پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ایتالیا 0-0 کامرون ( دوستانه )

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
24 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویرتصویر

ایتالیا - کامرون

[size=15pt]

[center][size=13pt]دوستانه
چهارشنبه 3 مارچ - 12 اسفند
استاديوم استادو لوئیز - موناکو
ساعت 20:45 به وقت ايتاليا - 23:15 به وقت ايران[center][size=13pt]

بازی بعدی
ایتالیا - مکزیک
3 جون - بروکسل

[center]تصویر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دقایقی پیش لیپی نام 23 بازیکن رو برای بازی اعلام کرد که همونطور که پیش بینی میشد بوریلو به تیم برگشت و نفرات جدیدی مثل سیریگو ، بونوچی و کوسو هم به تیم دعوت شدن . یووه 4 نماینده داره و البته بوفون ، یاکوئینتا و کامورانزی هم به دلیل مصدومیت غایب هستند و خبری هم از گروسو و کاندروا نیست .

دی سانتیس ( ناپولی ) - مارکتی ( کالیاری ) - سیریگو ( پالرمو ) .

کاناوارو ( یووه ) - کریشیتو ( جنوا ) - لگروتالیه ( یووه ) - بونرا ( میلان ) - بونوچی ( باری ) - کیه لینی ( یووه ) - کاسانی ( پالرمو ) - ماجو ( ناپولی ) .

پیرلو ( میلان ) - مارکیزیو ( یووه ) - په په ( اودینزه ) - گتوزو ( میلان ) - مونتولیوو ( فیورنتینا ) - پالومبو ( سمپدوریا ) - کوسو ( کالیاری ) - دروسی ( رم ) .

بوریلو ( میلان ) - دی ناتاله ( اودینزه ) - کوآلیارلا ( ناپولی ) - پاتزینی ( سمپدوریا ) .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خط حمله ایتالیا واقعا نسبت به خط حمله بقیه تیم های مدعی جام جهانی ضعیف تر هست ، امیدوارم برای جام جهانی نفراتی مثل ، یاکی و توتی و اله هم به تیم اضافه بشن .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم این بازی در استادیوم لوئیز تو موناکور هست. یعنی در واقعا اینجوری مینویسنش Luies II .

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

خط حمله ایتالیا واقعا نسبت به خط حمله بقیه تیم های مدعی جام جهانی ضعیف تر هست ، امیدوارم برای جام جهانی نفراتی مثل ، یاکی و توتی و اله هم به تیم اضافه بشن .

كاملا موافقم.با اين خط حمله وضعمون خيلي داغونه.ولي اميدوارم هرچي زودتر ياكي و اله هم به تيم دعوت بشند
هرچند كه ياكي دعوت ميشه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دروسی هم در تمرینات امروز تیم دچار مصدومیت از ناحیه زانو شده و احتمال داره که اردوی تیم رو ترک کنه و به بازی نرسه .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
عجب وضعیت داره لیپی. نصف تیم ملی ایتالیا که نیستن، دروسی هم به جمع مصدومین اضافه شد!!!! خب از کاندروا جاش دعوت کنه.

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
یووه فلج بشه(زبونم لال)ایتالیافلج شده.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من شنیدم که ده روسی به بازی می رسه !!!! مصدومیتش اونقدر جدی نیست

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
اتفاقا ايتاليا زماني كه همه فكر مي كنند ضعيف شده و تيم قهرماني نيست مياد و شگفتي ساز ميشه من كه امسال خيلي به قهرماني اميد دارمكه امسال قهرمان بشيم تا به اين برزيلي ها برسيم و پر افتخارترين تيم جهان باشيم با 5 قهرماني و 2 نايب قهرماني اگه آتزوري قهرمان بشه بعد از 48 سال تيمي ميشه كه دوبار پشت سر هم قهرمان شده. قبلا ايتاليا در سال هاي 1934 و 1938 براي اولين بار دوبار پياپي قهرمان جهان شد و بعد برزيل در سال هاي 1954 و 1962 دوبار پياپي قهرمان جهان شد(ضمن اينكه سال1958 بازي ها برگزار نشد)

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ترکیب احتمالی بنظر من . احتمال داره که فردا با 4-2-3-1 بازی کنیم که در این صورت احتمالاً این نفرات بازی خواهند کرد :

مارکتی

کریشیتو کیه لینی کاناوارو کاسانی ( ماجو )

دروسی پالومبو ( گتوزو )

پیرلو

مارکیزیو ( دی ناتاله ) په په ( کوآلیارلا )

پاتزینی

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
حیف که نستا نیومد به تیم ملی.............................

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
به نظر من نیاد هم تفاوتی نمیکنه. چون ما در پست الساندرو نستا بازیکنان شایسته زیاد داریم. کیلینی - کاناوارو - لگروتالیه حتی سالواتوره بوکتی را هم میشه در این پست بهش بازی داد.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بازی زیر 21 ساله های ایتالیا با مجارستان ساعت 19:30 به وقت ایران از این شبکه ها پخش میشه :

RAI Due
Raitalia 3 Africa
Raitalia 3 Asia

اینم شبکه هایی که بازی امشب با کامرون رو پخش میکنن :

Al Jazeera Sport +1
Polsat Futbol
RAI Uno
Raitalia 3 Africa
Raitalia 3 Asia
SuperSport (DigitAlb)
SuperSport 7 (ZA)
SuperSport 7A

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
ایران نشون نمیده؟

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

ایران نشون نمیده؟

نه مصطفی جان اگه بری تو تاپیک پخش زنده بازی های اروپایی من اونجا لیست گذاشتم .
ایران ارژانتین و المان رو نشون میده.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خب بازی 0-0 تموم شد در حالیکه کیه لینی در دقیقه ی 21 کارت زرد گرفت

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خوب ایتالیا در مقابل کامرون به نظر من بازی خوبی به نمایش گذاشت ایتالیا ابتدا با سیستم 3.5.2 به میدان امد . مارکتی کیلینی کانا بونوچی کریسچیتو ماجیو دروسی پیرلو کوسو دیناتاله بوریلو به نظر من هماهنگی خوبی بین خط دفاعی بود ولی بونوچی یه کم تو افساید گیری ها با فابیو هماهنگ نبود و به این خاطر اکثر مواقع یه قدم از فابیو عقب تر بود ولی در کل خیلی خوب بازی کرد و کم اشتباه بود ولی خوب اگه نستا به این سیستم اضافه بشه میشه گفت واقعا بی عیب خواهد شد چون فابیو و کیلینی هماهنگ هستن و نستا با تجربه هم سال ها در کنار فابیو بازی کرده و میتونن یه خط دفاع رویایی تشکیل بدن . خط میانی از نظر من همون طور که قبلا گفتم نقطه قوت ایالیا بعد از خط دفاع هست در بال راست ماجو و در بال چپ هم کریسچیتو حضور داشتن که عملکرد مثبت داشتن در میانه میدان هم پیرلو حضور داشت در کنار پیرلو هم دروسی و کوسو بودن که دروسی متمایل به چپ بود و کوسو متمایل به راست و کمربند میانی بسیار مستحکمی تشکیل دادن و از نظر من ok بود کارشون . خط حمله .از نظر من مشکل همین جاست ، دی ناتاله هیچ گاه اون ناتال اودینه نبوده و نمیتونه مثل اودینه اینجا هم ناجی تیمش باشه یه جور هایی تو مخ نمیره عملکردش تو تیم ملی ، جلو تر از ناتال هم بوریلو بود که خیلی پر تلاش بود ولی خوب صاحب موقعیت خوبی نشد عملکردش یه جورهایی شبیه امائوری خودمون بود. اما در نیمه دوم لیپی سیستم تیم رو تغییر داد و به 4.4.2 فلت تغییر پیدا کرد ( از دید من ) تغییرات ایتالیا در نیمه دوم مارکتی کیلینی کانا بونوچی ماجیو مونتولیوو گتوسو مارکیزیو کوسو دی نتاله (کوالیارلا)60 پاتزینی نیمه دوم با توجه به تغییرات زیاد در ترکیب دو تیم اون حال و هوای نیمه اول رو نداشت و تغییر سیستم بازی هم روی عملکرد تیم تاثیر داشت ، با این سیستم اکثر حملات از سمت راست ایتالیا بود . من ایتالیای نیمه اول رو بهتر از ایتالیای نیمه دوم دیدم . در دقیقه 80 هم کاسانی به جای کانا به بازی امد که باعث شد کیلینی بره در دفاع میانی جای فابیو و کاسانی هم در دفاع چپ قرار گرفت . اگه بخوام به ایتالیای نیمه اول نمره بدم مثبت خواهد بود به ایتالیای نیمه دوم متوسط .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
در مورد بازی ایتالیا : لیپی توی این بازی 2 سیستم رو امتحان کرد، هردو در فاز دفاعی خیلی خوب بودند. و هردو در فاز تهاجمی بی اثر بودند.شاید دلیلش بی اثر بودن بازیکن های تهاجمی هم باشه اما بهرحال چندان در بازی تهاجمی ایتالیا تاثیرگذار و هماهنگ نبود. ایتالیا بازی رو اینطوری شروع کرد : -------------------------------مارکتی--------------------------------- ---------------کیلینی---------کانا------------بونوچی--------------- ------------------------------------------------------------------------- ---کریشیتو--------ده روسی-----------پیرلو------------ماجیو----- ------------------------------------------------------------------------- -------دی ناتاله--------------------------------------کوسو---------- ---------------------------------بوریلو---------------------------------- اما توی نیمه ی دوم به این شکل در اومد : -------------------------------مارکتی--------------------------------- -----کیلینی-----------کانا------------بونوچی-------------ماجیو--- ------------------------------------------------------------------------- ----------------------گتوزو-----------مونتولیو------------------------ ------------------------------------------------------------------------- -------مارکیزیو--------------------------------------کوسو----------- ------------------------------------------------------------------------ ---------------------پاتزینی-------------کوالاریلا--------------------- توی این بازی کوسو اصلا در حد و اندازه های تیم ملی نبود، همینطور بازی ضعیف پاتزینی خیلی به چشم میومد. دی ناتاله روز خوبش نبود و اصلا اون چیزی که ازش انتظار می رفت نبود. ماجیو خیلی کسل کننده و بی بخار بازی کرد و مارکتی هم تست نشد ! اما نکاتی که به ذهنم اومد : -کریشیتو بازیکن چپ خوبیه، ولی اونقدر باکلاس بالا و تاثیرگذار نیست، نمی تونه بار تهاجمی/تدافعی یک سمت تیم رو به تنهایی به دوش بکشه، خصوصا در کارهای تهاجمی نمی تونست موثر بازی کنه. - کیلینی اگر یه مدافع مرکزی فوق العاده باشه، یه مدافع کناری متوسط و نهایتا بگیم خوبه. اما بازم بازیکنی نیست که سمت چپ بازی کنه و انتظار بازی فوق العاده ازش داشته باشیم. امشب هم نیمه دوم دیدیم که وقتی چپ بازی می کرد نفوذ هاش چندان چیزی به تیم اضافه نمی کرد. - قضیه مهاجم گل زن توی ایتالیا واقعا یه مسئله ی بحرانیه ! - بازی با 3 دفاع لیپی کمی بهتر از بازی با 4 دفاع بود، هیچ مشکلی از بابت کارهای دفاعی نداشت ایتالیا و تیم متعادل تر و بالانس تر بود. - اگر تاکتیک های لیپی برای بازی این ها باشند، طبیعه امثال دلپیرو و کاسانو به کارش نمیان، ولی به نظر من برای این سبک بازی هم ابزار فوق العاده ای نداره ! - مارکیزیو درسته آچار فرانسه است و سمت چپ می تونه خیلی خوب بازی کنه، باید ساپورت بشه، درکل وسط زمین کارایی بیشتری داره. - مونتولیو از لحاظ دقت توپ پخش کنی خیلی پایین تر از پیرلو و ده روسیه، ولی بازی تکضربش خیلی به چشم میاد، بازیکنیه که می تونه ضرب بازی رو بالا ببره و سرعت بده به تیم، اما برای بازی های فشرده به نظر گزینه ی ایده آلی نمیاد.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خیلی بازی پر هیجانی نبود ، بهتر بگم اصلاً بازی پر حرارتی نبود که اصلی ترین دلیلش حداقل از سمت آتزوری تغییر تاکتیک و نبود مصدومین بود که کلاً شکل بازی رو نسبت به قبل تغییر داده بود . البته میشد از معدود موقعیت گلها به گل رسید که البته گل سالم کیه لینی در نیمه اول به اشتباه آفساید اعلام شد و نیمه دوم هم دی ناتاله یه موقعیت تک به تک رو از دست داد . بیشتر لیپی میخواست از بازی با 3 مدافع مطمئن بشه که فکر کنم حداقل این 90 دقیقه جواب مثبتی داد به مارچلو ولی مشخص نیست که این دفاع 3 نفره در برابر تیمهای بزرگ در آفریقای جنوبی چه عملکردی داشته باشه ، یعنی کلاً عیار دفاع سه نفره خیلی مشخص نشد هرچند خیلی کم نقص و موفقیت آمیز بود . در مورد نفرات هم بگم که من تحت تاثیر بونوچی بودم . تو اولین بازی ملی خیلی خوب نشون داد و خیلی با بازیکنان کناریش بخصوص کانا هماهنگ بود . کوسو با اینکه دونده و پرتلاش بازی کرد ولی نتونست انتظارات یک فانتزیست رو برآورده کنه . یعنی اگر مثلاً بخوایم با کاندروا در بازی با هلند و سوئد مقایسش کنیم که دقیقاً همین وضعیت کوسو رو داشت ، خیلی کوسو نسبت به کاندروا برتری نداشت ولی خب هنوز خیلی ناهماهنگ و کم تجربه هستش ولی در کل دونده بازی کرد و البته عجول بود ! ماجو هم 90 دقیقه آرامی داشت و من توقع داشتم تعویض بشه و جاش رو به کاسانی بده که البته کاسانی در دقیقه 80 جای کانا اومد که یکم احساس ناراحتی میکرد از ناحیه پا ولی بنظر مشکل خاصی نبود . در کل با اینکه همه انتظار برد داشتن ولی تغییر تاکتیک و البته نبود چندین بازیکن اصلی باعث شد خیلی تیم هماهنگ و خوبی رو حداقل تو فاز میانی و هجومی نبینیم . ولی بنظرم با بازگشت زامبروتا ، کامورانزی ، بوفون و یاکوئینتا میشه خیلی به این سیستم امیدوار بود بخصوص اگر کریشیتو هم مثل نیمه اول اینقدر کم فروغ نباشه ! فقط تنها مشکل این سیستم اینه که حتی قبل از جام جهانی هم در برابر تیم بزرگی محک نمیخوره و این یکم کار رو سخت میکنه .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی