پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میکله پائولوچی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
34 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
میشله پائولوچی مهاجم 23 ساله سابق یووه که با مالکیت مشترک با سیه نا در این فصل به سیه نا رفته بود به یوونتوس برگشت . میشله سابقه بازی در تیمهای آسکولی ، اودینزه ، آتالانتا ، کاتانیا و سیه نا رو داره که در این فصل در 10 بازی 2 گل برای سیه نا زد . متولد 6 فوریه 1986 در شهر رکاناتی هستش . فوتبالش رو از جوانان یووه شروع کرد و بعد از سه سال در سال 2007 به تیمهای دیگه قرض داده شد . در تابستان امسال یووه با قیمت حدود 3 میلیون یورو خریدش و بصورت مالکیت مشترک به سیه نا رفت . امروز بصورت قرضی و تا پایان فصل از سیه نا برگشت به یووه . یه چیزی هم اضافه کنم که فیلیپو اینزاگی از پائولوچی و آکوآفرسکا به عنوان جانشینان خودش نام برده .

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
به نظر من (فعلا) میتونه ذخیره ی خوبی برای مهاجمان باشه...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
پالوچی زمانی که تو کاتانیا بازی میکرد زیر دست زنگا نمایش بسیار خوبی داشت و به عنوان تعویض طلا یی زنگا به بازی میامد. زمانی که گل میزنه زبونش رو در میاره.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من زیاد بهش خوشبین نیستم به اعتقاد من اونجور نمیتونه ستاره باشه میشه بهش بعنوان یک بازیکن تاثیر گذار نگاه کرد ولی در حد همون فلیپو اینزاگی هم فکر نکنم بتونه ظاهر بشه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

ولی در حد همون فلیپو اینزاگی هم فکر نکنم بتونه ظاهر بشه.

همچین گفتی در حد اینزاگی هم نمیتونه ظاهر بشه هرکی ندونه فکر میکنه سیمونه اینزاگی رو میگی نه پیپو ! پیپو اینزاگی البته گفته که تو مهاجمین جوان ایتالیا میشله میتونه جانشین خوبی براش باشه و سبک بازیش رو دوست داره . یا احتمالاً زیاد با اینزاگی آشنا نیستی یا اینکه نمیدونی پیپو بهترین و باهوش ترین گل زن دهه گذشته ایتالیاست .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تصویر

پائولوچی از همون نسل طلایی جوانان یووه است که الان در سری آ پخش شدند، جووینکو، مارکیزیو، دچلیه که دریووه موندند، کریشیتو، پالادینو، نوچرینو ... .البته پائولوچی هیچوقت نتونست با تیم اصلی یووه بازی ای کنه. الان به یووه برگشته و گفته وقتی از یووه رفتم فقط یه پسر بچه بودم، الان چند سال بازی سری آ و گل های زیبایی تو کارنامم دارم و دوست دارم اینکار رو توی یووه هم ادامه بدم. بازگشت به یووه برای من تداعی کننده ی خاطرات خوب و لذت بخشیه که در کنار جووینکو و مارکیزیو و دچلیه در جوانان یووه داشتیم و پیروزی هایی که کسب کردیم.

پائولوچی از لحاظ خصوصیت یه مهاجم سریع و تکنیکی با 182 سانتی متر قد که یه تیفوسی یوونتوس حساب میشه و اسطوره اش دلپیروئه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یه چیزی هم اضافه کنم که میشله پائولوچی ( Michele Paolucci ) رو با آلبرتو پالوچی ( Alberto Paloschi ) مهاجم پارما اشتباه نگیرید .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

همچین گفتی در حد اینزاگی هم نمیتونه ظاهر بشه هرکی ندونه فکر میکنه سیمونه اینزاگی رو میگی نه پیپو ! پیپو اینزاگی البته گفته که تو مهاجمین جوان ایتالیا میشله میتونه جانشین خوبی براش باشه و سبک بازیش رو دوست داره . یا احتمالاً زیاد با اینزاگی آشنا نیستی یا اینکه نمیدونی پیپو بهترین و باهوش ترین گل زن دهه گذشته ایتالیاست .

من کلا اینزاگی را جزو مهاجمان حساب نمیکنم، وقتی گل میزنه خیلی جو گیر میشه، بعدشم یوونتوسی بوده و رفته میلان و اصلا دیگه در محاسبات من به حساب نمیاد.

تصویر

پائولوچی از همون نسل طلایی جوانان یووه است که الان در سری آ پخش شدند، جووینکو، مارکیزیو، دچلیه که دریووه موندند، کریشیتو، پالادینو، نوچرینو ...

مگه نوچرینو و کریشیتو هم از جوانان یوونتوس رشد کردند!!! من چیز دیگه ای شنیده بودم!!!!!!!!

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
من یه بار شانسی بازی سیه نا رو دیدم که توهمون بازی هم گل زد یادم نمیاد باکی بود.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
شاید ربطی به این تاپیک نداشته باشه ولی خیلی نا مردیه اینجوری در مورد پیپو حرف بزنیم یه مقدار احترام بزاریم خدا وکیلی مطمئن باش اگه پیپو اینقدر مصدوم نمیشد خیلی رکوردهای گل زنی رو جابجا میکرد یا حداقل تو لیگ اروپا یکه تاز بود الان مثلش حالا حالاها پیدا نمیشه

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
هر چند میدونم امکان داره این پست هم حذف بشه , اما :

من زیاد بهش خوشبین نیستم به اعتقاد من اونجور نمیتونه ستاره باشه میشه بهش بعنوان یک بازیکن تاثیر گذار نگاه کرد ولی در حد همون فلیپو اینزاگی هم فکر نکنم بتونه ظاهر بشه.

عجب نظری ! مطمئنی تو محاسباتت اشتباه نکردی ؟ ببخشید خیلی رک میگما , ولی جدیدا خیلی نظرات ضد و نقیض از خودت منتشر میکنی ! چطور به نظر شما ملو و آمائوری و دیگو رو نمیشه به یه بازی سنجید (و شما حتی اگه به خود یووه هم گل بزنن ازشون 200% حمایت میکنین!!!!) , ولی این جوون یوونتوسی رو هنوز بازی نکرده بهش خوشبین نیستین ؟ مثلا شما این بازیکن رو از روی اسم تحلیل و بررسی کردین ؟ خواهشا یک کم از این نظرات عجیبت کمتر منتشر کن !

من کلا اینزاگی را جزو مهاجمان حساب نمیکنم، وقتی گل میزنه خیلی جو گیر میشه، بعدشم یوونتوسی بوده و رفته میلان و اصلا دیگه در محاسبات من به حساب نمیاد.

این هم یه نمونه دیگه از نظرات شما !!!

بازیکنی که بعد از گل زدن برای تیمش خوشحالی میکنه (یا به قول شما جوگیر{!!!!!} میشه ) جز محاجمان حسابش "نمیکنین" !!!!

و چون رفته به میلان در محاسبات "شما" به حساب "نمیان" !!!!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
من که تا حالا چیزی ازش نشنیدم و ازش شناختی ندارم ولی با توجه به اینکه میگین محصول خود باشگاه هستش میتونم بگم که به درخشش امیدوارم... یه چیزی:... بعضی از دوستان لطف کنن وقتی پست میدن قبلش یکمی هم فکر کنن

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

مگه نوچرینو و کریشیتو هم از جوانان یوونتوس رشد کردند!!! من چیز دیگه ای شنیده بودم!!!!!!!!

اينزاگي رو بيرون كردند.من هم از اينزاگي بدم مياد چون به ميلان رفت ولي دليل نميشه كه مهاجم به حساب نياد.
اگه اينجوريه كه مطمئنا هواداران انتر و ميلان هم الكس رو مهاجم حساب نمي كنند(زبونم لال)

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

هر چند میدونم امکان داره این پست هم حذف بشه , اما :

عجب نظری ! مطمئنی تو محاسباتت اشتباه نکردی ؟ ببخشید خیلی رک میگما , ولی جدیدا خیلی نظرات ضد و نقیض از خودت منتشر میکنی ! چطور به نظر شما ملو و آمائوری و دیگو رو نمیشه به یه بازی سنجید (و شما حتی اگه به خود یووه هم گل بزنن ازشون 200% حمایت میکنین!!!!) , ولی این جوون یوونتوسی رو هنوز بازی نکرده بهش خوشبین نیستین ؟ مثلا شما این بازیکن رو از روی اسم تحلیل و بررسی کردین ؟ خواهشا یک کم از این نظرات عجیبت کمتر منتشر کن !

این هم یه نمونه دیگه از نظرات شما !!!

بازیکنی که بعد از گل زدن برای تیمش خوشحالی میکنه (یا به قول شما جوگیر{!!!!!} میشه ) جز محاجمان حسابش "نمیکنین" !!!!

و چون رفته به میلان در محاسبات "شما" به حساب "نمیان" !!!!

حرف ها ، نظرات من به خودم مربوطه، نمیدونم ولی کلا من وقتی یک بازیکن میبینم یک احساسی بهم دست میده که حالا این بازیکن بازیکن بدرد بخوری هست یا نه، مارکیزیو،دچلیه،جووینکو بعلاوه لورنزو آریائودو و یاگو نسب به اینها %100 خوشبین هستم ولی نسبت به میشل پائولوچی جوان خب فعلا احساس خوبی ندارم شاید در آینده افکارم تغییر کنه.

فلیپو اینزاگی رو هم اصلا بهش اعتقاد ندارم و کلا جزو بازیکن حسابش نمیکنم چه برسه به مهاجم. چیز خاصی نداره .

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
بیچاره پیپو اینزاگی ! من خودم هم از سبک بازی اینزاگی خوشم نمیاد . ولی اینکه من نمیپسندمش به این معنا نیست که بازیکن با کیفیتی به حساب نمیاد . ما الان در نسل های جدید تر ایتالیا مهاجمی که غریزه گلزنی و فرصت طلبی اینزاگی را داشته باشه نداریم . جای چنین بازیکنی در زمان هایی که بازی گره میخوره و در شیر تو شیر های محوطه جریمه چه در یووه و چه در آتزوری خالیه . امیدوارم خوشبینی که خودش به آینده این پسر داره بی دلیل نباشه. من از این بازگشت بازیکنان جوان چه او و چه یاگو و چه هر جوانامیدوار کننده دیگری که از نظر کادر فنی و مسئولین تیم کیفیت لازم برای حظور در تیم اصلی یووه را داره استقبال میکنم . امیدوارم قطار مصدومیت ها اگر قرار نیست اگر قرار نیست به این زودی به ایستگاه برسه لااقل فرصتی فراهم کنه که این بازیکنان خودشون را به خوبی نشان بدهند .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دیشب داشتم گل هاش رو توی یوتیوب نگاه می کردم، کلا فکر نمی کردم بازیکنی باشه به ترکیب اصلی برسه، ولی با این گل های قشنگی که من ازش دیدم اگر تلاش کنه و تداوم داشته باشه می تونه حرف های برای گفتن داشته باشه !

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
تلفظ صحیح اسمش هم میکله ست Michele

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
کلاً بودن این بازیکنان هرچند نه چندان اسم و رسم دار بهتر از نبودشون هستش ! البته اینم باید اضافه کنم که پائولوچی توی مهاجمین جوان سری آ مهاجم سرشناسی هم هستش ، یعنی حداقل گمنام نیستش ! بازیکنی که تو همه رده های پایه تیم ملی بوده . دیروز Juventus.com در تشریحش نوشته بود که مهاجم سریع و تکنیکی هستش . البته من جسته و گریخته بازی ازش دیدم و اگر اشتباه نکنم هفته پیش هم برابر اینتر به عنوان ذخیره به بازی اومده . تو اینکه مهاجم سریعی هستش هچ شکی نیست ، حتی میشه از روی فیزیکش هم به این نتیجه رسید که مهاجم تکنیکی هستش . چیزی که اونو با 4 مهاجم دیگه کاملاً متمایز میکنه اینه که اون سرعت داره که هیچکدوم از مهاجمین ما ندارن . خیلی احتمالش کمه که بتونه خیلی بازی کنه بخصوص با آماده شدن یاکوئینتا ولی احساس میکنم میشه بهش حتی بیشتر از امثال زالایتا ، پالادینو و بوژینف اعتماد کرد .

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال

. خیلی احتمالش کمه که بتونه خیلی بازی کنه بخصوص با آماده شدن یاکوئینتا ولی احساس میکنم میشه بهش حتی بیشتر از امثال زالایتا ، پالادینو و بوژینف اعتماد کرد .

حداقل میتونه جای آمائوری رو بگیره که این روزا زیاد خوب کار نمیکنه! شایدم با اومدنش آمائوری در مورد پستش احساس خطر کنه و یه تکونی به خودش بده

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

حرف ها ، نظرات من به خودم مربوطه

من منکر حق نظر دادن شما نشدم ! هدف من از اون پست این بود که شما در یک محل عمومی دارین ارسال میدین و بعضی نظراتتون رو بهتره برای خودتون نگه دارین !

یه نگاه به آواتار و یوزر خودتون بندازین ! با این نظراتی که دارین از خودتون ارائه میدین بعید میدونم که یوزر و آواتارتون واقعی باشه ! سعی کنین بازیکن محور نباشین و بازیکنان دیگه رو به خاطر یک بازیکن خاص (که مورد علاقته) زیر سوال نبری !

من اگه میگم ملو یا آمائوری بده , چون بازیشون رو دیدم و با دلیل گفتم بده ! شما بدون دیدن بازی پائولوچی اومدین و نظر عجیب و کاملا غلط خودتون رو ارائه دادین !

از یک هوادار یوونتوس این نظرات واقعا بعیده !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی