پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 1-2 کاتانیا ( هفته هفدهم سری آ ) - یادواره لوئیجی برتولینی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
191 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

کاش واقعا محروم باشه ...

دیگه انقدر هم فوتبال ایتالیا بی در و پیکر نیست .اسمش تو لیست محرومان کنار اشنایدر و ... بود

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
راستی ، کاموارنسی مثل اینکه اوضاعش خیلی خرابه .... شماها چیزی نشنیدین ؟

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تو بخش بازیکنان برو تو قسمت کامو اوضاش خیلی خرابه

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
تنها خواهشی که از چیرو دار اینه که : دیگو و آمائوری رو اصــــــــــــــــلا بازی نده !!!! (همینطور پولسن) به جای این بازیکنان بدرد نخور از جووینکو , ترزگل , دلپیرو و جوانان یووه به راحتی استفاده کنه. مطمئنم نتیجه عالی میشه.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تیم همین جوری بازیکن نداره 3 تا دونه سالم هم که داره بازی نده دیگه کسی نمیمونه انوقت خودش باید لباس بپوشه بره تو زمین. :unknw:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تنها خواهشی که از چیرو دار اینه که :

دیگو و آمائوری رو اصــــــــــــــــلا بازی نده !!!! (همینطور پولسن)

به جای این بازیکنان بدرد نخور از جووینکو , ترزگل , دلپیرو و جوانان یووه به راحتی استفاده کنه.

مطمئنم نتیجه عالی میشه.

یوسف ، دیگه فکر کنم داری زیادی به پولسن بیچاره گیر میدی ! فقط اینو بهت بگم که پولسن تو این فصل اونقدر خوب و رو به رشد بازی کرده که الآن بدون شک حتی میشه به ملو هم در شرایط خاصی ترجیحش داد .

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

تیم همین جوری بازیکن نداره 3 تا دونه سالم هم که داره بازی نده دیگه کسی نمیمونه انوقت خودش باید لباس بپوشه بره تو زمین.
:unknw:

لازم نیست چیرو اینکار رو بکنه ! جانشینهای اون 3تا بازیکن بی لیاقت رو گفتم !

جووینکو جانشین دیگو
ترزگل به جای آمائوری (حتی ایموبیله باید تعویضی به زمین بیاد نه آمائوری)
پولسن هم یک بازیکن از جوانان کار رو حل میکنه

یوسف ، دیگه فکر کنم داری زیادی به پولسن بیچاره گیر میدی ! فقط اینو بهت بگم که پولسن تو این فصل اونقدر خوب و رو به رشد بازی کرده که الآن بدون شک حتی میشه به ملو هم در شرایط خاصی ترجیحش داد .

بابی , من که از پولسن جلوی بایرن چیزی ندیدم !!! آهان , چرا یه کاری کرد ! توپ رو کاشت و پاس داد به مارکیزیو !!! باقی دقایق هم داشت لابه لای چمنها دنبال یه چیزی میگشت و آخرش هم پیدا نکرد !!!

البته بازی با باری رو ندیدم !! شاید تو اون باخت وحشتناک یه کارهایی کرده باشه (که یقینا کار منفی بوده که باختیم)

در هر صورت من یه بازیکن جوان رو یا حتی ترکیب حجومی که نیاز به حضور این 3 بازیکن نباشه رو خیلی موثر میدونم !

اگر چیرو میخواد موفق باشه و اینقدر تیم رو روی بالانس قرار نده و به رده 4-5 جدول نکشه بهترین راهش اینه که این 3 تا رو بازی نده وگرنه فاتحه همه چیز رو همین 3 بی لیاقت میخونن !

yawzajuve

yawzajuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 43 ارسال
پولسن محرومه بنظر 4-3-2-1 معقولانه ترین ترکیبه با دیگو و جیووینکو با ازادی عمل بیشتر. گرچه شخصا منتظر یه ترکیب عجیب و غریب دیگه از فرارا و بعدشم تعویضای دیر هستم.

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
به نظرم بهترین ترکیب برای یوونتوس تو کل فصل این میتونه باشه بوفون گروسو کیلینی کاناوارو کاسرس مارکیزیو سیسوکو ملو دیگو جووینکو یاکوینتا کامو هم که 3 ماه مصدومه و کلا باید ترکیب عوض بشه برای همین ترکیب بالا رو گفتم دلپیرو هم میتونه جای جووینکو یا دیگو بازی کنه برای این بازی هم این ترکیب خوبه منینگر گروسو لگرو کاناوارو کاسرس مارکیزیو ملو تیاگو(کسی نیست دیگه) دلپیرو جووینکو ترزگه کیلینی که نیست باید لگرو بازی کنه جاش تیاگو هم که پولسن و کامو نیستن و مجبوری تیاگو باید بازی کنه دیگو هم بشینه رو نیمکت تا ادم بشه این همه نوشتم ولی فکر نکنم فرارا با این ترکیب بازی کنه :دی:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
تو کلا کانا رو پرت کن اونور!! لگرو جنازه اش هم به کانا می ارزه !! کیه لینی هم نباشه بدبختیم

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال

تو کلا کانا رو پرت کن اونور!!

لگرو جنازه اش هم به کانا می ارزه !!

کیه لینی هم نباشه بدبختیم

جدا؟

فکر کنم جای لگرو و کانا رو اشتباه نوشتی

لگرو رو باید پرت کرد اونور

لگرو اصلا تو بازی ها پیداش نیست

کانا همه کارو مجبوره خودش تو دفاع بکنه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
آره جدا ! اشتباه هم ننوشتم . نظر شخصی من اینه که لگرو از کاناوارو سر تره ... حداقل از لحاظ تعصب ...

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
البته به شرط اينكه يووه دوباره نره سري بي!

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
از نظر من نمی شه گفت که لگرو از کانا بهتره، بله اگه مقطعی به قضیه نگاه کنیم، با توجه به اینکه کانا نمایش چندان جالبی نداشته این چندوقت، لگرو بهش ترجیه داده می شد. ولی در کل نمی شه گفت لگرو از کانا سره! لگرو یه مزیتی که داره [که البته به هیچ عنوان نمی شه روش حساب کرد] اینه که گاهی وقتا اگه موقعیتش پیش بیاد، گل هم میتونه بزنه. به علاوه لگرو سخت کوش تره و بیشتر تلاش می کنه. ولی من به شخصه توپ گیری کانا رو بیشتر ترجیح می دم(بگذریم از سوتی هایی که گاهی می ده و بازیهایی که کلا حال بازی کردن نداره و کار خاصی نمی کنه کلا!)، ضمن اینکه کانا در شرایط سخت کاملا خط دفاع رو رهبری می کنه، ولی لگرو تو این جور مواقع خودشم دچار استرس می شه... جورجو هم از اونجایی که تو تیم ملی کنار جفتشون بازی می کرده و می کنه،خیلی شرایطش فرق نداره برا هماهنگی و این صحبت ها. من کلا موافق این هستم که باید به لگرو هم اعتماد بشه، و همش رو نیمکت نباشه،ولی به نظرم حرف خیلی درستی نیست که لگرو سره، یا یکیشونو باید پرت کرد! فعلا که جورجو مصدومه، و هیچ کدومشونو نباید پرت کرد هرچقدر هم که بد باشه... :دی: من تقریبا مطمئنم منینگر از فرصتی که در اختیارش گذاشته شده، حداکثر استفاده رو خواهد کرد ،و حسابی بازی خوبی رو ارائه خواهد کرد ( پارسال که بوفون اون مصدومیت بلند مدت رو داشت، ثابت کرد که چقدر می تونه جایگزین خارق العاده ای باشه...) پس من اصلا نگران نبود بوفون نیستم. ولی غیبت کامو، سیسوکو و پولسن حسابی ناراحت کننده است. من هنوز ترجیح می دم 2-1-3-4 بازی کنیم، ترکیب هم: گروسو-لگرو-کانا-کاسرس مارکیزیو-تیاگو-؟؟ سبا الکس-ترز

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
تبریک میگم ملو ضعیفترین ستاره فوتبال ایتالیا شناخته شد معلومه هر کی زیر دسته فرارا بیاد اینطوری سرته میشه یک مدافعی که اصلا در حد یووه نیست باعث این تحقیرها شده من پسوتو رو ازون بیشتر قبول دارم

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

تبریک میگم ملو ضعیفترین ستاره فوتبال ایتالیا شناخته شد

معلومه هر کی زیر دسته فرارا بیاد اینطوری سرته میشه

یک مدافعی که اصلا در حد یووه نیست باعث این تحقیرها شده من پسوتو رو ازون بیشتر قبول دارم

کاملا موافقم....
راستی .... چرا پسوتو ؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

تبریک میگم ملو ضعیفترین ستاره فوتبال ایتالیا شناخته شد

معلومه هر کی زیر دسته فرارا بیاد اینطوری سرته میشه

یک مدافعی که اصلا در حد یووه نیست باعث این تحقیرها شده من پسوتو رو ازون بیشتر قبول دارم

علی !!!!

با عرض معذرت ...

واقعا بی انصافیه که تو هر کسی که تو تورین بره دستشویی دست شو نشوره بیاد بیرون ، تقصیر فرارا میندازی !!!

تو کلا میخوای آسمون و ریسمون رو به هم ببافی که بگی چیرو بده

میگی چیرو مدافعی در حد یوونتوسی نبوده ؟!؟!

اگه فقط و فقط وضع هدر رفتن پنالتی ها حساس یوونتوس ( ترزگه (فینال 2003)، یاگو فالکه (فینال جام صلح) ، دیه گو (بازی قبل) و حتی دل پیرو(همون فینال جام صلح) و ...) رو تو ذهنت مرور کنی و بعد اون پنالتی فینال 96 رو هم به خاطرت بیاری میفهمی چیرو چقدر برامون با ارزش بوده !!

این یه مثال بسیار بسیار کوچک بود !! خیلی

اینم یه بحث تکراریه ! همیشه بهترین بازیکن های جهان ، بهترین مربیان نمیشن. و برعکس !!

مگه لیپی سوپر استار فوتبال بوده ؟ یا فرگی ؟ یا همین گواردیولا !!!

رونالدو و بنزما از بهترین بازیکن های سال پیش بودند

چرا رونالدو تو رئال ترکونده ، ولی بنزما نه ؟ مربی دوتاشون هم پلگرینیه !!!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

علی !!!!

با عرض معذرت ...

واقعا بی انصافیه که تو هر کسی که تو تورین بره دستشویی دست شو نشوره بیاد بیرون ، تقصیر فرارا میندازی !!!

تو کلا میخوای آسمون و ریسمون رو به هم ببافی که بگی چیرو بده

میگی چیرو مدافعی در حد یوونتوسی نبوده ؟!؟!

اگه فقط و فقط وضع هدر رفتن پنالتی ها حساس یوونتوس ( ترزگه (فینال 2003)، یاگو فالکه (فینال جام صلح) ، دیه گو (بازی قبل) و حتی دل پیرو(همون فینال جام صلح) و ...) رو تو ذهنت مرور کنی و بعد اون پنالتی فینال 96 رو هم به خاطرت بیاری میفهمی چیرو چقدر برامون با ارزش بوده !!

این یه مثال بسیار بسیار کوچک بود !! خیلی

اینم یه بحث تکراریه ! همیشه بهترین بازیکن های جهان ، بهترین مربیان نمیشن. و برعکس !!

مگه لیپی سوپر استار فوتبال بوده ؟ یا فرگی ؟ یا همین گواردیولا !!!

رونالدو و بنزما از بهترین بازیکن های سال پیش بودند

چرا رونالدو تو رئال ترکونده ، ولی بنزما نه ؟ مربی دوتاشون هم پلگرینیه !!!

کاملا موافقم مخصوصا با ای تیکه
(واقعا بی انصافیه که تو هر کسی که تو تورین بره دستشویی دست شو نشوره بیاد بیرون ، تقصیر فرارا میندازی !!!

تو کلا میخوای آسمون و ریسمون رو به هم ببافی که بگی چیرو بده)
علی یه کم در افکارت تجدید نظر کن .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
Gazzetta dello sport ترکیب بازی رو پیش بینی کرده که تو این پیش بینی تغییر خیلی خاصی ترکیب نکرده .

منینگر

گروسو کاناوارو لگروتالیه کاسرس

مارکیزیو ملو تیاگو

دیه گو

دل پیرو تره زگه

البته یه بحثی هم هستش و اونم اینه که کلاً تمرینات تیم در 2-3 روز اخیر خیلی بازتاب خبری نداشته و حتی پشت درهای بسته وینووو برگزار شده و حتی Juventus.com هم در این چند روز چیزی از تمرینات ننوشته ، رو این حساب این ترکیب بالا احتمالاً بر پایه لاین-آپ بازی های قبلی هستش ، البته کلاً ترکیب تغییر خاصی هم نداره با این و فقط تنها جای سئوالش جووینکو هستش .

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
ناراحت نشینا ولی الکس بازیش خوب نیست(یعنی یه مدته افت کرده) اگه سبا بود با سرعتش واسه ما مفید تر بود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی