پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بولونیا 1-2 یوونتوس ( هفته بيست و پنجم سری آ ) - يادواره الفردو فونی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
58 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

تصویر

بولونیا - یوونتوس

هفته بیست و پنجم سری آ
يكشنبه 21 فبريه- 2 اسفند ماه
استاديوم بولونیا
ساعت 15 به وقت ايتاليا - 17:30 به وقت ايران

[size=13pt]

[center][size=10pt]بازی قبلی

یوونتوس 3 - 2 جنوا

لیورنو 0 - 1 بولونیا

[center]تصویر

[center][size=11pt]برای مشاهده آخرین وضعیت جدول و برنامه سایر مسابقات هفته کلیک کنید

[center][size=10pt]برای آشنایی با فابيو كاپلو کلیک کنید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
محرومی توی این بازی نداریم و به نظر میاد نیمکت تیم هم در وضعیت خیلی خوبی باشه البته به شرط اینکه توی این چند روز اتفافی نیوفته :دی: !!! ترکیب به نظر میاد همین ترکیب نیمه ی دوم مقابل اژاکس باشه و ترزگه - کامو هم گزینه های اصلی تعویض !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
کاش زاکرونی سر عقل بیاد و از دفاع چهار نفره استفاده کنه. - در این بازی کامورانزی، فابیو کاناوارو و به احتمال قوی شاید وینچنزو یاکوئینتا هم هستش. - از بولونیا فکر میکنم مارکو دیوایو مصدوم باشه. - با قدرت میریم به مصاف بولونیا.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بولونیا هم توی این بازی دی وایو - پیسانو - مدستو و لانا رو در اختیار نداره ! خیلی بعید می دونم زاک به سیستم تیمش دست بزنه ! فقط احتمال زیاد زبینا می ره روی نیمکت و کانا به ترکیب برگرده !! بوفون کیه لینی کاناوارو لگروتالیه مارکیزیو سیسوکو ملو کاسرس دیه گو دل پیرو امائوری نیمکت: منینگر - زبینا - ده چلیه - جووینکو - کامورانزی - کاندروا - ترزگه

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
حیفه دچیلیه با این امادگیه خوبش رو بازی ندیم به نظر من دچیلیه و کاسرس زمانی بازده بالا دارند که مدافع دو گوش ما باشند به نظرم مارکیزیو زیاد اماده نیست اون هافبکی که چند هفته پیش خریدیم اسمش چی بود ؟؟ اون میتونه تو این بازی جایگزین خوبی برای مارکیزیو باشه با برگشت کامو ترکیب چطوری میشه ؟؟؟

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
فكر كنم با برگشت كامو تركيب 4 دفاعه بشه.الان هم شايد به ظاهر 3 دفاعه باشه ولي مطمئنا كاسرس عقب هم خواهد رفت ولي الان فرقش اينه كه جورجو رفته چپ و كانا و لگرو هم اضافه شدند.

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
اگه با همین ترکیب بازی کنیم بهتره چون یه خورده هجومی تره میتونیم به گلهای زیاد برسیم.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
داور بازی banti هست.

تصویر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
زک : - از وقتی به یووه اومدم با هرتیمی روبرو میشیم در شرایط خوبش قرار داره، به جز لاتزیو، ما با لیورنو، جنوا و آژاکس در بهترین شرایطشون روبرو شدیم. حالا هم بلونای که در بازی های قبلش در خونه میلان و کیوو رو متوقف کرده و بیرون از خونه فیورنتینا و لیورنو روشکست داده. - کولومبا عملکرد خیلی خوبی داشته و تیمش رو خیلی خوب درک کرده و نتایج خوبی باهاشون گرفته. - من اونقدر زمان نداشتم که تیم ایده آلم رو بسازم و به تیمم فرهنگ بازی و شخصیتش رو معرفی کنم. من فقط به دنبال نتیجه هستم در حال حاضر. ولی کولومبا تیم هماهنگی داره که هم خوب بازی می کنه هم نتیجه میگیره. - پیروزی مقابل آژاکس بیشتر ازینکه تاکتیکی باشه از روی تلاش و همبستگی بازیکن ها بود و البته عملکرد انفرادی بازیکن ها در لحظات حساس. - این خصوصیت بازیکن هام رو دوست دارم، همه متحد هستند و مثل این میمونه که دستان همدیگه رو گرفته باشند و بازی کنند و همه به عنوان یک تیم بازی می کنند نه یک بازیکن. - درسته ما تونستیم نفسی بکشیم و شرایط رو بهتر کنیم، ولی هنوز هیچ کاری نکردیم. من این مفهوم رو به تیمم القا می کنم که شما تازه به محل رقابت کردن بازگشتید و کار ما تازه شروع شده. - من رویا نمی بینم، من الویت دارم. اولین الویت اینه که بهترین بازی رو از دلپیرو،امائوری، ترزگه، کامورانزی،گریگرا و.... بگیرم. یعنی همه رو به آمادگی برسونم و بعد انتخاب کنم چه کسانی باید بازی کنند. من از بازیکن های ناآماده ای که همیشه توی زمین باشند خوشم نمیاد. صحبت در مورد بازیکن های خاص : - ترزگه برای بازی 90 دقیقه آماده نیست چون خیلی وقت از شرایط بازی دور بوده، ولی می تونه لحظاتی در بازی حضور داشته باشه. - سیسوکو باید به بهترین شرایط خودش برسه، نمی گم از بازیش راضی نیستم ولی ما عادت داریم خیلی بهتر ازین ها رو ازون ببینیم. - مارکیزیو خصوصیات بازی به عنوان وینگر رو داره، ولی در این پست چون باید تحرک بیشتری داشته باشه باید با تفکر بیشتری هم بازی کنه.چون عادت نداره در این پست بازی کنه باید با فکر بیشتری حرکاتش رو انتخاب کنه و از پیش اومدن یه سری موقعیت هایی که من ازشون ناراضی بودم جلوگیری کنه. - ملو بازیکن بزرگیه و خصوصیات فوق العاده ای داره،من هنوز دارم روی اون کار می کنم تا اونا رو به اوج آمادگی برسونم و رشدشون بدم. در آخر در مورد اظهارنظر مورینیو : - من خیلی بیشتر ازون کار دارم و مشکلات دارم که بخوام به صحبت های مورینیو فکر کنم.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
اك كار درستي ميكنه كه وارد حاشيه نميشه و همين جواب ندادن به مورينيو و بي محلي بيشتر از همه مورينيو رو آتيش ميزنه چون اون دوست داره طرفش رو وارد حاشيه بكنه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
کلا هر مربی که میاد یوونتوس همینطور هست. - کلودیو رانیری ، چیرو فرارا هم همین طور بودند مورینیو، موراتی میخواهند به این شکل تمرکز تیم را از بین ببرند. و تیم و وارد حاشیه کنند. همین قدر که موجی جوابی به مورینیو داد که خوزه دهنش بسته شد کافی بود.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
گللللللللللللللل. یووه گل زد. دیگو زد. 1-0 یووه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
ایول!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! میگم مثل اینکه جووینکو و کاسرس به این بازی نرسیدند!!!!

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
گل گل گل گل گل گل گل گل گل گل گل گل گل.دیه گو دقیقه 4 :Juveflag: :Juveflag: :Juveflag:

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
جالبه آدم به نیمکت نگاه می کنه دلش به حال بولونیا می سوزه، این روزا دوست دارم کیمینتی تو راست بازی کنه ولی حسن نکنه!

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال

ایول!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

میگم مثل اینکه جووینکو و کاسرس به این بازی نرسیدند!!!!

فکر کنم جفتشون رسیدن ولی نیمکت باسه جووینکو جا نداره متاسفانه !

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
نو که بیاد به بازار کهنه میشه دل اذار.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب 20 دقیقه ی اول رو خیلی خوب بازی کردم و بعد ازون از فشار حملاتمون کم شد ولی نظم تیمی بهم نخورد. تو چند وقت اخیر تو این بازی بیشترین میزان پاسکاری صحیح رو داشتیم فکر کنم. هماهنگی تیم پیشرفت محسوسی داشته هرچند ایده آل نیست. دیگو تو اون 20 دقیقه اول خیلی فعل بود، 2 موقعیت خیلی خوب گل داشت که یکی رو گل کرد، یکی رو زد به تیر دروازه. دلپیرو هم خیلی خوب بازی می کنه، خیلی راحت، روون و مسلط.. حرکات خیلی قشنگی از الکس دیدیم توی بازی. مارکیزیو بسیار خوب بازی می کنه، خیلی بهتر از بازی قبل.ملو و دچلیه هم خوب بازی می کنند. حسن رو اصلا توی بازی ندیدیم.کاملا گم بود. 3 نفر خط دفاع هم کارهای دفاعی رو خیلی خوب انجام دادن و جز یه موقعیت دقیق 47 خطر روی دروازه نبود. منتها هنوز یکمی توی ارسال ها آسیب پذیریم ! بازی تحت کنترل یووه است. میشه یه گل دیگه زد که مطمئن باشیم.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خوب خوشبختانه تونستیم یه گل زود هنگام بزنیم و همین باعث شد یووه خیلی به بازی مسلط بشه و درصد مالکیت توپ یووه تو این بازی بسیار بالا و یووه بسیار منطقی و خوب بازی کرد ، پاس های تک ضرب بسیار دیده شد و کلا تعداد پاس های سالم یووه خیلی بالا بود ، دچلیه خیلی خوب بازی کرد در کنار مارکیزیو و بیشتر حملات یووه هم از همون سمت بود . گریگرا و حسن هم بیشتر رفع مسئولیت میکردن به خصوص حسن که تحرک بسیار کمی داشت . دل پیرو هم بسیار پر تحرک و فعال ضاهر شد و همه جای زمین دیده شد . دیگو هم به همین شکل .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
حیف که من بازی رو نمیبینم ! اما گل زدن تو دقیقه ی 5 اونم تو خونه ی حریف خیلی حال میده ! واقعا این روزها دیه گو نعمتیه !! صد البته الکس بهترین بازیکن مونه .. امیدوارم ادامه داشته باشه این روند پیروزی ها !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی