پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0-0 آژاکس (بازی برگشت مرحله 1/16 لیگ اروپا ) - یادواره جانکارلو ماروکی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
78 پاسخ برای این موضوع

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
رسانه های ایتالیا ترکیب احتمالی یوونتوس رو اینگونه پیش بینی کردند : منینگر کیلینی لگروتالیه کاناوارو دچلیه ملو سیسوکو کامورانزی دیگو الکس آماوری

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
ترکیب خوبیه فقط یه خورده از منینگر میترسم.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
از منینگر؟مگه لولوئه؟ دیگه با این همه درخشش منینگر،حرفت خیلی بدبینانه است و بی معرفتیه که در مورد منینگر اینجوری بگی.

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
منظورم از ترسیدن اینکه بازی امشب خیلی حساسه و آژاکس فقط برای حمله میاد چون چیزی برای از دست دادن ندارن

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
خدا رو شكر كه منينگر هست.اميدوارم تو اين يه ماهه مثل هميشه جانشين خوبي براي جيجي باشه ولي انصافا منينگر هم اين فصل چيزي كمتر از جيجي بازي نكرده متاسفانه يا خوشبختانه اين مصدوميت ها باعث ميشه به همه بازي برسه من از منينگر مطمئنم

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ترکیب اعلام شد :

(4-3-2-1): Manninger; Grygera, Legrottaglie, Chiellini, De Ceglie; Sissoko, Felipe Melo, Marchisio; Diego; Del Piero; Amauri.

ذخیره :

Pinsoglio, Cannavaro, Zebina, Camoranesi, Candreva, Trezeguet, Paolucci.

مصدومین :

Buffon, Chimenti, Grosso, Caceres, Poulsen, Giovinco, Iaquinta,

ترکیب آژآکس :

(4-3-3): Stekelenburg; Van der Wiel, Oleguer, Vertonghen, Alderweireld; De Zeeuw, De Jong, Enoh; Emanuelson, Pantelic, Rommedhal.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ترکیب اعلام نشده بصورت رسمی ! یعنی کلاً بنظر من رسمی زمانی میشه که Juventus.com بنویسه ! و البته نباید فراموش کرد که هنوز چیزی در حدود 4 ساعت به شروع بازی مونده و هیچ چیزی رسمی اعلام نمیشه و ترکیب یک ساعت قبل از شروع بازی اعلام میشه . اینا حدسیات رسانه ها هستش . بعید میدونم که کانا روی نیمکت بشینه !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
امشب اگر دچلیه بتونه جلوی ون در ویل مقاومت کنه،خیلی به سود تیمه،چون مدافع به شدت نفوذی ای هست این ون در ویل و این رو در آمستردام هم نشون داد...اگر هم بتونیم گل بزنیم که نورعلی نوره.به خصوص اگر بتونیم نیمه اول رو 1-0 تموم کنیم با توجه به این که دیگه بازی آیاکس انتحاری میشه،با تعویض الکس یا مارکیزیو با جووینکو رو ضد حملات هم میشه آیاکس رو عذاب داد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بابک راست میگه، ترکیب 1 ساعت قبل از بازی به صورت رسمی اعلام میشه. ولی من عاشق سیستم درخت کریسمس ام (4-3-2-1 )!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بهتون می گم این ترکییب اصلیه نگید نه :دی: JUVENTUS (4-3-2-1): Manninger; Grygera, Legrottaglie, Chiellini, De Ceglie; Sissoko, Felipe Melo, Marchisio; Diego; Del Piero; Amauri.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خوشحالم که زاکرونی بیش از هر کسی شئورش میرسه تا به امروز به دو تا کار زاک حال کردم ، یکی تعویض زبینا توی بازی با آژاکس و یکی هم چهار دفاعه بازی کردن توی این بازی اینکه مربی فهمیده عمل کنه لذت بخشه ، مثل بعضی ها ( چرا همه رانیری رو نگاه میکنید ) کلید نباشه که ارنجش درسته یا باید با یه ترکیب ثابت بازی کنه باتشکر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
این همون ترکبی هست که کارلتو تو میلان اجرا میکرد . به نظر من هم خوبه ولی خیلی تدافعی و نتیجه گرایی هست این سیستم . حالا یه سوال ، این که ترکیب از 3 دفاع به 4 دفاع تغییر کرد فقط برای همین بازیه دیگه ، نه؟

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
به نظره من کاندروا میتونه یکی از اعضای اصلی باشه با گلزنی در هفته قبل و داشتن روحیه بالا خیلی میتونه به ما کمک کنه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
برای بار دوم دارم میگم فقط امیدوارم برای گرفتن مساوی تو زمین نریمکه در این حالت شک نداشته باشین آیاکس همون نیمه اول کارمونو میسازه،یه سوال دارم از زاک که چرا کانا نیست؟امیدوارم چوب بیش از خد کند بودن نیکولا رو نخوریم.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
اگر بریم بالا معلومه با کدوم تیم مواجه میشیم یا اینکه باز قرعه کشی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

اگر بریم بالا معلومه با کدوم تیم مواجه میشیم یا اینکه باز قرعه کشی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لیگ اروپا تا فینال قرعه کشی شده!
بازی بعد با برنده شاختار-فولام خواهد بود.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ترکیب همونی هستش که مسعود و حسین هم گفتن ! 4-3-1-2 هم بازی میکنیم و کامو و کانا روی نیمکت هستند ! فقط امیدوارم که از نیمکت نشینی فابیو پیشمون نشیم !

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
ترکیب رسمی : JUVE (4-3-1-2): Manninger; Grygera, Legrottaglie, Chiellini, De Ceglie; Sissoko, Felipe Melo, Marchisio; Diego; Amauri, Del Piero. A disp. Pinsoglio, Cannavaro, Zebina, Camoranesi, Trezeguet, Candreva, Paolucci. All.Zaccheroni AJAX (4-3-3): Stekelenburg; Van der Wiel, Alderweireld, Vertonghen, Oleguer; De Jong, De Zeeuw, Enoh; Eriksen, Pantelic, Sulejmani. A disp. Vermeer, Emanuelson, Gabri, Anita, Rommedhal, Suk, Lodeiro. All.Jol

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
Anderlecht 4 - 0 Athletic Bilbao AS Roma 2 - 3 Panathinaikos Galatasaray 1 - 2 Atletico Madrid Marseille 3 - 1 FC Copenhagen PSV Eindhoven 3 - 2 Hamburger SV Shakhtar Donetsk 1 - 1 Fulham اين نتايج تقريبا نصف بازيها كه ساعت 9:30 انجام شد. رم له شد.فولام به ما خورد و...

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
امائوری مصدوم شد! دیوید داره به جای اون میاد تو زمین!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی