پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فیورنتینا 1-2 یوونتوس ( هفته بیست و هفتم سری آ ) - یادواره سرجیو بریو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
86 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
راستی گل آفساید نبود ! همه کارشناس های ایتالیایی به این نتیجه رسیدند که آفساید نبوده. حتی پراندلی گفته توی جریان معمول بازی فکر می کردم آفسایده ولی توی تصاویر تلویزیونی به نظر می رسه یه پا آفساید رو پر کرده. (البته پراندلی گفته برای ما یه پنالتی نگرفتند !)

عکس رو نگاه کنید باز، پای راست مدافع فیو جلوتر از پای دیگوئه و دقیقا در راستای بدن دیگو قرار داره :

تصویر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خیلی سخته واقعاً گفتن اینکه آفساید بودش یا نه ولی جالب اینجا بود که نه بازیکنان و نه طرفداران فیو خیلی اعتراض خاصی نکردن ، یعنی تا اونجایی که یادمه اصلاً اعتراض نکردن ! ولی از تو این عکسی که رضا گذاشته میشه متوجه شد که اصلاً آفساید نیستش . راستی گل دیه گو واقعاً قشنگ بود . اون فریبی که فری رو داد فقط از ستاره های بزرگی مثل دیه گو برمیومد . خیلی با گلش حال کردم . اینم نمرات من به بازیکنان : منینگر 6/5 . زبینا 6 . لگروتالیه 6 . کیه لینی 6 . دچلیه 5/5 . ( گروسو 6/5 ) ملو 6 . مارکیزیو 7 . سیسوکو 6 . ( پولسن - ) کاندروا 7 . دیه گو 6/5 . تره زگه 5 . ( یاکوئینتا - ) در مورد منینگر بگم که واقعاً دستانش دیشب مطمئن بود . هرچند روی گل کم مقصر نبود و خروج خیلی خیلی بدی داشت ولی تو بقیه موارد خیلی قبراق بود . روی یه صحنه تا خط محوطه اومد و با کف پا توپ رو دور کرد و برگشت توپ به محوطه رو هم به شکل خوبی جمع کرد . چند بار هم خروج های موفقی داشت . بعد کلاً خیلی از رفتارهاش خوشم میاد ، یجورایی مثل بوفون حرکات خاص انجام میده . در مورد تره زگل هم بگم که موقعیت خوبی براش خیلی فراهم نشد هرچند دو موقعیت نسبتاً خوب داشت که با دخالت مدافعین فیو از دست رفت .

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
میگم این دیگو عجب حرکتی کرد بنده خدا دروازه بان 2 ساعت داشت رو زمین دنیال دیگو میگشت :دی: من که داور نیستم ولی به نظرم میتونست افساید باشه که خدارو شکر گرفته نشد

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
خوشحالم...خوشحالم...خدای من!!! :faintingsmiley:نمیتونستم تصورشم بکنم که غیر برد نتیجه دیگه ای بگیریم :faintingsmiley:...فیورنتینا....نه فقط برد میخواستیم!!! تبریک میگم بچه ها!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
ولي آفسايد نيست.چون پاي مدافع جلوتر از ديگو هستش و آفسايد رو پر كرده

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دیگو روی یک حرکات فوتسالی که توپ را با کف پا حرکت میدن گل را زد. به سئونگنام هم در جام صلح تقریبا همین شکلی گل زد. توپ را با کف پا هدایت کرد و بعد یهو وقتش که شد ضربه آخر را میزنه. اینجوری دروازه بان هم گیج میشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
در رابطه با گلش هم گفته : توی المان از این کارا زیاد می کردم چون سبک بازی تیم ها به این فشردگی نبود اما اینجا کار خیلی خیلی سخته !!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی