پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بولونیا 1-2 یوونتوس ( هفته بيست و پنجم سری آ ) - يادواره الفردو فونی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
58 پاسخ برای این موضوع

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
یکی ترکیب رو میگه؟

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال

یکی ترکیب رو میگه؟

بوفون - گریگرا - نیکولا - جورجو- حسن - مارکیزیو - دچلیه - ملو - دیگو - اله - آمائوری ( 3-4-1-2)

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بله،خوردیم

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
چه پاسی داد الکس چه تعویضی کرد زاک

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
ایول بچه ها. دمتون گرم. 2-1 شدیم. همین نتیجه رو حفظ کنید. ناپولی هم هنوز 0-0 هستش

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
من بازی رو نمیبینم از نت دنبال میکنم فکر میکنم بازم خط دفاعیمون بازم ضعف داره .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بولونا تلفات داد،راجی اخراج شد

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
از ما کسی که مصدوم نشده !؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
حالشو بردم،پای کاندروا به گل باز شد

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
دوستان تبریک میگم :thumbs_up:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خوب یه 3 امتیاز دیگه به همراه زاک و نمایش حیرت انگیز اله همون طور که تو نیمه اول یه گل زود هنگام زدیم همون جور هم تو نیمه دوم یه گل زود هنگام خوردیم و باز هم مدافعان بر روی ارسال ها جا گیری غلط داشتن . اما با تعویض دقیقه 60 زاک و به بازی اوردن کاندروا به جای دیگو یووه خیلی خوب میانه میدان رو بدست گرفت و تونست با حرکت زیبای اله و پاس زیبای در عمق برای کاندروا یووه رو به گل دوم برسونه . البته یووه یه گل دیگه هم با ملو زد که کمک داور به اشتباه افساید اله رو گرفت ! بهترین های یووه تو این بازی اله و دچلیه و کیلینی بودن به نظر من . تعویض مومو به جای مارکیزیو هم خیلی کار ساز بود و مومو مثل همیشه جنگنده ضاهر شد . نمره من تو این بازی به البرت زاک 9 بود.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام خیلی وقت بود تعویض طلایی توی یووه ندیده بودم تعویضی که جواب بده و گل هم بزنه امروز کاندروا بعد از مدتها به عنوان یه تعویض طلایی عمل کرد باتشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب هرچند تعویض زک خیلی عجیب بود ولی همون بازیکن گل زد ! دیگو رو کشید بیرون و کاندروا رو آورد که جز گلی که زد (البته گل رو تماما الکس ساخت، توپ رو بین 3 بازیکن گرفت، چرخید و پشت دفاع انداخت برای کاندروا) ولی بقیه بازی اصلا خوب بازی نکرد کاندروا. به طور کلی نیمه ی دوم افت داشتیم. بازی بهتری کرد نیمه ی دوم بولونیا و هر سانتری که می شد نفس آدم توی سینش حبس می شد. یکی از سانترها هم اومد خورد به تیر دروازه، خورد به بازیکن بولونیا رفت تو گل ! یکم بعد هم باز یه سانتر دیگه شد که بازیکن بولونیا زد به تیر دروازه، برگشتش رو می خواست گل کنه که بوفون با مشت از جلوی پاش زدش. 1 دقیقه بعد ازین صحنه یووه گل زد و 2-1 شد !! بیرون رفتن مارکیزیو یکمی نظم خط هافبک رو بهم زد. سیسوکو یکمی ناآمده به نظر میرسه درصورتی که مارکیزیو داشت عالی بازی می کرد. و من واقعا 2 تعویض اول زک رو درک نکردم. عقب بودیم، سیسوکو جای مارکیزیو و کاندروا جای دیگو ؟ بهرحال هرچی که بود نتیجه داد. تعویض سوم هم خوب بود.کامورانزی اومد و توی همون چند دقیقه بارها و بارها پا به توپ حرکت کرد و خطا گرفت تا یووه رو از زیر فشار خارج کنه. آمائوری هم هرچند گل نزد ولی بازی خیلی خوبی کرد.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
دم زااااااااااااااااااااااااااااااااااااااك گرم همينجوري پيش بريم بايد زاك رو نگه داريم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
راستی یادم رفت بگم، ملو یه گل کاملا صحیح زد که آفساید گرفته شد. آمائوری پاس عرضی داد از بالای محوطه، دلپیرو توی آفساید بود، یه قدم به سمت توپ رفت و ایستاد، ملو اومد و توپ رو گذاشت زیر طاق دروازه، اما کمک داور آفساید دلپیرو رو گرفت !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
پاس گل دوم رو الکس داد ؟

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
آره. پست رضا رو بخون.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خوب 2 تا عکس دارم که ثابت میکنه گل ما کاملا سالم بود ولی از اونجایی که یوونتوس جزئ از فرهنگ فوتبال به حساب میاد هیچ کس حتی ملو هم اعتراض نکرد .

عکس شماره یک نشون میده که اله در افساید بود
1
تصویر

عکس شماره 2 نشون میده که اله بدون هیچ دخالتی توپ رو رها کرد و ملو به توپ ضربه زد .
2
تصویر

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
سه برد پشت سر هم پس از مدتها از يوونتوس ديدم يووه و بازيكنان اين تيم تازه دارن جون ميگيرند و بازي به بازي بازيكنان اماده تر نشون ميدند اميدوارم همين روند حفظ بشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ترکیب و نمرات بازی از دید کارشناسان ترکیب و امتیاز بازیکنان یووه بوفون 5/5 – گریگرا 6 – لگروتالیه 6 – کیه لینی 7 – صالی امیجیچ 6 – ملو 5/5 – مارکیریو 5/5 ( سیسوکو 6 ) – دچلیه 5/5 – دیه گو 6/5 ( کاندروا 6/5 ) – امائوری 5/5 – دل پیرو 6

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی