پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنتونیو کاندروا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
101 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یوونتوس خیلی به جذب آنتونیو کاندروا نزدیک شده، یه نظرسنجی در موردش می زارم اگر به یووه اومد منتقلش می کنیم به انجمن بازیکنان، اگر نیومد که میره آرشیو. آنتونیو کاندروا، 22 سالشه و 180 سانتی متر قدشه. کاندروا بازیش رو در تیم سری بی ترنانا شروع کرد ولی زیاد بهش بازی نرسید، وقتی این تیم به سری سی رفت کاندروا فرصت بازی بیشتری پیدا کرد و خیل زود توجه استعداد یاب ها رو جلب کرد و اودینزه اون رو به خدمت گرفت.در اودینزه فرصت زیادی بهش داده نشد، برای همین به لیورنو که در سری بی بود قرض داده شد. با این تیم نمایش خیلی خوبی داشت و کمک کرد به سری آ برگردند. این فصل هم قرارداد قرضیش تمدید شد و در لیورنو موند و اینقدر درخشید تا لیپی به تیم ملی دعوتش کرد و تا الان 2 تا بازی ملی داشته. قبل ازون هم بازیکن تقریبا ثابتی برای همه ی رده های سنی تیم ملی ایتالیا بوده.در المپیک 2008 و یورو2009 برای تیم ملی زیر21 ساله های ایتالیا بازی کرده. برای تیم ملی زیر 18 سال 6 بازی کرده،زیر 19 سال 9 بازی، زیر 20 سال 10 بازی، در تیم المپیک 2008 هم 6 بازی کرد.در زیر 21 سال 8 بازی کرد و با این تیم تا نیمه نهایی یورو2009 رفت و حالا 22 سالشه و 2 بازی ملی داره. از لحاظ پست بازی، کاندروا یه آچار فرانسه است که در همه ی پست های خط هافبک می تونه بازی کنه. پشت مهاجم، راست یا چپ به عنوان وینگر،در مرکز و حتی در پست های دفاعی تر هافبک بازی کرده. گفته میشه یوونتوس اون رو برای جانشینی کامورانزی و بازی در راست خواهد گرفت. علاقه به زدن شوت از راه دور داره، از لحاظ بدنی قویه و مثل اکثر بازیکن های جوان از لحاظ فیزیکی کم نمیاره. در خبرها 3 احتمال برای اومدنش به یووه گفته شده،ازونجایی که قیمیت این بازیکن حدود 15 میلیون برآورد شده اگر یووه نخواد اون رو بخره که گفته میشه یوونتوس نمی خواد اینکار رو کنه، یا باید با 0.5 میلیون اون رو قرضی بگیره و با حق خرید (15 میلیونی) در پایان فصل. یا ا&#16

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
تو وضعيت مصدومان يه بازيكن معمولي هم بياد يووه بازي كنه خوبه چه برسه به كسي كه ليپي هم بهش نظر داشته باشه

ويرايش::

البته يه نكته اي كه هستش گزينه ها يه جوريه يعني من به گزينه 1 راي دادم اما كامل قبولش ندارم :no:

خرید هوشمندانه ای است و و برای یووه مفید خواهد بود ::: خوب هستش و ميتونه مفيد باشه اما هوشمندانه نيست

البته اگه مصدوم نشه !!!

اينم نكته اي هستش :دی:

يوونتوس بايد به جاي تست پزشكي يكي دوتا چوب دستِ دونفر بده بزنن ببينن اگه مصدوم نشد بعد بگيرن :دی:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
البته اگه مصدوم نشه !!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بزرگترین نکته بازی آنتونیو همینه که چند پسته هستش . یعنی با خرید یه بازیکن میتونیم یک جانشین جوان و ملی پوش برای دیه گو ، کامو و مارکیزیو و حتی ملو و سیسوکو داشته باشیم . تو بازی جلوی سوئد برای این چهره برتر زمین بودش که کلاً یه جا بند نبود ! حتی جلوی هلند هم خیلی جا عوض میکرد و مدام تو زمین میچرخید . ولی با توجه به آمارش میشه این برداشت رو از بازیش کرد که کلاً هافبک تهاجمی خوبی هستش و باید مثل دیه گو تو زمین آزاد باشه . در کل من پیش بینی میکنم اگر بیاد از چند نظر خوب هستش و از یه نظر بد ! از این لحاظ خوبه که یه بازیکن جوان دیگه به جوانان اما سرشناس و خوب تیم مثل کاسرس ، دیه گو ، جووینکو ، کیه لینی ، دچلیه و سیسوکو اضافه میشه ولی یه مشکلی که هستش اینه که احتمالاً با اومدنش باعث میشه تعداد ملی پوشهای ایتالیایی یووه ریزش کنه ! یعنی اینکه برای جام جهانی دیگه خیلی احتمالش کمه که لیپی 9-10 بازیکن از یووه به تیم ملی دعوت کنه و احتمالاً شاهد تغییراتی خواهیم بود . البته این در حد پیش بینی هستش و شاید هم این اتفاق نیفته ولی احتمال افتادنش بیشتره ! کلاً یه رقابت بالا برای ملی پوشان ایتالیایی پیش میاره .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
گاتزتا نوشته توافقات حاصل شده (معمولا گاتزتا این اخبار رو با درصد صحت بالایی درست میگه) گاتزتا گفته : کاندروا تا آخر فصل با 500 هزار یورو به صورت قرضی به یوونتوس میاد، و یوونتوس در پایان فصل حق خرید نصف مالکیتش رو با 7 میلیون خواهد داشت. ازین 500 هزار یورو 300 هزار تاش رو به لیورنو می دند.گاتزتا نوشته اگر مشکلی پیش نیاد کاندروا سر تمرینات امروز یووه شرکت خواهد کرد. کوریره نوشته کاندروا در بازی با رم بازی خواهد کرد. توتو اسپورت هم تیتر زده : Candreva - YES

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
سایت معتبر Football-Italia هم تیتر زده : Juve agree price for Candreva . اونم به نقل از Gazzetta dello Sport همینهایی رو نوشته که رضا هم گفت . در کل دیگه یوونتوسی هستش و باید منتظر اعلام رسمی Juventus.com باشیم .

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
خب پس با توجه به اخبار بالا باید به چشم یک گزینه قطعی به این سینیور کاندورا نگاه کنیم .
از نظر من این بازیکن سن مناسبی داره که در کنار انعطاف پذیری و قابلیت بازیش در نقاط گوناگون زمین مهم ترین نکات مثبت قابل ذکرش برای مایی که پیداست خیلی در بحر بازی های این فصلش نبودیم هستند .
امار پاسوریش در سری آ با توجه به تجربه کم نیم فصلی حضورش در بالاترین سطح لیگ کاملا قابل قبوله و توجیه خوبی برای علاقه یووه به جذب این بازیکن به حساب میاد .
اینطور که پیداست بازیکن پویا و دونده و سریعیه که نقاط مختلف زمین را پوشش میده و خب ما هم با توجه به مصدومیت نوبتی هافبک هایمان به بازیکنی که بتوانیم در قسمتهای مختلف زمین به بازی بگیریمش نیاز داریم و اگر این سیکل مصدومیت ها ادامه داشته باشه میشه اطمینان داشت که بازی های زیادی در این مدت بهش میرسه ( البته اگر این شرایط دامنگیر خودش نشه )

ولی یه مشکلی که هستش اینه که احتمالاً با اومدنش باعث میشه تعداد ملی پوشهای ایتالیایی یووه ریزش کنه ! یعنی اینکه برای جام جهانی دیگه خیلی احتمالش کمه که لیپی 9-10 بازیکن از یووه به تیم ملی دعوت کنه و احتمالاً شاهد تغییراتی خواهیم بود . البته این در حد پیش بینی هستش و شاید هم این اتفاق نیفته ولی احتمال افتادنش بیشتره ! کلاً یه رقابت بالا برای ملی پوشان ایتالیایی پیش میاره .

صحبت شما را قبول دارم اما به شدت از ایجاد یک رقابت جدید بین این بازیکنان استقبال میکنم .کاندورا اونطور که خودتون گفتید پست اصلیش هافبک هجومیه و این پست هم الان نقطه ضعف آتزورییه که بعد از توتی بازیکن مناسبی برای قرار دادن در پشت زوج مهاجم نداشته . من از اینکه این بازیکن به یووه بیاد و موفق به جا انداختن خودش و متعاقب اون ستاره شدنش بشه و در نهایت بلیط آفریقای جنوبی را بگیره خیلی استقبال میکنم . ولی به طور کلی بازی در یووه ....در نیم فصل مانده به جام جهانی.....برای بازیکنی که جدیدا مورد توجه کادر فنی آتزوری قرار گرفته یک ریسکه . اون الان در یک تیم سطح پایین لیگ جایگاه ثابتی داره و علی رقم همه مصدومیت های سریالی بازیکنان ما باید جنگ در جبهه جدیدی را با شدت هر چه تمام تر آغاز کنه تا موفق بشه خودشو در شرایطی که مناسب حظور در لیست نهایی آتزوری باشه نگه داره .
احتمال داره که نتواند خودشو به یک بازیکن کلیدی و اثر گذار تبدیل کند و شانسی را که این اواخر برای ملی پوش شدن به دست آورده تا مقدماتی های یورو 2012 از دست بدهد .
و ممکنه بتواند در این دوره افت هافبک های یووه از موقعیت پیش آمده استفاده کند و با درخشش در یک تیم به مراتب سطح بالاتر از لیوورنو گوشه چشمی هم به ترکیب 11 نفره آتزوری داشته باشد .
اگر این اولی رخ بدهد ( که چندان هم دور از ذهن نیست ) که هیچ ! و من به عنوان یک طرفدار حد اقل امیدوار خواهم بود که بازیکن جوان و با استعدادی به تیم محبوبم اضافه شده که در صورت تلاش و ممارست خودش شانس زیادی برای رشد به عنوان یک هافبک با کیفیت را خواهد داشت و فکر میکنم قرار گرفتن در فضای یک تیم سطح بالا ولو اینکه با شدت گرفتن رقابت برای حظور در ترکیب همراه باشه برایش خیلی سازنده تر خواهد بود تا فیکس بودن پی در پی در یک تیم ضعیف و مستعد سقوط .
و اگر مورد دومی رخ بدهد به شخصه حظور او در جام جهانی را به سهمیه هایی از قبیل گروسو ( در شرایط فعلی ) یا حظور احتمالی لگرو ( هر چند حظور روی نیمکت ) ترجیح میدم .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تو یوونتوز دیدم بین صحبت ها در مورد کاندروا می گفتند بازی مقابل میلان خیلی درخشیده و خصوصا 5 شوت از راه دور زده که همه توی چهارچوب بودند.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
تو یوونتوز که بچه ها خیلی روش حساب باز کردند از الان، تقریبا همه گذاشتنش تو ترکیب واسه بازی با رم!! اگه طی همین دو سه روز رسمی شه و به تیم ملحق شه، به نظر منم می شه مقابل رم بهش بازی داد، ولی چیزی که مسلمه اینه که نباید فیکس بازی کنه، زمان می بره هماهنگیش با تیم... من خودم خیلی رو نحوه ی بازی کردنش فوکوس نکردم خیلی تا حالا، ولی با توجه به چیزایی که خوندم، به نظرم می تونه مفید باشه. خصوصا که آمار مصدومیت تو یووه خیلی بیش از حد رفته بالا. کامو مثلا به ازای هر 1 بازی ای که می کنه، تا 3 هفته مصدومه معمولا! حضور یه ذخیره ی مطمئن خیلی مهمه. هافبک وسطامون خیلی این مشکل مصدومیت رو ندارند، و اگرم داشته باشند، هیچ وقت به مشکل کمبود بازیکن نخوردیم تو اون پست، چون اگه سیسوکو مصدوم بوده، امثال پولسن،ملو و تیاگو بودند ولی اولا با توجه به جدا شدن تیاگو،یه ذخیره ی آماده ی دیگه می خوایم. دوم، هافبک وسطامون خیلی تو این فصل فراز و نشیب داشتند. این رو فرم نبودنا خیلی آزار دهنده شده. حتی سیسوکویی که انقدر پارسال درخشان کار می کرد، امسال از نظر من افت قابل توجهی داشت. ملو هم که... خیلی خوبه که یه چنین بازیکنی باشه تو تیم که بتونه تو هر پست خط میانی که نیازه بازی کنه، ضمن این که با توجه به این ویژگیش، می تونه تو زمین،سیال باشه و جابه جا شه... آمار پاس های سالمش، و پاس گل هایی که داده، حالا الان که نه، ولی وقتی دو مهاجم فرصت طلبمون یعنی یاکی و ترز برگردند،هم می تونه به نفعمون باشه. سن و سال مناسبی هم داره و جای پیشرفت داره، مخصوصا اگه کنار بازیکنای بزرگ بازی کنه و بدونه که ذخیره ی کاموئه... در کل از نظر من مهره ی خوبیه، ولی بهترین انتخاب نیست!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اگه هیچ کاندروا هیچ حرکت مثبت هم نداشته باشه ، حداقل کاری که میتونه برامون بکنه شوت زنی از فواصله !! متاسفانه بعد از رفتن ندود (و حتی فصول آخر ندود) ما یه شوت زن و چهارچوب شناس درست حسابی نداشتیم !!! کامو دقیق میزنه اما قدرت نداره ، مومو ظرافت خاصی نداره شوت هاش ! دیه گو شوت های بدی نمیزنه ، اما فرصت شوت زنی کمی بهش میرسه و یا اینکه اصلا این وظیفه رو بهش ندادن ... جیووینکو هم شوت هاش معمولا خیلی دقیق نیست و امید مون تا حدودی به مارکیسیو هست که در آینده شوت زن خوب و بهتری بشه .. اما موضوع پستش ، هرچی با خودم کلنجار رفتم که کجا بازی کنه که هیچ بازیکن دیگه ای سوخت نره به نتیجه ای نرسیدم !! اگه پشت دیه گو باشه پس مومو کجا باشه ؟؟؟ اگه بال راست باشه پس کامورانزی بره رو نیمکت ؟ سمت چپ هم فکر نکنم خوب بتونه بازی کنه !! جای دیه گو دوباره اوج گرفته هم که نمیشه بزاریمش !!! شاید برای بازیهای اول بهتره به عنوان یه یاز ذخیره تو پست های مختلف تست بخوره !!! البته به نظرم بهتره از هافبک راست و چپ شروع کنیم خیلی دوست دارم طوری باشه که ملو رو از ترکیب خارج کنه به هر نحوی که شده !! ;D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ما اونقدر مصدوم داریم که اصلاً نیازی نیست کسی رو از ترکیب کنار بزنه ! همیشه بطور اتوماتیک یکی-دوتا هافبک نداریم ! بعد اینکه چیرو کلاً به سیستم چرخشی علاقه داره و قطعاً حتی اگر همه هافبک ها هم آماده بشند ( که تا 40 روز آینده این اتفاق نخواهد افتاد ) ، از سیستم چرخشی استفاده میکنه .

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
به نظر من خريد خوب و بجايي هست و بازيكن آينده داريه.ميتونه در ادامه مفيد باشه در كل به نظر من جذب بازيكنان جوان و آينده دار بهتر از بازيكنان پر اسم و رسم و سالخورده است

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
منم فکر میکنم خرید خوبیه با این وضعی که یووه داره و همه هی مصدوم و محروم میشن خریدن یه بازیکن چند پسته خیلی مفید میتونه باشه!مثل آچار فرانسه!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
نلسو ریچی مدیر ورزشی لیورنو در مورد انتقال کاندروا به یوونتوس گفت : این انتقال به سرعت در حال انجام است و در صورتیکه اینگونه ادامه پیدا کند میتوان گفت که امروز به اتمام خواهد رسید ، اودینزه و یوونتوس بر سر این انتقال به توافق رسیدند و لیورنو نیز در ازای دریافت 300 هزار یورو از 500 هزار یوروی پرداختی یووه با این انتقال موافقت کرده است .

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
من گزینه یک رو زدم ! (البته نباید پیش داوری کرد که واقعا عالیه یا بده و باید روند بازیش رو تو یووه دید) کلا از بازیکنانی که در لیگ ایتالیا بازی کردن و ایتالیایی هستن واقعا خوشم میاد و بهشون اطمینان دارم ! امیدوارم آنتونیو هم نشون بده که میشه بهش اعتماد کرد و ارزش پیراهن یووه رو داره.

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
دیدم یوسف پست داده گفتم حتما عکساش تو تست پزشکی رو گذاشته ;D آخه همیشه تو پارس فوتبال عکسای جدید می ذاشت ! منم به هریدش خوش بینم فقط امیدوارم یه بازیکن باهوش باشه یا بشه در آینده نزدیک یه چیزی عین دروسی نه مارکیونی !

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

دیدم یوسف پست داده گفتم حتما عکساش تو تست پزشکی رو گذاشته ;D آخه همیشه تو پارس فوتبال عکسای جدید می ذاشت !

کجایی جوونی ؟!!! :sad53: :دی:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
فعلا که رئیس لیوورنو بامبول در آورده گفته ما جووینکو رو می خوایم و انتقال کاندورا قطعی نشده:"Candreva to Juventus? This is difficult," Spinelli told Radio Kiss Kiss. همین باشگاه های ایتالیایی هستند که باعث ضعیف تر شدن کالچو شدند یه بازیکن می خوان بفروشن دوست دارند تا اونجا که می تونند باشگاه مقابل رو بدوشند تابستان اودینزه حالا لیورنو

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
خب تبریک می گم ! به انجمن بازیکنان منتقل شود .

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
فعلا سایت یووه اعلام نکرده ولی sky sport اعلام کرده باید منتظر خبر رسمی از سایت یووه باشیم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی