه) باید با دروازه جوانان بریم. الکس هم به احتمال خیلی زیاد حداقل این بازی رو از دست خواهد داد.

منینگر قراره برسه به بازی و الکس هم طبق اعلام باشگاه مشکلی نداره !!!

raminh

raminh

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 52 ارسال
اگه این بازیم نبریم باید بگیم که فاتحه

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
نمیدونم چرا احساس میکنم دروازه بان جونمون میتونه خیلی مفیدتر از منینگر و کیمنتی باشه !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
گفته شده احتمال داره بوفون روی نیمکت بشینه . به احتمال زیاد اگر این اتفاق بیفته برای مسائل روحی هستش . کلاً منینگر که قطعاً به بازی میرسه ولی بوفون خیلی خیلی بعیده ولی همونطور که گفتم یه احتمال یکی-دو درصد هستش که روی نیمکت بشینه . شانسی که آوردیم برای بازی جورجو هستش که در غیاب لگرو میتونه خیلی خیلی خبر خوبی باشه . ضمن اینکه آمائوری هم مشکلی برای بازی نداره . از نیمکت نشینی مجدد ملو هم استقبال میکنم چون پولسن خیلی بازی خوبی جلوی سمپ انجام داد . البته بنظرم میشه از مومو در مرکز و کامو در راست هم استفاده کرد . یکم دست زاک بازتر شده و میتونه ترکیب کاملی به زمین بفرسته .

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
خدارو شکر که زاک حداقل 70 درصد تیم رو در اختیار داره! همین که توی این بازی از دست کیمنتی راحت شدیم خودش خیلیه! فقط و فقط تیم الان به یک شوک روحی نیاز داره که فکر کنم پیشنهاد الکس خیلی بتونه روی روند آینده تیم موثر باشه! من هم دوست دارم پولسن جای ملو بازی کنه نمی دونم چرا این فصل یه جورایی بهش علاقه مند شدم!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
واقعا این روزها قرار گرفتن ملو روی نیمکت بهترین کار ممکنه...بلکه یه خررده آدم بشه و حواسش جمع بشه که کجا داره بازی میکنه...ولی زک نشون داده مرد این کارا نیست...در خصوص دروازه هم من خیلی برام فرق نمیکنه چون با این وضعیت خط دفاع اگر چک و جیجی هم همزمان تو دروازه باشن باز هم گل رو میخوریم

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
از نیمکت نشینی ملو خوشحالم :victory2:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

نمیدونم چرا احساس میکنم دروازه بان جونمون میتونه خیلی مفیدتر از منینگر و کیمنتی باشه !

به نظر من كه منينگر دروازه بان مطمئنيه و احتياجي نيست كه زاك ريسك كنه و در اين شرايط حساس از يه دروازه بان جوون و كم تجربه استفاده كنه.بهترين گزينه خود منينگره
ملو هم بهتره كه تو اين هفته ها رو نيمكت بشينه تا تيم بيشتر از اين وارد حاشيه نشه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
از نیمکت نشینی فلیپه ملو زیاد خرسند نیستم ولی اگر به صلاح یوونتوس باشه قطعا استقبال میکنم و حمایت بیجا نخواهم کرد.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

به نظر من كه منينگر دروازه بان مطمئنيه و احتياجي نيست كه زاك ريسك كنه و در اين شرايط حساس از يه دروازه بان جوون و كم تجربه استفاده كنه.بهترين گزينه خود منينگره

من حسم رو گفتم ! اما از حس که بگذریم , منینگر که مصدوم بوده و شاید بازی دادنش (از نظر پزشکا) درست نباشه ! البته منینگر این فصل یه مقدار زیاد با منینگر فصل قبل تفاوت داره ! اما من به اطمینان داشتن بهش شک ندارم !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من همیشه از سه چهارتا تیم واهمه داشتم . اولی گربه سیاهمون پالرمو هستش و بقیه هم جنوا و ناپولی . کلاً تو این چند ساله خوب این سه تا از ما امتیاز گرفتن ! ناپولی هم بازی جلوی میلانش رو که دیدم تیم دست و پا بسته ای نیست بخصوص تو فاز هجومی که کوآلیارلا و لاوتزی خیلی سرعتی هستند و هماهنگی خوبی دارن . یکی از نقاط قوت ناپولی بازیکنان تکنیکی و شوتزنش هستند که خیلی خوب پشت محوطه تو عرض حرکت میکنن و شوت میزنن ، جایی که ما تو این فصل یکی از نقاط ضعف بزرگمون بوده و بارها از پشت محوطه گل خوردیم مثل گل کاسانو یا دروسی و نه نه .

من بیشتر ترجیح میدم که با این ترکیب بازی کنیم :

منینگر

گروسو کیه لینی کاناوارو زبینا

پولسن

مارکیزیو ( سیسوکو ) کامورانزی

دیه گو

دل پیرو یاکوئینتا ( تره زگه )

-حتی اگر دچلیه به بازی برسه ، ولی ترجیح میدم گروسو بازی کنه چون اگر یکم سانترهاش رو درست کنه در مابقی مسائل دچلیه خیلی کمکون نمیتونه بکنه بخصوص که دچلیه خیلی راحت جا میمونه !
-من بیشتر ترجیح میدم که سیسوکو جای پولسن باشه ولی اول اینکه پولسن بازی خوبی برابر سمپ انجام داد و دوم اینکه سیسوکو اگر آزاد باشه بهتر بازی میکنه . ضمن اینکه مومو کلاً توپ پخش کن خوبی نیست !
-در مورد زوج آله هم نظر خاصی ندارم روی شخص خاصی ! وینچنزو رو بخاطر دوندگیش و سرعتش ترجیح میدم و داوید رو برای شم گلزنیش که وینچنزو نداره !

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
سیسوکو بدلیل مشکل خانوادگی که ظاهرآ گریبانگیر خانواده ی همسرش شده وینوو رو به مقصد پاریس ترک کرد و به احتمال فراوان در بازی ناپولی غایب خواهد بود ....

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی