پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فیورنتینا 1-2 یوونتوس ( هفته بیست و هفتم سری آ ) - یادواره سرجیو بریو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
86 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

بهتر هم هست به ديگو استراحت بده.
خب ما يه بازي حساس هم 5شنبه تو تورين با فولام داريم كه ليگ اروپا تنها اميد ما براي قهرماني و كسب جام هستش

البته با توجه به صحبت هفته ی گذشته ی زاک که گفته بود اگه چاره داشتم به دیه گو استراحت می دادم بعید هم نیست !!!

اصلا یادم به بازی با فولهام نبود. آره اینطوری ممکنه دیگو استراحت کنه.

زک :

- اگر بگیم بازی قبل رو به خاطر گل استثنایی میکولی و اشتباه گریگرا باختیم، خیلی ساده انگارانست. بازی پیش باید به شکل مطلوبی آنالیز بشه.
- توی اون بازی ما در نیمه اول توپ رو در اختیار داشتیم، ولی گردش توپ کندی داشتیم. قدرت سرعت دادن به بازی و به اشتباه انداختن پالرمو رو نداشتیم. در نیمه دوم خستگی ناشی از بازی با آژاکس به تیم غلبه کرد و باعث شد تحرک تیم پایین بیاد و پالرمو فضای بیشتری پیدا کنه.
- درسته این هفته روزهای بیشتری فاصله بود، ولی توجه کنید بازیکن های ملی پوش من همین دیروز به تورین رسیدند.
- یاکوینتا آماده ی بازیه، 4 ماهه بازی نکرده، مدت ها به صورت انفرادی تمرین کرده و آماده ی یک بازی 100 درصدی نیست، ولی می تونه در مقاطعی از بازی کمک خوبی برای ما باشه.
- دیگو هیچ مشکلی نداره جز خستگی. دیگو از لحاظ فیزیکی مدت هاست داره هر 3 روز یه بازی می کنه و واقعا خسته است.
- من بازی دیگو رو فصل پیش دیدم، بازی برمن و اودینزه رو از نزدیک دیدم. دیگو بازیکن بسیار بزرگیه. با بازگشت یاکوینتا و قدرت یاکوینتا در ایجاد فضا دیگو هم می تونه خودش رو بیشتر نشون بده.
- کاسرس؟ وقتی من به یووه اومدم کاسرس مصدوم بود و در اختیارم نبود، اما کاسرس و حمیدزیچ بازیکنانی هستند که خیلی به درد مربی می خورند و در جریان بازی میشه شکل تیم رو با استفاده از اون ها عوض کرد.
- جا برای پیشرفت خیلی هست، تیم پتانسیل بالایی داره، ولی اول از همه باید غایبان برگردند تا بشه پیشرفت کرد.
- بازی با فیورنتینا بازی سختیه حتی اگر اونا هم در شرایط خوبی نباشند. ما باید در جدول بالا بریم و این یعنی تمام بازی ها مهم اند. بعد از فیو با سیه نا بازی داریم که در تلاش که از سقوط فرار کنه. و بعد هم نبرد رودرو مقابل تیم هایی که به دنبال سهمیه هستند.
- آیا قراره پراندلی فصل بعد به یووه بیاد ؟ من نه می دونم و نه ارتباطی به من داره.من تا 30 جون قرار داد دارم و همه ی اهدافم در این فصل خلاصه میشه. اما من احترام زیادی برای پراندلی قائلم و اعتقاد دارم یکی از بهترین مربی های امروز ایتالیاست.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
یه مطلب میخوام در مورد زاک بگم ، البرت زاک از زمانی که امده یووه تو مصاحبه هاش امکان نداشته از مصدومیت بازیکنان و خسته گی و خیلی چیز های دیگه حرف نزنه و بهونه نگیره ، قصد من به هیچ وجه زیر سوال بردن زاک نیست اما شخصیتش واقعا با چیرو متفاوت هست چیرو بعضی مواقع بزور یازده تا بازیکن رو سر هم میکرد میفرستاد تو زمین ولی هیچ گاه هم نگفت که چرا تیم مصدوم داره و نمیدونم فلانی چند ماه نبوده ها اون یکی خسته شده و از اینجور حرف ها .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
Chiellini
Felipe Melo
Cannavaro
Grosso
Salihamidzic
Marchisio
Iaquinta
Del Piero
Manninger
Zebina
Trezeguet
Poulsen
Grygera
Sissoko
Candreva
Paolucci
Diego
De Ceglie
Legrottaglie
Pinsoglio
Piccolo

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
ترجیح میدم تو این بازی حسن به عنوان دفاع راست بازی کنه!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من که قبلا بارها گفتم علاقه ی عجیبی به سیستم4-3-3 دارم و خیلی هم خوشحال میشم یووه به این شکل بازی کنه...با توجه به نفرات دعوت شده هم دوست دارم ترکیب یووه این شکلی باشه فردا منینگر گروسو کیه لینی لگرو حسن صالی مارکیزیو سیسوکو کاندروا دچلیه* الکس ترزگه *خیلی دوست دارم بازی دچلیه رو به عنوان یه وینگ فوروارد کامل ببینم

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
جدی گرفتن لیگ اروپا وا قعا اشتباه بزرگی هستش یوونتوس به زور یه تیم کامل داره با این وضعیت حساسی که تو لیگ داریم نباید بخشی از تمرکزمون رو رو لیگ دیگری قرار بدیم بهترین کار اینه که بازی با فیورنتینا رو با تمام قوا بازی کنیم و بازی با فولام رو به بازیکن های اصلی استراحت بدیم

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

جدی گرفتن لیگ اروپا وا قعا اشتباه بزرگی هستش یوونتوس به زور یه تیم کامل داره با این وضعیت حساسی که تو لیگ داریم نباید بخشی از تمرکزمون رو رو لیگ دیگری قرار بدیم
بهترین کار اینه که بازی با فیورنتینا رو با تمام قوا بازی کنیم و بازی با فولام رو به بازیکن های اصلی استراحت بدیم

ولي به نظر من كار درستي نيست كه تو يكي از اين بازي ها به بيشتر بازيكنامون استراحت بديم.ولي من موافق اين هستم كه اگه قراره يكي دو بازيكن استراحت كنند دوست دارم تو بازي با ويولا استراحت كنند
چون بازي با فولام تو خونه ما هستش و بازي حذفيه و اگه برد دو اختلافه يا بيشتر يا حداقل يه برد 1-0 نياريم كارمون سخت ميشه ولي بازي با ويولا اگه مساوي هم بكنيم در ادامه فصل ميشه جبران كرد.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
ترکیب احتمالی 2 تیم rai منینگر - کیلینی -لگرو - زبینا- دچلیه -سیسوکو -ملو-مارکیزیو-دیگو -دل پیرو - ترزگل . فری -کوموتو - فلیپه - کرودلوپ - پاسکوال -زانتی - مونتولیوو- مارکیونی -وارگاس - یووتیچ - جیلا . الان که دوباره رفتم یه نگاه انداختم دیدم کرودلوپ از ترکیب خارج شده و جاش ناتالی وارد ترکیب شده.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

ترکیب احتمالی 2 تیم rai

منینگر - کیلینی -لگرو - زبینا- دچلیه -سیسوکو -ملو-مارکیزیو-دیگو -دل پیرو - ترزگل .
فری -کوموتو - فلیپه - کرودلوپ - پاسکوال -زانتی - مونتولیوو- مارکیونی -وارگاس - یووتیچ - جیلا .

الان که دوباره رفتم یه نگاه انداختم دیدم کرودلوپ از ترکیب خارج شده و جاش ناتالی وارد ترکیب شده.

همه اخبار از مصدومیت وارگاس و ناتالی خبر داده
چطوری رای تو ترکیب گذاشتشون
باتشکر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

همه اخبار از مصدومیت وارگاس و ناتالی خبر داده
چطوری رای تو ترکیب گذاشتشون
باتشکر

نمدونم والا ، تا الان هم همین ترکیب هست .
حاا دیگه رضا یا بابک باید بیان ترکب juventus .com رو بزارن .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
ترکیب یووه : 13 Manninger, 21 Grygera, 33 Legrottaglie, 3 Chiellini, 29 De Ceglie, 22 Sissoko, 4 Felipe Melo, 8 Marchisio, 28 Diego, 10 Del Piero, 17 Trezeguet. ترکیب ویولا 1 Frey, 15 Comotto, 14 Natali, 16 Felipe, 19 Gobbi, 18 Montolivo, 15 Zanetti, 32 Marchionni, 8 Jovetic, 6 Vargas, 11 Gilardino.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
من هم فكر كنم وارگاس مصدومه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تنها تغییر در ترکیب ویولا جایگذینی گوبی با پاسکوال بود . ای بابا مگه قرار نشد این گریگرا بازی نکنه :yapyapyapf: حتما با این وضع میخواد جلو وارگاس رو بگیره. :wagfinger2:

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال

تنها تغییر در ترکیب ویولا جایگذینی گوبی با پاسکوال بود .

ای بابا مگه قرار نشد این گریگرا بازی نکنه :yapyapyapf: حتما با این وضع میخواد جلو وارگاس رو بگیره. :wagfinger2:

یک کم مثبت نگاه کن و به خودمون روحیه بدیم!!:دی: پس بهتره که بگیم که قراره وارگاس جلوء کریگرا رو بگیره!! :دی:
ما باید این بازی رو ببرم تا دوباره دچار مشکل نشیم .
ظاهرأ الکس هم مصدومه و قراره که کاندروا به جاش بازی کنه!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
یکی به من بگه دل پیرو چرا تو بازی نیست ؟ :furious:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan