پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 3-1 فولام (بازی رفت مرحله 1/8 لیگ اروپا) - یارواره جانفرانکو لئونچینی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
96 پاسخ برای این موضوع

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
گللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل...... قربونت برم لگرو............................................

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
چه گل خری زد زبینا باورم نمیشه این زبینا بود

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
زبونم بند اومده.. عجب گلی زد زبینا..

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
امشب چه خبره؟؟!!! لگرو و زبینا گل زدن !!! مگه این دو تا رو گذاشته نوک حمله؟! :دی: خدا italy1 رو لعنت کنه که ما رو از فوتبال انداخت!!!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
گلللللللللللللللللللللللللللللللللل.چيكار كرد جاناتان.... واااااااااااااااااااااااااااااييييييييييييييي خدا گلللللللللللللللللللللللللللللللللل حالا نوبت كانا هستش...هفته هفته مدافعانه... اول گروسو.بعد لگرو.بعد زبينا

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
عجب گلی زد زبینا درود بر کاندروا بازیکن گل خودم... کانال ایسیتیمای تو هاتبرد کد شده ندارها از تورکست بازی ببینند.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
گل خوردیم نباید میخوردیم. بد شد

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
زک داره دقیقا کار درست رو می کنه.. دلپیرو داره گرم می کنه.. الان که گل خوردیم باید اینکار رو ۱۰۰٪ بکنه.. نمیشه به برد ۲-۱ دل بست.. باید تا جایی که میشه با احتیاط حمله کرد..

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
واااااااااااااااااااااااااااااي... بد گلي خورديم.بايد حمله كنيم و گل بزنيم.2-1 اصلا نتيجه خوبي نيست

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
حیف شد! 2-0 خیلی نتیجه ی ایده آلی بود! هم اختلاف گل شد یکی، هم اونا روحیه گرفتن و هم گل در خانه ی حریف زدن امیدوارم نیمه دوم نکشیم عقب!

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
واکنش منینگر تو توپ. از دروازه کشیدن بیرون خیلی به موقع بود وگرنه گل بدی رو داشتیم می خوردیم :Facepalm: :Facepalm: فعلا

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
من بازی رو با قطع و وصلی از نت میبینم! اول که توپ خورد به دیرک دروازه بازی استپ شد واسه من! ولی بعد گل گل گل گل گل گل:دی: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3: :flag3:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چندان بازی خوبی نکردیم، خوب دفاع نمی کنیم! خوب هم حمله نمی کنیم ! خیلی راحت و بی دردسر گل می زدیم نیمه ی اول ! یعنی زحمت زیادی برای گل ها نکشیدیم ! به نظر میاد فولهام خیلی استرس بالایی داشته باشه چون با اینکه با نفرات زیاد عقب هستند چندان جالب بازی نمی کنند. بازی سرعت پایینی داره، نیازی به بازیکن سرعتی نیست زیاد.دلپیرو می تونه خیلی مفید باشه توی این بازی. امیدوارم در ادامه کامورانزی هم ببینیم.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
ترزگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگل..... نتيجه خوب شد.ولي نيمه دوم بايد بازم حمله كنيم و يه گل ديگه بزنيم تقريبا صعودمون رو قطعي كرديم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یوونتوس 3 - 1 فولام(پایان نیمه اول) عجب بازی شده. خوب شروع کردیم. دو تا گل زدیم با فاصله چند دقیقه. دو مدافع ما یعنی لگرو و زبینا گل زنی کردن و در آخر هم ترزگل در دقیقه 45 گلزنی کرد. گل مفتی خوردیم انصافا. روی صحنه های بعدی را هم روی یک صحنه منینگر واقعا ناجی شد. بعد روی گل سوم جالب بود. یک ضد حمله زدیم. دیگو توپ و فرستاد ترزگل زد خورد به دفاع برگشت،برگشتش را گروسو فوق العاده زد ولی دروزاه بان برگشت داد و توپ رفت کرنر. روی همون کرنر، دیگو فرستاد. ترزگه یک شوت فوق العاده زد که با دخالت مدافع فولام توپ به تیرک خورد و برگشت پیش خود ترزگل،بعد ترزگل همون توپ را با شدت بیشتر زد همون طرفی که دروازه بان فولام بود و سپس گل سوم یوونتوس رقم خورد. خوب بودیم در کل.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
لینک پخش اینترنتی یکی بده

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
یه بازی عالی و زیبا از یووه
واقعا بعد از مدت ها از دیدن یه بازی زیبا و تماشاگر پسند از یووه لذت بردم ، چقدر منطقی و زیبا ،به جرات میتونم بگم تعداد پاس های یووه تو نیمه اول هیچی کمتر از پاسهای بارسا نداشت ، 95% پاس ها از نظر من صحیح بود ، خط میانی واقعا وضایف خودش رو بی نقص انجام داد پولس عالی مارکیزیو بسیار عالی ، در مورد زبینا هم بگم که واقعا براش خوشحال شدم چون تو این فصل بار ها و بار ها تلاش کرد مایکون بازی در بیاره و گل بزنه که بالاخره تونست این کار رو بکنه .
خواهشن هر کی میتونه تعداد پاس های یووه تو نیمه اول رو بگه

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
من که بازی رو نمیبینم ولی اگه اینجوری پیش بریم 4 یا 5 تا میزنیم. :clapx:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
وای خدای من،زبینا گل زد :laugh3: :laugh3: :laugh3: :دی: :دی: :yess: :yess: :yess: :yess:

چقدر این بشر گلزنه،دومین گل تاریخ بازیگریش گل بسیار مهمی بود :دی:

زبینا گل بزن تو قهرمانی،قهرمان،قهرمان اروپایی :دی: :دی: :دی:

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
به نظر من یوونتوس خیلی فوق العاده بازی کرد.. یعنی یوونتوسی بازی کرد دیگه.. هرکسی که فکر کنه این نیمه خوب بازی نکردیم یعنی با اساس سبک بازی یوونتوس زیاد سازگار نیست سلیقه اش.. سه نفری گل زدند که همه فکر می کردیم بخوان گندکاری کنن امشب.. ولی خوشبختانه خوب بازی کردند.. هم یوونتوس خوب هست هم فولام. فقط دفاعشون مشکل داره که به نظر من یوونتوس اگه عقب بکشه هم باز شانس گلزنی روی ضد حمله رو داره.. فقط امیدوارم که دیگه گل نخوریم..

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی