پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-2 کاتانیا ( هفته هفدهم سری آ ) - یادواره لوئیجی برتولینی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
191 پاسخ برای این موضوع

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
البته هنوز تا بازی کلی مونده ولی تو این ترکیب گاتزتا بدون شک دیگو بدترین گزینه ممکن هست ! اگر چیرو به دیگو بازی بده من مطمئن میشم که چیرو به جووینکو علاقه ای نداره و حتی مطمئن میشم چیرو عاشق اسم و رسم هست تا بازی و کیفیت بازیکن!

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

ترکیب احتمالی کاتانیا :

Andujar

Terlizzi Silvestre
Capuano Alvarez

Carboni Biagianti

Martinez Ricchiuti Llama

Morimoto

توضیح اینکه :

بجای جزپه ماسکارا Mascara Giuseppe بازیکن بازیساز و گلزنشون( که بابک توی صفحات قبلی ، نحوه گلزنیش رو گذاشته بود) ؛ Ricchiuti Adrianبازی میکنه ...
سیستمه بازیشون هم 1-5-4
میهالوویچ به ترکیب بازیکناش دست نزده ... مگر همون تغییر اجباری ...
چند تا ازاین بازیکنا، فصل قبل روبروی یووه بازی کردند....

البته این حدسیات گاتزتا دلا اسپورته

...

واسه من این بازی خیلی حساسه ... حتی حساستر از بازیه اینتر... خیلی دوست دارم شکست میهالوویچ رو توی تورینو شاهد باشم...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
داور بازی هم داور جوانی است pierpaoli یووه و کاتانیا در سری آ به میزبانی یووه 7برد یووه 1 برد کاتانیا 3 مساوی اخرین بازی 1_1

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
خیلی امید به برد ندارم ولی خدا کنه یووه بازی با سمپدوریا رو به نمایش بذاره به نظر من هم چیرو بدرد تیم بزرگی مثل یووه نمیخوره.ملو تو فیورنتینا دیه گو تو برمن ستاره های تیمشون بودن ولی حالا چی بد ترین بازیکنای تیم شدن.مشکل از مربی که نمیتونه انگیزه ی لازم رو به بازیکنان تزریق کنه.آمائوری هم همینطور با پارسال اصلا قابل مقایسه نیست.ولی یاکی وخصوصا ترزگه 180 درجه عوض شدن.چرا فرارا 1 فکری به حال دفاع متزلزل نمیکونه یووه باید 3 تا از باری که تازه صعود کرده گل بخوره یا 2 تا از کالیاری بخوره این باخت نیست این فاجعه است.البته تا چیرو مربی حمایتش میکنم ولی تمامی این انتقادها وارده.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
من فقط منتظرم یه بازی نود دقیقه ای به سبا فرصت بدن نه این که 6 دقیقه اخر بیارنش تو .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
ترکیب احتمالی یووه از نگاه rai منینگر -کاناوارو-کیلینی-گروسو -کاسرس-تیاگو-ملو-مارکیزیو-دیگو-دل پیرو-ترزه گل

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
بنظر شما چه نتیجه ای بدست خواهد آمد ؟ برد بانوی پیر 22 (81.5%) تساوی 1 (3.7%) برد فیل ها 4 (14.8%) مجموع آراء: 27 قبلا هم اشاره کردم .... من از میهالوویچ واقعا نفرت دارم ... این بازی برام خیلی حساسه ... این یک هفته واسم صد سال گذشت... امیدوارم رای اکثریت ، اتفاق بیفته ... حتی با یه گل به خودی هم کاتانیا رو ببریم من ، خوشحال میشم...

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خب، اگه خدا بخواد این هفته، اگر ما ببریم و دو حریف صدر جدولی به نوعی متوقف بشوند ما هم به رتبه دوم میرسیم هم فاصلمون با صدر کمتر میشه. در هفته هفدهم سری آ (امشب) فیورنتینا - میلان در فلورانس بازی دارند. اینتر - لاتزیو ( فردا شب) در جوزپه مه آتزا با هم بازی دارند. در صورتی کوچکترین لغزشی از سوی میلان و اینتر در بازیهای پیش روشون سر بزنه. و به احتمال قوی یوونتوس کاتانیا را ببره ما نیم فصل را با نائب قهرمانی به پایان خواهیم برد.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
ما نسبت به بازی قبلی دو تغییر اساسی داریم. بوفون و کامورانزی نیستن که تاثیر بسیار زیادی تو تیم دارن. حداقل اگه جنبه فنی رو به خاطر قابلیت بالای منینگر کنار بذاریم از لحاظ روحی بوفون یه مهره خیلی تاثیرگذاره که بودنش تو زمین روحیه تیم رو بالا میبره. با نبود کامورانزی قدرت تکنیکی هافبکها میاد پایین اونم با توجه به بازیهای نه چندان خوب دیگو تو این چند تا بازی. در این شرایط بهترین خط هافبک میتونه ملو دیگو و جووینکو به همراه مارکیزیو باشه. نمیدونم سیسکو مصدومه یا نه که بازی نمیکنه ولی اگه مصدوم نباشه اون میتونه جای میلو رو ترکیب بگیره. خط حمله رو هم الکس و ترزگه باید تشکیل بدن... امائوری که گل نمیزنه و یاکوئینتا هم که مصدومه پس دیگه ترکیبی غیر از این نمیشه چید. نتایج بد یووه تو بازیهای اخیر یه مقدار آدم رو نا امید میکنه اما باید به تیم ایمان داشته باشیم همونطور که تو شرایط سختی قبلی ایمان داشتم. این تیم همون تیمیه که اینتر و رم رو شکست داد.

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
یه نکته دیگه هم اینه که استرس چیرو چندین برابر شده و این تاثیر زیادی تو تیم داره! هرچند امیدوارم حدسم درست نباشه

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
درسته كه وضع تيم نسبت به هفته هاي گذشته بدتر شده ولي از اون طرف هم بازي راحت تري داريم و بايد تو خونه با كاتانيا بازي كنيم چيرو رو هم دسته كم نبايد گرفت.من فكر كنم فردا راحت بازي رو مي بريم :Juveflag:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
نام 20 بازیکن رو فرارا رد کرد :

Caceres
Felipe Melo
Cannavaro
Grosso
Salihamidzic
Marchisio
Del Piero
Amauri
Chimenti
Manninger
Trezeguet
Molinaro
Giovinco
Grygera
Ariaudo
Diego
De Ceglie
Tiago
Legrottaglie
Immobile

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فرارا : - بوفون، کامورانزی، کیه لینی، پولسن به غایبان قبلی مثل یاکوینتا و دیگران اضافه شدند، ما برای این بازی آماده هستیم، ولی امیدوارم بعد از از تعطیلات بازیکن های بیشتری در اختیارم باشه و تیم کامل تر باشه. - تاثیر بوفون در زمین برای یوونتوس یک موضوع حیاتیه، ولی من اعتماد کامل به منینگر دارم، اون فصل پیش هم در همچین موقعیتی عالی بود، من با منینگر صحبت کردم و بهش گفتم تنها دلیلی که در ترکیب اصلی نیستی اینه که بهترین دروازه بان جهان در این تیم بازی می کنه. باید ار روحیه ی حرفه ای و تلاشش در تمرینات واقعا ازش ممنون باشم. - ما در این بازی فقط 4 هافبک در اختیار داریم، بنابراین حضور دچلیه درصورت لزوم در این بازی به عنوان یک هافبک می تونه سودمند باشه، البته مارونه هم هست. - من به جدول نگاه نمی کنم، به عنوان کسی که بازیکن هم بوده می دونم نگاه کردن به موقعیت تیم حریف در جدول اشتباه بزرگیه، چون ما همین الانش هم داریم از این تیم ها ضربه می خوریم در صورتی که این بازی ها هم مثل سخت ترین بازی ها 3 امتیاز دارند. - باخت مقابل بایرن و مقابل باری دو داستان جدا بودند، باخت هست تا باخت، بازی با باری بازی کاملا متفاوت با بازی قبلش بود، با روحیه ی دیگه ای. ما در اون بازی خیلی تلاش کردم، با همه ی وجود می خواستیم پیروز بشویم و واقعا خیلی سخته توضیح دادن اینکه چه اتفاقی افتاد. - وقتی به تورین بازگشتیم، آندره و جان به دیدن ما اومدند و برای تیم صحبت کردند، نه فقط در مورد فوتبال، بلکه در مورد اتحادی که تیم باید داشته باش و همه باهم در کنار هم تلاش کنند تا ازین شرایط خارج بشویم. در این شرایطه که این باشگاه اصالت خودش رو نشون میده. - بتگا ؟ موضوع بتگا موضوعی نیست که در حیطه ی اختیارات من باشه یا اصلا ربطی به من داشته باشه، پس من هم نباید در موضوعی که به من مربوط نیست دخالت کنم. - شاید حذف از لیگ قهرمانان فاجعه بود، ولی در لیگ هنوز اوضاع بد نیست، اشتباهاتی داشتیم ولی هنوز در مسیر قرار داریم، اینتر دور نیست و حالا نوبت ماست که دیگه اشتباه نکنیم و منتظر اشتباه دیگران باشیم. - من مشکلات و محدودیت های زیادی در طول این چند ماه داشتم ولی دنبال بهانه گرفتن نیستم،اشتباهاتی داشتیم در نتیجه هم جایگاهمون در لیگ حقمونه، هم حذف از لیگ قهرمانان. - اما این وسط حذف از لیگ قهرمانان برای ما خیلی سخت و دردناک بود، و این مسئله هنوز تیم رو عذاب میده، من الان تیمی در اختیار دارم که هر روز باید بهش انگیزه داده بشه تا سرپا بمونه. - من از بازیکن های کهنه کار تر یوونتوس انتظار دارم در این شرایط سخت با تلاش و کار بیشتر کمک کنند تا روحیه یوونتوسی بودن از دست نره، و با انتقالش به بازیکن های جدید بهشون نشون بدند که پوشیدن لباس یوونتوس کار ساده ای نیست. - آژاکس در گذشته ی یووه با خاطرات خوبی همراهه، ولی به این بازی ربطی نداره، این یه بازی کاملا مستقل از گذشته ی یووست، بهرحال حالا برای صحبت از آژاکس زوده و من دوست ندارم الان به اون مسئله فکر کنم. - (با اشاره به برفی شدن هوای ایتالیا) من کمی نگران شدم وقتی دیدم آب و هوا داره مثل آب هوای روسیه میشه، ولی با عکس العملی که از سوی مدیران دیدم آروم شدم، من راحتم و با آرامش و انگیزه ی زیاد به کارم ادامه میدم. - بازیکن های جدید یووه بازیکنان بزرگ و مستعدی هستند، نباید تصور بشه چون اونها خرید های جدید یووه هستند مسئولیت های بیشتری نسبت به بقیه دارند، هیچکدوم از بازیکن ها مسئولیت بیشتری نسبت به دیگری نداره، و من هم علاقه ای به سرزنش یک بازیکن به صورت فرد ندارم. - بهترین بازیکن سال 2009 ؟ من مارکیزیو رو انتخاب می کنم، به خاطر پیشرفت شگفت انگیزی که داشته و به خاطر آینده ی که پیش رو داره، من متقاعد شدم که مارکیزیو تا چند سال دیگه بازیکنی خواهد شد که می تونه رهبریت این تیم رو بدست بگیره.به نظر من او آینده ی یوونتوسه. و این جمله ی آخر خیلی باحال بود : - سینیسا یکی از معدود حریفای منه که باعث شد من کارت قرمز بگیرم، من رو عصبانی کرد و من هم موهاشو کشید، امیدوارم فردا باز مجبور نشم اینکارو کنم !! :lol:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
شاید همون جیو بره سمت راست به جای کامو و مارکیسیو بره چپ بهتر نتیجه بگیریم !!

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
به این دلایل جوینکو فردا بازی خواهد کرد.
اول نبود کامورانزی و کمبود خلاقیت در میانه میدان
دوم ضعیف بودن نسبی کاتانیا

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
با توجه به تعویق چند بازی از سری آ و سری ب ، رفتم الآن آب و هوای شهر تورینو رو چک کردم که برای فردا طبق پیش بینی چند سایت معتبر مثل BBC هوای شهر تورینو آفتابی هستش ولی سرده ، امشب هم آسمان تورینو صافه ولی از دوشنبه بارش برف خواهد بود که دیگه به ما مربوط نمیشه ! ولی فردا حداقل دما تو تورینو -2 و حداکثر -9 خواهد بود . پس احتمال لغو بازی فردا به هیچ عنوان نیستش .

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

با توجه به تعویق چند بازی از سری آ و سری ب ، رفتم الآن آب و هوای شهر تورینو رو چک کردم که برای فردا طبق پیش بینی چند سایت معتبر مثل BBC هوای شهر تورینو آفتابی هستش ولی سرده ، امشب هم آسمان تورینو صافه ولی از دوشنبه بارش برف خواهد بود که دیگه به ما مربوط نمیشه ! ولی فردا حداقل دما تو تورینو -2 و حداکثر -9 خواهد بود . پس احتمال لغو بازی فردا به هیچ عنوان نیستش .

بابك فكر كنم بر عكس گفتي يعني حداقل دما -9 باشه حداكثر دما -2 درجه مگه اين كه منفي پشت 9 رو اشتباها به جاي مثبت گذاشته باشي :دی:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
وضع هوا خیلی تو شمال ایتالیا خراب از همین الان بازی فردا اودینزه هم لغو کردن باید منتظر باشیم ببینیم فردا چی میشه .

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
الهی لغو بشه!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
من الان ياهو رو ديدم اين بود

تصویر

اما تو بي بي سي كه بابك ميگه زده -9 مينيمم -2 ماكزيمم (بابك معني حداقلي و حداكثري رو قاطي كرده :Facepalm:)

اينم جالبه سايت http://www.italy-wea...-maps.com/:::تا عصر رو پيش بيني كرده

تصویر

===========

در كل هر سايتي رو نگاه ميكني مين و ماكس رو يه چيزي زده :دی:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی