پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

الاتحاد عربستان - یوونتوس ایتالیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
51 پاسخ برای این موضوع

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
مگه ميشه همچين بازي مهمي(واسه عربا)انجام بشه و فقط از شبكه يووه پخش بشه.من امروز داشتم دبي اسپورت تنيس ميديدم كه بعد بازي نوشت كه بازي الاتحاد و يووه رو 4شنبه نشون ميده. خيالتون راحت :guntootsmiley:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
تیم با غایبین زیادی به عربستان خواهد رفت .

Chimenti, Manninger, Pinsoglio
Alcibiade, Ariaudo, Cannavaro, Grygera, Grosso, Legrottaglie, Molinaro
De Ceglie, Marchisio, Marrone, Poulsen, Rossi, Tiago
Amauri, Del Piero, Giovinco, Immobile, Trezeguet

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

البته من الان توی یه سایت دیگه دیدم که نوشته بود 20:45 به وقت عربستان که میشه 21:15 به وقت ایران.
در ضمن به نوشته سایت یوونتوس بازی فقط از طریق Juventus Channel پخش میشه.

بازی ساعت 9 و 15 دقیقه شب خواهد بود.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
يه حس عجيبي به من ميگه اين بازي رو واگذار ميكنيم...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
فعلا که تا دقیقه ی 30 یک یک هستیم !!! سبا گل زد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم ترکیب یووه : Manninger; Grygera, Ariaudo, Legrottaglie, Molinaro; Giovinco, Poulsen, Marchisio, De Ceglie; Trezeguet, Del Piero

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
پولسن در اواخر نیمه ی اول گل دوم رو هم زد :دی:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یه 2 دقیقه بعدش اونا زدند :!!!! 2 - 2

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خیلی بازی بی خودیه ! :D هیچکس نمی دوه تقریبا و اکثرا هم همه افتضاح بازی می کنند. از الکس بگیر که نمی دونم چرا اینطوری شده تا منینگر که روی کمینتی رو سفید کرد با این دروازه بانی کردنش! فرارا اولین باره داره با این سیستم بازی می کنه یه جوری 4-4-2 فلت به سبک کاپلو و رانیری : --------------------------- :Facepalm:---------------------------------- مولینارو----------آریائودو------------لگرو---------------------گریگرا --------------------------------------------------------------------- ----------------مارکیزیو-------------پولسن------------------------ --------------------------------------------------------------------- دچلیه----------------------------------------------------جووینکو-- ----------------------دلپیرو---------------------------------------- -------------------------------ترزگه-------------------------------- دچلیه بد بود نسبتا، مولینارو در دقایقی که بازی کرد افتضاح بود در حدی که توپ بین پاهاش گیر می کرد، الکس بد بود، ترزگه دونده بود و یه موقعیت هم خراب کرد.سبا دونده بود و معمولی بازی کرد. پولسن و مارکیزیو نسبتا خوب بازی کردند. کلا کیفیت بازی خیلی پایینه، یه علتشم اینه که هر 10 دقیقه تعویض می کنند عربستانی ها، نیمه اول فکر کنم بیشتر از 11 تعویض کردند :دی: تعویض ها جوریه که دقیقه 30 توپ رو زدن بیرون تا تعویض انجام بشه :looky89:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

یه 2 دقیقه بعدش اونا زدند :!!!! 2 - 2

خیلی بیشتر از دو دقیقه بود ;D

---

جالب ترین نکته بازی این بود که گزارشگر Saudi Sports سی و پنج دقیقه با اعتماد به نفس کامل اسم جووینکو و ده چلیه رو برعکس می گفت :lol:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آره ! خیلی باحال بود، به مولینارو هم میگفت میلینارو! آرم یوونتوس هم که گذاشتند آرم قدیمی یووه بود !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

دچلیه بد بود نسبتا، مولینارو در دقایقی که بازی کرد افتضاح بود در حدی که توپ بین پاهاش گیر می کرد، الکس بد بود، ترزگه دونده بود و یه موقعیت هم خراب کرد.سبا دونده بود و معمولی بازی کرد. پولسن و مارکیزیو نسبتا خوب بازی کردند. کلا کیفیت بازی خیلی پایینه، یه علتشم اینه که هر 10 دقیقه تعویض می کنند عربستانی ها، نیمه اول فکر کنم بیشتر از 11 تعویض کردند :دی: تعویض ها جوریه که دقیقه 30 توپ رو زدن بیرون تا تعویض انجام بشه :looky89:

انتظار داری بازی در حد فینال CL باشه؟! ;D
الکس دو تا پاس گل داد و یکی هم داد که ترزگه نزد!کجا بد بازی کرد؟!همش می خواست دریبل کنه فقط! ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
همون خوب، هی می خواست دریبل کنه و نمی شد! یه تیکه هم تک به تک توپ از زیر پاش در رفت. بهرحال از سردی بازی که بگذریم بازم هنوز الکس یه جوریه. کلا این بازی اصلا ملاک نیست که بخوایم ایراد فنی بگیرم، فقط دارم بیان می کنم.

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
بازی چند چند شد؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
ماشالله آمائوری !! خدائی گاهی اوقات این دریبل هاش که میگیره بد جور حال میکنم :دی:

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

ماشالله آمائوری !!

خدائی گاهی اوقات این دریبل هاش که میگیره بد جور حال میکنم :دی:

کدوم دریبل ها ؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
مهم ترین دستاورد بازی این بود که اسم هیچ بازیکنی توی لیست مصدومان نرفت :دی: تنها بازیکنی که بازی رو جدی گرفته بود آمائوری بود و اون هم در حدی بازی کرد که شایعه شده می خوان بذارنش عربستان بمونه به جاش حمزه ادریس رو ببرن ایتالیا :دی: از وقتی که الکس و مارکیزیو رفتن بیرون بازی به شکل عجیبی مزخرف تر از قبل شد :دی: در کل خدا رو شکر که بازی تموم شد :D

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
هر چند بازی سرد و بی اهمیت بود ولی نباید از بازی خوب الکس بهمراه دچلیه ، مارکیزیو و سبا بگذریم ، البته مانینگر هم مثل اینکه مشکل داشت خصوصا روی توپی که از زمین حریف فرستادن که جا ماند و نزدیک بود یک گل بیاد ماندنی بخوره.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
گزارشگره ته سوتی بود !!

کیمنتی رو میگفت منینگر :Facepalm:

تازه تو تایتل شون هم لوگوی قدیمی یوونتوس رو گذاشته بودن !!

گریگرا رو هم میگفت "گرایگرا ! :Facepalm:

در ضمن . من اولین بار بود که "کاپیتان" کیمنتی رو میدیم :Facepalm: :2qcmh45:

کدوم دریبل ها ؟

دریبل رقص پا که پاهاشو از بالا و دور توپ دور میده ! همونی که کریس رونالدو برعکس شو انجام میده

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
خوب شد حالا مصدوم ندادیم مهم اینه :blush: :Facepalm: :181:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی