پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ليورنو 1-1 يوونتوس ( هفته بيست و سوم سری آ ) - يادواره جان چارلس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
29 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویر

ليورنو - يوونتوس

هفته بیست و سوم سری آ
شنبه 6 فبريه- 17 بهمن
استادیوم آرماندو پيكی
ساعت 20:45 به وقت ايتاليا - 23:15 به وقت ايران

[size=13pt]

[center][size=10pt]بازی قبلی

یوونتوس 1-1 لاتزيو
ميلان1-1 ليورنو

بازی بعدی

يوونتوس - جنوا
ليورنو - بولونا

[center]تصویر

[center][size=11pt]برای مشاهده آخرین وضعیت جدول و برنامه سایر مسابقات هفته کلیک کنید

[center][size=10pt]برای آشنایی با جان چارلس کلیک کنید

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
رسيديم به هفته 23 بازي سختي داريم و گرفتن سه امتياز تو استاديوم آرماندوپيكي كار دشواريه.ليورنو هم كه با ميلان در مه آتزا مساوي كرد و در بازي رفت هم خطرناك نشون داد هرچند كه اون بازي رو 2-0 برديم. ولي در مجموع بازي سختي رو پيش رو داريم و اگر هم موفق به كسب 3 امتياز نشيم ديگه كم كم بايد به طور قطع با اسكودتو خداحافظي كنيم هرچند كه الان هم زياد اميدي نداريم :Facepalm:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
این بازی من رو یاد اولین بازی یووه بعد از بازگشت به سری آ میندازه ،واقعا چه شب رویایی بود تونستیم 5 بر 1 بازی رو ببریم ،اون شب به هیچ وجه نمیتونستم همچین یووه ای رو تو ذهنم ترسیم کنم. فکرش رو میکردم راه سخت و طولانی داشته باشیم ولی به هیچ وجه به این فکر نمیکردم که از اولین گام به سری آ ضعیف تر بشیم و یووه رو انقدر بیمار ببینم .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب همه ی رسانه ها نوشتند زک شروع کرده تیم رو 3-4-3 تمرین دادن و این مسئله اینقدر پیچید که دیگه خودشم تکذیب نکرد و گفت داره تیم رو تغییر میده : - بازی با لاتزیو خیلی برای تغییر زود بود، نمی خواستم بازیکن ها رو گیج کنم. - تو این بازی ما پیشرفت داشتیم، و بازیکن ها توجیح شدند که در کجاها خوب بودند و در کجاها بد. - بازی با لیورنو نزدیکه، من برای اون بازی با بازیکن هام وارد جزییات جدیدتری میشیم. - بازی با لاتزیو ما خیلی جلو می رفتیم و بهم فشرده می شدیم، باعث می شدیم خودمون فضای خودمون رو ببندیم. - بدون توجه به نام کسانی که بازی خواهند کرد، خبرهای جدیدی در مورد شیوه ی بازی و ترکیب ما در لیورنو خواهد بود. - هدف ما بازگشت به محدوده ی لیگ قهرمانانه و با تیمی که من مقابل لاتزیو دیدم کیفیت لازم برای این کار رو داریم. - من خیلی منتظر بازیکن های مصدوم هستند، برگشتن مصدومان برای ما مسئله ی خیلی حیاتی خواهد بود.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
سيستم 3-4-3 در يووه جالبه. بايد ببينيم اين سيستم تو تيمي مثل يووه جواب ميده.با اين وضع فكر كنم بايد شاهد تغييرات زيادي باشيم كه اميدوارم مثبت باشه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
به هیچ وجه روحیاتم با 3 دفاعه جور در نمیاد ،اصلا نمیتونم یوونتوس ایتالیا رو با 3 دفاع ببینم ،اخه مگه میشه یوونتوس با 3 دفاع بازی کنه ،معمولا تیم هایی که ملی پوش زیادی دارن سیستم تیم رو با تیم ملی هماهنگ میکنن که این دقیقا برای یووه و ایتالیا صدق میکنه ،چند ماه مونده تا جام جهانی یهو خط دفاعی یووه که رکن اصلی دفاع ایتالیا هست بعد از چندین سال یهو بشه 3 دفاعه. این کار به ضرر فوتبال ایتالیا و یوونتوس هست.

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
ولي در مجموع بازي سختي رو پيش رو داريم و اگر هم موفق به كسب 3 امتياز نشيم ديگه كم كم بايد به طور قطع با اسكودتو خداحافظي كنيم هرچند كه الان هم زياد اميدي نداريم :Facepalm: [/quote] قربون روحیت موصی جون.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
منم خوشم نمیاد ولی شاید جواب داد. ولی خب اگر میخواد خیلی تهاجمی کار کنه 3-3-4.

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
منم کاملآ مخالف سه دفاع هستم,من فقط یوونتوس 2-4-4 رو دوست دارم,چون ایتالیایی بازی میکنه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
برای این بازی چند تا هافبک داریم؟ مومو که محرومه، کامو، مارکیزیو و حسن مصدوم اند. ملو مصدومه ولی گفتند احتمال زیاد می رسه. اگر بخوایم 3-4-3 بازی کنیم چطوری میشه اصلا !؟ توی خط هافبک فکر کنم ملو نفر عقب، جلوش کاندروا و دچلیه در راست و چپ. جلوترش دیگو. بعد آمائوری و دلپیرو و چه کسی می خوان جلو بازی کنند ؟ من گیج شدم.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
اگر ترکیب ۳-۴-۳ باشه احتمالا پائولوچی هم از ابتدا بازی می کنه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من یه نظری دارم که کاری ندارم درسته یا غلط چون تو بازی مشخص میشه . اگر قرار باشه با 3-4-3 بازی کنیم در اصل با 3-4-1-2 بازی میکنیم بخصوص اینکه نه تره زگه هستش و نه یاکوئینتا و تیم فقط 3 مهاجم داره که بعیده هر 3 از ابتدا بازی کنند . اما نکته اصلی اینه که اگر قرار باشه با سه مهاجم بازی کنیم اون وقت دیه گو چی میشه ؟! امکان اینکه دیه گو هم پشت اینا باشه خیلی خیلی بعید و نشدنی هستش چون اونجوری با 4 مهاجم داریم بازی میکنیم چون دیه گو ذاتاً تو فاز هجومی موفقه و کلاً تو دفاع نه چندان شرکت میکنه و نه خیلی موفقه ! اگر هم قرار باشه با دو هافبک مرکزی بازی کنیم که دیه گو باید بره کنار که دیگه نشدنی و دور از ذهنه چون تو سیستم 3 دفاعه اون دو پیستون کناری باید کارهای دفاعی رو هم انجام بدن و مدام در حال رفت و برگشت باشند . ضمن اینکه دیه گو اصلاً نه پستش اونجاست و نه توانایی بازی در اون منطقه رو داره .

با اینکه موافق سیستم 3 دفاعه نیستم ولی اگر هم قرار باشه با 3 دفاع بازی کنیم فقط یه هافبک اضافه میشه بنظرم ، یعنی 3-4-1-2 مگر اینکه زاکرونی خیلی دیگه برزیلی فکر کنه ! یعنی خیلی بعیده با سه مهاجم نوک بازی کنه و یه دیه گو رو هم پشتشون بذاره اونم با سه دفاعی و در صورتی که خیلی ها بخصوص مدافعین و خود بوفون با این سیستم آشنا نیسند و کلاً هم مشکل دفاعی داریم .

من بیشتر احساس میکنم همچین چیزی رو ببینیم اگر بخوایم با سه دفاع بازی کنیم :

بوفون

کیه لینی کاناوارو کاسرس ( لگروتالیه )

گروسو دچلیه ملو کاندروا

دیه گو

دل پیرو آمائوری

البته خیلی مهمه که ببینیم آیا کامو به بازی میرسه یا نه که البته بعیده برسه ! جووینکو هم هستش ضمن اینکه گریگرا هم میتونه کنار ملو بازی کنه .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

من یه نظری دارم که کاری ندارم درسته یا غلط چون تو بازی مشخص میشه . اگر قرار باشه با 3-4-3 بازی کنیم در اصل با 3-4-1-2 بازی میکنیم بخصوص اینکه نه تره زگه هستش و نه یاکوئینتا و تیم فقط 3 مهاجم داره که بعیده هر 3 از ابتدا بازی کنند . اما نکته اصلی اینه که اگر قرار باشه با سه مهاجم بازی کنیم اون وقت دیه گو چی میشه ؟! امکان اینکه دیه گو هم پشت اینا باشه خیلی خیلی بعید و نشدنی هستش چون اونجوری با 4 مهاجم داریم بازی میکنیم چون دیه گو ذاتاً تو فاز هجومی موفقه و کلاً تو دفاع نه چندان شرکت میکنه و نه خیلی موفقه ! اگر هم قرار باشه با دو هافبک مرکزی بازی کنیم که دیه گو باید بره کنار که دیگه نشدنی و دور از ذهنه چون تو سیستم 3 دفاعه اون دو پیستون کناری باید کارهای دفاعی رو هم انجام بدن و مدام در حال رفت و برگشت باشند . ضمن اینکه دیه گو اصلاً نه پستش اونجاست و نه توانایی بازی در اون منطقه رو داره .

با اینکه موافق سیستم 3 دفاعه نیستم ولی اگر هم قرار باشه با 3 دفاع بازی کنیم فقط یه هافبک اضافه میشه بنظرم ، یعنی 3-4-1-2 مگر اینکه زاکرونی خیلی دیگه برزیلی فکر کنه ! یعنی خیلی بعیده با سه مهاجم نوک بازی کنه و یه دیه گو رو هم پشتشون بذاره اونم با سه دفاعی و در صورتی که خیلی ها بخصوص مدافعین و خود بوفون با این سیستم آشنا نیسند و کلاً هم مشکل دفاعی داریم .

من بیشتر احساس میکنم همچین چیزی رو ببینیم اگر بخوایم با سه دفاع بازی کنیم :

بوفون

کیه لینی کاناوارو کاسرس ( لگروتالیه )

گروسو دچلیه ملو کاندروا

دیه گو

دل پیرو آمائوری

البته خیلی مهمه که ببینیم آیا کامو به بازی میرسه یا نه که البته بعیده برسه ! جووینکو هم هستش ضمن اینکه گریگرا هم میتونه کنار ملو بازی کنه .

الان رسانه ها گزارشاتی از تمرینات یووه منشتر کردند که شکل بازی همینه که گفتی، ولی گفته شده طبق تمرینات اینطوری خواهد بود :

بوفون

کیه لینی کاناوارو لگروتالیه

دچلیه کاندروا ملو کاسرس

دیه گو

دل پیرو آمائوری

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اگه زاک جو نگیرتش و به قول بابک دیگه خیلی برزیلی فکر نکنه ،این سیستم یه کم قابل حضم تره چون با وجود کاسرس و دچلیه به عنوان دو پیستون چپ و راست یووه در موقع دفاع به سیستم 5.3.2 تغییر تاکتیک میده ،ولی یه بدی این سیستم داره اون هم اینکه یووه عملا با این دو تا پیستون در حالت هجومی بیشتر باید رو به سانتر کردن بیاره که به نظر من اصلا بدرد نمیخوره.مگر اینکه بتونه با حضور دیگو به بازی عمق بده و بیشتر عمق دفاع حریف رو هدف قرار بده همون کاری که تو بازی با لاتزیو کرد .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
شما فکر میکنید با دفاع 3 نفره به مشکل بر بخوریم ؟ از نظر من ممکنه به مشکل بخوریم ! هرچند که من موفق نشدم بازی با لازیو رو ببینم و نمیدونم سیستم دفاعی زاکه رونی دقیقا چجوری کار کرده .. و یه سوال دیگه ! مومو سیسوکو محرومه یا مصدوم و یا هیچ کدوم ؟ چون تو 2 تا ترکیب بالا نبود !

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
احتمال داره که یوونتوس با سیستم جدید زیاده چون زاکه رونی در گفتگویی که با کاناوارو و بوفون داشته از اونها خواسته نظرشون رو در مورد ضعف های دفاعی اعلام کنند ، بنظرمن زاکه رونی با موافقت بازیکنان بازی با سیستم 3-4-3 رو انتخاب کرده ، بهترین سیستم رو رضا گذاشت که رسانه های ایتالیا هم اونرو منتشر کردند الان در یک سایت دیدم که این سیستم رو بررسی کردند : با این سیستم سه مدافع تمرکز بیشتری برروی کارهای دفاعی خواهند داشت ، این سیستم توان بازی در عمق و جناحین رو از حریف خواهد گرفت و در هنگام از دست دادن توپ به 5-3-2 و در هنگام بدست آوردن توپ به 3-2-3-2 تغییر پیدا میکنه ، در این سیستم مهمترین نقش رو دو هافبک کناری ( دچلیه و کاسرس ) ایفا می کنند که در هنگام از دست دادن توپ بعنوان مدافع و در هنگام بدست آوردن توپ بعنوان هافبک بازی میکنند ، در خط میانی دو هافبک میانی همان وضایف سیستم 4-4-2 را بر عهده خواهند داشت ، دیگو نیز در این سیستم نسبت به سیستم قبلی به جناحین تمایل زیادی خواهد داشت . بصیر جان سیسوکو محروم هست البته گریگرا هم محرومه .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
دوستان این طور که بوش میاد یووه قطعا با این ترکیب مقابل لیورنو حاضر میشه،دقیقا همون چیزی حدس میزدیم.

تصویر

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
مگه کارت قرمز مستقیم دو جلسه محرومیت نداره؟ بوفون چرا تو لاین آپه؟ :whaat:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
من همیشه دوست داشتم یووه با این سیستمی که رضا گذاشت بازی کنه کلا به این سیستم خیلی علاقه دارم ولی با توجه به مهره هایی که الان تیم داره فکر نمیکنم برای تیم کنونی مناسب باشه و جواب بده. ضمن اینکه الان با سه دفاع بازی کردن یوونتوس خیلی خطرناکه چون مشخصه که یووه تو کارهای دفاعی هنوز مشکلات زیادی داره این نکته از گلهایی این فصل خوردیم کاملا معلومه.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

مگه کارت قرمز مستقیم دو جلسه محرومیت نداره؟ بوفون چرا تو لاین آپه؟ :whaat:

کمیته داوران بعضی مواقع خودش تصمیم میگیره که یک جلسه محروم باشه یا دو جلسه ،مثلا اسنایدر بازی با میلان اخراج شد دو جلسه محروم شد ولی بوفون یکجلسه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی