پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کیه وو 1-0 یوونتوس ( هفته بیستم سری آ ) - یادواره کارلو پارولا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
153 پاسخ برای این موضوع

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

به احتمال زیاد از تک مهاجم استفاده میکنه ، خیلی دوست دارم که ویچنزو حتما برسه تا استفاده از این سیستم مداوم باشه نه مقطعی .

وای بخدا اگه بازم با تک مهاجم بازی کنیم کم میاریم :fighting29:

ای کاش... :confused2: یاکوینتا :worship:

1101117

1101117

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 18 ارسال
لذت بخش ترین اتفاق این بازی ، میتونه برگشتن بوفون باشه. فرارا که فقط قرار بود این فصل رو از ما بگیره که گرفت و آخر فصل هم بخواد یا نخواد باید بره. البته جام حذفی هنوز مونده که اونم با قرعه ای که ما داریم ، بعیده هیچ مربی دیگه ای هم بیاد، بتونه واسه ما بگیرتش. یاکوئینتا و آمائوری هم بنظر من هیچوقت به اوج نخواهند رسید و به درد یووه نمیخورن. جفتشون هم دوام زیادی توی یووه نخواهند داشت. (حیفه دیوید که نیمکت نشین ایناست). این ملو و دیه گو هستن که میشه به آینده شون امیدوار بود. ضمنا به نظر من چیرو واسه اینکه حمایت طرفدارها رو داشته باشه ، از الکس تو ترکیب اصلی استفاده میکنه. جای ژرمن هم واقعا تو ترکیب خالیه... یادش بخیر...حالا میفهمیم چه وزنه ای بود . (راستی کسی میدونه ژرمن کی خوب میشه؟) در نهایت من معتقدم چون تیم میخواد ببریم، پس میبریم. از کیه وو 3 امتیازو میگیریم .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
دو تیم تا به حال در سری آ به میزبانی کیوو 6 بار به مصاف هم رفتن که 5 بار یوونتوس پیروز شده و یک بار هم بازی مساوی شده. در فصل 2005-6 بازی دوتیم 1-1 شده . یووه تا به حال 14 گل زده و 4 گل خورده که فصل پیش به لطف رانیری در یک بازی 3 تاش رو خورده.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یووه برای این بازی فقط 14 بازیکن بزرگسال داره !! گاتزتا تیتر زده : یووه برهنه تا استخوان !

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

یووه تا به حال 14 گل زده و 4 گل خورده که فصل پیش به لطف رانیری در یک بازی 3 تاش رو خورده.

...!!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
امروز تیم در وینوو تمرین کرده که یاکوئینتا هم بدون مشکل با تیم بوده و به احتمال 100% برابر کیه وو بازی خواهد کرد . فقط تو تمرین امروز 7 بازیکن از پریماورا با تیم تمرین کردن که یکیش یاگو بوده و بقیه هم جیاندوناتو ، دپائولا ، چریولو ، روسی ، ایموبیله و بلکاسترو بودن . با توجه به مصدومین و محرومین تیم ، بنظر حداقل 5 بازیکن از پریماورا به ورونا خواهند رفت .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
داور بازی کیوو و یوونتوس valeri هست.

...!!!!

روزبه چیز عجیبی پیدا کردی تو اون قسمت ؟

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
واقعا لیست بازیکنای سالممون جالبه خیلی. من هم 4312 رو بیشتر مناسب می دونم واسه این بازی. اگه الکس و یاکی فورواردامون باشند [که هستند احتمالا] توپ رسانی و بازیسازی دیه گو از پشتشون خیلی می تونه تاثیر گذار باشه چون یاکی بازیکن فرصت طلبیه و ازین جور توپا خوب استفاده می کنه، ضمن اینکه الکس هم کنارشه و می تونه یه خورده از فشار خط دفاعی کیه وو رو یاکی کم کنه و موقعیت های بیشتری واسه یاکی به وجود بیاره! از طرفی یاکی بعد یه دوران مصدومیت به تیم اضافه شده و حالا من نمی دونم چقدر آماده است، ولی ثابت کرده که وقتی که بعد از یه مدت دور از میدان بودن بهش بازی داده می شه، با غیرت و تعصب خاصی بازی می کنه و خب واقعا تو این بازی من یکی که به شدت روش حساب می کنم... از طرفی با نبود کاسرس، همونطور که مائورو اشاره کرد، سمت راستمون با حسن و گریگرا خیلی داغون می شه، چون نه خیلی قدرت دفاعی دارند، نه قدرت نفوذ.من کاملا موافقم که مارکیزیو بره راست بهتر می شه.... کلا اگه من بودم با یه چنین ترکیبی می رفتم: بوفون(که به مقدار خیلی زیادی مایه ی سرور و شادمانیه بازگشتش) گروسو-جورجو-کانا-گریگرا*1 دچلیه-ملو-مارکیزیو دیه گو یاکی-الکس 1* می شه جای گریگرا حسن رو هم گذاشت البته! من نظری خاصی ندارم در این مورد... پ.ن.1: بازم بازیکن بزرگسال آماده داریم؟؟! منینگر-لگرو! دیگه کی؟! یکی می مونه با توجه به اون آماری که رضا داد. به هر حال، واسه تعویض باید از جوانان استفاده کنیم که بدک نیست خیلی هم. اسپوزیتو خوبه، هر چند که من آخرین بازی ای که ازش دیدم، مربوط به خیلی وقت پیشه! یاگو رو من به شخصه اصلا موافق نیستم، چون گویا تو باری اصلا بهش بازی داده نشده. رو ایموبیله و روسی هم می شه حساب کرد به نظر من...

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

1* می شه جای گریگرا حسن رو هم گذاشت البته! من نظری خاصی ندارم در این مورد...
پ.ن.1: بازم بازیکن بزرگسال آماده داریم؟؟! منینگر-لگرو! دیگه کی؟! یکی می مونه با توجه به اون آماری که رضا داد. به هر حال، واسه تعویض باید از جوانان استفاده کنیم که بدک نیست خیلی هم. اسپوزیتو خوبه، هر چند که من آخرین بازی ای که ازش دیدم، مربوط به خیلی وقت پیشه! یاگو رو من به شخصه اصلا موافق نیستم، چون گویا تو باری اصلا بهش بازی داده نشده. رو ایموبیله و روسی هم می شه حساب کرد به نظر من...

خب عاطفه تو خودت تركيبتو نگاه كن...كنار اسم گريگرا يه ستاره گذاشتي بعد پايين نوشتي حسن رو ميشه جاش گذاشت...حسن،لگرو و منينگر+11 تا بازيكن حاضر در زمين ميشه 14 تا...
در مورد تعويضي ها كاملا باهات موافقم و خيلي دوست دارم به ايموبيله بيش از 20 دقيقه فرصت داده بشه

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
ترکیب احتمالی دوتیم کیوو- سورنتینو - فری- ماندلی - یپس- مانتووانی -ریگونی - لوسیانو - مارکولینی - پینتزی - ابروسکاتو - پلیسیر یووه- بوفون - کیلینی - کانا- گریگرا-گروسو- حسن -ملو - مارکیزیو -دچیلیه-دیگو -دل پیرو ذخیره- منینگر - لگرو - فائوستو روسی -زبینا - اسپوزیتو -مارونه-ایموبیله.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
تصویر تصویر

هفته ی 20 سری آ .... یکشنبه : 2010/10/17 .... ساعت 17:30 بوقت ایران

استادیوم :

تصویر

تاسیس : 1963 .... ظرفیت 42200 نفر

نگاهی به گذشته ی دو تیم:

در مجموع دو تیم 15 بار به مصاف هم رفته اند که یوونتوس 12 برد ، 3 مساوی بدست آورده است و هیچگاه به کیه وو نباخته است .
یوونتوس در مجموع 32 گل بثمر رسانده است و 13 گل نیز دریافت کرده است .

در سری آ دو تیم 13 بار به مصاف هم رفته اند که یوونتوس 11 برد ، 2 مساوی بدست آورده است .
یوونتوس در سری آ 29گل بثمر رسانده است در حالیکه 12 بار نیز دروازه ی خود را باز شده دیده است .

در6 بازی که به میزبانی کیه وو برگزار شده است یوونتوس 5 برد بدست آورده است و 1 بار نیز به تساوی رضایت داده است .
یوونتوس 13 گل بثمر رسانده است و 4 گل نیز دریافت کرده است .

تصویر

بهمراه چیرو فرارا دفاع اسطوره ای خود روزهای بسیار بدی را پشت سر گذاشته است و در 8 بازی در نیم فصل اول شکست را پذیرا شده است که سه شکست در میان چشمان هواداران متعصب این تیم بوده است ، یوونتوس در 26 بازی سابق خود 44 مصدومیت را رقم زده است که آخرین مصدومیت گریبانگیر کاسرس اروگوئه ای شده است .

تصویر

تیم سیزدهم جدول کاچیو با 24 امتیاز ، شاگردان دی کارلو روز پنجشنبه توسط فیورنتینا از کوپا کنار رفتند اما در بازی هفته ی قبل برابر اینتر بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتند ، کیه وو از ناحیه ی دفاع بسیار مقتدر است و در نیم فصل اول 21 گل دریافت کرده است در حالی که یووه 25 گل دریافت کرده است ، بیشترین بردهای کیه وو با گل های کم رقم میخورد زیرا دی کارلو پس از زدن یک گل دفاع از نتیجه را در دستور کار خود قرار میدهد.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
هنوز لیست یووه برای بازی اعلام نشده ولی کیه وو بدون سرجیو پلیسیر خواهد بود :

Miskiewicz, Sorrentino, Squizzi
Morero, Yepes, Mandelli, Mantovani, Sardo, Frey
Ariatti, Pinzi, Iori, Bentivoglio, Rigoni, Luciano, Marcolini
Abbruscato, Bogdani, Granoche, De Paula

Guest_BALOTELLI_*

Guest_BALOTELLI_*
  • مهمان
اگه پلیسیر بود کیلینی یا کاناوارو شیش ماهی بیمارستانی می‌شدن. جمجمه کیوو رو شکوند

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خب لیست یووه هم اعلام شد . نکات مهم لیست که به ورونا رفتند اینه که تو لیست بوفون هستش ، یاکوئینتا نیستش و پائولوچی بدون تمرین خاصی خواهد بود . 5 بازیکن هم از پریماورا به همراه تیم رفتند .

Buffon
Chiellini
Felipe Melo
Cannavaro
Grosso
Salihamidzic
Marchisio
Del Piero
Chimenti
Manninger
Zebina
Grygera
Paolucci
Diego
De Ceglie
Yago
Legrottaglie
Esposito
Giandonato
Rossi
Immobile

پس با نرسیدن یاکوئینتا به احتمال 99% با سیستم 4-4-1-1 بازی خواهیم کرد .

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
ميتونيم جنبه مثبت قضيه رو ببينيم كه در كنار بازگشت بوفون ديگه لازم نيس حرص بخوريم كه الكس فيكسه يا نه!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
احساس میکنم بازی سختی خواهیم داشت بخصوص اینکه رسماً یکی از تاکتیک های مورد علاقه فرارا یعنی سانتر از جناحین فردا کاربرد خاصی نخواهد داشت . برگشت اجباری به سیستم 4-4-1-1 اونم در صورتی که اون جلو الکسی باید بازی کنه که قاعدتاً مهاجم هدف نیست و البته مهاجم سر زنی هم نیست میتونه خیلی تاکتیک های تیم رو پیچیده کنه . یه چیز دیگه اینکه مدافعین کیه وو هم خشن هستند و هم سر زن . شاید بهترین تاکتیک تیم استفاده مناسب از روی ضربات آزاد باشه که هم میتونیم از روی قدرت ضربات آزاد دیه گو و آله استفاده کنیم و هم از قدرت سر زنی مدافعین تیم . با اینکه میدونم فرارا ضعف های انکار نشدنی توی مربیگری داره و هنوز اونقدر باتجربه نیست ولی واقعاً خیلی بدشانسه ! حتی یاکوئینتا هم نرسید تا ذخیره های دل پیرو یه مهاجم جوان مثل ایموبیله باشه و پائولوچی که هنوز با تیم تمرین نکرده ! یعنی حتی اگر فردا ببازیم هم نمیتونم پیش بینی کنم که از فرارا باید انتقاد کنم . یعنی بنظرم اگر فردا ببازیم درصد مقصر بودن فرارا از همه کمتره چون واقعاً با 15 بازیکن که سه تاشون گلر هستند و یه مهاجم تازه وارد که هنوز با تیم تمرین نکرده و 5 بازیکن از پریماورا نمیشه توقع بازی خوب و نتیجه خوب داشت . کلاً فرارا روی نیمکت 3 گزینه تعویضی از تیم اصلی داره که یکیش منینگر هستش و دو تای دیگه هم مدافع هستند که اگر قرار باشه کسی بازی کنه از بینشون احتمالاً زبینا خواهد بود . خیلی دست فرارا بسته هستش و باید ببینیم چی میشه .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
می گم اگه بازیکن کم دارن تا خودمون بریم بازی کنیم؟ همه مصدومن... این تیمه یا بیمارستانه؟ قطعا که بازی سختیه به ویژه که کیه وو میزبانه. حالا تو این همه بدشانسی که ما داریم یه خوش شانسیمون اینه که پلیسیر مصدومه! و البته رو آمادگی بوفون هم نباید حساب کرد بهتره که این بازی رو نباشه تا یه وقت مصدومیتش برنگرده. نکته خاص دیگه ای نیست به جز اینکه بازهم فرارا دستش برای انتخاب یه ترکیب کامل بسته.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا : - پائولوچی رو زیرنظر داشتم و درحال حاضر شرایط خوبی داره، مهمتر از همه خیلی انگیزه زیادی داره که می تونی کمکی براش باشه تا به سرعت در ترکیب اصلی یووه جایی برای خودش پیدا کن. اون در همین باشگاه بزرگ شده و می تونه با جاه طلبی به جاهای بزرگی برسه. آیا فردا بازی می کنه ؟ اون تازه به یوونتوس رسیده و زمان می بره تا جا بفیته، ولی باید دید چی میشه. - سختی بازی در ورونا؟ برای من همیشه سخت ترین بازی، بازی پیش روئه. اونا تیم فیزیکی هستند که می تونند مارو اذیت کنند، مربی خوبی مثل دی کارلو دارند که دوست من ولی بهش اعتماد ندارم ! :دی: - من از تیمم فقط خواستم با تمرکز و جاه طلبی بازی کنند. چیزهایی که برای هر تیم بزرگی نیازه. - پلسیر مهاجم خطرناکیه که بودنش باعث میشه مدافع ها سختی بیشتری تحمل کنند، ولی برای ما بود و نبود پلسیر فرقی نداره. با نبود اون هم مهاجم های دیگه ای خواهد بود که بازم ما باید در دفاع خیلی با دقت و توجه عمل کنیم. - خیلی بی فایده است اگر بخوام بهترین دروازه بان جهان رو توصیف کنم ولی بهرحال جایگاه بوفون در یووه غیرقابل جانشینیه، من قبل از مصدومیت بوفون هم گفتم که منینگر هم یک دروازه بان خوب برای ماست و می تونه جای خالی بوفون رو پر کنه و الان هم ازش تشکر می کنم. - هدف در نیم فصل دوم ؟ ما نباید به جدول نگاه کنم و روحیه امون رو تغییر بدیم، ما باید بریم هر بازی رو ببریم تا ببینیم چه اتفاقاتی اطراف ما می افته.نگاه کردن به جدول درست نیست، پس هدف ما فقط پیشرفته. - گروسو هم مثل هر بازیکنی بالا پایین داره، اون بازی های خوب زیادی برای ما کرده و گاهی هم کمتر از چیزی باید باشه بوده، ولی بهرحال خصوصیات گروسو کمک بزرگی برای ماست و در جای خودش به کار ما میاد. - یاکوینتا در حال طی کردن ریکاوریه و تا مدت یک هفته ی دیگه هم نمی تونه در زمین باشه. - من مخالفت نژادپرستی و خشونتم، این فرهنگ ایتالیاست که وقتی تیمی عقبه، هوادارا بیشتر از تشویق تیم به توهین به حریف می پردازند. ولی باید این رفتار اصلاح بشه چون فقط به باشگاه ضربه می زنند و مشکلات بیشتری ایجاد میشه.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
خيلي بازي سختي داريم.اميدوارم با 3 امتياز خارج شيم چون خيلي عقبيم و وقت امتياز از دست دادن نيست :no:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
فکر نکنم یووه با 1 مهاجم بازی کنه تو این 5 6 ساله سابقه نداشته فکر می کنم بین پائولوچی و ایموبیله (؟؟؟) یکی بازی کنه در کنار الکس

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی