پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس و لیگ اروپا 2009-2010

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
55 پاسخ برای این موضوع

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

تو مرحله پلی-آف لیگ قهرمانان 2004-2005 با آژاکس بازی کردیم که ندود یک سوپر گل تو آمستردام زد که زیباترین گل لیگ قهرمانان اون فصل شد .

پ.ن : این بحث پولسن رو هم بهتره منتقل کنید تاپیک خودش .

کاملا درسته ... اما یه اصلاحه کوچولو میخواد...
مرحله گروهی با اژاکس بازی کردیم .. رفت وبرگشت یک به هیچ باختن...
حذفی با رئال بازی کردیم که بردیم...

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

وجداناً ، انصافاً ، انساناً کارنامه نیم فصل یه بازیکن رو فقط با یه بازی می سنجی؟!!!!‌ چون بازی با بایرن بد بوده یعنی کلا بد بوده؟‌ حداقل توی دو ماه گذشته خیلی از فیلیپه ملو بالاتر بوده..

کار موثر منظورت چیه؟ هتریک کنه؟ وظایفی که به عنوان هافبک دفاعی امسال بهش سپرده میشه رو توی اکثر مواقع خیلی خوب انجام میده.. بازی بد هم داشته مثل بایرن ولی اونقدر کم بوده که میشه راحت چشم پوشی کرد..

امسال خیلی ها روی فرم نیستند.. دیه گو. ملو. امائوری. دل پیرو. لگروتالیه (در برخی موارد: گروسو. کامرانزی. سیسوکو. کاناوارو) ... وجداناً ، انصافاً ، انساناً نامردیه که پولسن رو بخاطر بازی های بدش توی فصل های پیش ضایع کنی و بازی های خوب این فصلش رو نادیده بگیری..

من نمی گم فوق ستاره ست.. خودم ازش خوشم نمیاد.. ولی در ؛شرایط کنونی؛ داره خوب بازی می کنه و بهتر از فیلیپه ملو هست..
من واقعا نمی دونم ملو چی شد از بازی رفت با مکابی شروع به افت کرد.. و افتش بیشتر و بیشتر شد تا الان به جایی رسیده که در حد ذخیره ها شده...

كي نسبت به بازيهاي پارسال سنجيدش ؟ من ميگم پولسن اوني نيست كه بايد تو يووه باشه ! درسته بازيش خوب بوده ولي لياقتش تو يووه بودن نيست ! ملو هم كه خودت گفتي چيه ! براي همين من چيزي ازش نگفتم !

در ضمن , بازيكني كه در بازيهاي مهم به كمك تيم نياد به چه دردي ميخوره ؟ براي همين من اون بازي رو ميگم پولسن بسيار افتضاح بود !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یک عکس زیبا از دیدار اروپایی یوونتوس - آژاکس در لیگ اروپا

[img width=480 height=305]http://img98.com/images/nopxw3tif5yrd8elfhrq.png[/img]

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
خدا کنه زیرشم این اضافه بشه: 6-0 :دی:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
6-0 ه خيلي روياييه.ما به برد و صعود با نتيجه 1-0 هم راضييم.واااااي چي ميشه يووه امسال كه اولين ساله ليگ اروپاست قهرمان بشه تا اولين قهرمان ليگ اروپا باشه :Juveflag:من كه خيلي دل به قهرماني تو اينجا خوش كردم :Juveflag:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21130 ارسال

یووه و آژاکس دو تیم پرافتخار اروپا هستند. تیم هایی که همه جام های ممکن اروپایی رو بردند.
قرعه بدی بهمون خورد، بخصوص اینکه در صورت پیروزی باید به مصاف برنده فولهام و شاختار بریم !

با اینکه امیدم به یووه و فرارا ( با اینکه معتقدم بهش ) به حداقل رسیده ولی امیدوارم حداقل چند مرحله رو بریم بالا !

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
واقعا مسخرست اینجا داریم از چیرو حمایت می کنیم که حداقل تو این جام که تیمای درجه 2 اروپا حضور دارن پیروز بشیم :confused2: یعنی تیم سوم هلند که حتی تو دوران افت آیندهوونم نمی تونه قهرمان بشه انقدر سخت که به صعود امیدوار نیستیم؟ بابا من که که بعد شکست از بایرن معتقد بودم چیرو باید استعفا بده می گم این جام راحت ترین باسه فرارا حتی از کوپا ایتالیا هم راحت تره ناسلامتی هیچی که نباشیم تیمی هستیم که بازیکنای باتجربه داره ، من کاملا به این جام امیدوارم اگه چیرو از این جامم حذف بشه نه تنها جایگاهش بارانیری بین هوادارا فرق نمی کنه بلکه همشم ازش به عنوان یه یوونتوسی با نتایج افتضاح تر یاد میشه ، فقط به خاطر اینکه دوستش دارم دوست دارم نتیجه بگیره

milad@juve

milad@juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال
چرا تا فرارا یووه رو بدبخت نکرده عوضش نمی کنند آبرو ریزی بیشتر از این دیگه نمیشه تو خیابون راه بریم از بچه تا پیر مرد هر کی می یاد مسخرمون می کنه سه باخت پشت سر هم از تیم هایی که اصلا در حد و اندازه ی یووه نیستند اخه بایرن تیمه که باید 4 تا ازش بخوریم اه

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
باید تا آخر فصل منتظر ماند , اگه تو نیم به جای فرارا بخوان یکی دیگه رو بیارن اولا با عجله و تحت فشار هواداران و ... خوب نمیتونن تصمیم بگیرن دوم باید منتظر ماند احتمالا ترکیب به دستش بیاد بعد از چند ماه که من خودم بعید میدونم ولی باید صبر کرد , اگه بخوان زود زود مربی تعویض کنن وضعیتمون از این هم که هست بدتر میشه .

راستی بحث در مورد فرارا رو تو این تاپیک نباید مطرح کنین .
http://www.forum.juv...cseen#msg184408

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
روز قرعه کشی به امین گفتم آژاکس الان افت کرده، ولی همین که اسم یووه اومد به بهترین روز های خودش برمیگرده حالا ! همونطور که چلسی افت کرده تا بازی یووه به اوج رسید، همونطور که بایرن افت کرده به اوج رسید و ... الان دیدم آژاکس آخرین بازی خودش رو 14-1 برده و سوارز دوبار توی این بازی هتتریک کرده یاد اون حرفم افتادم !!!!! :دی:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
14 گل تو یه بازی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
14-1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! عجب نتیجه خوفی!!!! جدا چنین نتیجه ای کسب کرده!!! ولی خب از حق نگذریم ما هم پارسال تا بازی با رئال افتضاح بودیم ولی همین بازی با رئال 7 پیروزی پیاپی کسب کردیم تا بازی با اینتر و بعد از اون هم 4 برد پیاپی. ولی...........................................

SalimViola

SalimViola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 281 ارسال

14-1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عجب نتیجه خوفی!!!! جدا چنین نتیجه ای کسب کرده!!!

فکر کنم جام حذفی بود !!!

Dutch Cup ---- WHC 1 - 14 Ajax Amsterdam

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
فکر کنم جام حذفی بود !!! Dutch Cup ---- WHC 1 - 14 Ajax Amsterdam [/quote] اره درسته تو جام حذفی بوده کلا تو هلند نتایج پر گل عادیه ولی این یکی یه کم غیر عادیه تو هلند بازیکن ها به 35 40 تا گل اقای گل میشن

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
یوونتوس اسامی 25 بازیکن دعوت شده به یورو لیگ را به یوفا ارسال کرد :

1 Buffon
2 Caceres
3 Chiellini
4 Felipe Melo
5 Cannavaro
6 Grosso
7 Salihamidzic
8 Marchisio
9 Iaquinta
10 Del Piero
11 Amauri
12 Chimenti
13 Manninger
15 Zebina
16 Camoranesi
17 Trezeguet
18 Poulsen
20 Giovinco
21 Grygera
22 Sissoko
26 Candreva
27 Paolucci
28 Diego
29 De Ceglie
33 Legrottaglie

Lista B

35 Esposito
37 Rossi
39 Marrone
40 Immobile
41 Pinsoglio

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
اینم نتایج امشب مسابقات جام یوفا : -------------------------------------------------- Home Score Away Status Match info Everton 2-1 Sporting Full time » Referee: Čeferin (SVN) Stadium: Goodison Park, Liverpool (ENG) 18 February 2010 Home Score Away Status Match info Rubin 3-0 H. Tel-Aviv Full time » Referee: Collum (SCO) Stadium: Centralniy, Kazan (RUS) Ajax 1-2 Juventus Full time » Referee: Bebek (CRO) Stadium: Amsterdam ArenA, Amsterdam (NED) Club Brugge 1-0 Valencia Full time » Referee: Chapron (FRA) Stadium: Jan Breydel, Bruges (BEL) Villarreal 2-2 Wolfsburg Full time » Referee: Blom (NED) Stadium: El Madrigal, Villarreal (ESP) Standard 3-2 Salzburg Full time » Referee: Balaj (ROU) Stadium: Maurice Dufrasne, Liege (BEL) Twente 1-0 Werder Full time » Referee: Cardoso Cortez Batista (POR) Stadium: FC Twente Stadium, Enschede (NED) Lille 2-1 Fenerbahçe Full time » Referee: Iturralde González (ESP) Stadium: Lille Métropole, Villeneuve d'Ascq (FRA) Athletic 0-1 Anderlecht Playing » Referee: Trefoloni (ITA) Stadium: San Mamés, Bilbao (ESP) København 0-0 Marseille Playing » Referee: Velasco Carballo (ESP) Stadium: Parken Stadium, Copenhagen (DEN) Panathinaikos 0-1 Roma Playing » Referee: Skomina (SVN) Stadium: OACA Spiros Louis, Athens (GRE) Atlético 1-0 Galatasaray Playing » Referee: Nikolaev (RUS) Stadium: Vicente Calderón, Madrid (ESP) Fulham 1-1 Shakhtar Donetsk Playing » Referee: Gumienny (BEL) Stadium: Craven Cottage, London (ENG) Liverpool 0-0 Unirea Urziceni Playing » Referee: Braamhaar (NED) Stadium: Anfield, Liverpool (ENG) Hamburg 1-0 PSV Playing » Referee: Circhetta (SUI) Stadium: Hamburg Arena, Hamburg (GER) Hertha 1-1 Benfica Playing » Referee: Hauge (NOR) Stadium: Olympiastadion, Berlin (GER) Round of 32 , 2nd leg : 23 - 25 February 2010

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
بد نیست بدونید اگر یوونتوس بتونه قهرمالن لیگ اروپا میشه یک رکورد بی نظیر از خودش به جا میذاره اونم اینه که اولین تیم دنیا میشه که همه ی کاپ ها رو برده :blissysmile: :onesmiley2: البته اگر این کاپ رو جدا از یوفا بذاریم :zombismiley: ==================== و اگر هم یوفا و لیگ اروپا رو یکی بدونیم باز هم یوونتوس پر افتخارترین تیم این سری مسابقات میشه که تا به حال تونسته 4 بار بار قهرمان بشه و تیمهای اینتر(انتر) و لیورپول رو پشت سر میذاره :laugh3: اخرین قهرمانی یوونتوس هم برمیگرده به سال 1993 و خداییش خیلی خوب میشه قهرمان بشیم :flag3: ======================

hamedbay

hamedbay

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 9 ارسال
میخام بدونم جایزه قهرمانه لیگ اروپا چه قدره؟
یه پیشنهاد هم دارم برای مسئولان یوفا : همین الان جام رو بدن یووه ایقدر هم خودشونو برای برگذاری مسابقات عذاب ندن چون اخرش که بانوی پیر این جامو میبره!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
در مورد فولهام بیشتر بدانیم :دی:

خوب فولهام این فصل عملکرد ضعیفی داشته نسبتا.فصل پیش هفتم شدند ولی این فصل هنوز بالاتر از جایگاه 8 م نیومدند. به عبارتی جز این دو هفته ی اخیر (هفته ی 26-27) هیچ وقت نتونستند 2 برد متوالی کسب کنند. از هفته ی 19 تا 23 هم هر 5 بازیشون رو باخته بودند.در مقطعی تا 17 جدول هم پایین رفتند. الان با 10 برد 7 مساوی و 10 باخت نهم هستند، 32 گل زده دارند و 29 گل خورده در 27 بازی. این هم نتایج 26 هفته ی این فصل فولهام در هر هفته :

تصویر

نکته ی جالب درمورد فولهام اینه که توی 26 هفته فقط 1 برد خارج از خونه داشته اونم مقابل پورتموس 20 ام جدول بوده که این فصل 18 باخت داشته.

توی لیگ اروپا در مرحله ی مقدماتی تیم ویترا از لیتوانی رو رفت و برگشت 3-0 بردند.بعد با آکمار پرم روسیه بازی داشتند. بازی اول رو در خونه 3-0 بردند و بازم خارج خونه باختند 1-0 ولی صعود کردند و به مرحله ی گروهی رسیدند که با رم، بازل و زسکا سوفیه همگروه شدند. در بازی های خونگی بازل و زسکا رو بردند و با رم 1-1 کردند. در بازی های بیرون خونه با زسکا مساوی کردند، بازل رو بردند و از رم باختند.

به مرحله ی حذفی رسیدند. بازی اول رو 2-1 در خونه بردند. بازی دوم رو بیرون خونه 1-1 کردند و صعود کردند تا حریف یوونتوس بشوند. به طور کلی در لیگ اروپا 13 گل زدند و 7 گل خوردند تا به اینجا.

خطرناک ترین بازیکنشون بابی زامورا ست که البته اونم 7 گل بیشتر توی لیگ نزده ولی توی لیگ اروپا 4 گله است.دمپسی آمریکایی هم مهاجم دیگشونه که 6 گل بیشتر نزده در فصل.مشهور ترین بازیکنشون هم دمین داف ایرلندیه.

در کل به نظر نمی رسه فولهام تهدیدی برای ما باشه، خصوصا توی تورین !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
صحبت های یه فولهامی که خوندنش خالی از لطف نیست و نکات جالبی داره :

خوب مثل اینکه باید یک حالی بهتون بدم! :دی:
جالبه که بدونید فولهام حدود یک ماهه که تو هیچ مسابقه ای شکست نخورده و از 7 بازی اخیرش 5 برد و دو تساوی رو داشته.
فولهام در 23 بازی خونگی خودش در این فصل در مسابقات مختلف 17 برد 3 تساوی و 3 باخت رو داشته. اون سه باخت دوتاشون مربوط به چلسی و آرسنال میشدن.
فولهام این فصل در کراون کاتیج منچستریونایتد و لیورپول رو به زانو درآورده. جالبه بدونید که هردوشون رو با 3 گل له کرده. لیورپول رو با نتیجه 3-1 و منچستریوناید رو با نتیجه 3-0 با این تفاسیر یوونتوس تیمی نیست که بتونه از پس فولهام تو کراون کاتیج بربیاد. هر موقع منچستر و لیورپول بتونن کمتر از 3 تا تو کراون کاتیج از فولهام بخورن یووه هم میتونه! :دی:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی