پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تریستینا-یوونتوس(هفته هشتم سری ب ایتالیا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
25 پاسخ برای این موضوع

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
تیم فوتبال یوونتوس تورین در هفته هشتم سری ب ایتالیا روز 21 اکتبر در خانه تریستینا به مصاف این تیم می رود بحث و گفتگو در مورد این بازی فقط در این تاپیک

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
http://www.Triestinacalcio.it
این ادرسش هست......همه چیز توش هست.....

تصویر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
مگه تیمای در بوقم سایت دارن؟

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
فعلا که من سایتشو پیدا کردم..... اتفاقا این تیم ازون تیم های قدیمی هم هست.....

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
فکر نمی کنم از یووه قدیمی تر باشه به هر حال همه این تیما با یووه خیلی فاصله دارند

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من وقتي شموشک سايت داره ميخواي تريستينا با اون همه سابقه لوتي گري ا ببخشيد سابقه بازيگري تيم نداشته باشه با تشکر

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3436 ارسال
داشته و نداشته باخته

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
ما کاری با سایتشون نداریم به خاطر اینکه باید فقط به برد در این مسابقه فکر کنیم به نظر من این بازی رو محکوم به برد هستیم به خاطر اینکه برای روفتن به سری A باید همین روند را پیش ببریم ما با برد در مسابقه قبل یک پله صعود کردیم اگر این بازی را ببریم تا دو پله میتوانیم در جدول صعود کنیم و به رده19 برسیم و تریستیا در جدول در 2 برد 2 مساوی 3 شکست 4 گل زده 4 گل خورده در مکان 13 جا دارد

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من ما از اين بازي يک برد پر گل ميخوايم با تشکر

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
شاهکار کنیم 2-0 میزنیم.....

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
بچه ها تورو خدا یک بار هم که شده یه چند تا پشت قشنگ بدید بحث های درست و حسابی در مورد این بازی با هم کل کل نکنید من که به شخصه شناخت زیادی از تریستینا ندارم ولی فکر نکنم تیم دست و پا بسته ای باشه ولی خب نتایج خوبی تا این لحظه نگرفته کسی اطلاعاتی از بازیکنای این تیم نداره سیستم بازیشون و نکات فنی؟

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
4-4-2 بازی میکنن.... از کناره ها مخصوصا سمت ندود خیلی محکمن.... ولی از دله دفاع زود میریزن بهم........ اسم بازیکناش رو نمیدونم ولی در اصل قدرت حمله ی ضعیفی داره...

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من به نظرم توي تعطيلات زمستاني بايد يک هافبک چپ بخريم تا ندود ديگه بياد وسط چون ديگه سن ندود رفته بالا و ديگه نميتونه نفوذ کنه و بهترين بک چپ روبن هست با تشکر

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
روبن هیچ وقت چلسی رو رها نمیکنه..... حتی اگه خودش بخواد اونا نمیذارن....

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
نمی دونم چرا تیم های ایتالیلیی اینقدر خسیسن؟

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
برای فردا این بازیکنا دعوت شدن: بوفون,بلاردی,بازارتی,بریندلی,بومسانگ,کیلینی,کواچ,لگروتالیه,بوجینوف,دلپیرو,کامورانزی,میرانته,مارکیونی,ندود,پالادینو,پارو,ترزگه,زالایتا, جانیکدا,زانتی خوب ترکیب احتمالی بوفون بالزارتی کواچ بومسانگ بریندلی ندود زانتی کامورانزی پارو ترزگه دلپیرو تعویض ها هم مارکیونی به جای کامو.بوجینوف به جای ترز یا الکس.

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
خدایی یووه الانشم تیمه کمی نیست بازم با این همه از دست دادن بازیکن اگه ترکیب همین باشه عالیه

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
ترکیب امروز یوونتوس: بوفون - بریندلی- کواچ - بومسونگ - چیلینی - کامورانزی - جیانیکدا - زانتی - ندود - ترزگه - دل پیرو ذخیره ها: میرانته - بالزارتی - مارکیونی - بویژنوف - زالایتا - پارو - لگروتالیه بازی هم تا دقیقه 20 صفر صفر مساویه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
زانتی در دقیقه 33 یوونتوس را از تریستیتا پیش انداخت تریستینا0-1یوونتوس

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
فعلا که نیمه ی اول با همون نتیجه تموم شده...... بازم زاتنی گل زدهو.........

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی