پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فیورنتینا 1-2 یوونتوس ( هفته بیست و هفتم سری آ ) - یادواره سرجیو بریو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
86 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویر

فیورنتینا - یوونتوس

هفته بیست و هفتم سری آ
شنبه 6 مارچ - 15 اسفند
استاديوم آرتمیو فرانکی - فلورانس
ساعت 18 به وقت ايتاليا - 20:30 به وقت ايران

[size=13pt]

[center][size=10pt]بازی قبلی

یوونتوس 0-2 پالرمو
لاتزیو 1-1 فیورنتینا

بازی بعدی

یوونتوس - سیه نا
ناپولی - فیورنتینا

[center]تصویر

[center][size=11pt]برای مشاهده آخرین وضعیت جدول و برنامه سایر مسابقات هفته کلیک کنید

[center][size=10pt]برای آشنایی با سرجیو بریو کلیک کنید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب توی این دیدار محروم که نداریم و مصدوما هم تا این لحظه که ساعت 11:08 هست بوفون - یاکوئنتا - پولسن - کامورانزی - امائوری و سبا هستند !! ترکیب هم فکر نمی کنم چیزی غیر از این بازی باشه الکس منینگر ده چلیه کیه لینی کاناوارو گریگرا سیسوکو ملو مارکیزیو دیه گو الکس ترزگه

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
بازي سختي رو پيش رو داريم كه اگه نبريم به احتمال قوي دوباره وارد بحران ميشيم. البته ويولا هم در دوبازي اخيرش خوب نتيجه نگرفته: جلوي ميلان تو آرتميو فرانكي 2-1 باخت.البته اون بازي حقش برد بود و داور 1 پنالتي نگرفت و شايد اگه ماركو يه ذره بهتر از موقعيت هاش استفاده ميكرد ويولا برنده ميشد ولي دقيقه 90 گل خورد و باخت هفته قبل هم تو المپيكو رم با لاتزيو مساوي كرد در هر صورت بردن فيورنتينا تو آرتميو فرانكي كار سختيه و شانس هم ميخواد. به آمار هم كه نگاه كنيم آخرين بردمون تو فلورانس برمي گرده به سال 2005(كه با گلهاي ترزگل و كامو برديم) و بعد از كالچوپولي فيوره رو تو فلورانس نبرديم و جالب اينجاست بيشتر بازي ها( كه البته فكر كنم همشون) بعد از كالچوپولي تو فلورانس 1-1 شده و نكته جالبتر اينه كه 13 ساله تو فلورانس نباختيم و آخرين باختمون واسه ساله 98 هستش.اگه همين روند ادامه پيدا كنه بايد منتظر يه 1-1 ديگه باشيم.

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
یووه فیورنتینا...بازی حیثیتی...فقط برد دل آدمو راضی میکنه! ولی با این وضعیت...هرچند اگه باخت جلوی پالرمو رو فراموش کنیم امید هست...اگه حرفای امیدوار کننده ی اله یادمون باشه...

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
1 نکته ! کاندروا مصدومه یا محروم ؟ چون تو لیست مستر صالحی اسمی ازش نبود ! ------------------------ فک کنم این بازی اگه مساوی کنیم نتیجه ی خوبی گرفتیم !!!

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

خوب توی این دیدار محروم که نداریم و مصدوما هم تا این لحظه که ساعت 11:08 هست بوفون - یاکوئنتا - پولسن - کامورانزی - امائوری و سبا هستند !!

یاکی می رسه به این بازی گویا! خوبه،یه کم امیدوار شدم!
به نظر من یاکی باید بازی کنه، یاکویینتا هر وقت بعد از یه وقفه (حالا به هر دلیلی... مصدومیت، عدم اعتماد مربی و...) برگشته به تیم، عالی کار کرده و واقعا از تک تک موقعیت هاش استفاده کرده...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

یاکویینتا هر وقت بعد از یه وقفه (حالا به هر دلیلی... مصدومیت، عدم اعتماد مربی و...) برگشته به تیم، عالی کار کرده و واقعا از تک تک موقعیت هاش استفاده کرده...

اون کامو هستش نه یاکوئینتا ! :looky89:

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
کاسرس نیست؟

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

1 نکته !
کاندروا مصدومه یا محروم ؟
چون تو لیست مستر صالحی اسمی ازش نبود !

خب لابد رو نیمکت دیگه ;D

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

خب لابد رو نیمکت دیگه ;D

نه قبول نیست ! تو دیدی !! :Facepalm:

-----------

خب واسه چی رو نیمکت باشه !!

بعید میدونم !! احتمالا همون سمت راست بازی میکنه

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال

1 نکته !

کاندروا مصدومه یا محروم ؟

چون تو لیست مستر صالحی اسمی ازش نبود !

------------------------

فک کنم این بازی اگه مساوی کنیم نتیجه ی خوبی گرفتیم !!!

چه روحیه داری تو بصیر.مساوی چیه داداش من 3 تا میزنیم مثل بنز

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یوونتوس 5 جدولی به مصاف فیورنتینا بحران زده 10 جدولی میرود. فیورنتینا این فصل در سری آ نمایش مطلوبی نداشت شاید نبود آدرین موتو و تمرکز شدید آنها روی لیگ قهرمانان اروپا باعث شده که در چنین رتبه ای قرار بگیرند. فیورنتینا این فصل خیلی بد شانس بوده در بازی با رم که یک بازی متعادل بود و نمیشد تیم برنده را مشخص کرد رم روی تک موقعیت میرکو ووچینیچ تونست به برتری 1-0 برسد و پیروز شود هفته قبل هم میلان با اینگه تا دقیقه 80 با تک گل آلبرتو جیلاردینو عقب رود سره دقیقه 2 گل زد و بازی باخته را برد. انصافا فیورنتینا این فصل خیلی بدشانس تر از ما بوده. از دست رفتن چنین امتیازاتی بعلاوه محرومیت آدرین موتو یکی از ستون های تیم برای فیورنتینا خیلی خیلی گرون تمام شد.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

اون کامو هستش نه یاکوئینتا ! :looky89:

حالا اوکی! کامو هم بازیکن خیلی خوبیه مائورو (! :دی: ) ولی من دقیقا منظورم یاکی بود...یاکویینتا هروقت بعد یه وقفه بهش اعتماد شده عالی و باتعصب کار کرده. کامو اصلا شده تا حالا مگه که بهش اعتماد نشه و سرمربی بی دلیل بذاردش رو نیمکت؟؟!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تیم هم دیروز توی یه بازی دوستانه قبل از بازی با فیورنتینا 8 - 1 تیم برا رو شکست داد !!!! سه گل ایمموبیله، دو گل پائولوچی، ترزگه، بامبا و فیلیپو بونیپرتی ینزولیو درون دروازه ایستاد و زبینا، فررو، رومانو در کنار گروسو خط دفاع تیم را تشکیل دادند، در میانه میدان نیز پیروتا، پولسن، بلکاسترو حضور داشتند و ترزگه، یاکوینتا و پائولوچی نیز مهاجمین تیم را تشکیل می دادند. یاکوئنتا و پولسن هم دیگه مشکلی ندارن

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اوه اوه اوه چه ادم مزخرفی این بازی رو قضاوت میکنه .
damato :2mo5pow:
http://www.picestoon...principale1.jpg

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

خوب توی این دیدار محروم که نداریم و مصدوما هم تا این لحظه که ساعت 11:08 هست بوفون - یاکوئنتا - پولسن - کامورانزی - امائوری و سبا هستند !!

ترکیب هم فکر نمی کنم چیزی غیر از این بازی باشه

الکس منینگر

ده چلیه کیه لینی کاناوارو گریگرا

سیسوکو ملو مارکیزیو

دیه گو

الکس ترزگه

امروز مدیاست گزارش داده یوونتوس احتمالا برای این بازی دیگو رو بازی نده و به دلیل خستگی زیاد بهش استراحت داده بشه. عوضش یاکوینتا به تیم برگرده و یوونتوس به یه ترکیب 4-3-3 بازی کنه !

مدیاست پیش بینی کرده یوونتوس اینطوری بازی کنه :

دچلیه----------کیلینی---------کانا-----------گریگرا
----------------------------------------------------
----------------------ملو---------------------------
-----------مارکیزیو---------سیسوکو---------------
----------------------------------------------------
---دلپیرو-----------------------------یاکوینتا-------
---------------------ترزگه-------------------------

من شخصا بعید می دونم این اتفاق بیفته، زک نشون داده عادت نداره بازیکن مصدوم رو یدفه وارد ترکیب اصلی کنه، سیسوکو، ترزگه و کانا بعد از مصدومیت به آرومی به ترکیب اضافه شدند !

درضمن ملو گفته اگر به فیو گل بزنه، خوشحالی می کنه، ولی یه خوشحالی ساده که به کسی توهین نشه و هوادارای فیورنتینا ناراحت نشند.چون خیلی مدیون فیورنتیناست و 12 ماه فوق العاده رو در این تیم داشت دوست نداره حرکت اهانت آمیزی نسبت به فیورنتینا انجام بده. ملو گفته اسم بچه هاش رو روی کفشش حک کرده و اگر گل بزنه با تقدیم گلش به بچه هاش خوشحالی می کنه.

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
یعنی 4-3-3 .اگه بشه که خیلی خوبه.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
عملکرد تیم مهمه چه کار داریم به اعداد.. اسلن من مربی یووه بشم سیستم 10-- صفر صفر بازی می کنم. تواین سه چهار سال انواع سیستمهای عددی اجرا کردیم به کجا رسیدیم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
البته با توجه به صحبت هفته ی گذشته ی زاک که گفته بود اگه چاره داشتم به دیه گو استراحت می دادم بعید هم نیست !!!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
بهتر هم هست به ديگو استراحت بده. خب ما يه بازي حساس هم 5شنبه تو تورين با فولام داريم كه ليگ اروپا تنها اميد ما براي قهرماني و كسب جام هستش

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی