پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اینتر 2-1 یوونتوس ( مرحله 1/4 کوپا ایتالیا ) - یادواره آمبرتو آنیلی

- - - - -

 • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
161 پاسخ برای این موضوع

#41
J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

  مدیرکل فروم - amir_juvei

 • اعضا
 • 10637 ارسال
بابا چقدر پشت هم اين داماتو رو ميذارن!!!واقعا داور احمقيه!!! اسم اين بشر رو ميشنوم حالم بد ميشه

#42
Babak

Babak

  سمبل یوونتوس

 • اعضا
 • 6684 ارسال
جاي كامو تو اين بازي خاليه ! دو كوپاي پيارسال كه اخراج شد همچين پله رو زد كه چسبيد روي چمن ! كلاً كامو هميشه جلوي اينتر خوب بوده و خيلي جاي اون و تره زگل خاليه .

#43
ALEX 10

ALEX 10

  هوادار یوونتوس

 • اعضا
 • 435 ارسال
امیدوارم فردا روز درخشش همه ی یباره های یووه باشیم.

#44
Juventus FC

Juventus FC

  بازیکن اصلی یوونتوس

 • اعضا
 • 6360 ارسال
 • LocationEsfahan
امروز اینتر آخرین تمرینش را قبل از دربی ایتالیا انجام داد و پس از ان مورینیو در آپیانو جنتیله به کنفرانس خبری رفت و اخبار حاکی از آن هست که مثل اینکه مورینیو از فرارا هم دفاع کرده یه همچین چیزی. در این بازی چون اینتر در بازی بعدش در سری آ لوسیو و اشنایدر را به دلیل محرومیت در اختیار نداره پس ٪100 این دو از ابتدا در ترکیب تیمشون قرار خواهد گرفت.

#45
GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

  مدیرکل دوست داشتنی

 • ادمین
 • 18496 ارسال


امیدوارم یک رکورد دیگه ثبت نشه !


#46
mostafa-juve

mostafa-juve

  بازیکن ذخیره یوونتوس

 • اعضا
 • 1772 ارسال
واقعا بازي سختي داريم.اميدوارم مثل بازي هاي قبلي نشه

#47
Juventus FC

Juventus FC

  بازیکن اصلی یوونتوس

 • اعضا
 • 6360 ارسال
 • LocationEsfahan
این بازی چون حذفی هست احتمال اینکه در حین بازی پنالتی به نفع تیمی گرفته بشه خیلی زیاد هست باید مدافعین خیلی حواسشون جمع باشه. این بازی ممکن به پنالتی هم کشیده بشه. چیرو فرارا باید روی ضربات پنالتی با بازیکنان کار کرده باشه بوفون هم باید روی این جور ضربات کار کنه البته من میگم اگر بازی به پنالتی کشیده شد کیمنتی یا منینگر به جای بوفون به بازی بیاد چون اون دو تا خیلی بهتر از بوفون پنالتی میگیرن. مخصوصا کیمنتی که خوب پنالتی میگیره. این بازی خورده به اوج بحران یوونتوس و اوج آمادگی اینتر،برای یوونتوس بازی مرگ و زندگی به حساب میاد هیجان بالاست و احتمال اینکه جنگ روانی پیش بیاد خیلی زیاد هست بازیکنان مخصوصا فلیپه ملو ، سیسوکو باید حواسشون و جمع کنند که الکی کارت نگیرند و الکی کاری نکنند که اخراج بشوند ، در شرایطی که یکی از تیم ما اخراج بشه حفظ نتیجه یا گل زدن خیلی مشکل میشه. به اعتقاد من اگر قرار باشه این بازی را یوونتوس ببره احتمالا یک هیچ میبره.

#48
Babak

Babak

  سمبل یوونتوس

 • اعضا
 • 6684 ارسال
فاجعه کماکان ادامه داره ! آله به بازی نرسید ! حمیدزیچ هم که باز مصدوم شد ! فرارا که هیچی ، لیپی و کاپلو و تراپاتونی هم نمیتونن با این یووه بهتر از این نتیجه بگیرن !

Buffon
Chiellini
Felipe Melo
Cannavaro
Grosso
Amauri
Chimenti
Manninger
Zebina
Grygera
Sissoko
Candreva
Paolucci
Diego
De Ceglie
Yago
Legrottaglie
Giandonato
Marrone
Boniperti#49
J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

  مدیرکل فروم - amir_juvei

 • اعضا
 • 10637 ارسال
خوبه حالا چيرو به 4-3-3 معتقد نيست!!! وگرنه ... بدبختانه كاسرس هم نيست!!! گروسو هم كه رسما تعطيل! خدا رو شاكرم كه جاي چيرو نيستم!!! و البته باز هم بايد 90 دقيقه به بدترين شكل ممكن،شكنجه ي روحي رواني بشيم توسط آمائوري!!! فقط اميدوارم پائولوچي هر چي داره بذاره تو اين بازي!

#50
مسعود

مسعود

  بازیکن اصلی یوونتوس

 • اعضا
 • 3178 ارسال
این بازی رو اگر باختیم دیگه نباید چیرو رو مقصر بدونیم چون باخت کم گل با این نفرات هم معجزه میخواد ولی یک حسی دارم که بهم میگه این بازی رو میبریم ............... بنظرمن چیرو با این سیستم بازی میکنه : بوفون گروسو کیه لینی کاناوارو گریگرا سیسوکو ملو کاندروا دیگو آماوری نمیدونم ، خدا بهمون رحم کنه چیرو هم گفته : من تا به حال خبری مبنی بر اخراج از طرف مدیران نشنیدم و با اعتماد بنفس و حرفه ای گری کامل به سن سیرو خواهم رفت .

#51
erfan

erfan

  بازیکن اصلی یوونتوس

 • اعضا
 • 6030 ارسال
من نمی دونم مت باید چند درصد امید داشته باشیم یووه این بازی رو ببره ؟؟؟؟؟ با کدام دلیل می تونیم فکر کنیم که یووه شانس برد داره توی این بازی ؟؟؟ نمی خوام نامید باشم !! اما ما 11 بازیکن سالم هم نداریم !!! مورینیو هم که توی خونه بباز نیست !!! الکس و کامو و غیرتشون هم که نیستند !!! بازی هم که توی اینتره !! هواداران هم که محرومند !!! یووه هم که توی بحرانه !! فرارا را هم که در معرض اخراجه !!! من واقعا دیگه فرارا رو هم جز این یوونتوی ضربه خورده می دونم !!! یوونتوسی که بزرگ ترین ضربه رو مدیران بهش زدند !!! فرارا هم مثل سایر بازیکنان با ضعف این مدیریان این فصل نابود شد !!!

#52
Reza

Reza

  دو آتيشه يووه

 • اعضا
 • 15587 ارسال
فرارا : - این باشگاه هیچوقت نمی تونه من رو ناراحت کنه، اگر کسی بیاد به من بگه شما باید کنار بری، نه ناراحت می شم و نه از کسی دلخور می شوم و واکنش خوبی نشون خواهم داد.این باشگاه 20 ساله با من رفتار خوبی داشته و هیچ بدی ازش ندیدم پس مشکلی با برکنار شدن ندارم. - اما تا الان از من خواسته شده ادامه بدم و کسی از من نخواسته استعفا بدم. من هم تمام تمرکز و تلاش و حواسم به حل کردن مشکلاته و سعی می کنم با همون اشتیاقی که در زمان بازی گری در یووه داشتم الان هم کارم رو انجام بدم. - این از شجاعت نیست که من هنوزم به کنفراس ها میام، وظیفه ی منه. من باید نقد ها رو بپذیرم باید سرزنش ها رو بپذیرم همونطور که در روزهای خوب تحسین ها رو پذیرفتم. - بهرحال حتی اگر برکنار بشم ناراحت نمیشم، من بهترین روزهای زندگیم رو در این باشگاه می گذرونم و براش احترام زیادی قائلم پس اینقدر سعی نکنید جوری سوال کنید که من چیز بدی راجب باشگاه و مدیران بگم. - احساس هم نمی کنم که باید حمایت بیشتری از من بشه از طرف مدیریت، با این نتایجی که من دارم میگیرم حتی اگر موجی مدیر بود هم کسی نمی تونست ازم دفاع کنه. - یوونتوس تا به امروز همه کار برای من کرده، در این 20 سال بهترین رفتار رو با من داشته و تنها کاری که نتوسته برای من کنه اینه که کاری کنه تا خوشگل تر بشم !! - اگر احساس می کردم بازیکن ها و مدیرها من رو نمی خوان خیلی زود استعفا می کردم، ولی الان همه سعی می کنند کمک ام کنند و تلاش می کنند در سمت من قرار گرفتند و منم دلم می خواد شرایط رو تغییر بدم. - من خیلی سخت دارم تلاش می کنم، ولی شاید کافی نیست، باید خیلی سخت تر و سخت تر تلاش کنم تا بتونم اوضاع رو درست کنم. - اینتر الان بهترین تیم ایتالیاست و تیمیه که اگر کسی می خواد موفق بشه باید از سدش بگذره، ما هم فردا برای همین کار به زمین خواهیم رفت. درضمن مورینیو هم از فرارا دفاع کرده و گفته : توی کشور شما اگر یه مربی بتونه فصلش رو تمام کنه نه فقط باید گفت مربیه خوبیه، بلکه باید گفت یه قهرمانه ! به اطرافتون نگاه کنید ببینید چند تا مربی تا اینجای فصل اخراج شدند ؟ به چندتاشون فرصت کافی داده شده ؟ فکر می کنم فقط 4-5 مربی ثابت داشتیم که کسایی بودند که چند ساله روی تیمشون کار کردند مثل پراندلی و گاسپرینی و الگری. شاید اسم چند نفر رو یادم رفته باشه. هر مربی بهرحال باید روزهای خوب و بد رو سپری کنه، ولی یه سری مربی های دیگه هستند که باید بدترین شرایط ممکن رو تحمل کنند. فرارا در حال تجربه ی چنین حالتیه و شرایط خوبی اطرافش نیست.

#53
Babak

Babak

  سمبل یوونتوس

 • اعضا
 • 6684 ارسال
برای این بازی فقط 3 مهاجم داریم ، یکی آمائوری که خسته کننده و ناامید کننده بازی میکنه ، دومی پالوچی که تازه به تیم اومده و نمیشه خیلی روش حساب کرد و سومی هم بونی پرتی که برای اولین بار به تیم اصلی اومده و جای ایموبیله مصدوم رو گرفته . دیگه خودتون حساب کنید که چه اوضاعی داریم ! احتمال داره که با 4-4-1-1 بازی کنیم و دچلیه در مرکز خط میانی باشه .

#54
Drughi

Drughi

  ستاره یوونتوس

 • اعضا
 • 9091 ارسال

برای این بازی فقط 3 مهاجم داریم ، یکی آمائوری که خسته کننده و ناامید کننده بازی میکنه ، دومی پالوچی که تازه به تیم اومده و نمیشه خیلی روش حساب کرد و سومی هم بونی پرتی که برای اولین بار به تیم اصلی اومده و جای ایموبیله مصدوم رو گرفته .

دیگه خودتون حساب کنید که چه اوضاعی داریم !

احتمال داره که با 4-4-1-1 بازی کنیم و دچلیه در مرکز خط میانی باشه .


بابک این بونی پرتی نسبتی با بونی پرتی اسطوره داره؟

#55
Reza

Reza

  دو آتيشه يووه

 • اعضا
 • 15587 ارسال
پسرشه ! فوتبال-ایتالیا هم در مورد یووه تیتر زده : موج جدید مصدومیت در یووه !

#56
ehsan-alex

ehsan-alex

  ستاره یوونتوس

 • اعضا
 • 7231 ارسال
اگر با اختلاف 3 تا ببازیم باید کلامونو بندازیم هوا.... این پرنده شوم کی میخواد از بالای اسمون تورین بره؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! وای خدا... نبودن الکس یعنی فاجعه

#57
مسعود

مسعود

  بازیکن اصلی یوونتوس

 • اعضا
 • 3178 ارسال
تصویر تصویر

مرحله ی یک چهارم جام حذفی ( کوپا ایتالیا ) ..... پنجشنبه 28/1/2010 ساعت 23:15 بوقت ایران

ورزشگاه :

تصویر

تاسیس : 1925 ..... ظرفیت : 80000 نفر

تصویر


با مربی جوان خود روزهای بسیار بدی را میگذراند و هواداران از فتح اسکودتو ناامید شدن ، یوونتوس فردا محکوم به برد است نه بخاطر ابقای چیرو بلکه برای ابقای امید در دل هواداران بیانکونری که روزهای سیاهی را تجربه میکنند ، بانوی پیر در صورت قهرمانی در کوپا به اولین ستاره ی نقره ای دست خواهد یافت هرچند که هواداران انتضار سومین ستاره ی طلایی را میکشند ولی نقش بستن ستاره ی نقره ای نیز راضی کننده خواهد بود بویژه آنکه تیم رم نیز با 9 قهرمانی شانه به شانه ی یوونتوس حرکت میکند ، هواداران یوونتوس در این بازی از حضور در ورزشگاه محروم هستند و خبر بد دیگر برای هواداران تعداد زیاد غایبان این تیم است بطوریکه کلینیک پزشکی باشگاه از تمرینات این تیم بزرگ شلوغ تر است در این بازی بنظر میرسد که همه چیز دست به دست هم داده است تا یوونتوس را از پا درآورد .

غایبان یوونتوس : دلپیرو ، تره زگه ، یاکوینتا ، مارکیزیو ، کامورانزی ، پولسن ، حمیدزیچ ، کاسرس

تصویر


پس از برد در دربی بزرگ میلان روزهای درخشان خود را از سر گرفتند و با تمام نیرو به این بازی خواهند آمد ، ساموئل اتوئو نیز به تیم ملحق شده است و توسط مورینیو به این بازی دعوت شده است ، موراتی مالک اینتر در گفتگویی از مورینیو خواست که یوونتوس را به بدترین شکل ممکن شکست دهد و از فرصت بدست آمده نهایت استفاده را ببرد ، مورینیو در نشست خبری پیش از بازی از چیرو فرارا حمایت کرد و بطور غیر مستقیم مدیریت باشگاه را مقصر اصلی این ماجرا خواند : مربیان ایتالیایی تنها به اخراج نشدن فکر میکنند نه چیز دیگر ، مربیان ایتالیایی تفکرات بسیار خوبی دارند ولی قربانی عدم تفکر مدیران می شوند ، در مورد بازی نیز گفت : یوونتوس تیم بزرگیست و امکانات خوبی دارد و در این بازی نباید گول 16 امتیاز فاصله ی لیگ را بخوریم .

نگاهی به گذشته ی دو تیم :

تا کنون دو تیم 212 بار به مصاف هم رفته اند که یوونتوس 95 برد ، 52 مساوی و 65 باخت بدست آورده است ..... یوونتوس 306 گل بثمر رسانده و 266 گل نیز دریافت کرده است.

#58
juventus1996

juventus1996

  هوادار یوونتوس

 • اعضا
 • 433 ارسال
الکس به بازی با لاتزیو که میرسه؟

#59
Babak

Babak

  سمبل یوونتوس

 • اعضا
 • 6684 ارسال
منطقی ترین سیستم و ترکیب بنظرم اینه :

آمائوری


دیه گو


کاندروا سیسوکو ملو دچلیه


گریگرا ( زبینا ) کاناوارو کیه لینی گروسو


بوفون


بنظرم نباید کاملاً دست تیم در خط حمله و گزینه های تعویض خالی بشه . اگر 4-4-1-1 بازی کنیم با توجه به آزادی عمل دیه گو میشه خیلی امیدوار بود و البته میشه به حرکات لب خط گروسو و دچلیه دل بست . یه خوبی دیگه این سیستم اینه که ملو و سیسوکو دقیقاً کنار هم هستند هرچند کلاً خیلی در این فصل کنار هم بازی نکردن ! اینجوری حداقل یه گزینه هجومی مثل پالوچی رو روی نیمکت خواهیم داشت تا حداقل بشه به تعویض ها هم دل بست ! ولی این روش یه مشکلی بوجود میاره ، اگر قرار باشه دفاع کنیم قطعاً اینتر پتانسیل تهدید کردن ما رو داره چون تیمیه که ثابت کرده تیمی نباید جلوش دفاع کنه چون به سرنوشت سیه نا و باری دچار میشه !

ضمن اینکه باید مراقب نه تنها اشنایدر و شوتهای از راه دورش باشیم ، بلکه باید جلوی حرکات پاندف گرفته بشه . کلاً اینتر خیلی شوت زن داره و ما هم خیلی گل از روی شوت از راه دور خوردیم !

#60
Hossein Salehi

Hossein Salehi

  مدیرکل فروم

 • ادمین
 • 15849 ارسال

الکس به بازی با لاتزیو که میرسه؟


نه ! به دلیل مشکل از ناحیه معده نم تونه بازی کنه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی