پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0-0 آژاکس (بازی برگشت مرحله 1/16 لیگ اروپا ) - یادواره جانکارلو ماروکی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
78 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یوونتوس 0 - 0 آژاکس خب خدا را شکر به دور بعد صعود کردیم. بازی خوبی بود 3 تا گل %100 را آژاکسی ها توپ از گل کشیدن بیرون. در کل خوب بودیم منینگر یک اشتباه فاحش داشت که خوشختانه تبدیل به گل نشد. بازی بعدی فکر کنم دو هفته بعد در همین استادیم باشه. فولام یک حریف انگلیسی محسوب میشه هر چند نامش زیاد مطرح نیست ولی حریف انگلیسی تلقی میشه و یکم ترس دارن اینجور حریفان ولی فعلا امثال اینتر مقابل تیم انگلیسی چلسی سنتشکنی کرده. که این میتونه مقدمه ای برای پیروزی های دیگر تیمهای ایتالیایی برابر رقبای انگلیسی خود باشه.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من هرچی فکر کردم! دلیلی برای اینکه وقتم رو روی این بازی گذاشتم پیدا نکردم!
واقعا عصبیم کرد یووه با این بازیش!
هیچ برنامه ریزی برای بازی وجود نداشت
فقط دفع توپ
اون کیه لینی که فقط بلده بزنه زیر توپ!
هیچگونه ریسکی رو به جون نمیخره و با توپ بازی نمیکنه!
کلا بازی کسل کننده ای رو دیدم!
-----
تبریک میگم بابت صعود
ولی با این وضعیت ... :consoling2:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

من هرچی فکر کردم! دلیلی برای اینکه وقتم رو روی این بازی گذاشتم پیدا نکردم!
واقعا عصبیم کرد یووه با این بازیش!
هیچ برنامه ریزی برای بازی وجود نداشت
فقط دفع توپ
اون کیه لینی که فقط بلده بزنه زیر توپ!
هیچگونه ریسکی رو به جون نمیخره و با توپ بازی نمیکنه!
کلا بازی کسل کننده ای رو دیدم!
-----
تبریک میگم بابت صعود
ولی با این وضعیت ... :consoling2:

احمد رضا،کیه لینی همون زیر توپ بزنه بهتره،بازی با بایرن یادت رفته؟سر پنالتی اومد با توپ بازی کنه؟

بعدش هم بارسا هم اگر بود وقتی بازی رو توخونه حریف برده بود،عمری نمیومد خودشو به آب و آتیش بزنه،ما حتی اگر 1-0 هم میباختیم باز هم رفته بودیم بالا

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15941 ارسال
بازی مقابل فولهام هم پنج‌شنبه 20 اسفند 1388 و پنج‌شنبه 27 اسفند 1388 برگزار خواهد شد !!!! امشب هنر دیه گو خیلی به چشم اومد و گریگرا هم واقعا خوب بازی کرد و قابل تحسینه ! کامورانزی کم بازی کرد و نشون داد هنوز اماده نیست ترزگه خیلی دوید اما هیچ توپی براش نرسید که استفاده کنه الکس هم همچنان پر تلاش هست و هدفش جام جهانیه خط دفاعی : 18 خط میانی 16 خط حمله 14

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
این پیروزی رو به همه تبریک می گم! :Juveflag: خیلی خیلی خوب دفاع کریدم ، آژاکس برای صعود باید دو گل می زد ، ولی حتی توانایی نزدیک شدن به دروازمون رو هم نداشت ، پس دلیلی نداشت که خودمون رو به آب و آتش بزنیم! راستی ، دلیل حرکت دیگو ، در زمان تعویض چی بود؟! فکر کنم که بعد از اتمام بازی هم به زمین نیومد! :Facepalm:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

راستی ، دلیل حرکت دیگو ، در زمان تعویض چی بود؟! فکر کنم که بعد از اتمام بازی هم به زمین نیومد! :Facepalm:

از تعویضش ناراحت بود . درسته دیه گو امشب پرتلاش و مثبت بازی کرد ولی زاکرونی نمیخواست به بیرون کشیدن یکی از هافبک های میانیش و آوردن کامو بازی رو از دستش خارج کنه ، یعنی لازم بود که برای حفظ نتیجه هر سه هافبک میانی باقی بمونن . بعد کلاً با اومدن کامو هم تیم جمع تر و بسته تر شد و حتی این روند با اومدن کاندروا بجای آله هم ادامه پیدا کرد . یعنی ما با 4-5-1 بازی رو تموم کردیم .

دیه گو بازیکن فوق العاده ای هستش ولی شرایط تیمی حکم میکرد که تعویض بشه . همونطور که کامو و کانا هم روی نیمکت نشستن ، دیه گو که از اونا بزرگ تر نیست ! ولی خب هر فوتبالیستی دوست داره بازی کنه بخصوص وقتی که خوب هم بازی میکنه و دیه گو هم همین نظر رو داشت .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
زک : - پیروز شدن توی این بازی خیلی مهم نبود، صعود کردن مهم بود. - در نیمه اول سعی کردیم 1 گل بزنیم و چند موقعیت خیلی خوب روی خط داشتیم که نشد، بین نیمه نظرم عوض شد و تصمیم گرفتیم از نتیجه دفاع کنیم و چشم به ضدحملات داشته باشیم. - برای من خیلی اهمیت داشت که ما یک نیمه بازی رو قفل کنیم. مدت هاست یووه کلین شیت نداشته و من نمی خواستم در این بازی گل بخوریم. - من هنوز زیاد اینجا مربی نبودم، ولی الان به اون مرحله رسیدیم که بازی خونی کنیم و خودمون رو با هر بازی تطبیق بدیم. - دیگو از تعویض ناراحت بود ؟ متوجه نشدم. بهرحال هیچکس دوست نداره از بازی خارج بشه و احساساتی شدن مسئله ی مهمی نیست. در این مورد باهاش صحبت می کنم.

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
منم تقریبا 80 دقیقه از بازی رو دیدم . آخر بازی هم الکس پیراهنشو در آورد و به تماشاچی ها داد . به همه بچه ها تبریک میگم :clap: :clap: ولی خداییش جای جاناتان زبینا تو زمین خالی بود . خیلی دوست داشتم بیاد و بازی کنه . :pimp:

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
ولی کلا کیه لینی واقعا امشب رو نرو من یورتمه میرفت!
تو این بازی اون حرف رو که چند وقت پیش تو تاپیکش زده شد رو درک کردم
که کیه لینی اصلا تجربه نداره

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
مگه کیه لینی چطور بازی کرد ؟؟؟؟؟ کلا دیشب بچه ها چطوری بودند ؟؟؟؟؟؟؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام صعود رو تبریک میگم مسلما فولام تیمی نیست که بتونه جلوی یووه رو بگیره به اعتقاد من فولام به مراتب ضعیف تر از آژاکسه کسی میدونه بعد از بازی با فولام با برنده کدوم بازی بازی داریم ؟ باتشکر

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خوب من هم به لطف دوستان و شبکه ایتالیا 1 نیمه دوم رو دیدم ! و خیلی جالب بود که بلافاصله بعد از بازی تمام گل های دیشب رو به همراه خلاصه بازی یووه و رم با حریفانشون رو نشون داد! که خیلی حال کردم !!! ***** در کل یووه واقعا می خواست بازی همون 0-0 تموم بشه ! نکته ای که مشهود بود توی بازی دیشب ، این بود که روی سانتر ها و ضربات سر به شدت خطرناک بودیم مثل ضربه سر سیسوکو که به تیرک خورد ، و با به زمین اومدن کامو این قابلیت بالا تر هم رفت !!! الکس مثل همیشه عالی بود و دائما مجبور بودن روش خطا بکنند ! ده چلیه خیلی روون بازی می کرد اما خیلی بد جا می موند ! در طرف دیگه گریگرا توی دفاع موفق بود اما بازهم توی حمله فقط زیر توپ می زد و در واقع این دو دقیقا متضاد همدیگه فوتبال بازی می کنند . منینگر واقعا خیال ما رو در نبود بوفون راحت کرده و به جد می تونم بگم از خیلی از دروازه بان های سوتی تیم های بزرگ هم کارامد تره . در کل مهم صعود بود که انجام شد و فولام هم انچنان خطرناک نیست به عقیده من !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

که کیه لینی اصلا تجربه نداره

منینگر واقعا خیال ما رو در نبود بوفون راحت کرده و به جد می تونم بگم از خیلی از دروازه بان های سوتی تیم های بزرگ هم کارامد تره .

در مورد اظهارنظر اول چیزی ندارم بگم !

اما در مورد اظهارنظر دوم کاری به علمکرد خوب فصل گذشته ی منینگر ندارم ولی این فصل نا امید کننده بوده. دیشب هم نزدیک بود براحتی زحمات تیم رو هدر بده ولی خوشبختان بازیکن های آژاکس هم قلوچ و چلاق بودن ! وگرنه منینگر غیر از چند خروج اشتباه یه سانتر رو گرفت، از دستش دراومد، افتاد جلوی بازیکن آژاکس و دروازه ی خالی که جلوش بود، که اون بازیکن توپ رو زد توی آسمون !

بازی های قبلی هم که بازی کرده ازین کارها کم نداشته. یکمی این فصل نگران کننده بود عملکرد منینگر.من شخصا اون اعتماد فصل پیش رو بهش ندارم زیاد.

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
منم هیچ حرکت بدی از کیلینی ندیدم و خیلی خوب بازی می کنه . کلأ ضریب اطمینان خط دفاع تیم رو بسیار بسیار بالا می بره و قدرت رهبری خیلی خوبی هم داره ، به طوری که الکس در هنگام خروج از زمین ، بازوبند کاپیتانی رو به جورجو داد (در حالی که ترزگل و کام هم تو زمین بودن!) دچلیه با این که در دفاع کردن عالی نیست ، ولی خیلی خیلی بهتر از قبل شده و می شه در کار های دفاعی هم روش اطمینان کرد . منینگر هم که رفتار ها و برخودهاش خیلی شبیه بوفون شده ، سوتی های یکی دو هفته ی پیش بوفون هم شبیه سوتی های این بازی منینگر بود ، ظاهرأ کمال همنشین ، روی هر دو دروازبان تیم اثر کرده! :دی: البته احساس می کنم که در بازی های بعدی و با بالا تر رفتن اعتماد به نفس و روحیه اش ، دیگه خیلی کمتر اشتباه کنه ، در کل همین منینگر هم می ارزه به دروازبان اول و دوم خیلی از تیم های دیگه! (مثلأ همون دروازبان دوم آرسنال و یا دیدا و 100البته والدز که در سوتی دادن برای خودش سبک داره!!! :دی:)

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
ديشب همه خوب بودند. تو دفاع كه نيكولا عالي بود و يه گل هم داشت ميزد گريگرا دو سه تا توپ خطري رو به كرنر زد و در مجموع خوب بود جورجو هم كه جاي بحث نداره سيسوكو يدونهه به تير زد ديگو چندتا حركت با حال اومد و....................... راستي ايتاليا1 كه آزاد بازي رو نشون داد .چرا الكي ميگيد كد ميشه؟

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
رضا قبول دارم که سوتی می ده !!!! اما نگاه کن با توجه به اینکه دروازه بان دوم هست چطور هست ؟؟؟؟ به نظر من به عنوان دروازه بان دوم عملکردش قابله قبوله ! اگر این سوتی ها رو نداشت که خودش می شد دروازه بان اول تیم خوب !!! نسبت به خیلی از دروازه بان ها مثل والدس ! یا سزار که بازیه چلسی سوتی داد گل خوردند یا هیلاریو که جای چک اومد ، هرچی شوت می زد می رفت اوت ! یا حتی دروازه بان های رم و میلان !!! به چز سزار که بد سوتی داد ، از بقیشون قطعا بهتره !

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
دوستان بحث رو منحرف نکنین این بحث رو ببرین تاپیک منینگر تا راحتر بحث کنیم .

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
واقعا چجوري از منينگر توقع داريد بعد از اين همه نيمكت نشيني و بازي نكردن تو اولين بازي بياد و همون كه ميخوايم باشه شما اجازه بديد دو هفته بگذره.بعد مطمئن باشيد ديگه توپ به اين راحتي ها ازش رد نميشه هرچند ديشب هم گل نخورد ولي منينگر پتانسيلش خيلي بيشتر از ايناست(اينو فصل پيش زمان مصدوميت جيجي نشون داد) اگه خدايي نكرده.زبونم لال يه روزي جيجي بخواد مصدوم بشه من منينگر رو جانشين خوبي واسش ميدونم(اينا نظر منه)

shamin

shamin

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 25 ارسال
به نظر من هم به عنوان دروازه بان دوم عملکرد خوبی داره نمیشه از بازیکن نیمکت نشین انتظار داشت وقتی ثابت میشه هیچ اشتباهی نکنه.به هر حال امیدوارم جی جی زودتر برگرده

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی