پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

باری 3-1 یوونتوس ( هفته شانزدهم سری آ ) - یادواره آنتونیو کونته

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
220 پاسخ برای این موضوع

sialmo

sialmo

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال
این باید بازیو ببریم اگه نبریم بردن اینتر بی ارزش میشه(از نظر امتیاز نه از نظر رو کم کنی) ولی من مطمئنم که میبریم :Juveflag:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
120 دقیقه تا تعیین سرنوشت چیرو !!!! خدایا خودت به خیر کن ..

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
گل خوردیم.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
دوباره داريم ميبازيم.چيرو يه كاري بكن ديگه.خسته شديم. :cry2:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
واقعا خسته نباشیم !!!

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
با این ترکیب مسخره .. . متاسفم :treaten:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
من بگم ها !!! اگه 10 بر صفر هم ببازیم بازم زیرآب چیرو رو نمیزنم و ازش حمایت میکنم آخه با مولینارو ،تیاگو و پولسن میخوایم چیکار کنیم ؟

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
گل زدیم.

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

من بگم ها !!!

اگه 10 بر صفر هم ببازیم بازم زیرآب چیرو رو نمیزنم و ازش حمایت میکنم

آخه با مولینارو ،تیاگو و پولسن میخوایم چیکار کنیم ؟

رانیری با همین بازیکنا بازی میکرد

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
گلللللللللللللللللل تره زگلللللللللل

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
گللللللللللللللللللللللللللل. :juvefan:حالا بايد بريم واسه گل2 :Juveflag:ديويد دمت گرم.نجاتمون دادي. واقعا انترها صدرنشيني شون رو مديون غيبت ديويد هستند :2qcmh45: :Juveflag:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

رانیری با همین بازیکنا بازی میکرد

رانیری یه سوپر استار به نام دل پیرو آماده داشت که جور همه رو میکشید !
رانیری یه بازیکن غیرتی مثل عمو پاول داشت که ولش میکردی 120 دقیقه میدودید !!!

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
تو رو خدا وسط بازی بحثهای نامربوط نکنید. بچسبیم به بازی..شاید فرجی حاصل شد.

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

رانیری یه سوپر استار به نام دل پیرو آماده داشت که جور همه رو میکشید !
رانیری یه بازیکن غیرتی مثل عمو پاول داشت که ولش میکردی 120 دقیقه میدودید !!!

باششششش...

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
پنالتی ضد یووه

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
بازی دو یووه یک

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
لعنت به اين شانس :cray: 2-1عقب افتاديم اينجوري كه نميشه باري رو برد.اه :Facepalm: خدا كنه بين دو نيمه: الكس__آمائوري_ كامو__تياگو اين بازي رو نبريم دوباره ميريم تو بحران.فقط بايد واسه برد بريم نه مساوي ديگه خسته شديم .همش شده يه بازي برد(بازي خانگي)يه بازي باخت(خونه حريف) اينجوري كه سهميه ليگ قهرمانان دوره بعد رو هم نمي گيريم.فقط بري مي خوايم :cray:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من واقعا نمی فهمم فرارا می خواد چیکار کنه!از این به بعد خیلی تلاشی هم در این زمینه نمی کنم. یوونتوس ۲-۱-۳-۴ بازی کرد و مثل همیشه اکثر حمله ها از کناره ها بود!تنها تفاوتش این بود که سانتر ها رو مدافعین کناری انجام می دادن و تیاگو و مارکیزیو توی حملات تقریبا هیچ نقشی نداشتن!من هنوز توی مسائل ابتدایی بازی یوونتوس مشکل دارم!چرا یه تیم باید ۲-۱-۳-۴ بازی کنه و ۹۰٪ حملاتش از کناره ها باشه؟! جالب اینه که گل هم از روی سانتر ها به دست نیومد.مهاجمین یووه حتی یه ضربه سر هم به دروازه باری نزدن!

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
دوست ندارم این رو بگم ولی تیم فرارا هیچ کاری نمی کنه که آدم رو امیدوار کنه واقعا بد بازی می کنیم دفاع یووه واقعا ضعیفه البته بیشترش به خاطر نبود کیه لینی هست دفاع خیلی کند هستش کاناوارو افتضاح بازی می کنه رو همه توپ ها جا می مونه لگرو هم که حرف نزنیم دربارش بهتره واقعا من ملو و دیگو رو مقصر نمی دونم تمام سعیشون رو می کنند ولی مشکل اینجاست که نمی دونند چی کار باید بکنند

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی رو میشه برد، بازی یووه بیشتر شبیه بازی اول فصله، پاسکاری های منظم و با حوصله داریم که از بازی های اخیرمون بهتره اما هنوزم اشتباهات هست، واقعا حقمون نبود توی نیمه اول گل بخوریم، چه برسه به دو گل. اول که روی یه اتفاق و اشتباه مارکیزیو بود، و بعد هم شوت بازیکن باری (که آروم هم بود تقریبا و بوفون راحت می گرفتش) خورد به پای لگرو و کمونه کرد و از روی سر بوفون رفت توی گل. دومی هم خطای پنالتی کاناوارو بود. غیر از این باری فقط یه حمله ی دیگه داشت فکر کنم. جالبت ترین نکته ی بازی اینه که پولسن خیلی خوب بازی می کنه ! فکر کنم تو نیمه اول نه پاس اشتباه داشت، نه توپی ازش رد شد. خیلی داره خوب بازی می کنه. عوضش مارکیزیو و تیاگو معمولی بودن تا حدودی. مارکیزیو اواخر نیمه خیلی فعال تر شده بود.ترزگه یه موقعیت گل گیرش اومد که گلش کرد. آمائوری هم چند موقعیت گل داشت که خراب کرد (خصوصا یه پاس عالی مارکیزیو که تقریبا توی شش قدم بود ولی موقع شوت کردن لیز خورد !!!) کاناوارو تا قبل ازینکه پنالتی رو بده داشت خوب بازی می کرد، یعنی جای خودش و مولینارو داشت بازی می کرد، مولینارو هم مثل اینکه کلا 15 دقیقه عمر مفید بازیشه، اوایل بازی خوب بود، باز افت کرد. در مجموع کاسرس و پولسن بهترین ها بودند، آمائوری و مولینارو بازی زیر متوسط داشتند. بازی رو میشه برد، تیم برتر بازی بودیم. یکمی بازی با کیفیت بهتر رو دقت بیشتر زدن دو گل رو ممکن خواهد کرد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی