پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0-0 آژاکس (بازی برگشت مرحله 1/16 لیگ اروپا ) - یادواره جانکارلو ماروکی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
78 پاسخ برای این موضوع

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
شبکه ایتالیا 1 بازی رو داره نشون میده . منم اینجا دارم از اینترنت بازی رو میبینم . دم ADSL گررررم ;D ;D ;D

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

شبکه ایتالیا 1 بازی رو داره نشون میده . منم اینجا دارم از اینترنت بازی رو میبینم . دم ADSL گررررم ;D ;D ;D

free نشون میده !؟؟

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
اره . عجب کیفیتی هم داره . ولی واسه من صدا نداره و خودم دارم گزارش میکنم . ;D ;D

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
با اینکه آژاکسی ها ۲-۳ بار توپ رو از روی خط دروازه بیرون کشیدن اما به نظر من بازی چندان جذابی نبود. یوونتوس توی حملات فوق العاده با حوصله بازی می کنه و تا اینجا هم تمام موقعیت ها از روی کرنر های الکس به وجود اومدن. بازی آژاکس هم هیچ شباهتی به بازی رفت نداره.درسته که یوونتوس بسته تر و با پرسینگ شدید تر بازی می کنه اما اشتباهات فردی و تیمی توی آژاکس خیلی زیاده. در مجموع بازی برابری هست و اگر همین طور ادامه پیدا کنه یوونتوس بدون دردسر می تونه به مرحله بعد بره. فقط مننیگر توی دو تا صحنه نزدیک بود همه رو به زحمت بندازه!دو تا خروج اشتباه داشت تو نیمه اول.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
با توجه به اینکه آژاکس برای صعود باید حداقل 2 گل بزنه، یووه کاملا به قصد گل نخوردن به بازی اومده و تا الان عالی دفاع کردیم. توی حرفای زک داشتیم که گفته بود یکی از اهداف بعدیمون اینه که کلین شیت داشته باشیم چون الان 5 ماهه تو همه ی بازی ها گل خوردیم ! خیلی خوب دفاع کردیم، به جز 10 دقیقه اول آژاکس حتی به یک سوم دفاعی یووه نمی تونست برسه و فقط توی خط دفاع پاسکاری می کرد و از همونجا ارسال بلند انجام می داد. ازون طرف روی حملات چندان موفق نبودیم در بیشتر لحظات بازی اما در یک دوره ی 15 دقیقه وسط بازی خیلی حمله کردیم. 4 کرنر خیلی خطرناک داشتیم ! یکی خورد به تیر، دوتا رو یه بازیکن با سر از روی خط درآورد (2 کرنر پشت سر هم) و یکی هم شلوغ پلوغ شد ولی توپ نرفت توی گل. آژاکس هم چندان خطرناک و زهردار به نظر نمی رسه و اگر اتفاق خاصی نیفته مشکلی نخواهیم داشت.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
دیه گو چند چشمه تکنیک اومد که واقعا من حال کردم! ولی اگه بخوای در مجموع حساب کنی یووه از اژاکس سر تر بود!

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
دچلیه خیلی خوب بازی کرد ، بسیار فعال و پر تحرک ! از سمت چپ ، دلپیرو و دچلیه و سیسوکو نزدیک هم بازی می کردن و هر بلایی که دلشون می خواست سر مدافع راست آژاکس می آوردن!! :دی: راستی از ترزگل هم بعید بود که اون توپ رو گل نکنه!! :دی: احتمالأ چون تازه به بازی اومده بود ، تمرکز کافی نداشت! :دی: مارکیزیو هم شب خیلی آرومی داشت و کلأ سمت راستمون آنچنان در حمله شرکت نمی کرد . در کل بازی رضایت بخشی بود

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
بچه ها الکس تعویض شد و به جاش کاندورا اومد توی زمین و نکته جالب این بود که الکس بازوبند رو داد به کیه لینی با اینکه ترزگه و کامو هم توی زمین بودن

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
ملو از یووه، انوه،اریکسن و ورتونگن از داور بازی کارت گرفتن،به سلامتی رفتیم به حساب فولام برسیم.

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال

ملو از یووه، انوه،اریکسن و ورتونگن از داور بازی کارت گرفتن،به سلامتی رفتیم به حساب فولام برسیم.

فولام؟

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

فولام آماده باش که ما شبیه رم نیستیم :Juveflag:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
آره دیگه دور بعد باید با فولهام بازی کنیم !!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

فولام؟

آره دیگه،فولام تو دور 8/1

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!وای من نمیدونستم!!!!!!!!!!!!!!!!! بازی تموم شد مساوی کردیم ولی رفتیم بالا....

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!وای من نمیدونستم!!!!!!!!!!!!!!!!!
بازی تموم شد مساوی کردیم ولی رفتیم بالا....

صبح بخیر :lol: :Facepalm:

بله توی آمستردام آرنا 2-1 بردیمشون دیگه :yes:

---------------------------------------------------------

به همه تبریک میگم کاپ اذان ماست ( راستی اذان درسته :دی: :Facepalm: )

شب همگی خوش :thankyou:

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
اینو میدونستم 2-1 بردیم ولی نمیدونستم با فولام افتادیم راستی قسمت بالا هم سوالی نپرسیدم! :دی:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یوونتوس فوق العاده منسجم و با برنامه و تقریبا بدون اشتباه دفاع کرد. نیمه دوم با ترکیب ۱-۲-۳-۴ دفاعی شروع شد و تبدیل شد به ۱-۱-۴-۴ و در نهایت هم ۱-۵-۴ ! تمامی بازیکنان خط دفاع تقریبا بدون اشتباه بازی کردن!من به جز یه صحنه که ده چلیه توپ رو نزدیل نقطه کرنر لو داد صحنه دیگه ای رو یادم نمیاد. بازیکنان خط میانی هم خیلی دونده بودن.البته با فاصله خیلی کمی از خط دفاع بازی می کردن و فقط روی ضد حمله ها (که البته هدف هیچ کدومشون رسیدن به گل نبود!) جلو میومدن. مارتین یول هم هیچ کاری نتونست بکنه,۲ بار به صورت کامل شیوه بازی تیمش و نحوه حملات رو عوض کرد اما باز هم نتونست به دروازه یووه نزدیک بشه.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خوب خدا رو شکر هر طور شده تونستم نیمه دوم رو ببینم. 15 دقیقه اول نیمه دوم اژاکس فشار زیادی رو دروازه یووه اورد ولی بعد از مدت ها یه دفاع مستحکم از یووه دیدم بعد از اون بازی متعادل شد و یووه به کمک اله و خطا های مداوم بر روی اله و دیگر بازیکنان صاحب چند موقیت خوب شد که از بد شانسی به گل تبدیل نشد. تو این مدت بیشتر حملات ژاکس رو ون در ویل و اریکسن طرح ریزی میکردن و تمام حملات به پانتلیچ ختم میشد. من نیمه اول رو کامل ندیدم و نمیتونم قضاوت کنم که چه تغییری کردیم ولی تا حدودی امیدوار کننده ظاهر شدیم . خوشبختانه بعد از مدت ها گل نخوردیم و البته از حق نگذریم لگرو و گریگرا خیلی عالی بودن و کمک بسیاری به خط دفاعی کردن . حرکت ملو بعد از دفع اون توپ هم جالب بود اخر بازی.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
ملو بازی بعدی محرومه ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب یووه اومد که گل نخوره و به بهترین و کسل کننده ترین شکل ممکن این کار رو کرد :دی: ! زاکرونی نشون داد دفاع کردن هم خوب بلده ! امروز واقعا به جز چند مقطع کوتاه از بازی آژاکس حتی نمی تونست توی زمین یووه پیشروی کنه که خوب وقتی با 11 نفر توی زمین خودی دفاع می کنیم خیلی عجیب نیست. اما نفرات دفاعی خیلی خوب بازی کردند. کیه لینی، لگرو، حتی گریگرا عالی بازی کرد. دچلیه هم خیلی خوب بود ولی 10دقیقه آخر از سمت دچلیه خیلی بهمون فشار آوردن و دچلیه هم اوضاع از دستش در رفته بود. در کل یه بازی خیلی دفاعی و منسجم بود که باعث شد هم صعود کنیم، هم بعد از مدت ها کلین شیت نگه داریم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی